Dodaj do ulubionych

Rosja na straży nowego swiata

17.03.18, 08:20

Niby nic nowego ale tresciwie
Nie wierze brytolom. To jest gruba prowokacja. Banda smarkaczy ponownie bawi się milionami ludzi i na chama stara się uzasadnić wojenkę. Tu nie chodzi o Skribala, czy jak mu tam. Przecież Rosjanie mieli tego człeka (ich obywatela) w swoim więzieniu. Mogli go osądzić i stracić. Nie zrobili tego. Ba, wydali go brytolom w ramach wymiany agentów. Podobna prowokacja z "bronią masowego rażenia Saddama" miała uzasadnić inwazję na Irak. Tym razem chodzi o Syrię, a dokładniej o fizyczną likwidację Assada w jakims gigantycznym nalocie na Damaszek. Spójrzcie na północne wybrzeże Afryki. Anglosasi wytłukli tam już wszystkich przywódców państw i od tego momentu zaczął się niebywały, gigantyczny potop islamski zalewający Europę. Teraz chcą załatwić Assada i szukają pretekstu. Nikt rozsądny nie wierzy w to, że Assad byłby na tyle głupi, by używać broni chemicznej. To była prowokacja, w której poświęcono wielu cywili. Teraz jakiś jeden agencina ma się stać powodem do bombardowań.
nadużycie link skomentuj
kula Lis 67 16.03.2018 22:47:25

Oto motyw Londynskiego City i Wal Strett-kto wie moze zasadniczy

Systemowi anglo - amerykanskiemu pali sie grunt pod nogami
O ile w przypadku Husejna i jego deklaracji przejscia na euro,oraz Kadafiego i jego pomyslu uni pułnocnoafrykanskiej ze zlotym denarem mozna było jakos zaradzic [wiadomo dyktatorzy]. O tyle taka tendencja nakreslona przaz Rosje to juz powazniejszy problem,parasol atomowy jaki ma Rosja moze ochronic odejscie wielu panstw od dolara tym samym pozbawic USA i caly system anglo-amerykanski globalnego podatku[czytaj kradzierzy]zbudowanego na narzuconej swiatu walucie rezerwowej jaka jest dolar ktory uczynil USA militarna i gospodarcza potega [ktoby nie chcial miec w piwnicy drukarki dolarow i je drukowac ponoszac tylko koszt farby i papieru] Rosja stworzyla zagrozenie utraty monoolu i tylko Rosja moze ten proces przeprowadzic,niestety niema jak Rosji tego wyperswadowac [ bo np ,,wielka fala, zmyje zachod -Klimuszko] pozostaja wiec wojny peryferyjne, finansowe ,gospodarcze,oczernianie prowokacje itp coz innego im pozostaje. podobnie widzi to Benjamin Fulford. Ich system zyl z niewolnictwa, koloni,potem neokolonializmu teraz Rosja moze im to ograniczyc doprowadzajac do katastrofy system finansowy zachodu. co mowi Fulford[ze strony ,,kochne zdrowie,,ponizej

..... Niezależnie od wydarzeń na niebie, amerykański system petrodolarowy jest obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskiej agendy zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; Ośmiela to innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, na myśl o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja po raz pierwszy podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia już nowym rurociągiem.
Pakistan również zadał poważny cios starszemu systemowi, ogłaszając, że użyje chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że dochody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodollar jest dokładniej opisany jako petro-narko-dolar, to także wielki cios dla starego systemu.
Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami futures na ropę denominowaną w chińskim juanie i złocie. Benjamin Fulford
nadużycie link skomentuj usuń
jan 16.03.2018 22:52:32
nadużycie link skomentuj usuń
jan 16.03.2018 23:24:15

ze strony neon24.pl -komentarze jan neon24.pl

--
Optyka której nie znosi cenzura
pl.sputniknews.com
kacap-z-moskwy.livejournal.com
Ruski agresor youtu.be/cHfBIO-alTI
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka