Warszawa - najlepsza szkoła jazdy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie najlepiej zapisać się na kurs w Warszawie? Na forum znalazlem informacje
    o Zielonym Listku i 4-kolkach i nie bylo zbyt optymistyczne (masowka,
    zmuszanie do wykupienia jazd doszkalajacych). Jakie sa wasze typy? :>
    • Gość: j. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 18:52
      auto-jazda!!!!
      (www.auto-jazda.pl)
      szczegóły na prv (zostaw maila, odezwę się)
      pozdrawiam

• Gość: adrian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 19:06
        www.sarbo.pl
        robilem u nich kurs i z czystym sumieniem polecam
        • Moje osk of course!!! :D Z czystym sumieniem. Nie zmarnowałam ani minuty:).
          --
          Ja nie chcę niczego zapomnieć. Pamiętaj, że powiedziałem ci o tym.
          Marek Hłasko
          • Gość: Uwaga_jadę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.08, 10:50
            Miałem tam jazdy doszkalające i jestem bardzo zadowolony z efektów.
            • Gość: ania IP: *.180.153.193.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.03.11, 07:36
              Znalazłam ciekawy i przydatny serwis dla przyszłych kursantów z cenami, dzielnicami i terminami kursów prawojazdy-warszawa.info
              • IP: *.158.216.20.pat.umts.dynamic.eranet.pl
                --
                [*] w pół... 28.02.2008
                Wszystko co do powiedzenia Tobie mam To moje głodne bajki
                Wszystko co do powiedzenia Tobie mam Żadne głupie żarty...
                I tylko ten jeden raz błagam Ciebie L-ka
              • Cześć, zastanawiałam się gdzie pójść na kurs prawa jazdy i miałam spory problem z wybraniem odpowiedniej szkoły. Znajoma poleciła mi Centrum Szkolenia Kierowców "Alafa" Warszawa Ursus. Powiedziałam, że robiła prawko razem ze swoim chłopakiem ona na osobówkę a on na motor i obydwoje zdali za 1-szym razem. Zanim się zdecydowałam poczytałam sobie o CSK "Alfa" na ich stronie www.alfa.info.pl
                Zdecydowałam się na tą szkołę i nie żałuje, jestem bardzo zadowolona, instruktorzy bardzo rzetelni, maja podejście do ludzi, do kobiet, jeżeli zajdzie taka potrzeba można zmienić instruktora. Nie było żadnego problemu żeby jeździć w weekendy. Poszłam Na egzamin i za zdałam za 1-szym razem zadałam. Naprawdę polecam CSK Alfa z tego co wiem mają kilka placowek Pruszków, Ochota, Piaseczno ,Ursus
        • Gość: Agnieszka U IP: 213.17.175.* 12.09.08, 12:54
          Polecam ABC Trans. Właśnie robię tam prawo jazdy i jestem naprawdę zachwycona
          poziomem współpracy instruktorów z kursantami. Nie jest to jedynie moja opinia
          ponieważ rozmawiałam z osobami które też mają tam jazdy i podzielają w pełni
          moje zdanie. Poza tym wszyscy są bardzo mili, także jazda samochodem jest zawsze
          przyjemnością a nie tylko przykrą koniecznością. Pani Magda która jest w biurze
          zawsze jest uśmiechnięta i odpowie na każde pytanie. Na jazdach instruktorzy
          przedstawiają naprawdę różne sytuacje, tłumaczą, nigdy nie krzyczą i przede
          wszystkim chcą nauczyć jeździć a nie tylko wziąć kasę. A co najważniejsze są
          cierpliwi:):)TAK NAPRAWDĘ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. REWELACJA. Very Happy Laughing
          POLECAM!!!!!!!
        • Gość: Autor IP: *.chello.pl 21.02.10, 11:51
          Silver i tylko Silver ;p

www.silver-naukajazdy.pl/
          • Gość: jolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 08:31
            Nie polecam tej szkoł pan Waldek jest burem jazda jest z nim jest okropna nie da nic powiedzieć jest chamowaty ludzi ma zanic traktue jak przedmiot żadem zniego instruktor zwolniłnaj leprzego wykładowce i instruktora nie pamiętama jak ma na imie bo bardzo brzydko do niego sie zwracał szkoł jest okropna
            • Ja robiłam kurs na prawo jazdy w Ursusie na ul.Plutonu Torpedy 41 jest to Zakład Dodkonalenia Zawodowego naprawdę polecam. Instruktorem jest pan Adam wspaniały człowiek jazda jest jego pasją. Jest tez fajna szkoła na ul.Radarowa 30 Olka przy Ośrodku Egzaminowania Okęcie a tam jest wspaniały człowiek pan Łukasz naprawdę polecam dzięki nim zdałam wczoraj i jestem szczęśliwa bo już skączyłam przygodę z WORD-em. Trzymam za Was kciuki.

• Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 21:35
            Polecam SARBO!!!
            Egzamin zdałam za pierwszym razem!
        • Gość: Magda IP: 94.75.114.* 14.10.11, 20:28
          Ja szczerze mogę polecić szkołę jazdy EGIDA :) a szczególnie p. Andrzeja. Po dwóch latach przerwy dokupiłam tam 5 godz i egzamin zdałam przy pierwszym podejściu :D

adres:
          Warszawa Bemowo ul. Uniejowska 6 lok 10
          Telefon: (22) 423 45 45
          • Gość: bozena IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.11, 16:54
            Baju, baju,po dwuch latach przerwy i dokupieniu pięciu godzin zdałaś? wielka bzdura, może się pan w inny sposób zareklamować to wtedy uwierze w Pana kompetencje
      • Gość: artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 22:06
        podaj prosze szczególły o auto jazda dzieki z góry i pozdro
        arturwolski10@wp.pl
      • Gość: xxx IP: 88.220.33.* 04.06.08, 16:03
        Ta jasne i może jeszcze Pan Zbyszek!!!Koleś masakra, lepiej w wogóle
        nie jeździć niż z nim......kto nie wierzy niech spróbuje, jeżeli się
        mylę stawiam bronxa!Pan Andzrej jest ok.
        • Gość: KAsiula IP: *.chello.pl 26.03.09, 16:19
          Na pewno nie ZRYW.
          • Gość: obywatel IP: 94.254.219.* 21.05.10, 10:40
            Dokładnie, ZRYW omijajcie z daleka. Kilka lat temu brałem tam jazdy doszkalające
            i właściciel (chyba nazywał się Tomek) zaproponował mi wyjazd do Łomży na
            egzamin. Że niby lepiej,łatwiej itd. Powiedział, że mnie zapisze bo będzie w
            Łomży,a na egzamin zawozi swoim autem. Dokumenty wysłane z wydziału komunikacji.
            Dzwonię czy zapisał. Nie odbiera telefonu tydzień, dwa... A czas leci, a papiery
            są w Łomży. Musiałem jechać sam na wycieczkę i pisać pismo, aby przesłali
            dokumenty do Warszawy bo tam nie będę jeździł PKSem. Straciłem 2 miesiące po
            odbyciu jazd, a miały być to jazdy przed egzaminem... Także stanowczo odradzam
            ZRYW!
      • Gość: doszkolenia 35zl/h IP: *.xdsl.centertel.pl 25.02.09, 21:24
        jazdy doszkalajace na toyocie tel 516513098
        • Gość: przemo IP: 94.124.19.* 27.09.10, 14:29
          pewnie 5cio biegowej i do tego po przeprowadzonych zajęciach informacja lub jeszcze gorzej jej brak" a wiesz na egzaminie są jeszcze takie inne toyoty, której mają 6 biegów". Tanie mięso psy jedzą....
      • Gość: DOSZKOLENIA 35zl IP: *.xdsl.centertel.pl 25.02.09, 21:25
        toyota yaris 516513098
      • Najlepszą szkołą jazdy w Gliwicach jest OSK LEADER - zdałam za 2 podejściem chociaż byłam pradziwym antytalentem, ale dzięki super instruktorce, Magdzie, która jest nauczycielem z prawdziwego zdarzenia- zdałam w 2 terminie :)). LEADER to szkoa w której do kursanta podchodzi się profesjonalnie i zwacając uwagę na jego indywidualne potrzeby i predyspozycje. "Bo w gruncie rzeczy od tego są instruktorzy aby wytłumaczyć, pokazać, ćwiczyć i pomóc!"
      • Gość: Marcin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.11, 10:54
        Tylko dzielnica Bemowo
        Tylko szkoła Autek
        Tylko instruktor Marcin
      • Gość: ZADOWOLONA IP: *.home.aster.pl 24.12.11, 20:54
        Szkoła, czy firma to przede wszystkim ludzie. Ja polecam tą szkołę ze względu na świetnego instruktora. Krystian to b. dobry, cierpliwy instruktor. Nie wprowadza niepotrzebnych nerwów i wszystko fajnie tłumaczy. Najlepsza rekomendacja dla szkoły ELMOL, to taka, że zaczęłam kurs w innej, ale przeniosłam się tu dla lekcji z dobrym instruktorem. Polecam wszystkim.
      • Gość: konrad IP: *.30.119.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.11.12, 19:01
        szukam dobrej szkoły jazdy,w sumie kurs mam ukonczony ale minał juz ponad rok wiec musze od nowa,
    • Gość: itosu IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.07, 22:17
      A moze jakies opinie odnosnie instruktorow? :)
      • Gość: j. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 09:01
        w szkole auto- jazda jeździłam z dwoma- obaj SUPER:)
        cierpliwi, mili, konkretni i skuteczni (zdałam za 1 podejściem):)
        poleciłam już jednej dziewczynie z forum i była b.zadowolona.
        tak jak napisałam szczegóły na prv.
      • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 22:37
        Mogę polecić OSK Linia, z czystym sumieniem. Właśnie skończyłam tam kurs,
        egzamin zdałam za pierwszym podejściem, ufff, cieszę się, że mam to już za
        sobą:). Teoria, jak teoria, prowadzona tak, że nie zasypia się po 15 minutach,
        wykładowca tłumaczy i co ważne umie odpowiadać na pytania kursantów, ale żeby
        jakieś tam intelektualne wzloty, to bez przesady:). Natomiast instruktor
        świetny, przede wszystkim spokojny, nieczuły na tysięczny identyczny błąd, za
        każdym razem tłumaczy, co się zrobiło nie tak. Na początku jeździłam z innym,
        ale chciałam spróbować z kimś innym i poszłam do Roberta, który jest zawsze
        punktualny i to mi pasowało, bo nie chciałam tracić czasu. I różne trasy są.
        Jak zdałam to najpierw do niego zadzwoniłam. Pozdrawiam, Robercie! I dzięki:).
        • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.07, 09:04
          Zapomniałam wczoraj dodać najważniejszej rzeczy: czepliwy ten mój instruktor:).
          Do ostatniej godziny wychwytywał moje błędy, a sam też wymyślał rozliczne
          pułapki i dzięki temu teraz się na drodze nie będę bać, bo jestem wyczulona na
          podstępne ronda, skrzyżowania i wysepki dla autobusów:). Z tym, że za każdym
          razem przepraszał, że się czepia, ale, że po to jest:) i dlatego tak go dobrze
          wspominam, że potrafił uczyć i jednocześnie być miły, tłumaczył, zamiast
          wrzeczczeć, stawiał na rozumienie i analizowanie błędów i uczył, jak jeździć, a
          nie jak przejeżdżać. Jeszcze raz Cię pozdrawiam!:)
          Zdałam! :)
          • Chciałam się do tej szkoły zapisać na jazdy doszkalające, ale pani w biurze zniechęciła mnie skutecznie.
            Kiedy zadzwoniłam żeby się doinformować i zapisać, pani kazała przyjść do biura. Przyszłam i dowiedziałam się , że nie może mnie zapisać , dała mi numer telefonu do instruktora. Miałam się z nim umówić i potem przyjść zapłacić za jazdy. Już wtedy sie wkurzyłam, bo przecież mogła mi ten numer podac telefonicznie. Na dodatek pan instruktor nie odbierał telefonu.
            Olałam ich i poszłam do innej szkoły.
            Chyba nie zależy im na klientach.
            --
            ryb-ka
            • Gość: Kar0lla IP: *.chello.pl 22.09.09, 19:01
              to pewnie ta sama: względnie młoda dziewczyna, kwadratowa twarz, brązowe proste
              włosy do ramion? Przyszłam się dzisiaj zapisać do punktu OSK Linia w Galerii
              Ursynów. Byłam jedyną klientką. Pani siedziała naburmuszona. Mimo, że nic nie
              robiła, była zupełnie niezainteresowana faktem, ze coś do niej mówię. W efekcie
              musiałam ponownie powtarzać całość kiedy już łaskawie podniosła wzrok, a i tak
              jeszcze raz zapytała bardzo niemiłym tonem o to, co właśnie powiedziałam i
              przyszło mi powtarzać po raz trzeci (jedno proste zdanie, dodam, że nie mam wady
              wymowy). Kiedy wyciągnęłam gotówkę (bo trzeba mieć przygotowaną, nie mają
              terminala), pani bąknęła znudzona, że CHYBA nie ma mi wydać, po czym się
              ponownie zawiesiła. Nie zamierzałam biegać po budynku w celu rozmienienia, skoro
              pani się "chyba" nie chce sprawdzić. Wyszłam z ośrodka wkurzona i postanowiłam
              zapisać się gdzie indziej. Patrząc na datę poprzedniego posta dziwię się, ze ją
              tam dalej trzymają. Ciekawe ile klientów jeszcze odstraszyła.

• --
                [*] w pół...

Fajnie, ze trafiles dobrze, ale nie kazdy tak ma i czasem po prostu
                ludziom sie odechciewa bycia ciagle milym i ciagle najlepszym, jesli
                nikt nie powie Ci dziekuje, nie doceni, nie zaplaci tak jak powinien.
              • Gość: nero IP: 74.118.192.* 04.05.10, 19:53
                ja tez miałem watpliwą przyjemność rozmowy z tą przymuloną panienką.
                Rozmowa przebiegała podobnie i tez mnie zirytowała i tez
                zrezygnowałem a miałem zapisać oprócz siebie także siostrę. Kurs
                zrobilismy w ośrodku obok, na szczęście na ursynowie osk nie
                brakuje.
    • Gość: Beata IP: *.chello.pl 08.05.07, 15:24
      Polecam OSK TEST na Długiej, ta szkoła ma kilka zalet: łatwo dojechać (jazdy zaczynają się i kończą na Długiej), jeździ się z kilkoma instruktorami i kilkoma samochodami które są w różnym stanie technicznym(Opel i Fiat). Instruktorzy bardzo konkretni i życzliwi ! Zdałam za drugim razem i dziś pomykam po Warszawie ;-)
      Pozdrawiam
      Beata
      • Gość: maciek IP: *.lanet.net.pl 09.10.08, 15:53
        Za to ja polecam OSK Turbo w Kwidzynie. Mimo, że nazwa OSK Turbo jest ta sama, to są to dwa zupelnie inne osrodki nauki prawa jazdy - w Kwidzynie i w Warszawie
      • Gość: dd IP: *.248.232.85.bartpl.com 22.04.12, 20:07
        też polecam!!!
      • Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.14, 21:34
        Polecam szkołę nauki jazdy TEST. Nie ma problemu z szybkim wyjeżdżeniem godzin, wszyscy instruktorzy są ok. ( najlepszym jest chyba sam właściciel Radek). Od pierwszej jazdy do zdanego egzaminu upłynęło 1,5 miesiąca.
        polecam
    • Moje osk jest najlepsze! Wysoki poziom nauczania w zakresie teorii i praktycznej
      części- zaliczony egzamin za 1 razem( teoria i praktyka łącznie na Odlewniczej w
      Wawce- 3 dni temu!!!!yes!yes!yes!)
      Poza tym świetna atmosfera, instruktorzy bardzo pomocni.
      Pozdrawiam was serdecznie!!!!!

Szczegóły i namiary na privie!
      • Gość: lolo IP: *.aster.pl 09.05.07, 09:42
        ...resztę dopowiedz sobie sam.
        • najważniejszy jest instruktor. Na tym forum nie znajdziesz raczej odpowiedzi
          która szkoła jest dobra, która nie. Same autoreklamy.
          Wybierz taką by :
          - mieć blisko do domu/pracy,
          -gdzie mają przynajmniej paru instruktorów ( w jednoosobowej szkole jak
          rozchoruje się instruktor będzie kanał)
          - kilka samochodzików - sprawnych
          - DOBRY instruktor ( w super szkole można trafić na kiepskiego i odwrotnie)
          -oświetlony plac manewrowy,
          -plac przy szkole ( by nie tłuc się na niego przez pół miasta)
          - w miarę przystępna cena

Warto przeczesać forum i zapamiętać skzoły na które bardzo bardzo ale to bardzo
          się narzeka - może warto je omijać.....? Aczkolwiek na OSK gdzie ja chodziłam
          też parę osób narzekało a ja byłam prawie wniebowzięta ( różnica ocen czy
          poglądów) ?

jednym słowem życzę powodzenia
          • Gość: j. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 11:22
            o rany ludzie, nie zakładajcie że każdy wpis to autoreklama.
            jak ktoś ma jakieś wątpliwości, to naprawde da się sprawdzić.
            szkoła ktora polecałam jest świetna, więc mogę udostepnić niedowiarkom moje dane
            osobowe, żeby uwierzyli, ze jestem kursatntką, a nie właścicielem szkoły.
          • Gość: Karola IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.07, 20:11
            Ja w Uni robię prawko już 4 miesiące- co chila odwoluja mi jazdy- a to bo sie
            samochod zepsul, albo instruktor wyjechal. Wsciec sie mozna. To byla najgorsza
            decyzja jaka moglam podjac by wybrac ten osrodek.
    • Gość: asiula IP: 213.17.172.* 25.06.07, 17:03
      Oczywiście autojazdy....Gorąco polecam!!!!! Sama załuje że nie trafiłam tam od
      razu......;-)
      • Niedawno zdałam egzamin na prawko a kurs robiłam w 4-kólkach i jestem
        bardzo zadowolona:) Cierpliwość instruktora i nauczenie mnie w końcu
        jezdzić to naprawdę nie było łatwe zadanie a udało sie!!!Nie miałam
        żadnego problemu z umawianiem sie na jazdy i dlatego polecam te szkołę
    • Gość: karol IP: *.chello.pl 16.10.07, 00:51
      OSK TURBO i pan Ziolkowski - po porazce w Imoli dzieki niemu zdalem za 1. razem.
      Wyjezdzilem z nim 22 godziny dodatkowe i nie tylko mnie nauczyl duzo ale i przy
      okazji to spoko facet, nie tak jak jakies chwalipiety czy inne podejrzane typki
      z Imoli z ktorymi ciezko bylo wytrzymac w samochodzie przez godzine...

• Gość: Hanna IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.07, 08:41
        Czytając pochlebne opinie na temat szkółki TURBO pragnę wtrącić moje
        doświadczenia z kursu u nich.
        Instruktor na lekcjach wiecznie załatwiał swoje sprawy oraz swojej
        żony,samochód był prawie rozpadający się a plac manewrowy to totalna
        porażka (góry i doliny a nawet wyrwy).Do tej pory nie mogę zdać
        egzaminu i inni z mojego kursu też.
        • Gość: karol IP: *.chello.pl 17.10.07, 01:20
          Samochod mialem nowy, instruktor raz na 22 godziny zalatwil jedna sprawe: kupil
          sobie papierosy w kiosku, co zajelo mu jakies 60 sekund :) (w imoli bywaly
          wypady instruktora do biura trwajace 10 minut, wku*wialo mnie to niemilosiernie,
          bo czas jazd nie byl wydluzany). Plac manewrowy, fakt, moglby byc lepszy ALE!
          dzieki tym nierownosciom zdawanie na plaskim placu na odlewniczej bylo banalnie
          latwe (nie zartuje!) bo czlowiek ma opanowane sprzeglo, gaz do plynnej jazdy.

Polecam Ci zmienic instruktora, to nic nie kosztuje, a pan Wojtek to naprawde
          spoko gosc.
          • Gość: Hanna IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.10.07, 09:05
            Mnie na kursie w Osk TURBO wkurzało niemołosiernie czekanie pod
            fryzjerem na żonę instruktora i odwożenie jej do domu a przez
            beznadziejny plac to większość osób z mojego kursu poległo na
            Odlewniczej bo tam zupełnie inaczej zachowywały się auta
            egzaminacyjne na równej nawierzchni.
            • Gość: karol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 13:08
              Bylo zlozyc skarge na takie zachowanie albo zmienic instruktora, teraz to jest
              to przyslowiowa musztarda po obiedzie...

A co do zdawania: jesli Ci wychodzily manwery na nierownym placu, a nie
              wychodzily na plaskim placu na odlewniczej, to sorry, ale moim zdaniem egzamin
              powinien byc oblany bo nie potrafisz jezdzic. Gdyby bylo odwrotnie, to co innego...
            • Gość: marek IP: *.chello.pl 04.11.07, 20:51
              Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza.
              Nie ma takiej możliwości by nierówności na placu wpłynęły negatywnie na równą
              drogę, jak ktoś poradzi sobie na nierównościach, to na pewno poradzi sobie na
              równej nawierzchni.
              A jeżeli chodzi o OSK TURBO to myślałem robiąc kurs że mogło być lepiej.
              Zawsze coś mi nie pasowało, myślałem że źle wybrałem.
              Odbyłem kurs, zapisałem się na egzamin w Warszawie.
              Odczekałem co swoje na dzień w którym miałem wyznaczony egzamin.
              Przed egzaminem dokupiłem kilka godzin, w innym ośrodku, dużym i prężnym, tylko
              przez grzeczność nie napiszę w jakim.
              I rozczarowanie, instruktor to burak, nie odzywał się, nic nie wniósł do moich
              umiejętności. Dwie godziny upłynęły na drętwym jeżdżeniu po mieście.
              Wróciłem do Wojtka z OKS TURBO.
              Jeżeli chodzi postawę instruktora, jeżeli nie była odpowiednia, to myślę że
              można to załatwić z p. Jackiem, i na pewno by pomógł.
              Na koniec wspomnę jeszcze o wykładowcy.
              Pan Robert przedstawił przepisy w taki sposób, że nie było problemu i ich
              zrozumieniem, a nauczenie testów było tylko formalnością.
              Reasumując z całą odpowiedzialnością szczerze polecam OKS TURBO w Warszawie przy
              ulicy Hożej.
              • Gość: K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 11:07
                Ja też z czystym sumieniem mogę polecić OSK TURBO... Mam bardzo dobre
                doświadczenia, uważam, że pan Wojtek Ziółkowski nauczył
                mnie jeździć. Wyjeździłam podstawową liczbę godzin i to mi wystarczyło
                żeby mieć pojęcie o tym jak funkcjonować na drodze. Ja zdałam za 1.
                razem, ale to, że nie zdaje się egzaminu przy pierwszym podejściu nie
                zawsze jest kwestią umiejętności. Są osoby, które potrzebują odrobinę
                więcej czasu, aby coś przyswoić.
                • Gość: rubicam IP: *.chello.pl 20.06.10, 16:08
                  ZIELONA FALA, lokalizacja na Mokotowie i w Centrum. Serdecznie polecam Wam tę szkołę. Trafiłam tam przypadkiem, spodobały mi się informacje na ich stronie. Okazało się, że wszystko, co na niej pisali to prawda:) Cud? Dobrze przekazana teoria, świetny kurs pierwszej pomocy (ewenement, bo praktyczny!) i jazdy z instruktorem, który rzeczywiście potrafi pomóc pozbyć się stresu za kierownicą i nie powiela informacji o "babie za kierownicą". I co ważne - mogłam liczyć na jazdy z dogodnego dla mnie miejsca. Miałam kurs indywidualny, ale mają też inne fajne opcje i zniżki.

• Gość: p7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 13:09
                    Okazało się, że wszystko, co na niej pisali to prawda:) Cud?
                    Cud? Dobrze przeka zana teoria, świetny kurs pierwszej pomocy
                    (ewenement, bo praktyczny!)

no proszę jaka znajomośc rynku ;)
                    a stronka rzeczywiście fajna
                    pozdrów szefostwo jak masz kontakt jeszcze z tą szkołą
                  • ZIELONA FALA Warszawa - omijać z daleka. Te komentarze chwalące to pisali chyba sami właściciele.
                    Ja z tą szkoła mam same problemy. Kurs teoretyczny ok. Problem zaczął się gdy została mi jedna lekcja jazdy. Instruktor przestał odbierać moje telefony , nie odpisuje na e-maile. Od miesiąca próbuję się z nim skontaktować , gdy przez przypadek odbierze tel. informuje że teraz jest zajęty i oddzwoni po godz. 21 i tak minął miesiąc. Dla mnie to oszuści . Ostrzegam innych , poszukajcie innych sprawdzonych szkół. Opłatę za kurs kazał wpłacić na poczcie, a na pierwszych zajęciach pozbierał kwitki. Omijać z daleka ZIELONĄ FALĘ z W-wa Mokotów
                    • Gość: KKWAWA IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.11, 18:33
                      Witam,

Dołączam się do postu. Zielona fala to beznadziejna szkoła. Od dwóch miesięcy nie mam kontaktu by odebrać kwitek za ukończenie kursu, czy ktoś ma aktualny numer telefonu p. Marka Smardzewskiego?? Czy innu kursanci też mają taki problem???Jeśli w najbiższych dniach nie znajdę kontaktu, będę zmuszona iść na policję.
                      Dajcie znać jeśli macie aki problem Chill23@o2.pl
        • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.09, 11:40
        • Gość: Kierowca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.14, 08:19
          Nie zdałeś bo nie umiesz jeździć , ja robiłem kurs u nich i zdałem bez problemu , więc nie zwalaj na szkołę tylko zobacz swoje błedy
      • Gość: Michał IP: *.chello.pl 13.06.09, 19:08
        Nie wiem jak kursy prowadzone były kiedyś ale ja właśnie zakończłem izdałem
        pozytywnie egzamin za pierwszym razem na kat.C+E.
        Z OSK TURBO jestem zadowolony i szczególnie polecam instruktora Janusza
        Piotrowskiego.
    • Auto jazda na Powstańców.
      Polecam. Brałam tam jazdy doszkalające i żałuje że nie wykupiłam tam
      całego kursu. Jeździłam z Markiem - bardzo fajny i Waldkiem - mniej
      fajny ale super wytłumaczył mi górke.
      --
      Mama Natalki z maja'2005
      • Ja też,uważam że autojazda z Bemowa to jest to o co chodzi ,
        pierwszy egzamin i zdany.
        Instruktor Piotr ma odpowiednie podejścia .
        Kurs był w innej szkole też w Warszawie , pierwszy instruktor
        nauczył mnie tylko jeździć prosto, i dlatego na jazdach
        doszkalających( 14 godzin ) u Piotra to tak naprawdę była nauka od
        podstaw. Na egzaminie bałam się parkowania, a tu jak nigdy wyszło,
        egzaminator otworzył dzwi i powiedział ok. Jeszcze kilka minut
        stresu i wjechaliśmy do ośrodka , egzaminator powiedział wynik
        egzaminu ..................*POZYTYWNY* .
        Przestrzegam przd kałużami , bo to też przeskodza ( słowa
        egzaminatora) która nalezy ominąć. Trzyman kciuki za oczekujących na
        egzamin
        • Gość: romek IP: *.gprs.plus.pl 27.01.08, 23:36
          P.Tadzio z jednej ze szkół na Pradze Południe...
          • Gość: magda IP: *.chello.pl 16.03.08, 20:21
            uczyłam się jeździć w osk TURBO. Instruktor to pan marek sz. chociaż
            zdałam za 3 razem a koleżanka za 2 to bardzo jestem zadowolona z
            nauki w tym ośrodku. pan marek to rewelka jako instruktor. uważam że
            jest fachowcem w tym co robi. odpowie na każde pytanie.posiada duże
            doświadczenie. zanim coś powiem to on już wie o co chodzi.
            zauważyłam że nie lubi się spóżniać, nie załatwia w trakcie jazd
            prywatnych spraw. różnie bywało ale ani razu nie doznałam przykrości
            z jego strony. naprawdę równy gość. POLECAM.
          • Gość: kasia IP: *.147.243.81.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.01.10, 16:41
            ja robilam prawko w osk aurinko na zoliborzu. zdalam egzamin za pierwszym
            razem:) jezdzilam z p. krzyskiem - super czlowiek, naprawde polecam:)
    • Gość: gość IP: *.aster.pl 30.01.08, 15:38
      Auto jazda na Powstańców. Polecam z czystym sumieniem.Kończyłam kurs
      w Sarbi i nauki doszkalające też tam brałam. Ale egzamin za
      pierwszym razem oblałam. Poszłam więc do auto-jazdy Powstańców
      Śląskich. Instruktor Pan Marek ( ale słyszałam że inni też są
      dobrzy). Akurat do tego Pana trafił się termin ( choć wiem że do
      niego się ciężko dostać)
      Brałam tam jazdy doszkalające i żałuje że nie wykupiłam tam
      całego kursu. I nawet teraz kiedy po kilku jazdach doszkalającycch u
      nich zdałam egzamin to postanowiłam,że przed odbiorem prawka ( już
      w następnym tygodniu) jeszcze wezmę sobie 2 godzinki na
      odstresowanie. A potem to już trzeba samemu hulać - byle
      bezpiecznie. Nie wolno się bać. Trzeba wierzyć w swoje umiejętności.
      Po jazdach w auto - jeździe czuję że przygotwali mnie super do
      samodzielnej jazdy.
      Przy okazji pozdrawiam - tych co zdali i tych co wszystko przed nimi.
    • Gość: kamil1989 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.08, 07:33
      no ja osobiscie polecam szkole Czarny nowa szkola więc dbają o kursanta www.czarny.szkola.pl
    • Uważajcie na szkołe jazdy PIK na Ursynowie. Naprawdę przestrzegam.
      Jeśli nie chcecie utopić swoich pieniędzy to nie idzcie tam. Powaga.
    • Ja i jeszcze paru kolegów robiłem robiłem kurs w 4kółkach i miło
      wspominam tą szkołę żadnego naciągania na jazdy doszkalające kurs
      skończyłem w dwa miesiące polecam
    • ja polecam nie masówki. takie mam zdanie i pewnie go nie zmienie.
      wszyscy z moich znajomych, ktorzy brali kurs w tego typu szkole
      potem strasznie marudzili.Ja skonczylam kurs w nieduzej szkółce w
      Falenicy (w tej na Patriotów:). Chociaż zaplecza komputerowego to
      oni nie maja rewelacyjnego, to pan prowadzacy teorie potrafil
      wszystko jasno wytlumaczyc jak trzeba bylo. teoria to nie byly tylko
      suche fakty, ale przede wszystkim dyskusja w malym gronie(na kurs
      chodzilam z 7 innymi osobami). No a praktyka...dla mnie rewelacja.
      zadnego przymuszania do jezdzenia na placu czy po miescie. wlasciwie
      to decyzja zawsze byla wspolna. jak chcialam jechac gdzie indziej
      niz instruktor:) to nie bylo wiekszego problemu. poza tym bardzo
      przyjemna atmosfera za kolkiem. bez krzykow, czepiania sie. zero
      spoznien, zero skracania jazd (byl kiedys taki przypadek ze musialam
      skonczyc wczesniej, ale odbilam sobie nastepnym razem).
      serdecznie polecam, i nie po to zeby zrobic darmowa reklame, tylko
      dlatego ze jestem swiecie przekonana ze dobrze trafilam. no i
      pozostaje zawsze jakis tam sentyment. zwlaszcza w momencie jak
      egzamin zdaje sie za pierwszym razem...a to nie tylko moja
      zasluga...ktos mnie musial tego nauczyc...:)
    • Gość: KArol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.08, 22:44
      Świetna szkoła jazdy. Gorąco polecam.
      www.oskmagda.com.pl/autoszkola.html
    • Gość: jan IP: *.sta.asta-net.com.pl 28.10.08, 17:55
      www.obozmotoryzacyjny.boo.pl
    • Gość: tomek IP: *.sta.asta-net.com.pl 30.10.08, 15:01
      www.obozmotoryzacyjny.boo.pl
    • Gość: nanana IP: *.chello.pl 19.12.08, 18:44
      abc osk na Tarnowieckiej to totalna porażka, teoria nigdzie nie jest
      ciekawa na pewno, ale zajęcia w godzinach 19-21 to pomyłka
      towarzyska, ja spałam. Jazdy kolejna porażka, nie możesz wziąć 1
      godziny tam kiedy pasuje, o nie. Masz jazdy po 2 godziny, 9-11, 11-
      13, 13-15, 16-18, 18-20. Z terminami też do kitu, zapisy na miesiąc
      z góry, więc jak się nie załapiesz to masz kupe czasu między teorią
      a jazdami. Jezdzi się rozwalającym się OPLEM. Jaris dopiero pod
      koniec kursu. Żałuje, strata czasu i pieniędzy.
      • Gość: Kinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:43
        Polecam ANDREX na Ursynowie, wziełam 4 jazdy doszkalające i zdałam w
        Wawie na Odlewniczej.
      • Gość: Elżbieta Fil IP: *.gprs.plus.pl 27.02.09, 14:22
        Hmmm....ja o 19:00 nie zasypiam.O 18:30 kończę pracę więc wykłady o godzinie
        19:00 idealna sprawa.W innych szkołach proponują wykłady wieczorowe o 17:00 -
        nie jestem się w stanie wyrobić.
        W weekendy studiuję.
        Mój kurs w ABC OSK trwał 7 tygodni- 3 tygodnie teoria i 3 tygodnie
        jazdy.Zaczęłam kurs w październiku a skończyłam na początku grudnia .Jeździłam
        3, 4 a nawet 5 razy w tygodniu po 2 godzinki- jak tylko ktoś się wypisał z jazd
        to Pani z biura dzwoniła i proponowała wolne miejsce. Na 1 godzinę szkoda byłoby
        mi czasu.W dodatku wszystkie zajęcia zaplanowane i zarezerwowanie.Święty
        spokój.Nie musiałam dzwonić do instruktora i prosić o terminy tak jak czytałam w
        powyższych postach.
        Egzamin zadałam za 2 razem końcem stycznia :) Na pierwszy - wstyd się
        przyznać...zaspałam...najnormalniej w świecie...miałam na 7 rano no i klops...
        Jeździłam pół kursu Opelkiem i pół Yarisem co bardzo sobie chwalę, ponieważ kurs
        robiłam na kat.B a nie na dany model samochodu.
        Od dwóch tygodni śmigam firmową Vectrą:)i a wieczorkami męczę męża peguota :) I
        z żadnym nie mam problemu.
        Jak komus zalezy to kurs w ABC OSK przebiegnie szybko i sprawnie.
        Polecam.Naprawdę warto.
    • Gość: pytajnik IP: *.chello.pl 26.01.09, 21:51
      Kurs robiłam w motokursie na Sokołowskiej - ani nie odradzam, ani nie polecam.
      Teoria głównie przegadana (chociaż to, co było w ogóle ruszone - było
      wytłumaczone perfekcyjnie). Pierwsza pomoc - SUPER! Fantastyczny wykładowca
      (strażak :)), dzięki nie mu na pytania z pierwszej pomocy w ogóle nie trzeba się
      później uczyć - wszystko zostaje w głowie. Co do jazd - jeździłam z p.
      Andrzejem. Uczucia mam mieszane... Niby wszystko ok (chociaż mógłby być bardziej
      cierpliwy), niby nie można się czepiać... Ale po pierwsze: odwoływał jazdy
      zdecydowanie zbyt często, żeby brać sobie ludzi na doszkalanie. Po drugie: po
      całym przejechanym kursie zostały mi ogromne braki, o co mam trochę żal. Za to
      zdecydowanie polecam : AUTO-JAZDĘ na Bemowie! Właśnie jestem na doszkalaniu z
      panem Markiem i wprost nie mogę odżałować, że nie robiłam u nich całego kursu.
      Jest mega cierpliwy i świetnie wszystko tłumaczy. Na dwóch godzinach z nim
      nauczyłam się więcej, niż na 10 w mojej starej szkole... Nie wiem, jak u nich z
      teorią i z innymi instruktorami, ale POLECAM jazdy z p. Markiem!
    • Każdy chwali swoje;)
      Ja zapisałam się do Auto Jaru. I zdałam za trzecim razem (ale oblałam raz z powodu mojej nieuwagi i raz z powodu choroby). Instruktorzy są tam ogólnie dobrze przygotowani. Trafiłam na jednego starszego - ten neistety nie nauczył mnie zbyt wiele, i na trzech różnych młodych - i ci sprawdzili się doskonale. Z jednym jeździłam tylko 2 godziny, bo akurat u moich stałych nie było miejsc i powiem, że nawet te 2 dodatkowe godziny z tym wybranym przypadkiem instruktorem nie były czasem straconym.

Ps: Niestety kurs wlókł mi się trochę za dlugo - rozpoczęłam w maju, skonczyłam na pocz. września.
      ps2: Ponieważ jednak uważam że dobrze przygotowano mnie do egzaminu i zdałam naprawdę na luzie, to polecam. Tylko trzeba się upominać o zmianę instruktora jeśli ten, z którym się jeździ, nam nie odpowiada. Ja zmieniłam i myślę, że dużo mi to pomogło.

--
      Tymonek ma juz...
      Ewunia... probably:)...
      www.fajne-miejsce.pl
    • oczywiscie ze auto gama :)
      www.autogama.waw.pl
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-584
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.