Dodaj do ulubionych

prawo jazdy bez egzaminu czy to możliwe?

07.11.17, 16:43
PRAWO JAZDY KAŻDEJ KATEGORII, Z WPISEM DO REJESTRU CEPIK, DO ODBIORU W SWOIM LOKALNYM URZĘDZIE LUB STAROSTWIE


Kim jesteśmy i dlateczego warto nam zaufać?

Jesteśmy grupą zorganizowanych ludzi, którzy pomogą w załatwieniu legalnego Prawa jazdy bez konieczności uczęszczania na kursy, bez egzaminów w WORD, bez wydawania kolejnych nakładów finansowych na niezliczone testy i egzaminy.
Prowadzimy na co dzień szkołę jazdy dla osób chcących przystąpić do Egzaminu Państwowego oraz pracujemy z Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego jako egzaminatorzy. Mamy możliwość pomocy w zdobyciu uprawnienia do kierowania motocyklami, samochodami osobowymi, cięzarowymi a także pasażerskimi


W jaki sposób otrzymam swoje Prawo jazdy?

Prawo Jazdy otrzymują Państwo zgodnie z zachowaniem wszelkich procedur.
Odbiór dokumentu następuje w momencie pojawienia się odpowiedniego statusu na stronie info-car (info-car.pl/infocar/prawo-jazdy/sprawdz-status.html) oraz udaniu się do Urzędu Miasta lub Starostwa Powiatowego (Wydział Komunikacji) w zależności od Państwa miejsca zameldowania (nie mylić z miejscem zamieszkania) w celu odebrania gotowego dokumentu


Jak to możliwe że potrafimy legalnie załatwić taki dokument?

Otóż współpracujemy z wieloma instytucjami bez których nie dałoby się załatwić w stu procentach legalnego dokumentu. Między innymi współpracujemy z PWPW, WORD, CEPiK, drukarniami państwowymi oraz wieloma innymi instytucjami.Czas oczekiwania na wyrobienie Prawa jazdy, wpisania danych do rejestru oraz załatwiania wszystkich spraw formalno-administracyjnych to około 7 dni roboczych, po tym czasie należy udać się do swojego Starostwa lub Urzędu miasta w celu odebrania dokumentu!

Oczywiście naszych klientów będziemy informować na bieżąco o statusie zamówienia oraz podamy dokładną informacje jaki to urząd, adres oraz date odbioru dokumentu

Kontakt:

prawkoexpress@gmail.com

Edytor zaawansowany
 • mistrz666 19.02.19, 01:53
  Polecam prawo.jazdy@hush.com wczoraj odebrane i wszystko ok, polecam!
 • anitapjrso 20.09.19, 15:47
  Szukasz prawdziwego prawa jazdy ???
  Dobrze trafiłeś!!!
  Współpracuje z holenderskimi szkołami jazdy oraz egzaminatorami .

  Uzyskanie prawdziwego , legalnego prawa jazdy w Holandii jest możliwe i bardzo proste ,gdyż według statystyk właśnie tam jest największa zdawalnosc .
  Jak to działa ?
  Podajesz nam swoje dane z ważnego dokumentu osobistego (jeśli jesteś mieszkańcem Holandii wtedy również numer z Uittreksel!).
  Natomiast jeśli nie posiadasz meldunku ani zaświadczenia - ZADEN PROBLEM - załatwiamy je.

  Do wszystkich etapów naszej pracy masz wgląd na bieżąco - Co jest bardzo ważne - wysyłam do Ciebie mailem dokumenty (Uittreksel, zaświadczenie ,badania ,egzaminy ), które załatwiamy do prawa jazdy jako potwierdzenie naszej wiarygodności ,abyś był spokojny i miał pewność ,że dokument jest zarejestrowany !

  Czy można jeździć w Polsce ?
  Oczywiście!
  Prawo jazdy holenderskie to dokument europejski ,także jest uznawany w każdym kraju UE .

  anageschaft@protonmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka