Wymiana prawa jazdy kierowcy zawodowego. Dodaj do ulubionych

Witam. W kwietniu 2012roku konczyły mi się badania psychotechniczne i ktoś mnie wprowadził w błąd że muszę wymienić prawo jazdy na nowe terminowe.Zrobiłem więc szkolenie okresowe,a po ukończeniu szkolenia badania lekarskie i psychotechniczne.Pózniej okazało się że nie muszę wymieniać prawa jazdy w 2012roku lecz dopiero w tym roku więc prawa jazdy nie wymieniałem w tamtym roku, gdyż było mi to na rękę bo w lipcu 2013 zmieniam miejsce zameldowania i wymienię prawko już na nowy adres . Teraz moje pytanie : Jaką datę ważności będę miał wbitą prawka kat."D" skoro ukończyłem kurs oraz wszystkie badania w kwietniu 2012r i są ważne do kwietnia 2017r. a prawo jazdy wymienię dopiero teraz w sierpniu 2013r ? Mam nadzieję że nie będę musiał powtarzać kursu okresowego i badań. Jak to wygląda?
  • Wymiana prawa jazdy kierowcy zawodowego. -
    Gość: kierowca autobusu 14.05.13, 22:53

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.