Dodaj do ulubionych

Watek czuba1 pozwoliłam sobie uwiecznic

08.01.17, 02:12
"Chlubny" udział Rosji w tej wojnie
czuk1 06.01.17, 13:00
Wojna domowa w Syrii rozpoczęła się w marcu 2011 roku. W wyniku konfliktu śmierć poniosło ponad 310 tys. ludzi, a 11 mln Syryjczyków, czyli połowa ludności kraju, zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów.
wyborcza.pl/7,75399,21209987,rosja-zaczyna-wycofywac-sily-z-syrii.html
Nasuwa się pytanie - Jakie korzyści dał Rosji udział w tej zbrodniczej wojnie.... w obronie reżimu Asada.
....
Nie bardziej chlubny, niż udział USA, Turcji,
kylax1 06.01.17, 14:57
Arabii Saudyjskiej, Iranu, Francji, UK itd.

...
Re: "Chlubny" udział Rosji w tej wojnie
czuk1 06.01.17, 18:11
Czy piloci wymienionych państw bombardowali bombardowali osiedla mieszkaniowe w Syrii i włączyli się do wojny domowej ? Czy walczyli z ISiS?
....
5magna 06.01.17, 18:30
A gdzie ci chlubni co wymordowali tysiace w Iraku I Libii ?
....
Czy piloci wymienionych państw bombardowali bombardowali osiedla mieszkaniowe w Syrii i włączyli się do wojny domowej ? Czy walczyli z ISiS?
...
...
...
...
czuk1 06.01.17, 20:18
Zgoda. A gdzie ci co wymordowali miliony w ostatniej wojnie światowej ? sad
...
gosc88 06.01.17, 21:55
czuk1 napisał:

> Zgoda. A gdzie ci co wymordowali miliony w ostatniej wojnie światowej ?

O tych sie nie martw. Ci juz dawno "gryza piach".

Natomiast jest duza szansa, ze ci przez ktorych tysiace zginelo w Iraku czy Libii ciagle chodza swobodnie po ulicach - i tych jeszcze mozna by dopasc, skopac d*pe i osadzic.
...
czuk1 07.01.17, 09:58
gosc88 napisał: O tych sie nie martw. Ci juz dawno "gryza piach".
> Natomiast jest duza szansa, ze ci przez ktorych tysiace zginelo w Iraku czy Lib
> ii ciagle chodza swobodnie po ulicach - i tych jeszcze mozna by dopasc, skopac
> d*pe i osadzic.

O zbrodniach z IIwś wspomniałem tylko dlatego by pokazać, że to historia - podobnie jak te w Iraku i w Libii, że teraz jest temat aktualny - niechlubnego udziału Rosji w zabijaniu setki tysięcy Syryjczyków. Temat jest aktualny , bo wojna domowa w Syrii trwa, Asad jest prezydentem a bombowce rosyjskie gotowe do kolejnych lotów. I dyskusji na temat wątku nie podejmujecie. Rozumiem, że dla was, fanów Rosji - temat jest niewygodny, drażliwy . Poza tym trudno dyskutować o faktach. Ale odwracania uwagi od tematu ...też nic nie daje.
...
ola.z.opola 07.01.17, 10:27
czuk1 napisał:
> O zbrodniach z IIwś wspomniałem tylko dlatego by pokazać, że to historia - podo
> bnie jak te w Iraku i w Libii, że teraz jest temat aktualny - niechlubnego udzi
> ału Rosji w zabijaniu setki tysięcy Syryjczyków.

Irak i Libia to juz historia dla ciebie??? O Mosulu... cos slyszales?? Na pewno nic! Twoim zrodlem informacji jest gazeciany sciek, albo GWniana dezinformacja - stad twoja "cala wiedza"... gazeciany trollu!
Jako osiemdziesieciolatek, nie musisz z siebie robic glupszego, niz jestes!!
Nie osmieszaj sie starcze, nawet na tym gazecianym scieku debilizmu... z twoimi idiotycznymi watkami, dla przyglupow takich jak ty.
...
czuk1 07.01.17, 10:42
WRÓCIŁA H I E N A ....na fora Agory.
Lży... zabiera prawo wolności słowa...kłamie....nie mieści się w forumowych/ludzkich standardach.
....to moje zdanie ...
Kolejny troll nie odnosi się do tematu - zbrodnie Rosji w Syrii.
PS. Piszę konkretnie - o Syrii, o 5-7 latach zbrodni w Syrii, o udziale Rosji w tych zbrodniach.
Hiena insynuuje mi, że nie wiem o Mosulu. sad
---
chook, jesteś równie inteligentny jak Petru
lont12 07.01.17, 11:41
chyba lepszego komplementu się nie spodziewałeś?
...
Re: chook, jesteś równie inteligentny jak Petru
czuk1 07.01.17, 14:51
lont12 napisał: chyba lepszego komplementu się nie spodziewałeś?
Komplementy ? Po co ? O inteligencji mojej ? Po co ? ...jestem ćwierćinteligentem ...wg kogoś tam.;-( . Petru jest milionerem i szefem opozycji .... czy to nie inteligent. Tylko nieinteligentni mogą mu odbierać jego status - inteligenta.
...
Re: chook, jesteś równie inteligentny jak Petru
lont12 08.01.17, 00:02
noo, skoro jest milionerem, to zmienia postać rzeczy...
...
niczego nie kumasz, dziadku
lont12 07.01.17, 11:37
Jaki interes miałaby Rosja w bombardowaniu ludności cywilnej Syrii rządzonej przez sojusznika Rosji Assada? Jeśli się bombarduje ludność cywilną to chyba po to żeby zaszkodzić Assadowi. Proste?
...
niczego nie kumasz, dziadku
walter622 07.01.17, 12:47
lont12 napisał:

> Jaki interes miałaby Rosja w bombardowaniu ludności cywilnej Syrii rządzonej
> przez sojusznika Rosji Assada? Jeśli się bombarduje ludność cywilną to chyba
> po to żeby zaszkodzić Assadowi. Proste?

Na tym forum za tego typu wypowiedzi natychmiast dostaje się łatkę "ruskiej ścierwy", której należy rozwalić czerep.
To, że twierdzenia głoszone przez cuzusio-podobnych są bezsensowne kompletnie nie ma znaczenia - liczy się ilość, a nie jakość - za takie wpisy można dostać, co najwyżej, ca. 10 groszy od sztuki.
Cuzusio-podobni kręcą nawet filmy o ofiarach cywilnych rosyjskich bombardowań:

www.youtube.com/watch?v=50H_M47xR6Y&t=0s
...
Re: niczego nie kumasz, dziadku
amunicyjny1 07.01.17, 15:02
To, że twierdzenia głoszone przez cuzusio-podobnych są bezsensowne kompletnie nie ma znaczenia - liczy się ilość, a nie jakość - za takie wpisy można dostać, co najwyżej, ca. 10 groszy od sztuki.

Bez przesady, nikt tak się nie sku... za 10 groszy,więc albo suma albo powód jest inny.
...
czuk1 07.01.17, 16:17
amunicyjny1 napisał(a): To, że twierdzenia głoszone przez cuzusio-podobnych są bezsensowne kompletnie nie ma znaczenia - liczy się ilość, a nie jakość - za takie wpisy można dostać, > co najwyżej, ca. 10 groszy od sztuki. Bez przesady, nikt tak się nie sku... za 10 groszy,więc albo suma albo powód jest inny.

To jakieś urojenia.
Tezę, że twierdzenia nasze (bo utożsamiam się z cuzisopodobnymi) są bezsensowne.... trzeba: 1. ujawnić, pokazać, ukonkretnić i po ...2.obalić.
Tak samo insynuacje, że piszący tu licznie "inaczej myślący" lub fachowcy lub piszący dużo to najemni propagandyści ... to insynuacje. Zastanówmy się więc najpierw - kto, za co, komu miałby płacić ?
--- mam odpowiedź na to pytanie wywołane oskarżeniem, że są tu trolle, płatni przez kogoś z Polski.
.........
ciąg dalszy w następnym wpisie
Edytor zaawansowany
  • 08.01.17, 02:22
    czuk1 07.01.17, 14:46
    lont12 napisał: Jaki interes miałaby Rosja w bombardowaniu ludności cywilnej Syrii rządzonej przez sojusznika Rosji Assada? Jeśli się bombarduje ludność cywilną to chyba po to żeby zaszkodzić Assadowi. Proste?

Stąd moje zdziwienie .
    A wyjaśnienie/odpowiedź jest erystyczna i nie jest logiczna.
    Piszesz, Rosja bombardując ludność cywilną w Aleppo szkodziła Assadowi. Chyba żartujesz.
    Jeśli Rosja bombarduje z przyjacielem Assadem - głównie w jego interesie - ludność cywilną, szkodzi tym głównie sobie, dalszym obniżeniem prestiżu w świecie. Assad bombardował wcześniej (bez udziału Rosji) swoim lotnictwem i będzie robił to nadal, kiedy uzna za stosowne . On jest zdeterminowany , walczy o władzę, ma poparcie tych co zostali w kraju , oni będą nawet głosować za nim,w przypadku wolnych wyborów (wygranych).
    ........
    Lepszy Assad od fanatyków islamistycznych.
    kylax1 07.01.17, 16:46
    Problem z Syrią jest taki, że to nie jest "wojna domowa", jak się ją przedstawia w mediach. To jest wielka proxy war między USA, Rosją, Turcją, Iranem, Arabią Saudyjską i innymi krajami. I takie było też jej zarzewie.
    .........
    Re: Lepszy Assad od fanatyków islamistycznych.
    czuk1 07.01.17, 16:58
    kylax1 napisał: Problem z Syrią jest taki, że to nie jest "wojna domowa", jak się ją przedstawi
    > a w mediach. To jest wielka proxy war między USA, Rosją, Turcją, Iranem, Arabią
    > Saudyjską i innymi krajami. I takie było też jej zarzewie.

Dziękuję. Mnie takie zdanie wystarczy. Szukam teraz źródeł by potwierdzić/ pogłębić tę tezę (prawdopodobnie oczywistą dla innych).
    ..... nadal mam wątpliwości nt. roli Rosji , ostatnio.
    ................
    Oczywiście, że bombardowali.
    kylax1 07.01.17, 13:10
    Zarówno w Syrii, jak i Iraku, Afganistanie, Libii itd. Ty myślisz, że bomby francuskie zabijają inaczej, niż rosyjskie, czy saudyjskie????
    .....
    Re: Oczywiście, że bombardowali.
    czuk1 07.01.17, 16:50
    kylax1 napisał: Zarówno w Syrii, jak i Iraku, Afganistanie, Libii itd. Ty myślisz, że bomby francuskie zabijają inaczej, niż rosyjskie, czy saudyjskie????
    Zgoda. Ale temat wątku jest inny. Odpowiedzi na pytanie wątkowe nie ma. Cały wątek to unikanie odpowiedzi na pytanie. - jaki interes robiła bombardując ludność cywilną w Syrii i widząc sprzeciw ONZ,też wołania USA o zaniechanie wojny domowej przez odsunięcie Assada od władzy ? Bomby wszystkie zabijają podobnie. Są jednak bomby które nie wybuchały, bo leżą w magazynach. Dlatego są niekończące się pytania na ten temat. Ogólnie mówimy , że powodem/impulsem są interesy narodowe. Ponieważ osobiście nie widzę takiego wielkiego/istotnego dla Rosji interesu w zabijaniu Syryjczyków, bo wcześniej już sprzedawała tam broń i miała bazę wojskową. Dlatego zapytałem. Zamiast ewentualnie olać
    temat lub podjąć temaat .... potępia się piszących tu inaczej, kontrowersyjnie. .
    .....
    polski_francuz 07.01.17, 08:16
    Rosjanie mieli i maja chyba bazy wojskowe w Syrii. Moge przez ich obecnosc wplywac na bliskowschodni "wulkan" swiata.
    .....
    lont12 07.01.17, 11:31
    Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o biznes. Syria nie wyraziła zgody na przeciągnięcie przez jej terytorium rurociągu z Arabii Saudyjskiej do Europy.
    .........
    czuk1 07.01.17, 14:29
    lont12 napisał: Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o biznes. Syria nie wyraziła zgody na przeciągnięcie przez jej terytorium rurociągu z Arabii Saudyjskiej do Europy.

Żaden biznes nie upoważnia do prowadzenia wojen, do zbrodni na ludności cywilnej. Zarówno przez Rosję, USA,...
    ...........
    lont12 07.01.17, 23:23
    widzę że kolega nie czytał Talmudu...
    ............
    pytania dwa
    lont12 07.01.17, 11:27
    Jakie korzyści dał Rosji udział w tej zbrodniczej wojnie.... w obronie reżimu Asada.

a skąd wiesz że to reżim?
    a jak nazwać rządy szejków?
    ...........
    Re: pytania dwa
    kochany-pershing 07.01.17, 12:02
    Z tym nawiedzonym czlowiekiem nie mao czym dyskutowac.
    Wszystko co nie jest do konca i absolutnie pro-amerykanskie dla takiego "czuka" musi byc rosyjskim scierwem... Coraz wyrazniej widac na tym forum, uporczywe wpisy pewnych osobnikow, tak jakby byly sponsorowane. Wystarczy spojrzec na czestotliwosc wpisow i jeden i ten sam temat: "Rosja to wrog - trzeba sie zbroic - Rosja zaraz napadna na nas - Putin chce podbic Polske"

Tylko niech ktos mi powie po co Putinowi Polska? Po co mu ten zadluzony po uszy kraik, kraik z kosmicznymi problemami, z ktorymi on sam nie moze sobie poradzic... Po co mu brac na garnuszek 38mln Polakow, wiezic ich, mordowac, a moze liczyc na ich wsparcie?

Ale komus zalezy na tym zeby siac ferment, co widac np. na tym forum. Ktos to sponsoruje i probuje urabiac opinie publiczna...
    .....
    czuk1 07.01.17, 15:53
    Pershing nie może być przez normalnych ludzi kochany. ;-(
    kochany-pershing napisał:

> Z tym nawiedzonym czlowiekiem nie mao czym dyskutowac. - nie dyskutuj.
    > Wszystko co nie jest do konca i absolutnie pro-amerykanskie dla takiego "czuka"
    > musi byc rosyjskim scierwem - Nieprawda. Kompletne bzdury. Nie znasz moich wpisów.

... Coraz wyrazniej widac na tym forum, uporczywe wpisy pewnych osobnikow, tak jakby byly sponsorowane. Wystarczy spojrzec na czestotliwosc wpisow i jeden i ten sam temat: "Rosja to wrog - trzeba sie zbroic - Rosja zaraz napadna na nas - Putin chce podbic Polske"
    Odpowiadam za siebie. Jeśli nawet trafi się mój (pojedynczy) taki tytuł wątku, to nie jest moje zdanie - tylko czyjeś. Tytułem przyciągającym wątków ich autorzy zachęcają jedynie do polemik.
    Tu "pewnymi osobnikami" są jedynie trolle. Polacy-patrioci nie mają przepasek na oczach; doskonale widzą wrogów Polski. Nie zauważam na tym forum narodowców polskich. Ci swoje pole uprawiają w polityce wewnętrznej, w tym w Sejmie. W sprawie Rosji mają zdania podzielone.

> Tylko niech ktos mi powie po co Putinowi Polska? Po co mu ten zadluzony po uszy kraik, kraik z kosmicznymi problemami, z ktorymi on sam nie moze sobie poradzic... Po co mu brac na garnuszek 38 mln Polakow, wiezic ich, mordowac, a moze liczyc na ich wsparcie?
    Są tacy co mówią. Mnie o to nie posądzaj. Ja Polskę widzę (przewrotnie i nierealnie trochę)
    jako "ciele co pokornie dwie matki ssie". Polskę, która współpracuje gospodarczo z Rosją a jednocześnie nie zrywa uczestnictwa w NATO i UE.
    Będąc przeciwnikiem Putina stojącego na czele Rosji, prowadzącego zaborczą politykę imperialną,
    nie widzę by w tej polityce Polska była jego celem zaborczym. Też uważam,że zabór Polski, to - dla Rosji - byłby "żaden interes". Krytykuję Rosję Putina za zagrożenia dla pokoju światowego jakie (podobnie jak USA) tworzy i eskaluje, za skuteczne ale pokrętnymi sposobami realizowane cele ,jak np. rozwalanie UE , za nieuczciwą propagandę i wojnę hybrydową,...
    .........
    cd.
  • 08.01.17, 02:26
    Urojenia trola?
    chlodnym_okiem1 07.01.17, 18:33
    czuk1 napisał:
    "Będąc przeciwnikiem Putina stojącego na czele Rosji, prowadzącego zaborczą politykę imperialną,
    nie widzę by w tej polityce Polska była jego celem zaborczym. Też uważam,że zabór Polski, to - dla Rosji - byłby "żaden interes". Krytykuję Rosję Putina za zagrożenia dla pokoju światowego jakie (podobnie jak USA) tworzy i eskaluje, za skuteczne ale pokrętnymi sposobami realizowane cele ,jak np. rozwalanie UE , za nieuczciwą propagandę i wojnę hybrydową,... "

Trolu, to co ty wypisujesz, to sen pijanego wariata!
    Tobie w skolatanej glowie sie roji, by zostac prezydentem Rosji i na Twoj sposob zrobic tam raz na zawsze porzadek!
    Ty - "przeciwnik Putina"!!
    Zmienic wedlug Ciebie - "zaborczą politykę imperialną" (oczywiscie Putina), chociaz sam zauwazasz, ze "nie widzę by w tej polityce Polska była jego celem zaborczym. Też uważam,że zabór Polski, to - dla Rosji - byłby "żaden interes""!!
    Dalej kontynuujesz wczesniej zaczete nonsensy, piszac:
    "Krytykuję Rosję Putina za zagrożenia dla pokoju światowego jakie (podobnie jak USA) tworzy i eskaluje, za skuteczne ale pokrętnymi sposobami realizowane cele ,jak np. rozwalanie UE , za nieuczciwą propagandę i wojnę hybrydową,... "
    To z kim/czym Ty masz zamiar walczyc? Z Rosja, czy z Putinem??
    Rozwaliles mnie doszczetnie, kiedy w delirium widzi sie zwykle biale myszki, natomiast Ty masz zwidy jakoby Rosja Putina(?) byla "zagrożeniem dla pokoju światowego", "tworzy i eskaluje, za skuteczne ale pokrętnymi sposobami realizowane cele ,jak np. rozwalanie UE , za nieuczciwą propagandę i wojnę hybrydową,..."?!?!?!?!
    Monumentalny nonsens ignoranta, trola!!!
    Rosja (wedlug Twoich lektur - nie mylic z "propaganda"!) wywolala wojny z Irakiem, Libia, Syria... eskaluje te wojny, skutecznie ale pokretnymi sposobami realizuje rozwalanie UE i z nieuczciwa propaganda, i wojna hybrydowa.
    Co za stek bredni? Dawno nie zdarzylo mi sie czytac takiej koncentracji bredni!
    To "lot nad kukulczym gniazdem"!!!
    Nie zauwazasz, ze "Rosja Putina" Cie "rozwala"?
    To forum psychiatra przepisal Ci jako medykament, bys sie czyms zajal??
    ........
    Re: Urojenia trola?
    czuk1 07.01.17, 23:44
    chlodnym_okiem1 napisał: Urojenia trola?.....

Tak, to są twoje urojenia i przeinaczenia, wręcz pomówienia.
    Chłodnego oka nie widzę - w tym wpisie a argumenty i uwagi ... nie są godne mojej polemiki.
    Jak ja , działając uczciwie, ...załóż sobie pocztę/profil .... i pisz do mnie priv.
    Forum nie jest odpowiednim miejscem do prowadzenia prywatnej korespondencji.
    A na stronie profilu czytam:
    chlodnym_okiem1 UŻYTKOWNIK NIE AKTYWOWAŁ PROFILU
    ........
    czuk1 07.01.17, 14:27
    lont12 napisał:
    > a skąd wiesz że to reżim? - www.polskatimes.pl/tag/rezim-baszara-el-asada/
    > a jak nazwać rządy szejków? - nie obchodzą mnie rządy szejków, piszemy o Rosji.
    .....
    5magna 07.01.17, 17:35
    A czy cos cie obchodzi obok Rosji ?
    ........
    czuk1 07.01.17, 18:09
    5magna napisał(a) A czy coś cie obchodzi obok Rosji ?
    Masz ciagoty do przesłuchań ?! sad
    ad1.Pisuję na wielu forach społecznościowych, regionalnych , politycznych.
    A na tym.... różna tematyka.
    ad2. Załóż wątek na znany mi temat - "obok Rosji" ....
    jeśli uznam , że coś nowego wniosę do tematu,
    włączę się merytorycznie.
    .........
    pytanie trzecie
    lont12 08.01.17, 00:08
    twoja wiedza taka bardzo gazetowa jest, chook, a ruszyć niezależnie łepetynką też potrafisz?
    .......
    Re: pytanie trzecie
    kochany-pershing 08.01.17, 00:53
    I o to wlasnie w tym wszystkim chodzi!
    Skoro gazeta pisze "rezim Assada", wiec jest to niekwestionowana prawda, zreszat inne "polski"e dzienniki tez tak pisza wiec po co tutaj myslec? I do jakiego wnisoku dochodzi chook?
    Ano...

chook teraz juz wie, i chook bedzie pisac! A co!

chookowi ruszenie swoja lepetyna nie jest wiecej potrzebne. Putin i Rosja to bandyci czyhajacy na posla swieta nepodleglosc. Uzbrojeni po zeby Amerykanscy zolnierze na polskiej ziemi, to przciez samo dobro, czysta gwarancja pokoju i dobrobytu. No bo tak Macierewicz powiedzial i TV klepia o tym od samego rana.

