Dodaj do ulubionych

Autofan wrocław

• Gość: Andrzej IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.07.12, 18:06
    Do Autofanu przeniosłem sie z Kursanta z którego byłem bardzo nie zawodolony i którego nie polecam nikomu! W Autofanie trafiłem do Marka Kolankowskiego (polecił mi go znajomy mojej mamy). W ciągu 8 godzin jazdy z nim nauczyłem się dosłownie wszystkiego, czego przez 30h nie potrafili mnie nauczyć w Kursancie. Łuk Marek nauczył mnie dosłownie w 5min, gdzie instruktor z Kurtanta potrzebował paru godzin a i tak mu to nie wyszło. Wszystkie rodzaje parkowania (z którym również miałem problemy) nauczylismy sie w ciagu jednych zajęć. Marek Kolankowski jest sympatyczny i otwardy do tego potrafi przekazać swoja wiedze w prosty sposób. Naprawde bardzo POLECAM tego instuktora jak i cały Autofan.
  • Gość: Andrzej IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.07.12, 18:12
    Dodam że egzamin zdałem za pierwszym razem! :)
  • Gość: Adrian IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.12, 19:36
    Hej, zdałem prawko w AutoFanie za pierwszym razem u Sebastiana Wróbla, świetny instruktor! Poza tym lada moment na youtubie będzie świetna seria poświęcona kategorii B, warto zajerzeć! Świetne porady, sytuacje drogowe, plac manewrowy. Cykl nazywa się AutoFaniak, dziś wieczorem będzie pierwszy odcinek, na razie jest trailer. Polecam

www.youtube.com/watch?v=c3itZeZTLGU
  • Gość: natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.12, 20:26
    Polecam bardzo serdecznie! Super szkoła, miła atmosfera, i wszystko bardzo profesjonalnie :)
    Szczególnie polecam moją instruktorkę Dorotę, dzięki niej lada dzień będę posiadaczką upragnionego prawa jazdy :) Zostałam przez nią tak dobrze przygotowana, że na egzaminie nie było mowy o stresie :)
  • Gość: Justyna IP: *.internetunion.pl 28.08.12, 07:56
    Super Szkoła naprawdę uczą jeżdzic Zdałam egzamin bez problemu a najwazniejsze nie boję się jeździć :-) Polecam z czystym sumieniem !!!!.Maja super instruktorów w szczególności polecam P Olka Stachurę !!!!!!
  • radek.szpak 30.08.12, 23:34
    Znajoma robiła kurs u tego pana i też bardzo sobie chwaliła :)
    --
    Mandat z fotoradaru - poradnik
  • Gość: ewa :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.12, 16:36
    Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić tę szkołę. Trafiłam do niej przypadkiem, po wcześniejszych perypetiach z Jedynką. Moją instruktorką była p. Dorota, którą polecam w 100%. Tłumaczy bardzo jasno i przejrzyście i nawet parkowanie, które zawsze mnie przerażało przestało sprawiać jakiekolwiek trudności. Zdałam za pierwszym razem, nie popełniłam żadnego błędu :) Łącznie dokupiłam pięć godzin - przygotowanie do egzaminu, do którego przystąpiłam po urlopie (przerwa 4 tygodnie). Było warto - egzaminator podczas egzaminu stwierdził, że jeżdżę pewnie i bez zarzutów :) Jeszcze raz polecam p. DOROTĘ !!!
  • Gość: gariaable IP: *.wroclaw.vectranet.pl 06.09.12, 23:49
    Również polecam szkołę jazdy AUTOFAN, egzamin zdany za 2 razem, b.sympatyczny i rzeczowy instruktor p. Maciek Kuźnicki - nic dodać, nic ująć! :)
  • Gość: ona:) IP: *.play-internet.pl 09.09.12, 15:45
    Była z moim chłopakiem na wykładach w autofanie. Ja juz jestem po kursie w innym ośrodku,ale narazie mam dwa egzaminy w plecy i męczę się z tym prawkiem. Postanowiłam zobaczyć jak prowadzi je instruktor, który był kiedyś egzaminatorem.Wykłady są prowadzone na kilka sposobów:
    -rzeczowo,czyli konkretny przepis jest rozwałkowany na części pierwsze a później przykłady jego zastosowania w praktyce. Same konkrety.
    -wyczucie taktu i wklejanie śmiesznych bądź zabawnych zachowań kursantów na jazdach bądź egzaminach.
    -Przykłady prawdziwych sytuacji na egzaminie i pytania do konkretnej osoby na sali co by zrobiła w danym momencie. Ta opcja jest super,bo się nie nudzimy na wykładach i ciągle mamy różne zadania do rozwiązania.
    Żaluję teraz,że wybrałam ośrodek, który jest blisko domu, bo wykłady w autofanie to po prostu niebo a ziemia w porównaniu do poprzedniego ośrodka. Zrobiłam notatki z tych wykładów, bo każde słowo było na wagę złota. I ciągle powtarzane słowo,że egzaminu nie można się bać,bo to nie koniec świata. Pozdrawiam cały autofan. Jesteście najlepsi!
  • Gość: Asica IP: *.play-internet.pl 10.09.12, 16:51
    Witam!
    Musze powiedziec ze jestem BARDZO zadowolona z tej szkoly! Dokupiłam sobie z 4 godz. ale to z wlasnej woli i nie zaluje! Zdalam za PIERWSZYM razem!
    Moim instruktorem był Dawid Regner. Lepiej trafic niemoglam! Szkoda ze juz sie skonczylo bo nauka jazdy z nim to byla czysta przyjemnosc! Niepamietam abym wyszla zla z auta, zawsze bylo wesolo nawet jak musial mi 100razy cos powtorzyc :) Polecam z calego serca!
  • Gość: kierowca IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.09.12, 16:51
    Gorąco polecam! Zdałem za pierwszym razem u Sebastiana Wróbla, ale znajomi chwalą sobie również innych instruktorów. Tutaj www.youtube.com/watch?v=PLmyIvagXNQ znajdziecie serię filmików, wypuszczonych przez Autofan, które mogą pomóc dobrze przygotować się do egzaminu
  • agatastem 09.08.13, 19:31
    Gorąco polecam szkołę jazdy autofan. Dzięki Dawidowi Regnerowi praktyczny egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem :) bardzo polecam tego instruktora. Dawid jest kompetentny, świetnie tłumaczy , jest spokojny,a zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. W dodatku częstuje cukierkami ;)
  • Gość: Dominika IP: *.13.199.109.static.rdi.pl 25.09.12, 19:35
    Dzisiaj zdałam (to był już mój 8 egzamin) i zawdzięczam to wyłącznie Dawidowi ze szkoły Autofan! Na moim kursie z innej szkoły prawie niczego się nie nauczyłam, dokupowałam godziny u różnych instruktorów, ale dopiero Dawid nauczył mnie jak się jeździ i jak zdać egzamin! Jestem mu za to wdzięczna i chciałabym, żeby wszyscy uczyli tak jak on!
  • kondzio191 26.09.12, 20:36
    ósmy egzamin? Ojej, to strasznie dużo... Ja też zdawałem po kursie w autofanie, zdałem za drugim razem. Raz oblałem tylko z własnej głupoty - dałem się podpuścić na stary numer "proszę tu zawrócić", no a "tu" była akurat linia ciągla :D

A poza tym do miasta i tak lepszy jest moped, na który akurat prawka mieć nie trzeba :)
  • Gość: Joanna B IP: *.internetunion.pl 09.11.12, 19:56
    Polecam Marka Kolankowskiego! zdałam za 1 razem , jest super profesjonalny, wyluzowany i nauka z nim to sama przyjemność :)
  • Gość: OlkaK IP: *.man.tk-internet.pl 03.12.12, 21:29
    Ja również z czystym sumieniem mogę polecić szkołę AUTOFAN. Nikt nie wierzył w to, że zdam za pierwszym razem-nawet ja sama:) Ale jak się okazało mój instruktor-owszem:) Polecam Maćka Kuźnickiego, którego nauka opierała się o "krótko, zwięźle i na temat", bez ceregieli. Bardzo konkretnie i rzeczowo objaśnił mi, na czym polega jazda za kółkiem:)) I co najważniejsze- nie naciągał na dodatkowe godziny tłumacząc się złym przygotowaniem do egzaminu. Gdybym miała zdawać jeszcze raz, z pewnością podjęłabym tę samą decyzję i wybrała Autofana:) Pozdrawiam
  • Gość: Tomasz IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.12.12, 21:33
    Bardzo polecam! Panie instruktorki bardzo miłe i potrafią elegancko wytłumaczyć co i jak. Prawko odzyskane A i B za pierwszym razem! Wcześniej prawko robiłem w innym mieście więc można powiedzieć że zaczynałem tu od początku bo miasta nie znałem. Na A starczyło 4h i na B 5h.
  • Gość: Karola IP: *.play-internet.pl 15.01.13, 12:55

Robilam caly kurs w Autofanie i moge zdecydowanie polecic ta szkole
    Teoria ciekawie tlumaczona a jazdy profesjonalnie przeprowadzone, nawet nauczylam sie wychodzic z poslizgu ;) (super zabawa)
    Ja jezdzilam z Mackiem K. - ostoja spokoju i cierpliowosci.
    Egzamin zdany za 1 razem :)
  • Gość: Malin IP: *.e-wro.net.pl 16.01.13, 21:06
    Polecam Marka ! Super instruktor z ktorym mozna pogadac, pozartowac a przy okazji duzo sie nauczyc o jezdzie samochodem. Najlepsza recenzja bedzie to ze zdalem za pierwszym razem ;)
  • Gość: 6:30 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.02.13, 23:17
    Gorąco polecam Autofan! Większość znajomych robiła kurs w tej szkole i nikt nie narzekał, więc i ja się zdecydowałam. Nie żałuję ani jednej godziny na sali wykładowej, a tym bardziej w aucie. Przystępna cena kursu, wygodne raty i świetna lokalizacja- nie ma co się zastanawiać. Autofan to jedyny słuszny wybór.
    Teoria prowadzona ciekawie, żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, atmosfera przyjazna (nawet kawa, herbata i cukiereczki!). Zagadnienia zostały nam wyjaśnione w przystępny sposób i tak, by każdy wszystko pojął. Terminy spotkań w dogodnych godzinach oraz miły, rzeczowy prowadzący- czegóż chcieć więcej?
    Jeśli chodzi o część praktyczną kursu, to nie potrafię sobie wyobrazić lepszego instruktora niż Olek Stachura. To nie tylko świetny nauczyciel, ale również dobry, mądry człowiek. Zawsze cierpliwy, zaangażowany, przejęty każdym moim drobnym sukcesem, ale kiedy trzeba, to stanowczy i surowy (dzięki czemu teraz nie porozbijam się po drzewach!). Ma niezwykłe podejście do człowieka, każdego traktuje indywidualnie. Posiada ogromne poczucie humoru, po prostu nie da się go nie lubić. Zapewniam, że w czasie kursu nie ma miejsca na nudę, stres czy znużenie, bo od Olka wypływa masa pozytywnej energii, która motywuje do pracy i aż chce się przychodzić na jazdy! Jest punktualny, nie odwołuje umówionych wcześniej spotkań. Bez obaw mówiłam mu o swoich wątpliwościach, nigdy nie bagatelizował problemu, tylko zawsze powtarzał ze mną n-ty raz to samo, żebym czuła się pewnie. Kiedy coś nie wychodziło, ćwiczył to ze mną do skutku. On zwyczajnie nie odpuszcza, nie daje za wygraną, gdy coś się nie udaje. Przygotował mnie do egzaminu bardzo solidnie. Objeździliśmy całą strefę, parkowaliśmy w różnych trudnych miejscach, znałam na pamięć wszystkie pułapki, na które egzaminator może mnie złapać. Olek sprawił, że na egzamin szłam z minimalnym stresem, a nie cała sparaliżowana. Jeszcze raz gorąco polecam Olka Stachurę - od niego wychodzą prawdziwi, świetni kierowcy, a nie ciapy z prawem jazdy!
    Dziękuję ci Olek, cały mój sukces zawdzięczam tobie :)
  • Gość: Kasia Kurzac IP: *.static.korbank.pl 21.02.13, 17:39
    Witajcie,

Również polecam szkołę AUTOFAN. Nie byłam łatwym uczniem, ale mój instruktor był bardzo cierpliwy i profesjonalny. Mogę szczerze polecić Maćka Kuźnickiego. Zdałam za drugim razem i mimo kilka momentów zwątpień w swoje możliwości, wspominam cały kurs, zarówno teorię jak i praktykę, z wielkim sentymentem :-)

pozdrawiam
  • pio-treq 22.02.13, 11:45
    moim zdaniem najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu , prawko robiłem tam i ja i moja żona wybór padł po wnikliwej analizie i warto było - oni po prostu znaja się na tej robocie !!!!! jeśli zależy wam na szybkim zrobieniu prawa jazdy i nauczeniu się jazdy to polecam AUTOFAN
  • alinka2805 23.02.13, 09:03
    22 lutego zdałam egzamin ,bardzo chciała bym podziękować Szkole Autofan Wrocław ,a szczególnie Pani Dorotce Grześków .Serdecznie pozdrawiam i polecam . Alina
  • Gość: u. IP: *.play-internet.pl 25.02.13, 17:55
    Polecam wszystkim tę szkołę nauki jazdy! Sympatyczni instruktorzy, zaangażowani i rzetelni, nawet w przypadku tak mało zdolnego ucznia jak ja :) nie tracili cierpliwości. Mój zdany (za drugim razem) egzamin to przede wszystkim zasługa wspaniałej nauczycielki - p. Doroty. To dzięki jej zaangażowaniu, cierpliwości, wiedzy i poczuciu humoru mogę być dziś szczęśliwą posiadaczką "prawka". Wszystkim dziewczynom, którym jazda samochodem wydaje się wiedzą tajemną polecam zajęcia z paniami z Autofanu - w przyjemnej atmosferze nauczą was prowadzić. Mnie się udało :)
  • Gość: artystka IP: *.lo14.wroc.pl 30.04.13, 16:19
    Bardzo serdecznie polecam Autofana, a konkretnie Pana Dawida. Jest to osoba, która nauczy Cię jeździć tak byś umiał zachować się w każdej sytuacji na drodze oraz zdać egzamin! Był on moim drugim instruktorem. Wcześniej wyjeździłam ponad 30 godzin i ciągle czułam się niepewnie na drodze. Poszłam kilka razy na egzamin wracając z wynikiem negatywnym. Trafiłam do Dawida dzięki koledze, który mi go polecił. Po 6-ciu godzinach jazd z nim zdałam bez problemu egzamin. Czułam się pewnie i bezstresowo. Oby więcej takich instruktorów! :)
    Dawid jest osobą bardzo wymagającą i to sprawia, że nie ma miejsc czy sytuacji niepewnych. Wszystko jest dokładnie tłumaczone, przypominane. Zwraca uwagę na miejsca szczególne i ostrzega przed czym należy uważać.
    Zdany przeze mnie egzamin nie był fartem lecz efektem sumiennej i ciężkiej pracy z Dawidem.

Bardzo szczerze mogę go polecić. Nauczy Cię wszystkiego czego wymagają na egzaminie.
  • Gość: nefthis IP: *.wroclaw.vectranet.pl 27.05.13, 16:01
    Serdecznie polecam Dawida- był trzecią osobą, z którą jeździłam w ramach nauki jazdy w autofanie i tą, po której od razu zdałam egzamin. Nie pozwala zasnąć za kierownicą i wymaga dość dużo, ale to tylko korzyść dla elkowicza. W przyjemnej atmosferze przejedziecie od elki na dachu aż do plastikowego cuda w ręku ;)
  • Gość: magda IP: *.play-internet.pl 13.12.13, 13:45
    Odradzam Pana Włodka, nic nie uczy, po 25 godzinie dopiero uczy manewrów, przez niego do kursu trzeba sporo dopłacić aby się ich potem porządnie nauczyć. Polecam Pana Krzysztofa K. wiek około 48-52 lata, bardzo konkretny instruktor, może zbyt często marudzi ale na pewno dużo wymaga. W biurze obsługa jak za PRL, ale najważniejszy to dobry instruktor, a nie sekretariat.
  • Gość: J.M. IP: *.play-internet.pl 13.12.13, 14:57
    Macie rację, Pan Włodek może i jeździ od rana do wieczora, ale w aucie mozolny i się nie stara, na pytanie kiedy robimy manewry, odpowiada, cyt: eh, a po co manewry, porobimy później, to nauka na trzy lekcje...kompletna bzdura, też go odradzam, każdy instruktor lepszy w Autofanie niż ten człowiek, a sekretarka trochę dziwna, jakby to, ze ma prawo jazdy zdane 20 lat temu, było jej największym osiągnięciem życiowym i zachowuje się jakby miała niewyjaśnioną nerwice!
  • Gość: Agnieszka IP: *.wroclaw.vectranet.pl 22.12.13, 13:35
    Zanim trafiłam do Autofana obdzwoniłam parę szkół,niestety wszyscy mnie odbijali. Dopiero tutaj pani w biurze zainteresowała się moim przypadkiem i potrafiła mi pomóc .Teoria była super a jazdy miałam z Kasią. Zdałam jedno i drugie za pierwszy razem. Uważam że szkoła zasługuje na dużą pochwałę pod każdym względem. Jeszcze raz bardzo dziękuję Kasi i pani Dorocie za zaangażowanie i solidne przygotowanie. Pozdrawiam Aga
  • Gość: Agata P. IP: *.man.tk-internet.pl 01.07.13, 00:13
    Polecam! Prawko zdane co prawda za drugim razem, bo pierwszy oblany z mojej głupoty, ale zdany z jednym błędem na praktycznym! Polecam Panią Asię, super kobieta, bardzo dobrze mi się z nią jeździło :)
  • Gość: zgubiony_portfel IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.13, 21:20
    Gorąco polecam jazdy u Dawid Regnera w OSK Autofan. Egzamin praktyczny zdałem za pierwszym razem (19.07.2013). Bardzo konkretny instruktor, dużo się nauczyłem, czuję się pewnie za kierownicą i mam z jazdy dużą frajdę. Zajęcia w miłej atmosferze.
  • Gość: Lisbon^^ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.14, 19:54
    Szczerze polecam OSK Autofan, a w szczególności instruktora Dawida Regnera - cierpliwy, dużo tłumaczy, wie, jak szybko i skutecznie nauczyć techniki jazdy. Do tego miła i bezstresowa atmosfera podczas jazd.
    Cieszę się, że trafiłam właśnie na niego. Dzięki niemu egzamin państwowy zdałam bezproblemowo za pierwszym razem. :)
  • Gość: andzia IP: *.airmax.pl 12.02.14, 19:39
    Hej chciałabym serdecznie polecić szkołę jazdy Autofan we Wrocławiu przy ul.Pięknej, a w szczególności dwóch instruktorów: Joannę Podkalicką i Dawida Regnera. Ich doświadczenie i profesjonalizm przyczynił się do mojego pozytywnego zdania prawa jazdy i dobrej orientacji w terenie podczas jazd. Miła i luźna atmosfera dobrze wpłynęła na moje samopoczucie i pewność w trakcie jazdy.
  • Gość: Ania W IP: *.static.tvk.wroc.pl 11.07.14, 08:06
    Polecam serdecznie szkołę Autofan. Wcześniej byłam w innej szkole i może właśnie dzięki temu potrafiłam docenić to jak bardzo Ola i Dorota angażują się w to co robią. Lekcje na czas!!! Profesjonalne podejście! Dorota bardzo dokładna, wymagająca, a Ola ciepła i pozytywna - wspaniałe Babki!!! Przygotowały mnie świetnie. A tuż przed egzaminem telefon od Oli - uspokajacz ;), że będzie dobrze i dziś to jest świetny dzień na zdanie :) I tak się podchodzi do Klienta :) Dziękuję Kochane Kobitki!
  • manfred05 19.02.16, 08:54
    nigdy auto fan nie sumienni jazdy po godzinie w tygodniu albo co dwa tygodnie ( mamy 30 godzin do wyjeżdżenia pół roku...) Pomijam to że po tym czasie naukę teorii można sobie wsadzić w buty...i gdzie sobie kto chce .NIGDY TEGO NIERóB Z NIMI.!!!!!!
  • nadia.banaszek 23.10.17, 10:14
    Super szkoła, fantastyczna atmosfera, instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali. Po prostu najlepsza!
  • w.bednarczyk 16.11.17, 06:25
    Wybranie Nauki Jazdy AutoFan to był najlepszy krok w kierunku Zdobycia Prawa Jazdy. Licząc od rozpoczęcia jazd po dwóch miesiącach już zdałem oba egzaminy za pierwszym razem. Polecam tą ekipę i pozdrawiam. Plastik już w kieszeni :D ;)

• brykzosia 10.01.18, 06:39
    Atmosfera przyjemna i wesoła. Godziny jazd zawsze dopasowane do kursantów. Nic dodać, nic ująć. Sama przyjemność. A cały kurs zakończony zdaniem za pierwszym razem, dzięki pomocnym instruktorom, którzy wszystko tłumaczą i upewniają się co jazdę czy wszystko do tej pory się potrafi i czy czuje się pewnie przy wykonywaniu danych manewrów. A jeśli nie - tłumaczą do skutku i na egzamin idzie się przygotowanym i spokojnym. Polecam
  • napwow 01.02.18, 15:09
    Mi się bardzo podoba elastycznosc godzin, mogłem wybrac takei godizny jazd jakie chcialem
  • napwow 20.02.18, 12:15
    Aneta :
    13 maja 2014 at 12:36
    Szczerze polecam tą szkołę! Zajęcia teoretyczne prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze
  • napwow 20.02.18, 12:53
    Polecam Pana Marcina, bardzo miły człowiek, na pewno Cie duzo nauczy
  • napwow 05.03.18, 11:52
    super podejście do kursanta, niezmierzone pokłady cierpliwości - polecam ;-)!
  • miracleh 09.03.18, 13:07
    Szczeże polecam ta szkołe, jazdy przeprowadzone w bardzo fajny sposób bez zadnego stresu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka