Dodaj do ulubionych

Kurs adr online

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 20:42
Uzupełnienie kursu ADR
Kurs ADR
abc-szkolenia.eu/uslugi/adr/kurs-adr.html
Edytor zaawansowany
 • Gość: ABC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.12, 15:18
  Szkolenie przegotowujące na certyfikat kompetencji zawodowych.
  W cenie: Książka, pytania egzaminacyjne, zadania egzaminacyjne.
  Zaczynamy: 01. 12. 2012 r. godzina 9. 00.

  abc-szkolenia. eu/certyfikat
  tel. 502-700-182
  abc-s@w p. pl
 • lukaszadr 21.11.16, 14:26
  szkolenie przegotowujące na certyfikat kompetencji zawodowych-piszczekszkolenia.pl/
 • Gość: ABC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.13, 21:51
  KURS ADR PODSTAWOWY

  Kurs dla kierowców zawodowych uprawniający do przewozu towarów niebezpiecznych wszystkich klas, za wyjątkiem klasy I (materiały wybuchowe) i klasy VII (materiały promieniotwórcze). Warunkiem przystąpienia do kursu jest ukończony 21 rok życia oraz prawo jazdy. Kurs zwany "podstawowym", gdyż w celu zdobycia dalszych uprawnień (na cysterny czy klasy I i VII) wymagane jest ukończenie w pierwszej kolejności tego kursu. Okres ważności wydanego świadectwa wynosi 5 lat. Kurs trwa 3 dni (zazwyczaj popołudniami), zaś na zakończenie kursant zdaje egzamin przed komisją z Urzędu Marszałkowskiego. Egzamin polega na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, składającego się z 30 pytań. Warunkiem zaliczenia egzaminu i otrzymania uprawnień jest prawidłowa odpowiedź na co najmniej 20 pytań.


  KURSY ADR CYSTERNY, KLASA 1 (WYBUCHOWE), KLASA VII (PROMIENIOTWÓRCZE)

  Kursy specjalistyczne, przeprowadzane po zakończeniu z wynikiem pozytywnym kursu podstawowego. Kurs ADR z zakresu przewozu ładunków cysternami trwa 2 dni, kończy się egzaminem pisemnym w postaci testu składającego się z 18 pytań, z czego poprawnych odpowiedzi musi zostać udzielonych na co najmniej 12 z nich. Ukończenie kursu pozwala na przewóz ładunków cysternami wszelkich klas, za wyjątkiem klasy I i VII.

  CENA KURSU ADR
 • Gość: ABC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.13, 22:04
  CO TO JEST ADR?
  Umowa ADR to europejska umowa dotycząca międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR) sporządzona w Genewie 30 września 1957 r. została opracowana i wydana przez Europejski Komitet Transportu Wewnętrznego, przez Polskę Umowa ADR została ratyfikowana w 1975 r. Przepisy ADR są nowelizowane w cyklu dwuletnim (zawsze z początkiem roku nieparzystego).
  Celem przepisów regulujących przewóz materiałów niebezpiecznych jest zminimalizowanie lub znaczące ograniczenie prawdopodobieństwa zaistnienia wypadków oraz rozmiaru możliwych szkód. Stworzenie przepisów pozwoliło usystematyzować przewóz materiałów niebezpiecznych i dało wyraźne wytyczne jak należy to wykonywać. Przepisy dotyczące przewozu materiałów niebezpiecznych pozwalają zatem aby wykonywane przewozy były bezpieczne przy zachowaniu i poszanowaniu norm w nich zawartych.
  Ogromną rolę podczas takiego przewozu odgrywa kierowca. Musi on posiadać wiedzę ściśle ukierunkowaną na określone zasady przewozu towarów niebezpiecznych i sposoby postępowania w sytuacjach awaryjnych.
  „Materiały niebezpieczne” to te materiały, których przewóz jest albo zabroniony, lub dopuszczony jedynie na warunkach określonych przepisami.
  Kursy kierowców w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR) dzielą się na kilka rodzajów kursów:
  Rodzaje kursu dokształcającego początkowego:
  kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas - w wymiarze co najmniej 24 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - w wymiarze co najmniej 16 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 1 - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 7 - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych.
  Rodzaje kursu dokształcającego doskonalącego:
  kurs podstawowy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas - w wymiarze co najmniej 16 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych w cysternach - w wymiarze co najmniej 8 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 1 - w wymiarze co najmniej 5 godzin lekcyjnych;
  kurs specjalistyczny w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych klasy 7 - w wymiarze co najmniej 5 godzin lekcyjnych.
  Kurs ADR cena
 • adam1478 28.09.15, 12:09
  Najlepsze takie szkolenia dla kierowców są organizowane tutaj: www.adr-help.pl Prowadzone przez nich szkolenia odbywają się we własnej sali szkoleniowej ale nie tylko. Na życzenie klientów organizują także szkolenia w siedzibie ich firm. Bardzo fajna opcja.
 • lukaszadr 30.09.16, 18:49
  kurs adr piszczekszkolenia.pl/kursy-adr-php/ tel.500193952
 • janeksz73 21.11.16, 11:00
  Ja jakoś nie mam przekonania do kursów online. Kurs ADR robiłem stacjonarnie w www.oes.krakow.pl/ i byłem zadowolony. Egzamin zdałem za pierwszym razem.
 • lukaszadr 21.11.16, 14:25
  Dokładamy wszelkich starań, by każdy wykonywany przez nas kurs adr był dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra wykładowców oraz nowoczesne metody szkolenia (prezentacje multimedialne e-kierowca) sprawiają, że przeprowadzane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród firm transportowych i kierowców indywidualnych. Wiemy, jak prowadzić efektywnie szkolenie, dlatego naszym Klientom dajemy gwarancję 100% zdawalności (przy pełnym zaangażowaniu uczestnika kursu).Jeśli więc oczekują Państwo wysokiego poziomu nauczania oraz przyjaznej atmosfery podczas Szkolenia, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz kontaktu. W ramach kursu otrzymują Państwo:

  profesjonalne przygotowanie do przewozu materiałów niebezpiecznych
  materiały szkoleniowe niezbędne do nauki i zdania egzaminu
  egzamin państwowy w cenie kursu
  100% gwarancję zdania egzaminu państwowego (przy pełnym zaangażowaniu kursanta)
  dodatkowo na wykładach w klimatyzowanej sali kawa, herbata i inne napoje gorące gratis.
  najlepszą cenę z możliwością negocjacji ceny przy grupach zorganizowany
  piszczekszkolenia.pl/
 • andrzejporab 28.12.16, 09:35
  Kurs ADR robiłem stacjonarnie tutaj www.oes.krakow.pl/ i byłem zadowolony. Kurs jest prowadzony sprawnie i profesjonalnie i przygotowuje do egzaminu. Z tego co wiem to wszyscy którzy byli ze mna na kursie egzamin zdali za pierwszym razem
 • lukaszadr 28.12.16, 22:16
  Firma ŁP-EKSPERT oferuje Państwu realizacje szkoleń o charakterze ogólnym, stanowiskowym oraz z zakresu bezpieczeństwa dla Państwa pracowników związanych z przewozem, załadunkiem, rozładunkiem, magazynowania lub pakowaniem materiałów niebezpiecznych stosownie do ich odpowiedzialności i obowiązków.

  Prawo nakłada na przedsiębiorcę, który dokonuje przewozu drogowego towarów niebezpiecznych lub związanego z tym przewozem załadunku lub rozładunku oraz pakowania, obowiązek przeszkolenia pracowników w zakresie wymagań związanych z takimi operacjami transportowymi, stosownie do odpowiedzialności i obowiązków tych osób.

  Powyższe wymaganie dotyczy osób takich jak: pracownicy zatrudnieni przez przewoźnika lub nadawcę, pracownicy dokonujący załadunku lub rozładunku towarów niebezpiecznych, pracownicy firm spedycyjnych lub transportowych, a także kierowcy którzy nie mają uprawnień ADR.

  Tematyka szkolenia i jego zakres dostosowany jest indywidualnie dla potrzeb każdej firmy, jednakże zawsze zgodny z wymaganiami ustawowymi.
  piszczekszkolenia.pl/doradca-adr-php/
 • oskmars 04.02.17, 07:56
  MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
  Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
  Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
  Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”
 • ksawer-197 07.02.17, 11:07
  Kurs ADR robiłem tutaj www.oes.krakow.pl/ i byłem zadowolony. Zresztą mój znajomy też tam robił kurs na HDS i tez był zadowolony. Także mogę spokojnie polecić ten ośrodek
 • lukaszadr 30.04.17, 14:05
  KURS ADR piszczekszkolenia.pl/ TEL.500193952
 • lukaszadr 01.06.17, 14:58
  kurs adr piszczekszkolenia.pl/ testy adr kursyadr.com/rozwiaz-test-adr-php/
 • tamaszekw 26.03.18, 11:22
  Kursy ADR dobrze prowadza w Oesie w Krakowie. Sprawnie i przystępnie im to wychodzi. Zresztą mają cała game kursów i szkoleń także jak coś potrzebuje to najpierw uderzam do nich. A co najważniejsze nigdy po kursie u nich nie mam problemów na egzaminie i zawsze zdaje za pierwszym razem
 • jakubo28 03.04.18, 13:47
  Ja kursy i szkolenia ADR robiłem stacjonarnie w www.adr-dinudis.pl/szkolenia/ we Wrocławiu. Polecam - profesjonalnie i sprawnie przeprowadzają szkolenia zawodowe ADR i kursy przygotowujące do egzaminu państwowego.
 • mirjan331 18.08.18, 15:47
  Jeśli ktoś szuka możliwości zrobienia kursu ADR w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego to polecam te firmę: star.edu.pl/szkolenia-adr/kursy-adr-dla-kierowcow
 • carriepage 29.12.18, 05:12
  One DUI school from the USA that provides online DUI classes for drivers to take is at this website:
  Tekst linka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.