Dodaj do ulubionych

Francja homofobiczna ?

17.11.12, 19:42
No tak...-to nie Francja, to nie prezydent , to nie rzad, to nawet nie obywatele.-Ot - "ulica" pozwala sobie na wyrazanie opinii o obietnicy Holland'a.-Olbrzymie manify w najwiekszych miastach , w Paryzu ponad 200 000 pod haslem "Dzieci rodza sie ze zwiazku Kobiety i mezczyzny"
Edytor zaawansowany
  • mara571 17.11.12, 19:55
    najlepiej do jakis obrazkow z demo.
    Kto to zorganizowal?
    --
    Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu zaś nie zburzyli sekretarze. Podobnie panowania [finansowych] spekulantów nie wyeliminują spekulanci lub biurokraci i to nie oni wyciągną później z rowu wykolejony wóz pogruchotanej Europy.
    V.Orban
  • igor_uk 17.11.12, 19:59
    Mam nadzieje,ze jako wspol administrator tego forum,nie bedziesz wiecej pisac podobnych bzdur:
    "Dzieci rodza sie ze zwiazku Kobiety i mezczyzny".
    To jest forum na portalu Gazety Wyborczej.Tu obowiazuja inne zasady.

p.s. Czy masz narzedzia administratora?
    --
    Лучше умереть вдали от родины, чем прожить без родины в душе.Vadim Delaunay
  • eva15 17.11.12, 20:06
    pomyliłeś cytat z osobą cytującą. To Francuzi są niestety tak zacofani, Kaszebe tylko to podaje. Straszna ciemnota nad Sekwaną, jeszcze trochę a religia się tym głupkom przypomni, a to już będzie skandal.
    Niemcy są bardziej postępowi - tu nikt nie wychodzi na ulicę w obronie rodziny. No ale tu Zieleni opnaowali umysły wielu obywateli, we Francji Zieleni się nie liczą, w Niemczech to potęga yntylektualna
  • igor_uk 17.11.12, 20:10
    Ewa,wiem o tym,ze kaszebe to tylko zacytowal.Ale podobne cytaty w politycznie poprawnej Europie sa gorsze,niz cytaty z Hitlera,albo nawet Lenina.
    --
    Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja i swiat"

forum.gazeta.pl/forum/f,154812,Rosja_.html
  • mara571 17.11.12, 20:17
    podczas rozmwy z Terlikowskim w radiu TOK:
    "- Problem nie polega na tym, że ktoś chce katolikom ograniczać prawa, tylko na tym, że mamy do czynienia z reakcją na agresywne wystąpienia ze strony Kościoła, żądające ograniczenia praw, które uważane są dzisiaj za standardy - odpowiadał Wojciech Mazowiecki. I podał przykład: - Adopcja dzieci w związkach homoseksualnych jest standardem w krajach demokratycznych. Pan zaś przejawia agresję, o której mówię. To śmieszne, co robi dzisiaj Kościół w Polsce - zajął się Halloween, a nie zajmuje się realnymi, poważnymi sprawami - podsumował publicysta. "
    Albo, ze uwaza Francje za kraj niedemokratyczny.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12866021,_Z_perspektywy_Kosciola_i_wierzacych_faszyzm_nie_jest.html
    --
    Feudalizmu nie zniszczyli lennicy, a komunizmu zaś nie zburzyli sekretarze. Podobnie panowania [finansowych] spekulantów nie wyeliminują spekulanci lub biurokraci i to nie oni wyciągną później z rowu wykolejony wóz pogruchotanej Europy.
    V.Orban
  • eva15 17.11.12, 20:23
    Kłamie jak z nut, nawet w zzieleniałych Niemczech adopcja dzieci przez pederastów nie jest jeszcze żadną normą.
  • dystans4 18.11.12, 01:05
    Mara, może jestem nieokrzesany i niemodny, trudno. Pederastów nie ruszałbym (tylko werbalnie, oczywiście), gdyby nie to, że ilekroć (2 razy) zbliżyłem się do takich (w nieświadomości swojej, z kim mam do czynienia), to taki mi po minucie rozmowy kładł łapę... wiesz, gdzie. A kiedy to opowiedziałem w TOK FM (telefon do redakcji), jeden z najwybitniejszych (głównych) pederastów RP powiedział, że OK., nic się nie stało: "jak mężczyzna przystojny", to wszystko w porządku (ale mu się za to oberwało na czacie).
    Adopcja dzieci przez nich. Podobno badania nie stwierdzają różnic w wychowaniu dzieci, przynajmniej na razie ich nie widać, ale jestem wobec takich badań głęboko nieufny. Tak samo 25-30 lat temu mówiono (i badania były, a jakże!), że pedofilia jest OK., a okazało się, że jednak nie.
    Może lepiej, żeby to Igor wyciął, niż żeby miał kłopoty. Ale może niech godzinę powisi.
    --
    Pozdrowienia
    bul.
  • dystans4 18.11.12, 01:06
    Ten o którym opowiadałem, to Szymon Niemiec.
    On jest chyba z pasywnych.
    --
    brrr
    bul.
  • kaszebe12 18.11.12, 07:30
    Media wola "nie zauwazac" tematu , he,he,he....-Reuters Paris + Reuters regions -17 nov.2012.-Organizator -kolektyw "Manifa dla wszystkich" (Manife pour tous).- "Ulica" zgrupowala sporo roznorodnych stowarzyszen , przeciwko homoslubom protestowali nawet....geje z "Humanite durable".-Bylo sporo rodzin z Katolickich Stowarzyszen Rodzinnych, stowarzyszenia muzulmanskie ,czlonkowie laickiego ruchu Alliance Vita , w Ljonie szli , ramie w ramie,kardynal Filip Barbarin i rektor wielkiego meczetu Kamel Kabtane...-Wczorajsze manify byly tylko zapowiedzia manifestacji narodowej , zapowiedzianej na 13-ego stycznia.
  • elka-sulzer 18.11.12, 15:41
    Jaki jest stopien wystepowania tego nagannego zjawiska w "demokratycznym" francuskim spoleczenstwie - tj. adopcja dzieci przez pary gejowskie w takiej Fracyji - by czynic z tego pierwszoszpaltowe naglowki?

Hucpa z gejami to red herring, jak w Ameryce, tj odwracanie uwagi motlochu od spraw ktore go dotycza posrednio i bezposrednio. Motloch miast pilnowac poczynan banksterstwa i calej tej rzadowej mafii motloch lupiacej zaczyna sie przygladac sasiadom, czy aby nie geje. Tak jakby to gej byl dla motlochu zagrozeniem.
  • kaszebe12 18.11.12, 19:12
    Zgadzam sie z Toba w zupelnosci, Elu , jednak wypada przyznac , ze homosluby (tu wyrazam osobista opinie) sa skladowa calego planu destrukcji spolecznej i likwidacji tozsamosci europejskiej...
  • elka-sulzer 18.11.12, 20:39
    Nie jestem tego pewna tak jak ty, kaszebe.
    W sumie w jakim sensie te homosluby szkadza hetero tak na dobra sprawe?

• eva15 18.11.12, 23:13
    elka-sulzer napisała:

> Nie jestem tego pewna tak jak ty, kaszebe.

Nie jesteś, bo mieszkasz w USA i nie zdajesz sobie sprawy, jak bradzo my tu w Europie Zahc. jesteśmy "postąpowi", USA są bardzo zacofane pod tym względem.

> W sumie w jakim sensie te homosluby szkadza hetero tak na dobra sprawe?

Homuśluby dają takie same prawa tym, którzy nie mogą wypełnić takich samych obowiązków/zobowiązań. Małżeństwo dwupłciowe dlatego cieszy się przez wieki specjalnymi względami państwa i społweczeństwa, że płodzi i wychowuje następne pokolenia - czyli wykonuje podstawowe zadania społeczne.
  • mara571 18.11.12, 22:57
    polskie portale pisza o ataku bojowek gejowskich na demonstrantow w Tuluzie.
    Czy to prawda, ze w niektorych demo brali udzial muzulmanie ( razem z katolikami)?
    --
    V.Orban
  • irondome 20.11.12, 22:36
    kaszebe, jak juz chrzescijanin idzie z muzulmaninem to napewno jest to juz akcja antysemicka. No chyba ze manife zamykala organizacja rabinow.
    --
    ...i z kawalkiem szkla
  • krzysiozboj 18.11.12, 19:55
    Oj Kaszebe, Kaszebe, ja myślałem że Ty tylko antysemita i rasista a Ty takie kwiatki tutaj sadzisz i takie prowokacje, za grosz u Ciebie żadnej poprawności big_grin
  • romrus 18.11.12, 20:25
    kaszebe12 napisał:
    >Ot - "ulica" pozwala sobie

...tam bija feministek. Ukrainskich.
    Zadnej tolerancji.

"В Париже участники марша католиков побили участниц движения FEMEN"
    www.echo.msk.ru/news/952705-echo.html

Wrescie chociaz ktos...

smile
  • eva15 18.11.12, 23:16
    Ooo, to piękne, chyba polubię Francuzów, mimo, że mam tam dość bliską rodzinęsmile

• walter622 19.11.12, 11:52
    romrus napisał:
    > ...tam bija feministek. Ukrainskich.
    > Żadnej tolerancji.

Nie przypuszczam by skopał te panienki jakiś tubylczy Francuz - nie ta kultura.
    Co najwyżej jakiś polski_francuz. On od dawna starał się na praktyce zademonstrować swoją
    wyższość cywilizacyjną nad "dziczą ze wschodu". Wreszcie nadarzyła się taka okazja.

Lecz nie o tym. Zadziwia mnie kilka spraw.
    1. Panienki wykazały się wyjątkowym obeznaniem w wewnętrznej francuskiej sytuacji.
    Tak więc zdążyły na czas spakować fatałaszki i przylecieć do Paryżewa na imprezkę.
    2. Rozumiem, że na Ukrainie są wyjątkowo przyzwoite zarobki - wystarczają takim panienkom na wizę, bilet lotniczy do Paryżewa i hotel. Taki wydatek tylko po to by publicznie pomachać
    biustonoszem (i dostać solidnego kopa od polskiego_francuza) ???
  • jk2007 19.11.12, 11:56
    walter622 napisał:
    > Rozumiem, że na Ukrainie są wyjątkowo przyzwoite zarobki

maja dobrych sponsorow
    на Украине их «либерализующие акции» спонсировали еврейские организации. В частности «независимый украинский медиамагнат американского происхождения» Джед Санден. Он же «друг и спонсор еврейской общины Кривого Рога, который финансирует ряд проектов, связанных с образованием», которого еще в 2000 году объявили персоной нон грата, однако впустили после персонального вмешательства Госдепартамента США. Логотип для FEMEN разработал такиСам Артемий Лебедев.
  • walter622 19.11.12, 12:16
    jk2007 napisał:
    > maja dobrych sponsorow

No wiesz ? Jesteś typowym putinowskim prowokatorem. Jacy "sponsorzy" ? Nie sugerujesz chyba, że te panienki to zwykłe "szluszki i podstiłki" (w dodatku takie nieestetyczne) ?
    Na takie prowokacje nie damy się nabrać i prowokatorom mówimy - NIE !!!

Te panie - chluba ukraińskiego narodu, oszczędzały na na wszystkim ( na przykład przez miesiąc nie kupowały gumy do żucia) by swymi piersiami wesprzeć ciemiężony francuski naród. Można rzec - powrót do najlepszych internacjonalistycznych tradycji.
  • eva15 19.11.12, 12:37
    Ładnie go załatwiłeśsmile.
  • eva15 19.11.12, 12:10
    Też mi to przyszło do głowy, bo trudno, żeby nie przyszło. Dziewczyny od kilku lat latają/jeżdzą po Europie, robią zadymy, zakłócają porządek, zawsze wiedzą, gdzie się pojawić, gdzie będzie się coś działo.
    To wszystko kosztuje - bilety lotnicze, hotele, wyżywienie.... One same przy takim nawale zadym zapewne nie pracują, bo i kiedy? Zresztą za ukraiński zarobek mogłyby sobie co najwyżej sfinansować kilka nocy w zachodnim schronisku młodzieżowym, raz na rok, nie częściej. Tymczasem wszędzie ich pełno.
  • eva15 19.11.12, 12:21
    Ukraińska FEMA to taka wersja eksportowa na Zachód tego co robi Pussy Riot w Rosji.

O ile jednak w Rosji prezydent, władze, sądownictwo stoją na straży ochrony uczuć relgijnych oraz ładu publicznego i karzą takie występy, o tyle Zachód (tu: Francja) ukarze pewnie tych , którzy pogonili FEME i zakłócili jej cenne występy, czyli ograniczyli wolność słowa tym wielkim artystkom. Im bardziej owo słowo podważa fundamenty społeczne, tym bardziej jest chronione.
  • walter622 19.11.12, 12:27
    eva15 napisała:

> Ukraińska FEMA to taka wersja eksportowa na Zachód tego co robi Pussy Riot w Rosji.
    >

Gdy w Moskwie sądzono walnięte panienki z Pussy R. to aktywistki z FEME w znak solidarności
    "wykosiły" na Ukrainie krzyże. Miedzy innymi zwaliły krzyż, upamiętniający ofiary stalinowskich represji. Te akcje robiły publicznie, w obecności licznych dziennikarzy i kamer telewizyjnych. Przy tym włos im z głowy nie spadł. Tak więc, jakby rzekł "przyjaciel", Ukraina jest coraz bliżej Europy.

• eva15 19.11.12, 12:32
    Wiem, zwróciłam na to uwagę, JAK (nie) reagowały władze ukraińskie. Z jednej strony chcą się one zapewne przypodobać "nowoczesnej, postępowej" Europie, z drugiej - tak podejrzewam- wisi im kompletnie stan i rozwój społeczeństwa. Oni ne są jak Putin i jego ekipa państwowcami mającymi na myśli społeczeństwo jako całość, lecz oligarchami siedzącymi po to na stołkach, by nagrabić i na tym koniec. Oni nie mają planu na rozwój państwa i społeczeństwa.
  • eva15 19.11.12, 12:45
    Ja przeczytasz wpis Romrusa, dowiesz się o rozróbie zrobionej przez ukraiński FEMEN w Paryżu, zresztą pewnie sam o tym wiesz.
    Mam prośbę - śledź w prasie, jakie będą reperkusje przegonienia tych panienek przez rozjuszonych mieszzkańców Paryża biorących udział w pochodzie. Jakie są komentarze prasowe i czy zanosi się na jakieś kary dla tych ludzi? Napisz o tym niekumającym po farncusku.
  • eva15 19.11.12, 12:56
    Z tego, co pisze niemiecka prasa rząd francuski już zapowiedział, że nie ulegnie protestom i nadal będzie walczył o wprowadzenie "postępowego" prawa adopcji dla pederastów.

Berliński Kurier pokazuje zdjęcia gołych panieik z FEMENu z napisami:
    "Fuck God"
    "Fuck religion"
    "In gay we trust".

www.berliner-kurier.de/panorama/frankreich-demo-femen-als-nonnen-fuck-god,7169224,20903794.html

• walter622 20.11.12, 21:43

Polecam fotki, tj. konkretnie fotkę nr 2.
    Warto się jej dokładnie przyjrzeć - co my tam widzimy na drugim planie ?

wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/polnagie-zakonnice-kontra-przeciwnicy-malzenstw-ho,5308023,13146504,fotoreportaz-maly.html#photo13145646
  • igor-z-uk 20.11.12, 21:54
    www.youtube.com/watch?v=vqUbPAmFPKg
    --
    --------
    ===================
  • eva15 20.11.12, 22:04
    Ha, ha, to fakt.
    Niemiej - z faktu, że była tam Gazeta Polska nie wynika, że dziesiątki tys. Francuzów nie mają racji i że ma ją FEMEN.
  • walter622 20.11.12, 22:18
    Ależ daleki jestem do rozważań kto w tym konflikcie ma rację.
    Uważam tylko, że ta internalizacja wewnętrznych problemów jest niepokojąca.
    Jest to wewnętrzny problem francuskiego społeczeństwa i maja prawo sami
    jego rozwiązywać, bez konieczności internacjonalistycznego wsparcia.
  • eva15 20.11.12, 22:31
    Ależ ten problem narzucono Francji (i innym krajom) internacjonalistycznie, mnie więc wcale nie dziwi internacjonalistyczne wtrącanie się FEMENu, odpwiedniej prasy etc. .
  • walter622 20.11.12, 22:37
    To nie jest kwestia zdziwienia, akurat to mnie nie zaskakuje.
    Natomiast nie akceptuję faktu tak bezczelnego mieszania się w wewnętrzne sprawy.
    Czasem przy pomocy narzucania zupełnie idiotycznych norm prawnych, czasem medialnej nagonki, innym razem przysyłania gołych panienek. No, w ostateczności zrzucania bomb.
  • eva15 20.11.12, 22:44
    Jak by to ująć... Otóż internacjonaliści są już od dawna " w murach miasta", wewnątrz różnych krajów i w nich narzucają przepisy od wewnątrz, jako ich mieszkańcy. Interwencja z zewnątrz, taka jak ta FEMENu to tylko dodatkowe posiłki, siły wspierające.
  • eva15 20.11.12, 22:33
    walter622 napisał:

> Ależ daleki jestem do rozważań kto w tym konflikcie ma rację.

Słowem wg Ciebie również FEMEN może mieć rację, nie wykluczasz tego.
  • walter622 20.11.12, 22:41
    Bynajmniej nie twierdzę, że te panienki mają rację.
    Po prostu to zagadnienie pomijam w swoim rozumowaniu, wychodząc z założenia, że Francuzi swój rozum mają i sami wiedzą jakie chcą mieć ustawodawstwo - to kwestia ich własnego wyboru. I tylko ich.
  • eva15 20.11.12, 22:46
    Niestety nie , piszę o tym powyżej. Francuzi tracą wpływ na swoje państwo., zresztą nie tylko oni.
  • walter622 20.11.12, 22:50
    eva15 napisała:
    > Francuzi tracą wpływ na swoje państwo.
    Sądząc po skali tych demonstracji to chyba nie jest aż tak źle.

> zresztą nie tylko oni.

Owszem, tendencja narzucania z zewnątrz jedynie "słusznych i prawidłowych" rozwiązań
    ostatnio stała się bardzo modna. To chyba kolejny etap globalizacji.
  • eva15 20.11.12, 22:55
    jak piszę w znacznym stopniu jest to także i od wewnątrz, po prostu internacjonaliści bardzo się rozplenili, rozprzestrzenili w różnych krajach i piastują wiele kluczowych dla propagandy pozycji (np. w mediach).
  • kaszebe12 24.11.12, 10:03
    -Sprawa szybko przycichla ,ale zrobiono od razu z tego zajscia "odpowiednia wersje", w/g ktorej skrajni , ultrakatoliccy prawicowcy pobili dziennikarki.- Kilku "bandziorow" zatrzymano.-Zajrze do prasy...moze sa jakies wiesci.
  • eva15 19.11.12, 12:27
    walter622 napisał:

> Nie przypuszczam by skopał te panienki jakiś tubylczy Francuz - nie ta kultura.

Oooo, nie doceniasz chyba temperamentu Francuzów, to kraj krwawej rewolucji - matki wszystkich rewolucji w Europie, kraj ludzi wybuchowych i z temperamentem. Francuzi dużo szybciej niż np. Niemcy wychodzą na ulice i dużo szybciej potrafią być agresywni.
    Oni mają temperament katolickich południowców a nie protestanckich nordyków.

Co do polskiego_francuza - jakoś podejrzewam, że on popiera takie akcje jak ta FEMY, bo on popiera wszystko, co dyktuje zachdni mainstream.
  • walter622 19.11.12, 12:32
    eva15 napisała:
    > Co do polskiego_francuza - jakoś podejrzewam, że on popiera takie akcje jak ta
    > FEMY, bo on popiera wszystko, co dyktuje zachdni mainstream.

Facio prawdopodobnie stoi w rozkroku - jedną nogą popiera aktywistki z FEMY ( i przy okazji
    łapczywie rzuca okiem na zawartość biustonosza - ma okazję napatrzyć się za darmo) , a drugą nogą ich zawzięcie kopie (ach te słowiańskie fobie, które nawet nad Sekwaną nie dają spokoju) - jak by nie było te panienki to "dzicz ze wschodu".
  • eva15 19.11.12, 12:37
    On by je chętnie skopał, gdyby były z Rosji. Ale on esą z Ukrainy, a Ukraina wg takich jak on to nasz strategiczny sojusznik w walce z Rosją.
  • mara571 18.11.12, 23:00
    "Komisja Europejska zaleciła usunięcie z projektu monety o nominale 2 euro z wizerunkami świętych Cyryla i Metodego krzyży na ich ornatach i aureol nad ich głowami - oznajmiła w niedzielę rzeczniczka Narodowego Banku Słowackiego. Episkopat nie kryje oburzenia."

www.fronda.pl/a/diaboliczne-pomysly-komisji-europejskiej-kazala-usuniecie-z-projektu-monety-o-nominale-2-euro-z-wizerunkami-swietych-cyryla-i-metodego-krzyzy-na-ich-ornatach-i-aureol-nad-ich-glowami,23744.html
    --
    V.Orban
  • igor_uk 18.11.12, 23:07
    Idioty!!! Nawet nie mam slow dla komentarza.
    --
  • krzysiozboj 18.11.12, 23:13
    Nie idioty, to jest to o czym Kaszebe pisze, szeroko zakrojona akcja wymierzona we wszystko co może się kojarzyć z kręgosłupem czy to moralnym czy jakimś innym, nastawione na skłócenie ludzi i na zakwestionowanie wszystkiego co może mieć wartość.
  • eva15 18.11.12, 23:22
    Igor, to tylko logiczne konsekwentne działanie. Inna rzecz, że powinno to dodatkowo rozjuszyć Greków.
  • krzysiozboj 18.11.12, 23:11
    Może ja mało reprezentatywnych Słowaków znam ale nie spodoba im sie to, tam już sporo niezadowolenia jest po obcinaniu im pensji by Grekom pomagać. Generalnie to naród strasznie strachliwy i ostrzejszych protestów tam nie spodziewałbym się (nie tylko w tej sprawie, oni 1000 lat pod butem madziarskim wytrzymali to i to przełkną) ale zaczną coraz mocniej wpadać w orbitę Rosji, oni z Rosją nie mają takiego balastu historii jak my. To też kraj w którym chyba następuje odbudowa roli kościoła (za komuny w przeciwieństwie do nas tam był spacyfikowany kościół), no chyba że znów ja dziwnych Słowaków znam.
  • elka-sulzer 19.11.12, 00:47
    jakie wartosci nam niby maja przyswiecac?
    Czlowieczenstwo czy mamona?
    Zauwazcie ze jak sie zaczynamy o mamone dopaminac to na nas homo albo aborcje sie wyciaga big_grin Ot takie dziala armatnie na cholote big_grin
  • krzysiozboj 19.11.12, 09:04
    Człowieczeństwo które wyrosło na dekalogu, na prawie rzymskim, na filozofii greckiej. Poszanowanie pracy jako wartości, pracy użytecznej którą można wymienić na inną pracę.
    A poszło to w społeczeństwo roszczeniowe gdzie pewnym grupom "należy się", inne kradną bezkarnie i bez opamiętania a ci co starają sie uczciwie pracować przechodzą frustracje, jak choćby Słowacy pracujący za 400-500 euro miesięcznie by Grekowi bezrobocie wypłacić ponad tysiąc euro.

A wirtualna mamona (nie wiem czy są jeszcze wierzący że te cyferki mają jakies odbicie w realnych dobrach) to świetne narzędzie do ... zniewolenia i zdyscyplinowania ludzi, żadna wartość sama w sobie.
  • irondome 20.11.12, 22:49
    Gdyby to bylo w Rosji to Putin by juz to talatajstwo rogonil. Mam nadzieje ze sie tam wybiora aby oberwac i nauczyc sie troche rozumu. Szwoloc pedalska.
    --
    ...i z kawalkiem szkla
  • eva15 20.11.12, 22:56
    Zdaje się, że FEMEN ma zakaz wjazdu do Rosji....
  • irondome 20.11.12, 22:58
    Mam nadzieje ze to widza tez jako ich szczescie.

--
    ...i z kawalkiem szkla
  • igor-z-uk 20.11.12, 23:07
    Pod koniec ubieglego tygodnia ich kierowniczke nie wpuscili do Rosji,wyslali ja z powrotem tam,skad przyleciala,czyli do Paryzu ,gdzie jej dziewczyny,a mam nadzieje ,ze i ona sama, dostali porzadny wpierdol.
    --
    --------
    ===================
  • eva15 20.11.12, 23:45
    Wpierdol dostały solidny, ale gdzieś czytałam, że mają mimo to zamiar otworzyć w Paryżu swoją komórkę, by dalej tam działać i uświadamiać Francuzów.

Niestety władze Francji to nie władze Rosji i na pewno im wjazdu nie zakażą. Prawdopodobniej raczej ukarzą tych, którzy je pobili. Bardzo jestem ciekawa, jak się sprawy we Francji dalej potoczyły/potoczą , pytałam o to Kaszebe, ale na razie nie odpowiedział.
  • walter622 21.11.12, 00:00
    eva15 napisała:
    > gdzieś czytałam, że mają mimo to zamiar otworzyć w Paryżu swoją komórkę,
    > by dalej tam działać i uświadamiać Francuzów.

W marcu prawdopodobnie wypuszczą z pierdla ( gdzie już się nauczyły przyszywać guziki) panienki z Pussy R. Tak więc jest szansa, że z pomocą FEMEN polski_francuz będzie miał
    szansę posłuchać je na żywca na niedzielnych nabożeństwach.
  • eva15 21.11.12, 00:14
    Jeśli one zostaną wypuszczone przedwcześnie, Zachód uzna to za swój sukces.

A szykują się już następne procesy i naciski....
  • walter622 21.11.12, 00:29
    eva15 napisała:

> Jeśli one zostaną wypuszczone przedwcześnie, Zachód uzna to za swój sukces.
    Co Zachód "uzna" nie ma znaczenia.
    Formalnie po odbyciu połowy wyroku (do tego okresu zalicza się czas pobytu w areszcie)
    mają formalną podstawę wnioskowania o ułaskawienie.
    Sprawę rozebrano na czynniki pierwsze i wiadomo kto i w jakim celu narozrabiał.
    Na dodatek główni prowodyrzy są zainteresowani by te panienki siedziały jak najdłużej.
    Przecież to było widoczne chociażby w zachowaniu "obrońców" tych panienek, którzy
    solidnie się postarali by ich klientki dostały "maksa". To co wyprawiała w Sądzie adwokat wołkowa najlepiej o tym świadczy - ze skóry wyłaziła by wszystkich solidnie wkurzyć -
    np. przemawiając ostentacyjnie odwracała się plecami do składu sędziowskiego, twierdząc, że ci się na nią już napatrzyli.
    Tak więc przypuszczam, że ułaskawienie jest wielce prawdopodobne.
  • eva15 21.11.12, 00:49
    Może i w tym przypadku jest to sensowne, bo władze zrobią odwrotnie niż zachodnie oczekiwania.

Ale Rosji szykują się kolejne procesy, tym razem szturmować będą zabronione NGOs - a tu walka będzie już poważna. Cios z agentami zagranicy był silny i celny i agenci nie odpuszczą, przejdą przez wszystkie instancje i dojdą aż do Strasburga.
  • eva15 20.11.12, 23:47
    irondome napisał:

> Mam nadzieje ze to widza tez jako ich szczescie.

Gdyby miały rozum, to by pojęły, że władze Rosji chcą im oszczędzić losu ich koleżanek. Inna rzecz, że może i one pragną tej sławy, jaką ma Pussy Riot....
  • irondome 21.11.12, 03:26
    Jak tylko do Rosji zawitaja to nie watpie ze je Rosjanie przewioza po sciernisku swiezo skoszonego zyta. To by im przynioslo slawe i niesamowite wspomnienia a przy okazji
    by mialy troche sexu.
    Tak to prawda, one sie super nadaja do Francji, tam powinny sie z pf skontaktowac
    oraz te cipki z Rosji tez.Tam ich przyszlosc i kariery.
    --
    ...i z kawalkiem szkla

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka