Dodaj do ulubionych

Na pohybel Rosji

22.12.14, 18:26
Wpisujcie, prosze, Wasze zyczenia dla Rosji na nadchodzacy rok.
Edytor zaawansowany
  • edd.y 26.12.14, 10:00
    Zycze Rosji aby w nadchodzacycm roku zaryla nosem w glebe.
    I wierze, ze moje zyczenia sie spelnia. Rosja to trzeci, zapyzialy swiat.
  • igor-uk15 28.12.14, 11:03
    To bedzie ciekawe doswiadczenie smile
  • prefisso 01.01.15, 13:55
    Kulawy pies rosje tracal. Niech zdechnie w 2015.
  • igor_uk17 01.01.15, 18:37
    Mam nadzieju,ze nie leczy swoja impotencja pluciem na Rosje.Bo to nie pomoglo jeszcze nikomu.
  • gelati 15.01.15, 10:16
    Parszywy pies morde rosji lizal. Zdechnie w tym roku. Juz ledwo zipie.
  • lubat 15.01.15, 13:53
    gelati napisał(a):

> Parszywy pies morde rosji lizal. Zdechnie w tym roku. Juz ledwo zipie.

Weszła wsza na forum, wypróżniła się i wyszła.
  • gelati 15.01.15, 14:45
    To odpowiednie forum aby zostawic fekalia. Up yours, you pitiful asshole.
    Better dead than red. Do piachu z rosja.
  • edd.y 21.01.15, 09:43
    .
  • jabbaryt 26.01.15, 00:53
    Aby kacapscy bandyci na aids powyzdychali
  • czuk1 26.01.15, 15:32

Posłowie Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy złożyli wniosek o ponowne nałożenie sankcji na rosyjską delegację. Rezolucję w tej sprawie, posłowie podejmą w środę. Sesję plenarną otworzył Tadeusz Iwiński, który ma najdłuższy staż w Zgromadzeniu Parlamentarnym.

Wniosek o wprowadzenie sankcji wobec delegacji rosyjskiej złożył brytyjski poseł Robert Walter. Jego wniosek zostanie rozpatrzony, bowiem poparło go, zgodnie z regulaminem, ponad 30 posłów pochodzących z pięciu krajów.

Autorzy wniosku postulują, aby minimalną karą dla delegacji rosyjskiej było przedłużenie dotychczasowych sankcji, czyli odebranie Rosjanom prawa do głosowania i zawieszenie udziału we wszelkich władzach i delegacjach Zgromadzenia.

Posłowie w głosowaniu sami zdecydują o tym, jakie będą to sankcje - powiedziała przewodnicząca Zgromadzenia Parlamentarnego Anne Brasseur.

Uczestniczący w sesji przewodniczący Rosyjskiej Dumy Sergiej Naryszkin zapowiedział, że w tej sytuacji Rosja rozważy nie tylko wycofanie posłów z prac Zgromadzenia, ale i zawieszenie członkostwa w Radzie Europy.
  • igor.uk.18 26.01.15, 18:13
    Najgorsi,to prostytutki polityczni z Polski,zwlaszcza ci,kto w minionym nie slusznym okresie robili loda towarzyszom z Moskwy.
    Teraz oni pierwsi w kolejce do robienia loda towarzyszom z Washingtona.
  • ubiquitousghost88 03.02.15, 20:28
    Taki bez lizania nie może, na kolor nie patrzy...
  • igor.uk.18 26.01.15, 18:11
    Benderowska swolocz i ci wszysci,kto ich wspiera,pozdycha szybciej.
  • pasztet.luksusowy 26.01.15, 19:54
    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$.
  • igor.uk.18 26.01.15, 22:56
    http://image3.thematicnews.com/uploads/topics/preview/00/03/17/09/4e1eb35e2d_256crop.jpg
  • pasztet.luksusowy 27.01.15, 11:15
    www.google.pl/search?q=ruble+as+a+toilet+paper&biw=1366&bih=634&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=kWPHVNSfN8L2UrPCgcAP&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=Putin+on+toilet+paper
  • czuk1 27.01.15, 11:33
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,17313818,Ten_film_mowi_o_brutalnosci_wojny_na_Ukrainie_wiecej.html#MT
  • czuk1 27.01.15, 21:33
    O Banderze, UPA, mordach Polaków pamiętamy i nie zapomnimy. Ale to inny temat.

Na takie traktowanie jeńców wojennych mogli sobie pozwolić jedynie najeźdźcy - w Katyniu i w Auschwitz-Birkenau. wink

• czuk1 27.01.15, 21:37
    A poza tym , działo się to bez zgody i przyzwolenia Rosji sowieckiej ? wink Podobnie jak teraz w Donbasie !!!!
  • czuk1 27.01.15, 23:21
    Po co tam przyszli, w jakim celu ?
    Jaka zbrodnia wojenna ..... to może być co najwyżej obrona przed terrorystami. ?

Chyba jest normalnością we własnym, atakowanym kraju ?
  • czuk1 27.01.15, 23:28
    Pierwszy filmik. Wiarygodne to..... by żołnierze armii ukraińskiej zamordowali Czeszkę i Polaka ? Tych ludzi którzy razem z nimi walczyli z terrorystami ?
    Nie pierwszy to przypadek, kiedy winę rosyjscy najemnicy (za mordy) zrzucają na ukraińskich żołnierzy.
  • uk-igor-uk 28.01.15, 02:10
    benderowcy nie sa ukrainskimi zolnierzami.Musisz nauczyc sie odrozniac Ukraincow od benderowcow.
  • czuk1 28.01.15, 09:36
    Czyli w ukraińskiej armii i władzach (twierdzisz) są zorganizowani, uzbrojeni narodowcy , zwani "banderowcami" którzy walczą z Rosjanami na Ukrainie i z Polakami (przy każdej okazji) ? wink
  • uk.igor.uk 28.01.15, 13:38
    I benderowcy nie walcza z Rosjanami na Ukrainie,a tylko z Ukraincami,wciagajac na sile w ta wojne Ukraincoww i Rosjan,ktore mieszkaja na podkontrolnych przez benderowcow terenow.Ukraincy bronia sie przed tym,jak moga.jedni daja lapowki,inni uciekaja.Czy masz z tym problemy?
  • czuk1 28.01.15, 15:39
    Problemy to ma Ukraina w swoim państwie . Moje spojrzenie ... jest spojrzeniem obywatela Europy, przyzwyczajonego do życia w pokoju i w państwie prawa.
    Ukraina, nasz sąsiad, ma problemy z najeźdźcami - nasłanymi/przybyłymi z Rosji i stamtąd żywionymi, zbrojonymi a także z garstką miejscowych rosyjskich "patriotów" ( bo miejscowego społeczeństwa, jakiegoś powstania ludowego,badź władz tych marionetkowych, sztucznych republik nie widzę - są tylko wojskowi) którzy walczą w imieniu Rosji i dla Rosji. Cel, to żadne tam unarodowienie czy upaństwowienie Donbasu poprzez utworzenie dwóch państw z 2 obwodów Ukrainy. Podbuntowanym miejscowym już tego odechciało się. Teraz realizowane są w Donbasie - w sposób krwawy - żywotne interesy Rosji. Cel pierwszy - ukaranie Ukrainy za prozachodni kurs i odebranie kolejnych uprzemysłowionych, bogatych ziem dla osłabienia Ukrainy . Cel drugi - utworzenie koniecznego dostępu Rosji (drogą lądową) ) do zagrabionego Krymu.
    Ja pytam po ludzku - co się stało (jaki diabeł wstąpił w Rosjan, w Putina), że prowadzi - podobnie jak nazistowskie Niemcy - zbrojną agresję i zbrodniczy zabór sąsiedniego państwa.
    Dziwię się, że świat patrzy spokojnie na tę agresję, na obłudną rosyjską politykę, na dyplomację w stylu carów, stalinowskim i z czasów ZSRS. Jak można tak kłamać w żywe oczy. Przecież prowadzenie wojny przez Rosję w Donbasie jest już tam widoczne ma każdym kroku. Ostatnio w liczbie 9 tys. wojskowi najeźdźcy mają w " republikach" donbaskich systematyczne zaopatrzenie w żywność, uzupełniania stanu uzbrojenia, w czołgi i rakiety. Przy wychudzonych, wynędzniałych, wystraszonych, zrozpaczonych , bezbronnych mieszkańcach ci "separatyści" wyglądają na spasionych najeźdźców a zachowują się tam jak hitlerowcy. Łżą bezczelnie, przeinaczają fakty, buntują ludność przeciwko państwu ukraińskiemu które (a nie separatyści) dotychczas ich karmiło i chroniło . Wreszcie zaprzestało bo Ukraina została odcięta, pozbawiona dostępu do tych swoich obwodów.A to oznacza, że to Rosja chce zagłodzić, zamrozić setki tysięcy mieszkańców Ukrainy. To już jest zbrodnia na ludzkości. Zaborcy nie przestrzegają przy tym prawa wojennego, nie liczą się majątkiem narodowym, mieniem prywatnym obywateli, ich życiem i zdrowiem.
    Przy okazji mam pytanie - dlaczego zabór innego państwa, tworzenie nowych "republik" odbywało /odbywa się się pod bagnetami żołdaków nasłanych z Rosji, przy pomocy najemników, czołgów i rosyjskich rakiet ?
  • igor.18.uk 28.01.15, 16:49
    zycia pokoju i w panstwie prawa.
    Juz po tych slowach mozno bylo glosno smiac sie.
    Opowiedz o tym mieszkancom Iraku i Afganistanu.Zapytaj o tym mieszkacow Libii i Serbii.Zappytaj o to Palestynczykow i Syryjczykow,co oni wszysci mysla o "twoim" panstwie prawa i pokoju.
    Co do reszty.
    Ruskij Narod,w szerokim pojeciu,to sa Rosjanie,Bialorusini i Ukraincy.My wszysci mamy wspolna historie,kulture,religie i my powiazane midzy soba milionami polpczen na poziomie rodzin.Razem my sa nie do pokonania.Razem my stanowimy jedna z najwiekszych sil na swiecie.To wlasnie my stoimi na drodze zydo-amerykanskiemu imperializmowie na drodze do panowania na calym swiecie,w ktrym niepokornych bombarduje sie,zatruwa sie i pali sie napalmem.
    Odpowiedz mi,obywatel jewropiejski,co amerykanska suczka Nuland robila w ruskim miescie Kijowie,czestujca benderowcow ciasteczkami?
    Jak odpowiesz sensownie na to pytanie,mozemy pogadac dalej.
  • czuk1 28.01.15, 17:33
    "zycia pokoju i w panstwie prawa". Nasze państwo spełnia takie wymogi. Rosja absolutnie nie
    Juz po tych slowach mozno bylo glosno smiac sie. Możesz sie smiać ale nie masz tu z czego.
    Opowiedz o tym mieszkancom Iraku i Afganistanu.Zapytaj o tym mieszkacow Libii i Serbii.Zappytaj o to Palestynczykow i Syryjczykow,co oni wszysci mysla o "twoim" panstwie prawa i pokoju. Nie rozumiem dlaczego wysyłasz mnie do Serbii, Palestyny,,, to w w krajach arabskich są tacy Putinowie, nie u nas
    Co do reszty.
    Ruskij Narod,w szerokim pojeciu,to sa Rosjanie,Bialorusini i Ukraincy.My wszysci mamy wspolna historie,kulture,religie i my powiazane midzy soba milionami polpczen na poziomie rodzin.Razem my sa nie do pokonania.Razem my stanowimy jedna z najwiekszych sil na swiecie.To wlasnie my stoimi na drodze zydo-amerykanskiemu imperializmowie na drodze do panowania na calym swiecie,w ktrym niepokornych bombarduje sie,zatruwa sie i pali sie napalmem.
    Odpowiedz mi,obywatel jewropiejski,co amerykanska suczka Nuland robila w ruskim miescie Kijowie,czestujca benderowcow ciasteczkami? Na Majdanie byli narodowcy i patrioci . Na Majdan taki własnie, walczący o wolność i suwerenność Ukrainy - okazało sie bardzo potrzebnie - był ruchem wyzwoleńczym. A takie ruchy popierane są przez wolne narody. Stąd te wizyty na Majdanie i wspieranie duchowe , ze wszech stron. W Rosji cały naród (pod wpływem idei Putina - powrotu do mocarnej Rosji) staje się powoli narodem nazistów.

Jak odpowiesz sensownie na to pytanie,mozemy pogadac dalej.
    Wiem, że to moje pisanie z tobą..... jest dla ciebie okazją do głoszenia rosyjskiej propagandy.
    I nie ważne jest co piszę. Ważne (ale to tylko tobie tak wydaje się), że masz argumenty i twoja
    jest "prawda" .
  • czuk1 28.01.15, 17:44
    Wiem, że to moje pisanie z tobą..... jest dla ciebie okazją do głoszenia rosyjskiej propagandy.
    I nie ważne jest co piszę. Ważne (ale to tylko tobie tak wydaje się), że masz argumenty i twoja jest "prawda". Podczas ty jesteś tylko putinowską tubą. Jaki koń jest każdy widzi.

PS. Nie masz argumentów. Przypuszczam, że trudną masz pracę na polskich forach. A i adwersarzy jest mało, bo ludzie widzą z jakimi cyborgami mają tu do czynienia.
    Współczuje ci .... ale doceniam.... spokojne ze mną pisanie, bez obelg.
  • igor.18.uk 28.01.15, 17:53
    W twoich tekstach zero wlasnego myslenia.To co piszesz,jest pozbawiono serca,a to znaczy,ze piszesz bez wiary.Juz samo to,ze wpisales sie w tym watku,pokazuje,ze jedynie co w sercu masz - to szowinizm i nienawisc,a to nie zastapi wiedze.
  • czuk1 28.01.15, 19:14
    Wiedzę o tym co piszę biorę z rożnych źródeł. Podbudowuje ją moją wiedzę życiową, z długiego życia. Tu podaję zapożyczoną wiedzę encyklopedyczną o narodzie.. Na koniec ją zacytuję.
    Piszę z serca i z wiary, że piszę prawdę. A o Rosji piszę z żalu za inną Rosją (nie taką zaborczą jak prezentuje się w świecie obecnie).

Masz rację. By tak ostro pisać o współczesnej Rosji trzeba stracić wiarę w to państwo, częściowo w naród rosyjski (a ściślej w jego przywódców , w grupy zawodowe - dziennikarzy, polityków, urzędników rosyjskich). Stan taki - mojego umysłu - nie jest bezpośrednią winą narodu rosyjskiego (czytaj ROSJAN) lecz Putina który stanął na czele narodu i jego kliki - oligarchów, urzędników, polityków.

Piszesz o mojej wiedzy .... w domyśle o jej braku. Ale jaka jest twoja wiedza o państwie ?
    Wyczytałem, że elastycznie stosujesz pojęcie państwa. Dla ciebie państwo rosyjskie to największe z możliwych (odbudowywane teraz przez Putina), które podbija i wchłania do Rosji inne narody, nie zważając na ich kulturę, religię i własną państwowość. Państwo rosyjskie , które uzurpuje sobie prawo zniewolenia innych narodów..... Ormian, Kazachów, Litwinów, Białorusinów, Ukraińców, .... I nie ważne, że narody te maja swoje państwa. My Rosjanie jedynie, zostaliśmy wysłani przez naszego Boga by jako imperium rządzić narodami świata.

A przecież państwo to :
    Naród – wspólnota o podłożu etnicznym, gospodarczym, politycznym, społecznym i kulturowym wytworzona w procesie dziejowym, przejawiająca się w świadomości swych członków. Jednym z istotnych wyróżników narodu, jest kwestia istnienia świadomości narodowej, czyli kwestia postrzegania własnej zbiorowości jako narodu. Przykładowo grupy etniczne spełniające obiektywne warunki zaistnienia narodu: wspólna kultura, język, religia, historia czy pochodzenie etniczne.Większość istniejących narodów tworzy niezależne państwa. Ich powstanie wiąże się ze wzrostem nastrojów nacjonalistycznych w XVIII i XIX wieku, kiedy to powstała idea, że każdy naród powinien tworzyć niezależne państwo.

Jakim prawem ? A nie lepiej uporządkować swoje rosyjskie państwo, doprowadzić go do standardów światowych a ludzi do godnego życia, nie grozić światu zagładą ?.
  • igor_114 28.01.15, 20:01
    ze to co piszesz zrobi na mnie wrazenie?
    Przeciez ty nie wykazales sie zadna wiedza,klepiesz banaly zaczerpniety z polsko-jezycznej TV.
    O jakiej wiarze w Rosji ty piszesz,ktora niby straciles.To,ze jestes szowinistom,wykazales sie,wpisujac sie w tym watku.
    Tobie nie zalezalo na tym,zeby powaznie pogadac o Rosji.Ty wszedles na to forum,zeby wylac jad,ktory ty kopiles przez wiele lat .
  • igor_114 28.01.15, 20:05
    Ile nickow ja musialem zmienic,piszac tylko w tym watku? To tyle banow ja dostalem.
    Tak to jest z tym panstwem prawa i wolnoscia wypowiedzi.Tak,co,czuk1,daruj sobie te banaly,lepiej pogadaj sobie z Hekiem smile
  • czuk1 28.01.15, 20:21
    Nie mamy wspólnego języka, tolerancji, zrozumienia ...... i sensu nie ma prowadzić taki monolog.
  • igor_114 28.01.15, 20:28
    Ty uwazasz,ze posiadles jedyna sluszna prawde i co wazno,ty ta prawde przyjales,bo ona grzeje twoja,pelna kompleksow i nienawisci,dusze.
  • czuk1 28.01.15, 20:52
    Uważam, że znam prawdę, nie jest to jedynie moja prawda. Co wyprawia Rosja na Ukrainie widzi świat. Dlatego przyjąłem tę prawdę, co co widzę, słyszę i czytam..... jako moją prawdę.
    Nienawiści w sobie mam niewiele..... bo co by mi to dało ? Ani nie jestem w stanie użyć skutecznie swojej prawdy by zmienić coś na świecie, uczynić na nim dobro w miejsce panoszącego się zła.
    Piszę o nim jako jeden z ludzi którzy napiętnują (gdzie się da i jak się da) złych ludzi i ich bezprawne, zbrodnicze działania.

Mam np. mieć w sobie nadal "duszę" (ateisty) i tolerancję człowieka; uwierzyć np. w to, że Litwinienko nie został otruty na rozkaz "z góry" przez ludzi służb specjalnych. Mam wierzyć w uczciwość przywódcy Rosji , jego ubóstwo i wysoką moralność ..... po obejrzeniu wiarygodnych filmów dokumentalnych pokazujących drogę życiową wodza - budowniczego imperium , który nie liczy się z niczym/nikim i .... nie wyróżnia się niczym dobrym od swoich oligarchów ?
  • igor_114 28.01.15, 21:20
    Zabierajac glos w tym watku,wykazales sie szowinizmem,to byl odruch,ktorego nie mogles powstrzymac .I w pierwszym swoim poscie byles szczery,dalej to tylko falsz.
  • czuk1 28.01.15, 22:40
    Jesteś psychologiem, lekarzem dusz nie myślę zmieniać Twojego zdania o ludziach i zdarzeniach historycznych. Nie mam złego zdania o tym co piszesz. Zostaję jednak przy swoich obserwacjach.
  • igor_114 29.01.15, 00:40
    To pomaga mnie w prace.
  • uk-igor-uk 28.01.15, 02:08
    Pytaj o to na benderowskich forach.
    ja moge tylko przypuszczac,ze przyszli po to,zeby robic to samo,co robili na Wolyniu z Polakami.Oni juz tak maja,niestety..
  • igor.uk.18 27.01.15, 21:05
    Jak tak,to podrzuc.
  • pasztet.luksusowy 29.01.15, 10:49
    www.youtube.com/watch?v=PxyISsA0Oh0
  • czuk1 29.01.15, 11:01
    www.youtube.com/watch?v=TO_H_qe-PsU
  • czuk1 29.01.15, 14:10
    www.youtube.com/watch?v=D6L0jiMloO8#t=42

.... a może to nagroda dla żołnierzy ukraińskich broniących swojego państwa ?

• czuk1 29.01.15, 22:38
    Ukraińskie media i władze wyjaśniają , ich artyleria nie ma zasięgu do Mariupola, świadkowie
    informują - po mieście jeździł samochód z którego strzelano, prezentuje sie nagraną rozmowę - rozkazy separatystów, ...
  • czuk1 30.01.15, 20:38
    Ten filmik , zwany rzeczywistością nagrany przez rosyjskiego dziennikarza jest ściemą i propagandą dla narodów Rosji.
  • czuk1 31.01.15, 10:58
    W ostatnim czasie prorosyjscy rebelianci nasilili ataki na ukraińskie siły rządowe na wschodzie kraju. Separatyści zapowiedzieli, że będą kontynuować ofensywę, jeśli strona ukraińska nie przestanie ostrzeliwać kontrolowanych przez nich terenów w obwodach donieckim i ługańskim.13 stycznia bojownicy z tzw. Donieckiej Republiki Ludowej ostrzelali z systemów rakietowych grad cywilny autobus w okolicach miejscowości Wołnowacha w obwodzie donieckim. W wyniku ataku zmarło 13 osób. 22 stycznia z ustawionego na samochodzie moździerza buntownicy zaatakowali też przystanek autobusowy w Doniecku, w następstwie czego śmierć poniosło siedem osób.W Mariupolu na południu obwodu donieckiego 24 stycznia w ostrzale przeprowadzonym przez prorosyjskich separatystów zginęło 30 osób, a około 100 zostało rannych. Mariupol leży przy jedynej drodze lądowej między Rosją a Krymem.Od kwietnia 2014 roku w konflikcie zginęło ponad 5 tysięcy osób.Od stycznia nasiliły się walki na kontrolowanym przez separatystów wschodzie Ukrainy. W ubiegłym tygodniu szef samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Ołeksandr Zacharczenko zapowiedział ofensywę na Mariupol, strategiczne miasto w obwodzie donieckim przy granicy z Rosją. Dzień później, 24 stycznia, w ostrzale miasta zginęło 30 osób, a ok. 100 zostało rannych.Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka poinformowało w ubiegłym tygodniu, że od kwietnia 2014 roku w konflikcie zginęło ponad 5 tysięcy ludzi, jednak realne dane mogą być znacznie wyższe. Podobną liczbę zabitych podaje OBWE. " wink

Trzeba być wielkim zbrodniarzem by setkom tysięcy urządzać takie życie a tysiące ludzi ranić i zabijać. Wspólnikiem pojedynczego zbrodniarza jest Putin - dowódca zbrodniarzy.

Z a c o - pytam - za co zabija się tych ludzi ? I jakim prawem !!!!!!!!!!!!!
    .
  • igor_114 31.01.15, 20:33
    To zwykle klamstwo.
  • igor_114 29.01.15, 20:01
    To bardzo dobry utwor.
  • leila.ben.ali 02.02.15, 10:51
    Lubie swoj wateksmile
  • igor_114 02.02.15, 10:56
    lubi swoi zboczenia.
  • pasztet.luksusowy 02.02.15, 10:58
    .
  • czuk1 02.02.15, 10:59
    Nie jest zboczeniem moje życzenie dla narodu rosyjskiego. Życzę Rosjanom by godnie żyli w swoim kraju, bez kontynuacji agresji i aneksji państw sąsiednich.
  • igor_114 02.02.15, 11:31
    Jestem etnicznym Rosjaninem i pozwolam na swoim forum pisac wsszystko o Rosji,a na forum "Swiat" mnie banuja tylko za to,ze pisze prawde o tym,co dzieje sie na Ukrainie.
    Rosja nic Ukrainie nie zabrala,co nie nalezala do niej.Krym byl polany rosyjak krwia, anie krwia benderowcow ze Lwowa.Cala wschodznia Ukraina,to przekazana rosyjska ziemia przez bolszewikow.Jak juz benderowcy chca wstac na kolana i robic loda Amerykanom,to niech to robia,nie stawiac kolana na rosyjskiej ziemi.
    Tak co,czuk,twoje zyczenia sa falszywe.Bo ty doskonale wiesz,gdzie jest prawda.
  • czuk1 02.02.15, 11:57
    Nie stoję po przeciwnej stronie barykady. Nie ma nic fałszywego w moich życzeniach. Przecież nie życzę WAM sankcji, spadku PKB, kolejek w sklepach, pogorszenia warunków życia Rosjan izolacji Rosji w świecie, śmierci tysięcy Rosjan ... A ku temu idzie, jeśli Rosja agresji i wojny na Donbasie nie zakończy.

Przecież pułkownik Donbasu i Ługańska ogłosił, że za tydzień będzie miał 100 tysięczną armię i
    Ukrainę zniszczy / wyrzuci z Donbasu.
    Ciekawe jak to zrobi.?
  • igor_114 02.02.15, 12:10
    Stany i kilka panstw,robiacych loda Amerykanom,to nie jest caly swiat,to tylko jego czesc,i to ta gorsza,ktora rozpetala najwiecej wojen po calemu swiatu.Pamjetaj o tym,czuk,jak nastepnym razem bedziesz cos pisac o izolacji Rosji.
  • czuk1 02.02.15, 12:44
    Izolacja .... to nie znaczy "zaizolowanie". Izolację (proces odsuwania Rosji od udziału w sprawach światowych, w rozwiązywaniu problemów świata) powodują działania bezprawne, agresywne, zaborcze Rosji skierowane m.in. do Ukrainy. Nie wystarcza Ci izolacja prowadzona w stosunku do Rosji , tym mocniejsza im bardziej Rosja wojuje przy pomocy czołgów, rakiet, najemników i swoich wojskowych, z Ukrainą i Ukraińcami na ich państwowym terytorium. ? wink
    Poszukiwanie wsparcia i przyjaźni w Chinach , które traktują Rosję wyłącznie instrumentalnie, jest błędem strategicznym Rosji. Wszelkie pakty gospodarcze z Chinami są dla Rosji niekorzystne bo (zawierane na siłę i na zasadzie uszczelki) trudno oczekiwać , że miliony Chińczyków udzielać będą Rosji pomocy w wszechstronnym rozwoju jej gospodarki. Co najwyżej potraktują Rosję jako jeden wielki rynek zbytu albo tez super interes ..... taki jak prowadzą - dzierżawę wielkich połaci Syberii pod szklarnie. Chiny mają przecież "nie zakończone rozliczenia terytorialne." Nie chwalcie się i nie szantażujcie przyjaźnią chińsko-rosyjską....
  • igor_114 02.02.15, 12:47
    Bez udzialu Rosji nie wiele na swiecie moze dziac sie,chociazby dlatego,ze Rosja dysponuje prawem weto w RB ONZ.Oprpcz tego bez udzialu Rosji nie da sie rozwiazac problemow BW.
    Czuk,daruj sobie takie posty,ja nie jestem dzieciakiem,ktoremu mozno wciskac banaly propagandowe.
  • czuk1 02.02.15, 13:06
    Humbak (czytałem teraz właśnie jego posty) pisze ci on prosto w oczy, dokumentuje celnie. Wiem teraz dlaczego go nie lubisz. Ja nie mam zamiaru tu wojować. Konflikt wasz, Rosji i Ukrainy .... to nie moja specjalność i nie moja chata. Ale i ode mnie musisz wiedzieć, że świat
    cywilizowany widzi to draństwo i rosyjski rozbój, agresje, aneksje, ludobójstwo ..... i zaczyna dopiero blokować te zapędy; licząc na opamiętanie, na wyciągniecie historycznych wniosków.....
    liczy na odpowiedzialność Putina za losy narodu a nie tylko jego troskę o swoje rządy i własne bogactwo. Czytamy, że jest ono niemierzalnie ogromne.
  • igor_114 02.02.15, 14:29
    Nie ma czegos takiego,ze ja jakiegos forumowicza lubie,czy nie..Sa forumowicze,ze nickami ktorych widze ludzi i lubie nie mityczne eva15,czy Lubat,a konkretnych ludzi.Reszte dziele na tych,kto jest mnie ciekawy,jako dyskutant,lub nie.Humbaka uwazam za ciekawego dyskutanta,chociaz on nigdy niczego nie dokumentuje celnie-pisze ogolnikami,za ktorymi nie wiele konkretow,tym nie mniej na pewno ma wiecej do gadania,niz reszta rusofobow.Jestes bardzo do niego podobny.
    Co do swiatu cywilizowanego (he,he) i dranstwie Rosji.
    Ten swiat,ktory ty nazywasz cywilizowanym,zniszczyl mnostwo panstw i narodow.To dzieki temu "cywilizowanemu" swiatu mecza sie dzis narody Syrii,Iraku,Libii i Afganistanu.To ten "cywilizowany" swiat wspiera Izrael,w jego ludobojczej polityki wobec Palestynczykow.O ile ten "cywilizowany" swiat jest przeciwko Rosji,znaczy Rosja ma racje i stoi po prawidlowej stronie.
  • pasztet.luksusowy 03.02.15, 09:50
    $&$
  • kaszebe12 03.02.15, 11:11
    -Jakas mysl , komentarz , argument , pasztet ?
  • kaszebe12 03.02.15, 11:24
    "Dranstwo , rozboj, bandytyzm , aneksje , agresje , itp , itd"...-Pozwol , ze zadam tobie proste pytanie , ktore zadalem kilku forumowiczom z FS , a na ktore nikt nie mial "odwagi" odpowiedziec, nawet mimo moich dlugich nalegan...
    -Jak nazwiesz wszystkie agresje , wojny i interwencje Imperium Dobra na Czarnym Ladzie ,w Ameryce Lacinskiej , w Serbii , Bosni , Palestynie , Iraku , Afganistanie , Syrii , Egipcie , Libii , etc , etc ? -Jak nazwiesz interwencje , ktore pochlonily juz miliony niewiinych ofiar , doprowadzily do ruiny tyle krajow ?
  • czuk1 03.02.15, 18:53

"Dranstwo , rozboj, bandytyzm , aneksje , agresje , itp , itd". ..... jest zawsze tym samym draństwem, rozbojem, bandytyzmem, aneksją, agresją bez względu kto jest tego ideologiem i wykonawcą ,i bez względu na to gdzie to się dzieje. Nie rozróżniam agresora USA w Iraku od agresora Rosji na Ukrainie, itd. Ludobójstwem są masowe mordy ludności cywilnej i jeńców.

• ubiquitousghost88 03.02.15, 20:32
    Poziom bankiera BP (Boga Pana) par excellance...
  • igor_114 03.02.15, 11:25
    Ktory jego zdaniem jest tego wart.
    kaszebe,i chociaz to jest lamaniem regulamin forum,darujmy to jemu.Rusofoby nie maja wiele powodow do radosci.
  • pasztet.luksusowy 03.02.15, 12:40
    .
  • igor_114 03.02.15, 13:01
    Podbijanie watkow postami,niezawierajacymi zadnej tresci,jest lamaniem regulaminu.
    Uprzedzam lojalnie,ze podobny nastepny post bedzie skasowany i przy okazji przypominam,ze to bedzie trzeci post,a co za tym idzie,nie bedziesz mogl uprawiac swojej antyrosyjskiej propagandy na forum "Rosja i Swiat".
  • pasztet.luksusowy 03.02.15, 17:55
    Wchodze tylko na watki "Na pohybel Rosji" lub "Pies yebal Rosje".
    I pier.dole twoj kacapski regulamin.
  • pasztet.luksusowy 03.02.15, 18:09
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • czuk1 03.02.15, 18:59
    Pasztecie.... twój język jest niegodny forumowicza. Dodam forumowicza Polaka. Pokażmy tym
    tzw. przez ciebie kacapom , że nie jesteśmy kacapami do kwadratu.
    Gdzie jak gdzie.... ale tu, można/trzeba walczyć z ciemnotą, obłudą, wrogą dla świata propagandą ... świetnymi i uargumentowanymi wpisami , które naszych adwersarzy sprowadzą do parteru.
  • pasztet.luksusowy 03.02.15, 19:29
    Czuku, prosze, sprawdz czy nie potrzebujesz zabiegu na zacme probujac uzywac merytorycznych argumentow w "dyskusji" z tym pomiotem putinowskim. Ze tez chce
    Ci sie... To zalosne kreatury. Parszywy pies ich yebal.
  • igor_114 03.02.15, 19:46
    Wyzywajac od ruskiego scierwa,kacapow,pomiota.Wystracze tam odpowiedziec,jak wkracza od razu cenzura.Przy tym wszystkim,tacy pasztety uwazaja sie za europejczykow i do tego posiadajacych wysoka kulture.
  • czuk1 03.02.15, 19:46
    Pasztecie.... ja patrzę na Twoje występy z formalno-prawnej strony. Netykieta nie pozwala
    na używanie słów obraźliwych,....
    Moje oczy są od kilku lat po zaćmie. Nie patrzę przez czarne okulary ani różowe.
    Pomiot putinowski jest niestety czytany. Część naszych narodowców, młodych ludzi - tzw. patriotów może być podatna na propagandę rosyjską idącą z tego forum. Starałem się , bezskutecznie, prostować te kgb-owskie nieprawdziwe informacje .

Masz rację. Część treści tego forum narusza prawo polskie.
    Występuję (niebawem) z oficjalnym wnioskiem do Agory o usunięcie tego forum.
    To będzie najlepsze rozwiązanie.
    Igor nie może się na ten wniosek obrażać. W jego kraju tak wrogie Rosji lub któremuś
    członkowi z tzw. Niepodległych Państw nie funkcjonowało by dłużej niż 1 dzień.
  • igor_114 03.02.15, 20:07
    W Rosji o wiele wiecej wolnosci wypowiedzi,niz w Polsce i w calem na Zachodzie.
    To forum nie lamie w zaden sposob polskiego prawa,ale lamie prawo takich,jak ty,na monopol na prawde,jedyna sluszna i nie majaca nic z tym,co jest w rzeczywistosci.

p.s.uzyles obrazliwego sformulowania w tym zdaniu : "Pomiot putinowski jest niestety czytany."
    Nie biorac w cudzyslow,ty bierzesz na siebie autorstwo tego stwierdzenia,a co za tym idzie,posiadasz tak samo "wysoka kulture",jak i pasztet.Generalnie podtwierdziles moja pierwsza opinie,dotyczaca ciebie,ze jestes falszywy.Zegnaj,nie przedstawiasz zadnego interesu,jako dyskutant.
  • ubiquitousghost88 03.02.15, 20:37
    ...on się jeszcze w życiu nie nacałował...smile))))
  • adidas.abebe 04.02.15, 07:36
  • adidas.abebe 04.02.15, 09:57
  • inez.krupa 06.02.15, 13:04
    Jak mozna Rosji zyczyc tak zle. To ohydny skandal.
    Niniejszym wyrazam swoje oburzenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka