Dodaj do ulubionych

Wirtualny alkomat dla kierowców

12.04.19, 01:07
Macie może jakieś doświadczenia w korzystaniu z wirtualnego alkomatu z sieci? Chcę wiedzieć na ile wyniki z kalkulatora alkoholu mogą być wiarygodne i mogą się pokrywać z wynikiem uzyskanym z typowego alkomatu. Zrobiłem test na www.medme.pl/kalkulatory/alkohol gdzie wyszło mi, że mogę być jeszcze pod wpływem i lepiej nie wsiadać za kierownicę, ale od picia minęło dość czasu i wydaje mi się, że już spokojnie mogę jechać...
Edytor zaawansowany
  • shantia554 10.05.19, 22:09
    to chyba żart z tym pytaniem, jak taki alkomat może w ogóle pokazywać wynik? Nigdy bym nie siadla za kółko sugerując się wynikiem z czegoś takiego, lepiej w ogóle ne jechać. Zainwestuj w dobry alkomat np. alkohit x50 i wtedy będziesz mieć na takie okazje sprzęt który na pewno da ci wiarygodny wynik.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.