Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo

09.01.18, 13:34
W jakiej szkole jazdy w Krakowie można robić kurs ekspresowo, ewentualnie weekendowo? Chodzi mi przede wszystkim o to, by zajęcia nie były dzień w dzień, albo żeby można było sobie indywidualnie dopasować grafik pod siebie. Sporo pracuje i nie zawsze w stałych godzinach, dobrze by było, gdyby szli jednak na rękę jeśli chodzi o pory zajęć...
Edytor zaawansowany
  • piernikarczyk.t 11.04.18, 12:46
    Wiesz co generalnie rzecz biorąc to w każdej szkole jazdy masz chyba taka możliwość, na pewno w tych większych jest, bo już się nie raz spotkałem. Ja robiłem prawko w Auto Akademii i wiem, że na pewno się da zrobić w trybie przyspieszonym. Nie wiem do końca na czym to polega, wydaje mi się ze wykłady robisz sobie wtedy indywidualnie czy tam online, a jazdy to wiadomo ze umawiasz indywidualnie. Tylko może więcej na raz jak ma być szybciej. Byś musiała wejść sobie do nich na stronę i poszukać, ewentualnie zadzwonić. Babeczka z recepcji bardzo w porządku to myślę, że objaśni wszystko na spokojnie. Ja nie chcę mówić jak nie jestem pewny.
  • tryptyk 26.02.19, 10:30
    Hej.
    Nie wiem czy jeszcze szukasz, ale może ta informacja przyda się też innym, którzy chcą zrobić kurs na podobnych warunkach jakie opisujesz.
    W Szkole Jazdy Andrzeja Piergiesa możesz zrobić w trybie ekspresowym prawo jazdy, są też również kursy weekendowe, ogólnie tam śmiało dostosujesz tryb zajęć do swojego wolnego czasu i szybko w pozytywny sposób zakończysz kurs.
  • klaudia0012 31.05.19, 11:36
    Super szkoła jazdy!!
  • gapinski 15.03.19, 23:30
    Dzień dobry, nazywam się Sebastian pomogę wszystkim w uzyskaniu prawa jazdy każdej kategorii co najważniejsze legalnie z wpisem do rejestru. Jeżeli ktoś myśli, że to nie możliwe proszę się ze mną skontaktować. Nie są to dokumenty kolekcjonerskie tylko legalny dokument odbierany w swoim wydziale komunikacji. Jeżeli ktoś stracił prawo jazdy za alkohol lub punkty karne również jestem w stanie pomóc.Zaznaczam nie pobieram żadnych zaliczek.Więcej informacji pod nr tel. 883-470-925. Lub pod adresem E-mail Dokumenty-Gapinski@wp.pl.
  • mononokebakeneko 27.03.19, 11:25
    Jak chcesz szybko zrobić prawko to również polecam szkołę jazdy Piergiesa, naprawdę idą na rękę i dostosowują naukę do twojego czasu. A jazdy praktyczne mogą nawet odbywać się po 20 jak w dzień nie masz czasu :)
  • klaudia0012 04.04.19, 14:46
    Polecam szkołę nauki jazdy Andrzeja Piergiesa !!!
  • maciekkrzyw 25.07.19, 14:31
    Możesz uderzyć do nich www.oes.krakow.pl/. Ja robiłem u nich kurs i poszło sprawnie i bezproblemowo. Pani w biurze szybko mi zorganizowała jazdy tak że sprawa poszła raz dwa. A co najważniejsze zdałem egzamin za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o instruktora to polecam Sebastiana Bałysa uczy w szkole na ul Kościuszki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka