Dodaj do ulubionych

Cenzura chyba całkiem zwariowała

23.08.12, 22:15
Właśnie chciałam założyć nowy wątek, a okazało się, że mi nie wolno, bo łamię regulamin.
Zupełnie nie wiem, w którym miejscu go złamałam. Może to dlatego, że nie otwieram wątków o tym, że Obama jest kretynem, nie każę mu latać nago po Waszyngtonie. Takie wątki o Putinie są na FS pielęgnowane i nie łamią netykiety . Może więc w tym rzecz?
Edytor zaawansowany
  • igor_uk 23.08.12, 22:54
    Po prostu cenzura tnie wszystko kosa.zamiast tego,zeby zaznaczyc posty lamiace regulamin,czy nietykiete do usuniecia,prowadzi operacje na calej galezi,co skutkuje tym,ze przez jeden durnowaty post ,zdaniem cenzury,wycinaja sie wszystkie,ktore byli napisane po nim.To nazywa sie "Operacja na całej gałęzi".A kazdy usuniety twoj post, zbliza ciebie do bana. Co i stalo sie. Najpierw otrzymujesz komunikat,ze nie mozesz zalozyc watek,a pozniej zakazuja tobie i uczestnictwa na forum.Ja to juz przerobilem wiele razy.
    p.s. Przed chwila musialem znow rozwiazac test ,poniewaz wyszlo tak,ze ja znow rozrobiam.Chociaz za ostatnie dwa dni napisalem kilka postow (praktycznie wszysci zostali wyciete) dyskutujac z felusiem i malkontentem.
    --
    Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja i swiat"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
  • eva15 23.08.12, 23:23
    No właśnie, też jakoś mam wrażenie, że ukarano mnie za polemiki z felusiem i za podważanie jego forumowych mądrości.
    Felusia na forum podważać nie należy, on ma swoje zadania do wykonania i nie wolno mu w tym przeszkadzać.
  • eva15 23.08.12, 23:29
    Igor, czy wiesz, że Merklowej próbowano w czasie jej wizyty w Mołdawii podpalić samochód? Winnego zamachu na auto Meklowej złapano, mam link ale niestety po niemiecku:

www.welt.de/politik/deutschland/article108764755/Brandanschlag-auf-Merkels-Limousine.html
  • misterpee 24.08.12, 03:52
    Felus pisze ze Putin byl zwyklym szeregowym i szpiegowal na inteligencji niemieckiej. Wlasnie Felus jest zwyklym szeregowym razwiedki i szpieguje na inteligencji, ktora szczerze pisze na FSwiat. Jasne ze to nikt inny a Felusinspiruje cenzorow do wycinania nszych wpisow i watkow. Czasami, dla zmylenia przeciwnika watki Felusia sa wycinane, ale razen z nimi ginia masa wpisow krytycznych . Felus wie co robi, stara sie to robic w stylu liberala i yntelygenta, jednak zawsze wychodzi na wierzch jego konspiracja. Do tego pomAGa mu w rym samym stlu j-k , malkontent i paru innych. Lepiej na jego posty nie odpowiadac i nie wsawac sie z nim w jakiekolwiek dyskusje czy pyskowki.
  • darekvtb 24.08.12, 13:22
    Ale Ty wredna jestes!
    No to wykrakalas smile)
    Pamietasz jak na Ciebie napadano bo napisalas ze Grecja sprzeda swoje wyspy za dlugi?
    Греция допустила продажу части территории за долги
    Teraz oficjalnie oglosil to grecki premier (pewnie Cie czyta na forum smile))
    "А.Самарас высказался в пользу возможной продажи островов в более чем неопределенной форме. По его словам, речь в равной степени может идти и о сдаче в аренду, кроме того, Афины не намерены расставаться с территорией "по дешевке". "
    --
    "Оптимиcты yчaт cейчac aнглийcкий,
    пеccимиcты - китaйcкий,
    a реaлиcты – ycтрoйcтвo aвтoмaтa Кaлaшникoвa"
  • darekvtb 24.08.12, 14:39
    Nie raz pisalas ze ideologiczni potomkowie Trockiego zagniezdzili sie w USA i teraz propaguja ideologie swiatowej rewolucji.
    Oto co pisze byly redaktor naczelny miedzynarodowego wydzialu The Washington Times:
    По иронии судьбы приверженность США идее «всеобщей демократической революции» во всем мире выступает как возрождение полностью дискредитированной и провальной концепции Льва Троцкого. Иосиф Сталин забраковал ее, когда пришел к власти в Советском Союзе в 1920-х годах. Это дало ему свободу проявить большую дипломатическую и идеологическую гибкость для создания альянса с Соединенными Штатами и Британской империей – альянса, который сумел одержать победу во Второй мировой – Великой Отечественной войне.
    Szkoda ze ten Amerykanin nie czyta naszych forumowych: przyjacielaokupamta, felusiaka i innych. To by sie zdziwil.. smile)
    --
    "Если нет ради чего умирать, то незачем и жить".
  • darekvtb 24.08.12, 14:43
    "Знаменательно, что столь многие из старшего поколения американских неоконсерваторов начинали свою политическую жизнь в 1930-х и 1940-х как коммунистические энтузиасты, например Ирвинг Кристол или Норман Подгорец. Современные американские неоконсерваторы – это неотроцкисты под новым маркетинговым лейблом."

--
    “naczelnym celem amerykańskiej polityki zagranicznej jest mieszanie i judzenie w rosji a tacy jak saudi arabia pomagają w osiagnięciu celu.”
    (c) felusiak1
  • eva15 24.08.12, 18:20
    Przecież praktycznie zawsze (o ile się akurat nie drażnię z borrcią) mówię rzeczy, poważne, sprawdzone i przemyślane. Wystarczy mnie czytać, a Washington Times (skąd indąd ostro prawicowy, ha, ha) już nie jest potrzebny smile)))
    Kwestia trockizmu w USA ma sporo poważnych opracowań.

Ja nie feluś i spółka, nie plotę propagandowych koszałków opałków, dlatego pewnie zabroniono mi otwierać wątki na FS smile))

P.S. Swiblowo coś ni widu ni słychu...
  • darekvtb 27.08.12, 09:33
    "Swiblowo coś ni widu ni słychu... "
    Jak to???
    W piatek pilismy u mnie chinska herbatke "наложница императора". Kiedy sie ja pije, to jest nieco gozkawa lub cierpka, a po kilku sekundach - slodka!
    Swiblowo rzadko na razie w sieci bo zepsul sie komp. Obiecalem przestawic windows, ale mi jeszcze nie doniesli instalacyjny DVD..
    --
    “naczelnym celem amerykańskiej polityki zagranicznej jest mieszanie i judzenie w rosji a tacy jak saudi arabia pomagają w osiagnięciu celu.”
    (c) felusiak1
  • eva15 24.08.12, 18:23
    Jak będzie, zobaczymy, prasa dużo pisze, a mało myśli. Ale jeśli faktycznie wyspy greckie pójdą pod młotek, to coś mam przeczucie, że w 1. rządzie te wokół których jest ropa i gaz, a otrzymają je z całą pewnością nie główni wierzyciele, czyli nie Niemiecy, lecz inni nabywcy....
  • zlotamajka 24.08.12, 22:09
    a otrzymają je z całą pewnością nie główni wierzyciele,
    > czyli nie Niemiecy,

A ciagle sie klocilas ze niemckie banki najmniej zainwestowaly haha. Wiem ze zaczniesz o pomocy. Ale jak wiemy pomoc jest dla bankow i tej kasy Grecja nawet nie widzi.

Co do tego kto o otrzyma to na Twoim miejscu spalabym spokojnie. Deutsche Bank, Komerz Bank i inne korporacje niemieckie na pewno dostana chojna czastke lupu. Tak samo zreszta jak w bylej juz Jugoslawi do ktorej rozpadu Niemcy chojnie sie przyczynili (wraz z Amerykancami naturalnie).
  • eva15 24.08.12, 23:23
    Tu nie chodzi o niemieckie banki, lecz o wydatki niemieckiego rządu na ratowanie Grecji via fundusz ratunkowy. Niemieckie banki były mało zaangażowane w Grecji, niemiecki rząd jest bardzo. Z wydanych dotychczas na "Grecję" (czyli na anglosaskie, kumplowskie, francuskie etc) banki ponad 200 mld euro, Niemcy - czyli podatnik- zapłacili 1/3 , czyli ca 70 mld, jak dotąd, bo piłka jest w grze...
    Czy chcesz sugerować ze niemieckie banki stanowiły 1/3 wszystkich światowych banków zaangażowanych w Grecji? Masz jakieś linki to potwierdzające?

I jeszcze raz - Deutsche Bank nie jest niemiecka.

To Ty możesz spać spokojnie - Niemcy żadnych wysp greckich wraz ropą nie dostaną. Są za krótcy i zbyt obciążeni historycznie.
  • zlotamajka 24.08.12, 23:35
    Po pierwsze jaki bank ile jest obciazony to NIKT nie wie. AUDIT nigdy NIE zostal zrobiony co sama wiesz. Wiec jak do tej pory wierzyciele sa nie znani.

To Ty możesz spać spokojnie - Niemcy żadnych wysp greckich wraz ropą nie dostan
    > ą. Są za krótcy i zbyt obciążeni historycznie.

Przestan klepac te same formulki. Jakos Niemcy nie byli zbyt "krotcy i zbyt obciazeni historycznie" by wykupic pol Jugoslawi czy narzucac cene (smieszna zreszta) za grecka firme elektryczna i nie tylko (bo to tylko jeden przyklad). Tylko spojrzec a czesc wysp bedzie niemiecka. By narzucac austerity tez nie sa "zbyt krotcy i zbyt ociazenie historycznie).

O tym jak wykupili PL nie wspomne. Smieszna sie robisz Ewa z tymi formulkami.
    --
    "Iran już dawno powinien być dokładnie zbombardowany, jak to by nie pomogło to jeszcze raz i jeszcze raz aż do skutku."
    (z tworczosci przyjacielaameryki)
  • zlotamajka 24.08.12, 23:42
    Okazalo sie ze jestes zacieta neoliberalka byle bylo na korzysc odpowiednim elitom. Jak Niemcy okradaja Grecje i pakuja jej ludnosc w nedze to jestes za. Jak Rosja weszla w WTO tez jestes za choc to oznacza wprowadzenie GMO jak i zniesienie cla na wyroby zywnosciowe. Juz zostalo zrobione. A to dobiero poczatek. A takie znoszenie cel konczy sie sie IMPORTEM ZYWNOSCI. Kraj ktory byl samowystarczalny raptem jest zalezny od importu zboza z USA czy EU. Nie kaz mi podawac przyklady bo chyba znasz.

• igor_uk 25.08.12, 00:00
    Nie wiele wiesz o Rosji i warunkach jej przystapienia do WTO.
    Nic nie wiesz o kwotach i clach na produkte spozywcze.Prawdopodobnie cos czytala,ze cla zmniejszaja sie,ale w jakim stopniu,juz tego nie wiesz.Tym bardziej nic nie wiesz o tym,co Rosji udalo sie "utargowac",zreszta i nie dziwie sie temu.Wiekszosc Rosjan,krytykujacych przystapienie Rosji do WTO o tym wszystkim rowniez malo wie.
    --
    Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja i swiat"

• zlotamajka 25.08.12, 00:05
    To zdradz nam ile Rosja utargowala. Jestem bardzo ciekawa. Narazie poza wytykaniem braku wiedzy o Rosji zadnych konkretow.
    --
    "Ja tam sie ciesze z jej zwyciestw. Tyle maja do nadrobienia: mordy oprawcow niemieckich czy rosyjskich nad bezbronnymi Polakami. Mozna zrozumiec chec rewanzu. Polacy to nie mordercy niemieccy czy rosyjscy."/polski-francuz o wygranej Radwanskiej z Szarapową/
  • eva15 25.08.12, 00:51
    Igor podawał link do materiałów źródłowych, był bardzo konkretny. Ja ten link przestudiowałam i ma nieco mniejsze obawy niż Ty bez tej wiedzy.
  • zlotamajka 25.08.12, 01:59
    Rosyjskich linkow nie czytam. Kiedys probowalam przez google ale szkoda czasu na nic. To samo i o wiele lepsze rzeczy przeczytam po angielsku bez wysilku. I moglby strescic. Ale nie strescil ale podal linki z tego co pamietam z jakims tekstem ze w nich jest odpowiedz. Niech sobie podaje.
    A ze Ty nie masz obaw to wiem. Putin uratuje. Pisalas ze Putin za madry by wprowadzac GMO a tu wprowadza. Rosja juz raz byla zalezna od importu pszenicy. Niedlugo bedzie znowu. I nie wazne jakie warunki utargowali. Jak juz sa to juz sa w chwycie. To tak jakby wejsc dobrowolnie w kolonizacje i mowic ze na dobrych warunkach. Te warunki zawsze mozna zmienic. W koncu WTO to prokurator, adwokat i sad w jednym. Ale z wiara sie nie dyskutuje.
    --
    "Iran już dawno powinien być dokładnie zbombardowany, jak to by nie pomogło to jeszcze raz i jeszcze raz aż do skutku."
  • eva15 25.08.12, 00:28
    Jerśli uważasz, że panujący światowy system bankowy jest niemiecki i to Niemcy wprowadzają Grecję we nędzę, to nie ma o czym dyskutować. Rozumujesz jak ogłupieni Grecy. A ci co za tym stoją mogą się śmiać do rozpuku, jak im się udało skłócić narody.

O Rosji i WTO pisałam już wielokrotnie, nie ma sensu się powtarzać.
  • zlotamajka 25.08.12, 01:54
    Czytac ze zrozumieniem nie umiesz? Gdzie powiedzialam ze "swiatowy system to niemiecki". Czy tez nalezysz do tych ktorym trzeba powtarzac wielokrotnie?

I skoncz z tym ze Deutsche Bank nie jest niemiecki. Wszystkie banki sa w tej miedzynarodowce finansowej. Twoj podzial ze Deutsche Bank to nie niemiecki a Commerz Bank to juz niemiecki nie robi zadnego sensu. To samo i to samo robia. I looks like a duck, walks like a duck and quacks like a duck. It is a duck.

Twoja proba obrony ze nie powiem "imperializmu" Niemiec jest wrecz smieszna. A tak imperializmu poprzez neoliberalizm. Tak w PL jak i w Jugoslawi Niemcy stwierdzili skorzystac i sprobowac powrocic do bylej swietnosci i odrobic straty. Teraz przyszedl kolej na Grecje.
    --
  • eva15 24.08.12, 23:50
    Owszem dokładnych danych NIKT ne ma. Ale wiadomo i na to są dokładne dane (statystyki), że Niemcy mało, bardzo mało angażują się w kraje śródziemnomorskie. To tradycyjny obszar wpływów Francji (i łoch), Niemcy z kolei są zainteresowani wschodem. Taka jest tradycja historyczna i nic na to nie poradzisz, podziały są wyraźne. Niemiecki handel z południowcami Europy (Grecją zwłaszcza) jest ułamkowy, nieporównywalnie mniejszy niż z E. Wsch. A za handlem idą siłą rzeczy banki. Dla Niemiec Grecja i jej bankructwo to pchełka, łatwa do przełknięcia bez żadnego zaksztuszenia, gdyby nie kajdany eurolandu/EZB/IFM etc. .

O Jugosławii dyskutować nie będę, bo chyba nie rozumiesz, skąd wzięła się tam niemiecka zaciętość na wsparcie US-interwencji.
  • zlotamajka 24.08.12, 23:55
    Ewa nie wypieraj sie tradycja. W Grecji jest cala gama niemieckich produktow na rynku. Ale mniejsza o to. Jak mozesz porownywac HANDEL z KASYNEM DERYWATYWAMI. To nie to samo i dobrze o tym wiesz. Te banki same nie wiedzialy co kupowaly bo to wszystko bylo odpowiednio bundled.

> O Jugosławii dyskutować nie będę, bo chyba nie rozumiesz, skąd wzięła się tam n
    > iemiecka zaciętość na wsparcie US-interwencji.

Rozumiem, rozumiem. Historie interwencji znam.
    --
    "Ja tam sie ciesze z jej zwyciestw. Tyle maja do nadrobienia: mordy oprawcow niemieckich czy rosyjskich nad bezbronnymi Polakami. Mozna zrozumiec chec rewanzu. Polacy to nie mordercy niemieccy czy rosyjscy."/polski-francuz o wygranej Radwanskiej z Szarapową/
  • eva15 25.08.12, 00:07
    Handel Niemiec z Grecją to raptem ca 4 mld euro rocznie w bilansie (linki do statystyk podawałam) , to suma zupełnie śmieszna, niezależnie od tego, co Ty o tym sądzisz.
    Właśnie o to chodzi, że Niemcy handlowali z Grecją głównie realnymi produktami a nie derywatami. Od derywatów byli Anglosasi, ich wiadomi kumple i Francuzi , ze strony "niemieckiej" był to przede wszystkim "niemiecki" Deutsche Bank, no i faktycznie Commerzbak (ten akurat jest niemiecki) . Jeden niemiecki bank chyba nie zawładnął całą Grecją i nie przegonił stamtąd takich tuzów jak Goldman Sachs?

Odnośnie Jugosławii wątpię, czy rozumiesz, ale to temat na osobny wątek.
  • zlotamajka 25.08.12, 00:12
    Tak Deutsche Bank jak i Commerz Bank jak i inne byly utopione w derywatywy z primetime mortgages. Komu Ty chcesz wmowic ze to takie swiete banki ktore greckich derywatywow nie kupowaly. Chyba tylko felusiowi i wojtusiowi bo te argumenty na ich rozum. Ze mna nie tak latwo.
    --
  • eva15 25.08.12, 00:30
    Z Tobą faktycznie niełatwo. Jesteś jakoś zacietrzewiona.
  • zlotamajka 25.08.12, 01:48
    A mnie ciekawi skad u Ciebie ten neoliberalizm? Troche mi zajelo by go dostrzec ale teraz jest wrecz nieomylny. Pimpus tez to zauwazyl.
    --
  • eva15 25.08.12, 01:58
    Identyfikowanie mnie jako neoliberała jest równie mądre, jak identyfikowanie mnie jako pracownika KGB (w czym lubują się z kolei bystrzaki spod znaku januszka i spółki) )
  • zlotamajka 25.08.12, 02:06
    Madre czy nie madre ale jak ktos wspiera neoliberalizm niemiecki i rosyjski to do jakich wnioskow mozna dojsc.

PS. Rosja nie walczy o to by miec alternatywny system ale by miec wieksza role w tym neoliberalnym systemie. Nic wiecej nie wskora.
    --
  • eva15 24.08.12, 23:37
    Ty, Majka, chyba nie rozumiesz, że to nie Niemcy kręcą te lody, to nie oni mają siłę sprawczą w tym co się dzieje. Może uwierzyłaś NYTowi czy innym Forbes, że Merklowa to najpotężniejsza kobieta świata. Wielu w Europie i Niemczech w to wierzy, a i Merklowa sama najwyraźniej też. Na tym polega wyrafinowana cwaność tego, co się wyprawia.
  • zlotamajka 24.08.12, 23:45
    Za kogo Ty mnie masz. Ani NYT ani Forbes nie wierze i nawet nie czytam. Merklowa to wierny sluga a wierne slugi sie nagradza. Niemcy (czyli niemieckie elity czyli korporacje) zostana chojnie nagordzenie. Jak przypadku Jugoslawi gdzie tez wiernie sluzyli. Za darmo nic sie nie robi. A Merklowa robi swietna robote dla imperium.
    --
  • eva15 24.08.12, 23:57
    Niemcy nie zostają hojnie wynagrodzeni, lecz jak każdy ważny wasal (tu przeciwieństwo do Polskii) dostają spore okruchy z pańskiego stołu.
    Pytaniem jest - czy sami bez tego nie dostaliby więcej? Zakazano im np. kontaktów i kontraktów z Iranem - straty siągają setek mld. euro, bo w Iranie to akurat Nimecy byli najbardziej z całego Zachodu aktywni. CO dostają w zamian?
    To pytanie dotyczy nie tylko Niemiec ale i Francji, Włoch, Hiolandii i nie ogranicza sią tylko do Iranu....
  • zlotamajka 25.08.12, 00:09
    > Niemcy nie zostają hojnie wynagrodzeni, lecz jak każdy ważny wasal (tu przeciwi
    > eństwo do Polskii) dostają spore okruchy z pańskiego stołu.

No w Jugoslawi tymi okruchami bylo praktyczne przejecie finanswo przez NIEMIECKIE banki. Tak w Chorwacji jak i w Bosni jaki i w Serbi jak rowniez telefoni.

W Grecji jak na razie bedzie to elektrycznosc jak i prawdopodobnie telefoni. Ale jeszcze cos spadnie wraz z wyspami. Ale neoliberalom zawsze malo. Wraz z jedzeniem apetyt rosnie.
    --
  • zlotamajka 25.08.12, 06:08
    Zakazano im np. konta
    > któw i kontraktów z Iranem - straty siągają setek mld. euro

Historia juz nie raz pokazala ze objecie anglosasow bywa smiertelne. Co wiec Cie tu dziwi? Niemieckie elity tak poscielily lozko. A kazdy kij jak juz nie raz pisalam ma dwa konce. Z jednej strony sie zyskuje (skupujemy tanio Grecje) a z drugiej tracimy (Iran). Tak juz bywa jak sie jest sluga imperium.
    --
  • eva15 24.08.12, 21:18
    Właściwie zasługuje to na osobny wątek.
    Przeczytałam właśnie artykuł w poważnej gazecie i aż włosy dęba stają. W Grecji panuje już powszechna anarchia i rozbój. O ile do niedawna dotknięte były tym miasta, o tyle teraz przeniosło się to także na wieś. Całe szajki złodziei grasują po wsiach i kradną plony (ziemniaki, owoce, wszystko co napotkają) i co gorsza maszyny rolnicze, druty, paliwo, sprzęt rolniczy bez którego nie da się obrabiać pól.
    Wśród złodziei są nie tylko zrozpaczeni głodni Grecy, ale także bandy Cyganów i profesjonalne szajki.
    Chłopi są zupełnie załamani, bo staje się to powszechne. Państwo udaje, że nie widzi, więc chłopi sami zaczynają ogranizować uzbrojone milicje pilnujące pól i zagród.
    Makabra, jaki dobrobyt niesie ze sobą wspólne euro.

www.welt.de/politik/ausland/article108768350/Griechen-pluendern-in-der-Not-die-Bauernhoefe.html
  • eva15 24.08.12, 18:25
    igor_uk napisał:

> Po prostu cenzura tnie wszystko kosa.zamiast tego,zeby zaznaczyc posty lamiace
    > regulamin,czy nietykiete do usuniecia,prowadzi operacje na calej galezi,co sku
    > tkuje tym,ze przez jeden durnowaty post ,zdaniem cenzury,wycinaja sie wszystkie
    > ,ktore byli napisane po nim.To nazywa sie "Operacja na całej gałęzi".A kazdy us
    > uniety twoj post, zbliza ciebie do bana. Co i stalo sie. Najpierw otrzymujesz k
    > omunikat,ze nie mozesz zalozyc watek,a pozniej zakazuja tobie i uczestnictwa na
    > forum.Ja to juz przerobilem wiele razy.

No i jak z tego wybrnąłeś, czy założyłeś nowe konto z nowym nickiem, cz może dyskutowałeś z tymi panami i władcami o likwidacji bana?
  • igor_uk 24.08.12, 20:15
    Watki zakladam pod nowymi nickami,juz od dluzszego czasu,ale zawsze staram sie wymyslic tki nowy nick,ktory by jednoznacznie wskazywal,kto za nim kryje sie.
    Jak dostaje tymczasowy zakaz pisania na forum,to pisze przez bramke proxy.

Moja rada dla ciebie,Ewa.Zaloz nowe konto z nickiem eva.15.Wystacze,ze bedzie kropka,zeby system potraktowal ten nick,jako calkowicie nowy.
    --

• eva15 24.08.12, 21:11
    Tak, to z nowym nickiem, to wiem, ale jakoś mi się nie chce bawić z nimi w kotka i myszkę. Parę lat temu też mnie zbanowali i wtedy na krótko miałam drugiego nicka, ale teraz to już nudne.
    Co do proxy - chętnie dałabym się przeszkolić...
  • igor_uk 24.08.12, 21:50
    bramka proxy pozwola obejsc bana po IPadresu,ale i tak trzeba korzystac z innego nicka.

Korzystanie jest bardzo proste,wchodzisz na ta strone,juz gotowa bramka z adresem forum "Swiat":

adresip.onuse.pl/hideip.php?q=aHR0cDovL2ZvcnVtLmdhemV0YS5wbC9mb3J1bS9mLDUwLFN3aWF0Lmh0bWw%3D
    Logujesz sie i piszesz co tylo chcesz.
    --

• eva15 24.08.12, 23:25
    Czemu proxy służy, to wiem, jak to obsługiwać zerknę w najbliższym czasie. Spasibo, Igor.
  • lubat 24.08.12, 19:34
    Teraz chyba rozumiecie towarzyszko Evo, dlaczego pewien mój post widzieliście podwójnie, chociaż wtedy (mam nadzieję) byliście zupełnie trzeźwi.
    Po prostu tyle mi ich skasowali, że teraz (jeśli w ogóle zajdę na ten sr*cz) to będę albo reasekurować post u Igora - chyba mi pozwolisz, Igor - albo zapisywać na swoich dokumentach.
  • igor_uk 24.08.12, 19:58
    nie widze problemu.
    Mozesz tu dublowac kazdy swoj watek,lub post.
    --

• eva15 24.08.12, 20:07
    lubat napisał:

> Teraz chyba rozumiecie towarzyszko Evo, dlaczego pewien mój post widzieliście p
    > odwójnie, chociaż wtedy (mam nadzieję) byliście zupełnie trzeźwi.

Dopiero po tym się napiłam, bo myślałam, że to delirka powoduje podwójne widzenie smile)))

> Po prostu tyle mi ich skasowali, że teraz (jeśli w ogóle zajdę na ten sr*cz) to
    > będę albo reasekurować post u Igora - chyba mi pozwolisz, Igor - albo zapisywa
    > ć na swoich dokumentach.

No przecież żartowałam. Poznałam ten problem bardzo dobrze na własnej skórze, też czasami pisałam pdowójnie, w międzyczasie już nie mogę, bo mi zabroniono otwierać nowe wątki na FS.
    Tam mają królować niepodzielnie mądrości felusia i spółki.
  • borrka 25.08.12, 00:25
    Wroce na "Swiat" i napisze, ze Igorek kasowal wszystkie moje posty pisane nie na kolanach przed Putinem ?
    Przeciez jest to niemozliwe do zweryfikowania, a Igorek kiedys kombinowal, by mnie cenzurowac.
    Ukaze jednoczesnie zamordyzm Igorka i ruski brak tolerancji na odmienne poglady smile
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 00:32
    No, i jako niezbity dowód winy Igora podasz, że na tym forum też cię kasuje smile)))
    Igor tak już ma.
  • borrka 25.08.12, 00:51
    Nie zrozumialas mych szlachetnych intencji.
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 00:53
    Jak słyszę u ciebie określenie "szlachetne intencje", to natychmiast NIC nie rozumiem smile)))
  • borrka 25.08.12, 00:56
    Trudno zrozumiec zbior nieskonczony.
    To byla algebra Bool'a.smile
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 01:00
    Przyznaję, że moja wiara i naiwność są mocno ograniczone!
  • borrka 25.08.12, 01:04
    Trzeba wierzyc w czlowieka, koleś smile
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 01:08
    Wierzysz w cuda?
  • eva15 25.08.12, 01:13
    Mądrość Sw. Augustyna (incurvatus in se) przekuł Kant na znane powiedzenie:

"Aus so krummem Holze, als woraus der Mensch gemacht ist, kann nichts ganz Gerades gezimmert werden".

Cybulski był mało oczytany smile)))
  • borrka 25.08.12, 01:18
    Prawo moralne w Borrce...

Mawial Kant.
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 01:34
    Wiem, wiem, chwalisz się często, że znasz to powiedzenie.
    Kto go nie zna? To chyba jedyne, co zostało z Kanta u szerokich mas "wykształconych z dużych miast".....
  • igor_uk 25.08.12, 01:14
    Boriskie ,jak zwykle,chodzi tylko o to,zeby zwrocic na siebie uwage. Na forum "Swiat" on napewno juz wrocil,piszac po innym nickiem.

--

• eva15 25.08.12, 01:17
    Tak, to jest bardzo możliwe smile)))
  • borrka 25.08.12, 01:21
    Laczylby moje tolerancyjne poglady, intelekt "sky is the limit" i milosc do babuszek z Miedwiedkowa.
    Tych przed 40-stka.
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 01:36
    borrka napisał:

> Laczylby moje tolerancyjne poglady, intelekt "sky is the limit" i milosc do bab
    > uszek z Miedwiedkowa.
    > Tych przed 40-stka.

Ale tych bez zębów... W razie czego, nie mają czym ugryźć .-)))))

• borrka 25.08.12, 01:40
    Rosja Putina zapewnia perfekcyjna opieke stomatologiczna!
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 01:55
    No to niedobrze. babuszki mogą ci w razie czego tzw. końcówkę odgryźć!
  • borrka 25.08.12, 02:01
    To przeciez NSSzTiT smile
    --
    Być jak Steiner ...
  • eva15 25.08.12, 02:04
    To twoja końcówka jest też z tundry i tajgi? Sugerujesz w ramach autoreklamy, że jest twarda jak wieczna zmarzlina?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka