badania lekarskie i psychologiczne za alkohol Dodaj do ulubionych


Witam szukając odpowiedzi na temat badań psychologicznych i lekarskich po stracie prawa jazdy za alkohol i nieznajdująca zadowalających powiem wam jak to wyglądało w moim przypadku .
BADANIA PSYCHOLOGICZNE:
Więc tak na początek krótka pogawędka z psychologiem , potem dostałem kartkę z trzema rubrykami a psycholog wysunął tablice z 2 cyframi w kwadracie jedna centralnie druga w rogu.
Chodzi oto żeby w rubryki np. od 1 do 4 wpisać przyporządkowane im cyfry z rogu kwadra ta i tak tam gdzie 1 wpisujemy np. 13, tam gdzie 2 wpisujemy np.7 itd.
Następnie poszliśmy do następnego pokoju a tam było parę urządzeń np. ustawienie dwóch prętów względem środkowego który jest nieruchomy i parę innych ale te już znajdziecie na you tube.
BADANIA LEKARSKIE:
I tu już gorzej bo zaczyna się od zarejestrowania i otrzymania koperty imiennej i coś jak obiegówka czyli listy badań i nr pokoi które musimy wykonać . Ja miałem tak

1 audio coś tam- czyli weszłem do gabinetu i tam stała taka komora wypełniona pianką wygłuszającą, musiałem nałożyć słuchawki i podnosić tą rękę w którym uchu usłyszałem dźwięk

2 pobranie krwi

3 uiszczenie opłaty w moim przypadku 300 zł

4 badanie wzroku i tu tak: odczytywanie liter z tablicy raz jednym a raz drugim okiem, następnie założyłem jakieś przyciemniane okulary i okulistka pokazała mi coś jak by 9 obrazków po 4 kółka na jeden i musiałem pokazać które z tych 4 kółek się wybija a później to tak zdęcie oka, skanowanie oka i na koniec wzięła coś jak lupa i patrzyła mi z oko .

5 pogawędka z lekarką od edukacji pro żywieniowej

6 wizyta o lekarza medycyny pracy i tam tak, badanie ciśnienia, osłuchanie serca ,lekarka kazała mi zatkać ręką jedno ucho i powtarzać wyrazy jakie wypowiadała i to samo z drugim uchem ,badanie brzucha i oczekiwanie na wyniki badań krwi. To właśnie od nich najwięcej zależy albo wyjdą dobre i dostaniemy pozytywny wynik jak nie chwaląc się ja, albo negatywny i żegnamy się z prawem jazdy .
Tak to wyglądało w moim przypadku, mam nadzieje że w miarę dokładnie to opisałem i już będziecie wiedzieli co i jak .
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.