Prawo jazdy kupie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jesli mozesz pomoc napisz zaplace semiwriter@interia.pl
    • Gość: sami IP: *.netpark.pl / *.netpark.pl 27.04.05, 20:10
      nie rozsmieszaj mnie...i myslisz ze ktos napisze?idz poucz sie czlowieku i nie
      kombinuj.. a jesli nie mozesz zdac to sie do tego nie nadajesz...daruj sobie
      • Gość: tomi IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.05, 12:36
        chcesz pomocy chcetnie pomoge po wiecej informacji zadzwoń pod 0-700-33-22-11
        miła i profesjonalna obsługa
        • Chcesz kogoś zabić samochodem?????????
        • Gość: marti64@gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.05, 08:10
          Czemu akurat zabić,no może chłopak umie jezdzic,a nie udaje mu sie zdać.Egzamin
          z prawka jazdy to nie to co egzaminy na studiach czy inne,ze jak sie nauczysz
          to nie ma bata zebys nie zdał,a tutaj to nic nie wiadomo...
          • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 12:21
            zamiast kupować prawo jazdy, dokup jazdy doszkalające i sam zdasz, dzięki temu
            zapłacisz mniej i więcej będziesz umiał. Ja zdałem 26/04/05 na Odlewniczej bez
            załatwiania za pierwszym razem i nie piszę tego żeby się chwalić ale chcę tylko
            powiedzieć że można zdać samemu, wystaczy tylko trochę poćwiczyć. Ja akurat
            trochę pojeździłem bez prawa jazdy i może dlatego zdałem :-). Życzę wszystkim
            powodzenia na egzaminie
            • Gość: a. IP: 81.210.125.* 23.06.05, 11:14
              Ja zdałam za trzecim razem. Stwierdziłam, ze chociaż miałabym zdawac 20 razy to
              prawka sobie nie kupie! Za pierwszym razem oblał mnie po chamsku na manewrach -
              chyba tylko dlatego, ze nie chciał, zebym zdała za pierwszymr razem (kawał
              chama!), za drugim oblałam na mieście - dzięki temu zobaczyłam, ze jak mi nikt
              nie podpowiada to ja cienka jestem! Wziełam dodatkowe jazdy, pojezdziłam i
              udało się! Może nie jestem genialnym kierowcą, ale jestem pewna, ze gdybym
              sobie to prawko kupiła, rozwaliłabym samochód na pierwszym skrzyżowaniu...
          • Gość: myszka IP: *.autocom.pl 02.05.05, 14:30
            no to powodzenia z takim myśleniem
      • Gość: 3ebaByćWalnietym.. IP: *.autocom.pl 02.05.05, 12:09
        popieram. pozdro
    • Gość: xxx IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.05.05, 22:51
      kup sobie trumnę a nie prawo jazdy.Inni chcą zyć
    • Gość: K.C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:30
      Chcesz kupić prawo jazdy....zadzwoń 997 na pewno Ci pomogą....hehehe
    • Gość: ladyA IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 02.05.05, 14:34
      Nie wygłupiaj się!!! Weź się w garść i do dzieła, nie daj im się. Jeżeli masz
      zamiar kupić prawko to równie dobrze jeździj bez niego, zaoszczędzisz
      kasę....hehehe Ja też jestem załamana, bo 2 razy nie zdałam, ale na coś takiego
      bym się nie zdecydowała, chociaż mam ochotę...pokażę im na co mnie stać i
      zdam!!! bo to dla mnie ważne. Masz ambicje to ćwicz a zostaniesz mistrzem :-)
    • Gość: niewidomy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.05, 21:06
    • popełniasz przestępstwo już przez samą wolę nabycia prawa jazdy.
      Zostaniesz zatrzymany
      • Gość: do lenart8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 13:25
        tak ku.. zostaniesz zatrzymany rozstrzalnay obrzezany zgwalcony zbesztany
        zplugawiony zbrukany a na sam koniec cala komenda Cie wypyka Prawo jest chorek
        pozdro all
    • Gość: greg IP: *.Zabrze.Net.pl 21.06.05, 23:29
      polska jest smiesznym krajem gdzie nie ma drog dla samochodow a sa jakies
      egzaminy na jego prowadzenie
      cale te cyrki z egzaminami i innymi duperelami sa po to by sciagac kase
      regularnie i utrzymywac instytucje ktora w normalnym kraju nie ma prawa istniec
    • Gość: ladya IP: *.ec.pl 22.06.05, 09:58
      No i zdałam za 4 razem bez potrzeby kupowania prawa jazdy, wystarczy odrobina
      silnej woli i determinacji a uda się na pewno. Pomyśl o tym....pozdrowionka.
    • Ty sobie lepiej kup nowy MÓZG!!!
    • Gość: boshpumpe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.05, 07:02
      Ty piszesz z Okęcia? Przeciez takie rzeczy zalatwia się na miejscu, z
      instruktorami.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.