17.03.07, 18:27
Witam,
kto mi podpowie gdzie moge znalezc zapis (w jakim akcie prawnym)o mozliwosci
jazdy na skuterze do 50 cm3 za okazaniem tylko i wylacznie dowodu osobistego?
W ustawie Prawo o ruchu drogowym nie ma zadnego zapisu o tym mowiacego.
Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.

Pozdrawiam
Marcin
Edytor zaawansowany
  • Gość: adolf IP: *.olesno.info.pl 17.03.07, 20:10
    a po cholere ci to?! Tak jest i juz! To jest forum o PRAWO JAZDY a nie o jakis skuterach! Zasmiecasz tylko forum takimi glupimi pytaniami i tylko denerwujesz normalnych ludzi. Do kamieniolomow bym cie chetnie wyslal to moze bys sie zmienil! Paszol won!
  • Gość: partyzant IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.07, 20:41
    nie troluj Adolfie, po to jest to forum właśnie żeby dyskutować na takie tematy
  • szczyp.plock 18.03.07, 11:49
    dziękuję ci adolfie dziękuję - wykazałeś się niesamowitą postawą otwartą na
    drugiego człowieka :)))
  • Gość: partyzant IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.07, 20:48
    odpowiedź dla Marcina
    PRD Art.87 pkt.3
  • szczyp.plock 18.03.07, 11:50
    partyzant - dzieki za info,

    pozdrawiam
    Marcin borykajacy sie z PZU

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka