Dodaj do ulubionych

Trump marionetka Putina :-)

14.04.18, 20:40
My tu caly czas szukamy kogos, kto steruje Trumpem, a dzis przyszla mnie do glowy mysl, ze nie potrzebnie szukamy gdzies daleko, gdy mamy Putina pod reka. Przeciez nikt nie stanowi takiego zagrozenia dla Trumpa, jak Putin, ktoremu wystarcze powiedziec z zalem publicznie takie slowa: "Nie potrzebnie my pomogli Trumpowi wygrac wybory", i ten gora po miesiacu pozna smak impeachmentu. I co najsmieszniej - taka wladze nad prezydentem USA dali w rece Putinowi sami Amerykanie, wiec Putin bylby glupim, jak by z tego nie korzystal smile

p.s. watek jak najbardziej powazny, i oparty na "highly likely" dowodach.......

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg

Rosja dziś nikogo nie uważa za swojego wroga, ale my nikomu nie radzimy uważać za swojego wroga nas .
W.W. Putin
Edytor zaawansowany
  • boavista4 14.04.18, 23:54
    Igor, nasi przyjaciele wtedy zaczna bronic Trumpa.
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 00:58
    boavista4 napisał(a):

> Igor, nasi przyjaciele wtedy zaczna bronic Trumpa.

Nasi przyjaciele tak, ale inni rzuca sie na niego jak staja glodnych wilkow.

--

Rosja dziś nikogo nie uważa za swojego wroga, ale my nikomu nie radzimy uważać za swojego wroga nas .
    W.W. Putin
  • berek_p 15.04.18, 00:02
    Czy wiesz że rosyjski agent był bliski zostać szefem służb specjalnych United Kondon ?
    A teraz agent rosyjski zostaje szefem USA.
    Mam wrażenie że Putin oczarował Melanie i robi co chce.
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 01:01
    berek_p napisał:

> Czy wiesz że rosyjski agent był bliski zostać szefem służb specjalnych United K
    > ondon ?

Oczywiscie ze wiem, nawet o tym nie tak dawno wspominalem na forum.

> A teraz agent rosyjski zostaje szefem USA.

Nic nadzwyczajnego. Przeciez byl agent USrancow szefem ZSRR smile

> Mam wrażenie że Putin oczarował Melanie i robi co chce.

Coz, zadna prawdziwa kobieta nie moze nie ulec alfa samcu smile

--

W.W. Putin
  • boavista4 15.04.18, 03:39
    Nawet Ivanka zazadala wylacznosci do alfasamca i jpoklocila sie z macocha. Jej maz nie ukrywa ze mial tez stosunki z alfasamcem. Nawet Passolini zmartwychwstal zeby nakrecic pt. Scandal in White House.
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 10:07
    boavista4 napisał(a):

> Nawet Ivanka zazadala wylacznosci do alfasamca i jpoklocila sie z macocha. Jej
    > maz nie ukrywa ze mial tez stosunki z alfasamcem. Nawet Passolini zmartwychwsta
    > l zeby nakrecic pt. Scandal in White House.

smile

--

W.W. Putin
  • berek_p 15.04.18, 11:21
    Będzie veto ?

pl.sputniknews.com/polityka/201804157767788-sputnik-syria-rezolucja-rb-onz-usa-francja-wielka-brytania/
  • elka-sulzer 15.04.18, 16:41
    Zalosne podrygi falszywego humanizmu. Na wymioty sie czlowiekowi zbiera obserwujac bezczelna manipulacje w wykonaniu tzw. zachodnich demokracji. Te same demokracje jakos nie moga sie w sobie zebrac by przedlozyc rezolucje potepiajaca barbazynskie mordy w wykonaniu Izraela na terenach przez nich okupowanych. Mordy z ktorych dzielni naziole sa dumni, mordy z ktorymi sie afiszuja. Mordy i rabunek bedacy ich chlebem powszednim juz od dzisiecioleci.
  • monalisa2016 15.04.18, 22:08
    Przypomnijmy sobie wydarzenia z niedawnej historii, cytat:

"Little is known in the West about what Muammar Qaddafi did in Libya or, for that matter, in Africa and in the Arab world.Now, release of a new portion of Hillary Clinton’s emails as Secretary of State, at the time she was running Obama Administration war on Qaddafi, sheds dramatic new light on the background.

It was not a personal decision of Hillary Clinton to eliminate Qaddafi and destroy his entire state infrastructure.The decision, it’s now clear, came from circles very high in the US money oligarchy.She was merely another Washington political tool implementing the mandate of those oligarchs.The intervention was about killing Qaddafi’s well-laid plans to create a gold-based African and Arabic currency to replace the dollar in oil trades.Since the US dollar abandoned gold exchange for dollars in 1971 the dollar in terms of gold has dramatically lost value.Arab and African OPEC oil states have long objected to the vanishing purchasing power of their oil sales, mandated since the 1970’s by Washington to be solely in US dollars, as dollar inflation soared more than 2000% to 2001."

journal-neo.org/2016/03/17/hillary-emails-gold-dinars-and-arab-springs/

Nie sądziła bym tak Igor, Trump to pacynaka na obcym, wiadomym nam palcu a nie Putina.

Co robi Putin z Chinczykami? To samo co Qaddafi, podkładają swoją walutę złotem, a to jest niebezpieczne więc nie dziwmy się ostatnim wydarzeniom, one mogą być częsciejsze, tu Putin żyje bardzo niebezpiecznie.
  • elka-sulzer 15.04.18, 22:32
    Co robi Putin z Chinczykami? To samo co Qaddafi, podkładają swoją walutę złotem, a to jest niebezpieczne więc nie dziwmy się ostatnim wydarzeniom, one mogą być częsciejsze, tu Putin żyje bardzo niebezpiecznie.

Otoz to!
    Putin ... czy kto kolwiek inny stajacy okoniem w gardle "swiatowej oligarchi" ... zyje bardzo niezbezpiecznie.

• rosjaiswiat1 15.04.18, 22:42
    elka-sulzer napisała:

> Otoz to!
    > Putin ... czy kto kolwiek inny stajacy okoniem w gardle "swiatowej oligarchi" .
    > .. zyje bardzo niezbezpiecznie.

Putin nie jest jednym z wielu. On trzyma palec na guziku atmowym, ktory jest tak samo duzy, jak i ten u Trumpa. A biorac pod uwage fakt, ze on ma prawdziwa wladze, to on jest bardziej bezpieczny, niz Trump, ktory musi balansowac na ostrzu noza. I dlatego Putin moze sobie pozwolic duzo wiecej,niz inni, nie bojac sie o wlasny los.

--

W.W. Putin
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:09
    Hmmm ... Igor, nie jestem az tak naiwna.
    Paluch na guziku atomowym ma wielu, w tym nieobliczlne wsiekle psy w Tel Avivie
  • eva15 15.04.18, 23:14
    Problem dla wściekłych psów w tym, że ich państwko jest mini-formatu i wystarczą 2-3 bomby by go nie było. By zniszczyć Rosję potrzeba wielu bomb, czy państewku w razie ostatecznej konfrontacji wystarczy na to czasu?

• rosjaiswiat1 15.04.18, 23:27
    eva15 napisała:

> Problem dla wściekłych psów w tym, że ich państwko jest mini-formatu i wystarcz
    > ą 2-3 bomby by go nie było.

Otoz to...

>By zniszczyć Rosję potrzeba wielu bomb, czy państew
    > ku w razie ostatecznej konfrontacji wystarczy na to czasu?

Zabraknie nie tylko czasu, a i bomb, a przede wszystkim brakuje nosnikow u tego panstewka.

--

W.W. Putin
  • eva15 15.04.18, 23:43
    Tak, ale z drugiej strony - jak długo to państwko kontroluje największe państwo - prawdziwą imperialną potęgę militarną - może czuć się w miarę pewnie...

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 23:59
    eva15 napisała:

> Tak, ale z drugiej strony - jak długo to państwko kontroluje największe państwo
    > - prawdziwą imperialną potęgę miEwa, ja wiem ze to dla Ciebie jest litarną - może czuć się w miarę pewnie...

Ewa, dobrze wiesz, ze ja mam inne zdanie na ten temat, wiec dla mnie to nie argument.
    Owszem, Izrael zawdziecza swoje przetrwanie wsparciu Stanow. Owszem, Izrael, przez bardzo wplywowe zydowskie lobby, ma duzy wplyw na Stany, ale nie mozna mowic o tym, ze Izrael w pelni kontroluje Stany. temu jest mnostwo dowodw, ale nie mam zamiar o tym dyskutowac. Wiec pozostaniemy sie kazdy przy swoim zdaniu. OK?

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:13
    Ja nie mówię, że w pełni kontroluje, to byłaby nieprawda. Ale kontroluje w wystarczającym stopniu.

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:15
    eva15 napisała:

> Ja nie mówię, że w pełni kontroluje, to byłaby nieprawda. Ale kontroluje w wyst
    > arczającym stopniu.

Czy wystarczajacym na tyle, zeby zmusic Stany wypowiedziec Rosji wojne. ktora niewatpliwie bedzie nuklearna?

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:25
    UU'SA używają do tego swoich przydupasów.

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:29
    eva15 napisała:

> UU'SA używają do tego swoich przydupasów.

Ewa, to nie jest odpowiedzia na moje pytanie. Zaden amerykanski przydupas nie jest wstanie zagrozic istnieniu Rosji, nawet wszyscy razem.

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:34
    Ja sądzę, że tu nie chodzi o bezpośrednią konfrontację, lecz o wikłanie Rosji w konflikty (Ukraina, Syria) plus sankcje Zachodu.
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:44
    eva15 napisała:

> Ja sądzę, że tu nie chodzi o bezpośrednią konfrontację, lecz o wikłanie Rosji w
    > konflikty (Ukraina, Syria) plus sankcje Zachodu.

Ewa, Ty nadal nie chcesz dac konkretna odpowiedz na moje bardzo konkretne pytanie.

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:52
    Nie rozumiesz, że dane państwo można próbować niszczyć bez otwartej militarnej wojny, bez bezpośrdniej wojskowej konfrontacji ?

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:59
    eva15 napisała:

> Nie rozumiesz, że dane państwo można próbować niszczyć bez otwartej militarnej
    > wojny, bez bezpośrdniej wojskowej konfrontacji ?

Ewa, ja wiem ze nic nie rozumiem, i wlasnie dlatego zadalem Tobie pytanie, na ktore nie moge doczekac sie odpowiedzi.

--

W.W. Putin
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 01:04
    Gdyby w chorej glowce Netanjahu, lub innego izraelskiego przywodcy, zrodzila sie mysl, ze Rosja jutro moze zaatakowac Izrael bronia nuklearna. Czy w takim razie Izrael bedzie wstanie zmusic Stany na wyprzedzajacy atak nuklearny na Rosje?
    --

W.W. Putin
  • monalisa2016 16.04.18, 00:45
    eva15 napisała:

> Ja nie mówię, że w pełni kontroluje, to byłaby nieprawda. Ale kontroluje w wyst
    > arczającym stopniu.
    >
    Kontrolują i mają władzę. Kiedys do Stanów sciagało sie ludzi z pieniędzmi albo z jakims znaczeniem, a kto zajmował się handlem, lichwą i tym dochodził do bogactwa?
    A ze się rozmnazali, mieli pieniądze na wykształcenie więc siegali po więcej czyli po władzę.
    Teraz jest to co jest.
  • elka-sulzer 16.04.18, 00:17
    Igor ... to panstewko ... kontroluje finanse, sadownistwo, kneset nad Potomakiem, media.
    Czego im jeszcze do szczescia potrzeba?
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:28
    elka-sulzer napisała:

> Igor ... to panstewko ... kontroluje finanse, sadownistwo, kneset nad Potomakie
    > m, media.
    > Czego im jeszcze do szczescia potrzeba?

Nie, Elka, to nie to panstewko kontroluje, a tylko amerykanskie Zydzi. A w innym watku my dobitnie udowodnili, ze Zydzi potrafia wykorzystywac innych Zydow, malo tego, bez zadnych rozterek moralnych moga poswiecic zycie innych zydkow dla zaspokojenia wlasnych potrzeb. Amerykasnkie Zydzi maja o wiele wiecej do stracenia, niz Zydzi izraelskie, wiec gdy przyjdzie czas wyboru, to oni oleja Izrael. Przeciez oni go juz olali, nie wracajc do ziemi obiecanej, wybierajac dostatnie i spokojne zycie za ocenem.

--

W.W. Putin
  • monalisa2016 15.04.18, 23:32
    Przypomnijmy sobie pomylone barwy samolotu i zgineło prawie 300 osob, nie po darmo teraz lata z nim zaraz obstawa, przeciez to mowi samo za siebie.

Zakupy złota przez Rosje zanipokoiły ostatnio imperium dobra, pisało o tym wiele mediow, dziwiac sie po co Putinowi tyle złota.
    Dla przykładu:
    www.zerohedge.com/news/2018-02-21/russia-surpasses-china-massive-gold-purchases-january
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 23:23
    elka-sulzer napisała:

> Hmmm ... Igor, nie jestem az tak naiwna.
    > Paluch na guziku atomowym ma wielu, w tym nieobliczlne wsiekle psy w Tel Avivie

W tym przypadku wielkosc guzika ma zasadnicze znaczenie. Putin moze zniszczyc Izrael, ale ten w odpowiedzi nie moze zniszczyc Rosji.

--

W.W. Putin
  • eva15 15.04.18, 23:45
    Izrael ma dużego brata. Bez niego byłby znacznie skromniejszy i ostrożniejszy.

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:03
    eva15 napisała:

> Izrael ma dużego brata. Bez niego byłby znacznie skromniejszy i ostrożniejszy.

I jestem w 100% pewny tego, ze gdyby miedzy Izraelem i Rosja doszloby do wymiany bombami atomowymi (chociaz nie wyobrazam sobie tego, zeby chociaz jedna izraelska bomba dotarla do Rosji), to Stany bardzo powaznie ostrzegliby Rosje przed podobnymi nastepnymi krokami, i na pewno nie zaczeliby w odwecie walic w Rosje wszystkim co posiadaja.

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:08
    Sugerujesz, że US-polityka jest samodzielna?
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:10
    eva15 napisała:

> Sugerujesz, że US-polityka jest samodzielna?

Sugeruje, ze Amerykanie zbyt kochaja siebie, ze by poswiecic swoje zycia dla kogos innego, jak nawet to bedzie Izrael.

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:18
    Aha, OK. Sugerujesz, że naród amerykański kuma, co się dzieje i zajmie zdecydowane stanowiso. Dobranoc, Igor.

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:31
    eva15 napisała:

> Aha, OK. Sugerujesz, że naród amerykański kuma, co się dzieje i zajmie zdecydo
    > wane stanowiso.

Nie ,Ewa, ja sugeruje to, ze amerykanskie Zydzi nie poswieca swojego zycia dla Izraela. Zreszta o tym pisze w odpowiedzi do Elki.

>Dobranoc, Igor.

Idziesz spac?

--

W.W. Putin
  • elka-sulzer 16.04.18, 00:20
    Igor, 3/4 amerykanow nie wie jak rozroznic dziure w scianie od odbytnicy1
  • eva15 16.04.18, 00:27
    Pracowano nad tym latami i się udało - amorficzna masa niczego nie kuma.
  • elka-sulzer 16.04.18, 00:29
    jest, dzieki "wolym" zio-mediom, na etapie ... Putin wybral im Trumpowitza!
    Putin to bestia.
    Assad to bestia.
    Gdzie Krym a gdzie Rzym ... nie maja zielonego pjecia.
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:43
    Wy uwazacie, ze Zydzi sa monolitem, i kazdy z nich jest gotow poswiecic wlasne zycie dla dobra ogolu. Otoz, nic nie jest bardziej mylnego.
    Kiedys juz pisalem na forum o bardzo dziwnym, jak dla mnie, wyroku izraelskiego sadu. A bylo to tak. Jeden z Zydow, zeby uratowac swoje zycie w niemieckim obozie koncentracyjnym, zglosil sie na kapo. Wykonywal swoje obowiazki bardzo sumiennie, przez co mnostwo Zydow wczesniej trafili do piachu, ale jemu udalo sie przezyc. Po wojnie on stal bardzo solidnym obywatelem jednego z krajow europy zachodniej, i stalo sie tak, ze on postanowil odwiedzic Izrael, gdzie jego spotkal i od razu poznal jeden z tych, kto razem z nim byl w obozie, i mial szczescie ujsc z zyciem. Goscia aresztowali i doszlo do sadu, a gdy doszlo do ogloszenia wyroku, to on zostal uniewiniony. Uzasadnienie bylo nastepujace - obowizkiem kazdego Zyda jest ratowanie innego Zyda, a poniewaz nie zaleznie od tego, co ten gosc robil, los tam tych Zydow, ktorych on gnoil w obozie, i tak byl przesadzony, i nic ich i tak nie uratowalo by, on postapil prawidlowo, ratujac zycie chociazby jednego Zyda, czyli swoje.
    Wiec nie zapominajcie o tym, ze gdy przed Zydem wstanie wybor - ratowac swoje zycie, czy zycie innych Zydow, on nie bedzie dlugo zostanawiaac sie, on uratuje wlasne.

--

W.W. Putin
  • elka-sulzer 16.04.18, 01:21
    Igor, Zydzi nie sa monolitem ale ... dzieki zionazistom i ich propagandzie zostali ... mitycznym narodem.
    Garna sie do Palestyny jak by to byla ... ICH .... mityczna, obiecana ziemia ... nie zwazajac na ludy zamieszkujace te mityczne ziemie!
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 01:32
    elka-sulzer napisała:

> Igor, Zydzi nie sa monolitem ale ... dzieki zionazistom i ich propagandzie zost
    > ali ... mitycznym narodem.

I o to caly czas mnie chodzi - Zydzi zyja mitami, ktore oni sami stworzyli. Ale na mitach nie da sie stworzyc narodu, i dlatego wiekszosc Zydow nigdy nie bylo i nigdy nie odwiedzi Izrael, bo im wystarcze, ze sa czescia mitycznego narodu.

> Garna sie do Palestyny jak by to byla ... ICH .... mityczna, obiecana ziemia .
    > .. nie zwazajac na ludy zamieszkujace te mityczne ziemie!

Nie wszyscy garna sie, wiekszosc tylko kibicuje z daleka, i gdy istnienie Izraela bedzie zagrozone, oni tak samo z daleka beda przezywac za swoja ziemie obiecana.

--

W.W. Putin
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:32
    elka-sulzer napisała:

> Igor, 3/4 amerykanow nie wie jak rozroznic dziure w scianie od odbytnicy1

Ale ci kto decyduje o tym, co dzieje sie w USA, doskonale znaja sie na tym, ze zycie daje sie tylko raz.

--

W.W. Putin
  • elka-sulzer 16.04.18, 00:52
    Ale ci kto decyduje o tym, co dzieje sie w USA, doskonale znaja sie na tym, ze zycie daje sie tylko raz.

Nie ich zycie, czy innych poslednich amerykanskich miotow, Igor!

Z biedy wielu daje sie nabrac na obietnice "wuja Sama"
  • eva15 15.04.18, 23:17
    Jak dotąd Trump pozwala sobie na wiele więcej....

--

• rosjaiswiat1 15.04.18, 23:24
    eva15 napisała:

> Jak dotąd Trump pozwala sobie na wiele więcej....

Ale to Putin decyduje o tym, co dzieje sie w Syrii. Nie myl teatralnych gestow z powazna praca smile

--

W.W. Putin
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:37
    A w tym czasie boguduchawinni ludzie gina ...
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:41
    Maly pasozyt ... z paluchem na atomowym guziku ... w miedzyczasie wymusza sobie "lojalnosc" ... zywiciela.
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:43
    Ewka, zgadzam sie z twoim osadem w 100%-ach.
  • eva15 15.04.18, 23:49
    Pozdrawiam bratnią duszę zza Wielkiej Kałuży...

Ze też i w USA są myślący ludzie to już cud prawdziwysmile
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:49
    F**king zio-nazis, wybieraja nam nie-rzady od dziesiecioleci!
    Kazdy czlonek knesetu nad Potomakiem od lat sklada im lojalke!
    To nie jest juz nawet tajemnica!
    Mordercze bestie najzwyczajniej igraja z ogniem, pewne swojego "zwyciestwa", cokolwiek by to znaczylo.
  • elka-sulzer 15.04.18, 23:55
    Nie mam zbyt wiele czasu na pisanie czy sledzenie "wolnych prestytutek" na ... "emeryturze".
    A tak po prawdzie to chce sie kompletnie odizolowac od tego szamba ... na ktoryms z oceanow najlepiej, hehehe
  • eva15 16.04.18, 00:05
    elka-sulzer napisała:

> A tak po prawdzie to chce sie kompletnie odizolowac od tego szamba ... na ktory
    > ms z oceanow najlepiej, hehehe

Wygląda na to, że jesteśmy na podobnym etapie rozwoju... Ja odczuwam głęboki wstręt do oglądania wiadomości w tv lub czytania mainstreamowych mediów on-line. To faktycznie jest szambo.
    Jeśli to robię, to tylko po to, by wiedzieć, jaki los mi międzynarodówka finansów szykuje....
  • monalisa2016 16.04.18, 00:09
    Znaczy nie jestem sama z taka myślą smile
  • elka-sulzer 16.04.18, 00:10
    Exactly!
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 23:52
    elka-sulzer napisała:

> Maly pasozyt ... z paluchem na atomowym guziku ... w miedzyczasie wymusza sobie
    > "lojalnosc" ... zywiciela.

Ale to nie zmienia faktu, ze jego guzik jest zbyt maly.

--

W.W. Putin
  • rosjaiswiat1 15.04.18, 23:41
    elka-sulzer napisała:

> A w tym czasie boguduchawinni ludzie gina ...

Tak bylo, jest i bedzie. Niestety...

--

W.W. Putin
  • eva15 15.04.18, 23:37
    Obyś miał rację. Boję się jednak, że się mylisz. Te bombardowania są wg mnie wysłaną do Putina wiadomością: "informujemy, co będziemy dalej robić, jeśli ty (Putinie) nie odpuścisz Assada".

Rosja powinna wg Zachodu dać sobie spokój z Assadem i najlepiej wycofać się z Syrii. Media niemieckie, jasno to sugerują, a jak wiadomo, wolne zachodnie, demokratyczne media piszą, co im każą.

Wygląda na to, że cierpliwość Sił Dobra jest na wyczerpaniu, więc siły te ruszyły do ataku, na razie delikatnego, ostrzegawczego. Nie przypadkiem wymieniono Trumpowi członków rządzącego gabinetu.
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 00:08
    eva15 napisała:

> Obyś miał rację. Boję się jednak, że się mylisz.

Nie boj sie, ja nie myle sie smile

> Rosja powinna wg Zachodu dać sobie spokój z Assadem i najlepiej wycofać się z S
    > yrii. Media niemieckie, jasno to sugerują, a jak wiadomo, wolne zachodnie, demo
    > kratyczne media piszą, co im każą.

Ale Rosja to nie "wwplne demokratyczne" media, i nie musi robic to, co jej kaza.

> Wygląda na to, że cierpliwość Sił Dobra jest na wyczerpaniu, więc siły te ruszy
    > ły do ataku, na razie delikatnego, ostrzegawczego. Nie przypadkiem wymieniono
    > Trumpowi członków rządzącego gabinetu.

A mnie wyglada na to, ze sily dobra nie moga nic zrobic i stad te teatralne gesty. Ewa, ja pisalem juz wiele razy o tym, ze Stany popelnili bardzo powazny blad, nie wchodzac do Syrii pierwszymi. Obecnie Stany moga tylko bronic swoj stan posiadania, a w tym czasie Rosja poszerza swoj.

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 00:30
    Nie dostrzegasz, jakie czarne chmury zbierają się właśnie nad Syrią....

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 00:49
    eva15 napisała:

> Nie dostrzegasz, jakie czarne chmury zbierają się właśnie nad Syrią....

Nie dostrzegam, poniewaz bardzo uwaznie obserwuje to co dzieje sie w samej Syrii i wokol niej. Ewa, czy Ty naprawde wierzysz w to, ze Stany beda gotowe rozpetac totalna wojne nuklearna przez Syrie?

--

W.W. Putin
  • eva15 16.04.18, 01:00
    Wojnę nuklearną? Wystarczy, że Siły Dobra będą dalej bombardować Syrię, jak im się tylko spodoba.

--

• rosjaiswiat1 16.04.18, 01:05
    eva15 napisała:

> Wojnę nuklearną? Wystarczy, że Siły Dobra będą dalej bombardować Syrię, jak im
    > się tylko spodoba.

Ale nie beda mogli tego robic, i mam nadzieje ze wiesz dlaczego.

--

W.W. Putin
  • starywro-bel 16.04.18, 01:23
    Tez tak myle.
  • monalisa2016 16.04.18, 01:02
    A co w Jordanii u granic Syrii?
    Cwiczenia czy przygotowanie do wojny?
    www.zerohedge.com/news/2018-04-15/4000-us-troops-launch-massive-military-drill-edge-syria

Przed swietami Wielkanocnymi pisalam na forum ze Stany z Francja przerzucaja elitarne specjalne male kontyngenty wojsk specjalnych do Syrii. Po co???
  • elka-sulzer 16.04.18, 01:14
    Fack*ing zionazis robia sobie ubaw, jak to oni zwykli sa robic, na koszt reszty swiata.
  • monalisa2016 16.04.18, 00:15
    eva15 napisała:

> Rosja powinna wg Zachodu dać sobie spokój z Assadem i najlepiej wycofać się z S
    > yrii. Media niemieckie, jasno to sugerują, a jak wiadomo, wolne zachodnie, demo
    > kratyczne media piszą, co im każą.

Co muszą a nie każą.
    www.mimikama.at/allgemein/kanzlerakte/
  • rosjaiswiat1 16.04.18, 23:10
    Jak pisze WP, Trump wpadl w szal, gdy dowiedzial sie, ze jego zrobili w konia. On chcial wyslac tylko tyle rosyjskich dyplomatow, ile wyslalo kazde z osobna europejskie panstwo, a jego doradcy zrozumieli, ze Trump chce wywalic tyle rosyjskich dyplomatow, ile wszystkie europejskie panstwa razem. Wiec gdy Trump dowiedzial sie, ze Niemcy i Francja wyslali po 4 dyplomata, a USA 60, to wybuchl:
    www.washingtonpost.com/world/national-security/trump-a-reluctant-hawk-has-battled-his-top-aides-on-russia-and-lost/2018/04/15/a91e850a-3f1b-11e8-974f-aacd97698cef_story.html?noredirect=on&utm_term=.35877a6fa9d5
    Wyglada na to, ze Trump musi zatrudnic tlumcza z angielskiego na angielski smile

--

W.W. Putin
  • eva15 17.04.18, 00:34
    To są tzw. pierdoły bez znaczenia, Igorze.
  • rosjaiswiat1 17.04.18, 01:06
    eva15 napisała:

> To są tzw. pierdoły bez znaczenia, Igorze.

Nie zgadzam sie, jak napisalem w innym watku, to dobitnie pokazuje bezradnosc prezydenta supermocarstwa. Oczywiscie dla nas to nic nowego, bo my wiemy, ze prezydent USA realnej wladzy nie ma. Ale podobne przypadki otwieraja oczy tym, kto do tej pory byl slepy.Kropla wody drazy skale. Jestem pewien, ze to nie przejdzie bez echa w przyszlosci.

--

W.W. Putin
  • monalisa2016 17.04.18, 01:11
    Trudno powiedziec bezradnosc prezydenta Stanow gdyz Macron chce sie profilowac na jego decyzjach przez to rozbieznosci w doniesieniach kto kogo przekonal do napasci na Syrie. Sadze ze za duzo jest zoltodziobow chcacych sie wykazac czymkolwiek w swiecie ale ich intelektualny potencjal nie pozwala na to i to jest wlasnie grozne.
  • elka-sulzer 17.04.18, 16:36
    Ani Trumpowitz ani jego paryski kundelek nie decyduja gdzie, kto i ile. Te decyzje w przypadku usraela, podejmuja neokonskie "Israel first" cienie w gabinecia.
  • rosjaiswiat1 17.04.18, 18:41
    elka-sulzer napisała:

> Ani Trumpowitz ani jego paryski kundelek nie decyduja gdzie, kto i ile. Te decy
    > zje w przypadku usraela, podejmuja neokonskie "Israel first" cienie w gabinecia
    > .

A wiesz, Elka, co jest najbardziej smieszne? To to, ze i maly napoleonek i panienka, probujaca udawac "zelazna lady" i Trump, uwazaja, ze to oni sami podejmuja decyzje. Bo gdy im doradcy mowia co trzeba zrobic, i przedstawiaja dwie opcji do wyboru, naprzyklad: pierwsza opcja: poniewaz Asad uzyl chemii, trzeba zaatakowac Syrie; druga opcja: trzeba zaatakowac Syrie, poniewaz Asad uzyl chemii, to tylko od tych dostojnych przywodcow zalezy, jaka z tych dwoch opcje wybrac smile

--

W.W. Putin
  • bezfraz 05.07.19, 19:39
    wiem, że ludzie potrafią dzielić się przybierając formacjępartii, w tym samym czasie partie są tylko oddzielane od taktyki, jaką stosowała przez lata, mając na celu obronić się jako partia. więc pytam czemu partia oddziela się w społeczeństwie, gdy budżet państwa ma na uwadze bronić suwerenności. Czy w takim razie Trump jest suwerenny wobec Rosji, czy może nie chce mieć nic wspólnego z Rosją?
  • boavista4 06.07.19, 04:38
    teraz juz jest wiadomo mze swiat nie moze byc wielobiegunowy, nie ma mijesca dla malych i slabych panstw. Dzis sa juz ntylko dwa bieguny Usrael i Chinorosja. ChinoRosja obrasta w aliantow i staje sie coraz bardziej niebezpieczna dla USraela.
  • karbat 06.07.19, 13:08
    boavista4 napisał(a):
    > teraz juz jest wiadomo mze swiat nie moze byc wielobiegunowy, nie ma mijesca dl
    > a malych i slabych panstw. Dzis sa juz ntylko dwa bieguny Usrael i Chinorosja
    > . ChinoRosja obrasta w aliantow i staje sie coraz bardziej niebezpieczna dla US
    > raela.

Chiny - Rosja … przeciez nawet malutka Kuba jest zagrozeniem
    dla swiatowego mocarstwa militarnego , mieniacego sie pierwsza demokracja

swiatowe mocarstwo zagrozone ze strony Iraku ,
    broniac swojej wolnosci napada na ten kraj
    cel - zniszczenie broni ABC, demokratyzacja, uszczesliwienie irackiego narodu
    skutek - setki tysiecy trupow i kalek

dzis ma kolejny problem jak zdemokratyzowac, uszczesliwic Iran
    ktory jest smiertelnym zagrozeniem dla swiatowego mocarstwa,
    ba nawet dla calego swiata!

plynie sobie statek -tankowiec z ropa po wodach miedzynarodowych
    miedzynarodowi piraci mowia, tobie nie wolno plynac z ropa, mozesz sobie plynac pusty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.