Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo

09.01.18, 13:34
W jakiej szkole jazdy w Krakowie można robić kurs ekspresowo, ewentualnie weekendowo? Chodzi mi przede wszystkim o to, by zajęcia nie były dzień w dzień, albo żeby można było sobie indywidualnie dopasować grafik pod siebie. Sporo pracuje i nie zawsze w stałych godzinach, dobrze by było, gdyby szli jednak na rękę jeśli chodzi o pory zajęć...
Edytor zaawansowany
  • piernikarczyk.t 11.04.18, 12:46
    Wiesz co generalnie rzecz biorąc to w każdej szkole jazdy masz chyba taka możliwość, na pewno w tych większych jest, bo już się nie raz spotkałem. Ja robiłem prawko w Auto Akademii i wiem, że na pewno się da zrobić w trybie przyspieszonym. Nie wiem do końca na czym to polega, wydaje mi się ze wykłady robisz sobie wtedy indywidualnie czy tam online, a jazdy to wiadomo ze umawiasz indywidualnie. Tylko może więcej na raz jak ma być szybciej. Byś musiała wejść sobie do nich na stronę i poszukać, ewentualnie zadzwonić. Babeczka z recepcji bardzo w porządku to myślę, że objaśni wszystko na spokojnie. Ja nie chcę mówić jak nie jestem pewny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.