chook, czas zejsc na ziemie. Polska dla Rosjan i USA jest tyle samo warta - czyli nic. Liczy sie to, ze Polska to swietnie polozone miejsce do przeprowadzenia wojny. Taki "nadwislanka gubernia", ktora kazdy moze kopac w cztery litery. Daleko od USA i stosunkowo daleko od Rosji (ale na tyle blisko, zeby przetestowa, kto kogo wykonczy lepiej). Bomby nie beda spadac na Waszyngton, Paryz, Londyn czy Moskwe. Ci maja atomowki - wiec moze byc goraco. Polacy sami sie o to prosze, zeby zaorac ich kraj.
    ........
    amunicyjny1 07.01.17, 17:32
    Ilu cywili zginęło w Syrii?
    ..........
    czuk1 07.01.17, 18:16
    amunicyjny1 napisał(a): Ilu cywili zginęło w Syrii?
    Różne dane podają różne media. Dane podane ostatnio przeze mnie.... mają swoje źródło. Podałem je.
    Przykład z marca ub.r, z Rzplitej:
    Ponad 273 520 ofiar śmiertelnych, wśród których 79 585 stanowią cywile – taki jest bilans trwającej od 5 lat wojny w Syrii. Zginęło ogółem 13 694 dzieci i 8823 kobiet – poinformowało w specjalnym komunikacie we wtorek Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka
    Bojownicy wywodzących się z rozmaitych ugrupowań islamskiej opozycji oraz milicji kurdyjskiej ponieśli w tym okresie straty sięgające 44 228 osób.
    Rządowe siły syryjskie straciły natomiast 55 435 wojskowych i policjantów, a współpracujące z nimi oddziały libańskiego szyickiego Hezbollahu – 1041, podczas gdy inne szyickie zgrupowania wspierające reżim prezydenta Baszara el-Asada – 3897 bojowników.
    .......
    amunicyjny1 07.01.17, 18:48

Według SOHR
    Rządowi + milicje itd 109,653
    Rebelianci wszelkiej maści 108,159

Cywile od 70 do 150 tysięcy zależny kto jak liczy SOHR przypisuje Rosjanom 4,674 zabicie cywili Amerykanom + koalicja 157 mniej
    .......
    karbat 07.01.17, 18:37
    czuk1 napisał:

> Są tacy co mówią. Mnie o to nie posądzaj. Ja Polskę widzę (przewrotnie i nierea
    > lnie trochę) jako "ciele co pokornie dwie matki ssie".

nikogo nie ssij tylko wez sie za uczciwa prace

>Polskę, która współpracuje gospodarczo z Rosją a jednocześnie nie zrywa uczestnictwa w NATO i UE.

powiedz to Polsce

> Będąc przeciwnikiem Putina stojącego na czele Rosji, prowadzącego zaborczą poli
    > tykę imperialną, nie widzę by w tej polityce Polska była jego celem zaborczym.

co ci Putin zrobil..............
    do Rosji przylaczyl co zawsze do niej nalezalo
    Odessa nigdy nie byla banderowcow

Też uważam,że zab
    > ór Polski, to - dla Rosji - byłby "żaden interes". Krytykuję Rosję Putina za z
    > agrożenia dla pokoju światowego jakie (podobnie jak USA) tworzy i eskaluje, za
    > skuteczne ale pokrętnymi sposobami realizowane cele ,jak np. rozwalanie UE , za
    > nieuczciwą propagandę i wojnę hybrydową,...

?
    Rosja zorganizowala brexit ......
    udowodnij ty, czy USA, ze to Putin nakazal te ataki na usa
    .........
    Odloty czuba?
    kacza_aberracja 07.01.17, 18:56
    Glupek i w dodatku masochista?
    Po Ci to?
    Ten watek to prowokacja, czy cala Twoja wiedza i resztki energii?
    Idz moze lepiej do lazni i sie juz wiecej nie blaznij...
  • 08.01.17, 12:00
    ten caly czuk to bardzo glupi prowokator, nawet bym powiedzial ze glupszy niz glupi wink

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    kacap-z-moskwy.livejournal.com
    Ruski agresor youtu.be/cHfBIO-alTI
  • 08.01.17, 13:26
    Człowiek sie tu pyta:
    1) choroba
    2) wynajęty do pisania bredni
    3) czy rzeczywiście zgorzkniałość starcza

forum.gazeta.pl/forum/w,13,163127588,163127588,Igor_czy_to_prawda_.html
  • 08.01.17, 13:05
    Chyba ze tobie chodzi o zbieranie materialu dla pracy w dziedzinie psychologii smile
  • 08.01.17, 13:28
    Musiałam uwiecznić by mu przypominać jego wypaczenia mentalne zanim cenzura zlikwiduje wątek.

Wszystko w swoim czasie czyli co sie odwlecze nie uciecze. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.