Dodaj do ulubionych

Migracja Burów do Rosji

06.07.18, 11:12

Planowana jest migracja Burów z RPA na południe Rosji (Stawropole).

"Около 15 тысяч буров собрали подписи, это те, которые решили жить в России"

rusvesna.su/news/1530858603
www.youtube.com/watch?v=-vR7CkX2gWY
www.youtube.com/watch?v=R7WvXy342Tk
Edytor zaawansowany
  • j-k 06.07.18, 12:54
    ale jednak o wiele wiecej wybiera sie do Australii - skad dostali oficjalne zaproszenie Rzadu.
  • berek_p 06.07.18, 18:54
    Australia jest krajem angielskojęzycznym i burom będzie tam łatwiej rozpocząć nowy rozdział w historii. W Rosji będą już tylko migrantami i mogą sporo zmienić w tym kraju mając wiedzę i doświadczenie od wielu pokoleń.
  • eva15 06.07.18, 18:57
    Ty też nie przeczytałeś artykułu.

• eva15 06.07.18, 18:56
    Около 15 тысяч буров собрали подписи, это те, которые решили жить в России», (...)
    В Австралию обратились три тысячи человек, (...)

Источник: rusvesna.su/news/1530858603

Poproś żonę o przetłumaczenie.
  • walter622 06.07.18, 20:48
    eva15 napisała:

> Около 15 тысяч буров собрали подписи, это те, которые решили жить
    > в России
    », (...)
    > В Австралию обратились три тысячи человек, (...)

>

Do Australii i Nowej Zelandii Burowie migrowali od pewnego czasu.
    Rosja to nowy kierunek ich migracji .

www.youtube.com/watch?v=XF07iKR6mzs
  • j-k 07.07.18, 15:36
    - dla ciebie oczywiscie.

a tu nieco realiow:
    autonom.pl/?p=21523
  • eva15 08.07.18, 00:59
    Jakich realiów? Ze Australia chce i planuje ?
    Nie czytasz zalinkowanych przez siebie artykułów.
  • j-k 08.07.18, 07:02
    belkoczesz, as usual, na zadany przez sama ciebie temat... smile

- nie mam nic przeciw migracji Burow do Rosji...

dla mnie moze wyjechac tam nie 15 - a nawet 150 tysiecy ludzi...
    podniosa rosyjskie rolnictwo na nogi (a ziemi tam wbrod)
    - tak, jak onegdaj podniesli je Holendrzy.

nie zmienia to factu, ze wiekszosc Burow pojedzie do Australii i Nowej Zelandii...
  • rosjaiswiat1 06.07.18, 21:11

Ale kikadziesiat tysiecy znajdzie w Rosji swoj dom. Ale nie bedzie im na poczatku latwo.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg

Rosja dziś nikogo nie uważa za swojego wroga, ale my nikomu nie radzimy uważać za swojego wroga nas .
    W.W. Putin
  • eva15 06.07.18, 21:39
    Jeśli rzeczywiście mają tyle kasy i le podają, no to szczególnie ciężko im nie będziesmile.
  • brat_kryzysa 06.07.18, 21:49
    Coś niesamowitego, Bóg czuwa nad Kremlem
    Nie trzeba nic specjalnie dawać, dać im żyć, wolność , nie przeszkadzać, coś pieknego

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • boavista4 06.07.18, 22:14
    spodziewam sie wielka migracje Polakow do Rosji po anschlusie przez Izrael!
  • eva15 06.07.18, 22:21
    Ja się spodziewam emigracji Niemców i to być może szybciej niż się niektórym wydaje. Gdyby nie było silnej antyrosyjskiej propagandy, to ta emigracja do Rosji zaczęłaby się już teraz, a tak to Niemcy zaczynają emigrować na Węgry...Wcale nie żartuję, choć to dopiero małe początki, ale jednak już są. Niemcy kręcą o tym nawet reportaże. No ale na Węgrzech Niemcom też łatwiej dlatego, że mogą się w swoim języku dość powszechnie dogadać - wiadomo dawne Austro-Węgry.
  • walter622 06.07.18, 22:35
    eva15 napisała:

> Ja się spodziewam emigracji Niemców

Już emigrują, członkowie wspólnot protestanckich, niezgadzający się z eksperymentami z zakresu seksualnego wychowania ich dzieci i z tego powodu w Niemczech są prześladowani.
    Na ten temat było kilka audycji w rosyjskiej TV.

• eva15 06.07.18, 23:17
    Wiem, znam te reportaże, ale tu chodziło o pojedyńczą (acz liczną) rodzinę fundamentalistów religijnych. Oni byli trochę jak mormoni w USA - bardzo restrykcyjni religijnie. No przynajmniej tak to w mediach przedstawiono, a gdzie prawda? Who knows...
  • walter622 06.07.18, 23:30
    eva15 napisała:

> ale tu chodziło o pojedynczą (acz liczną) rodzinę fundamentalistów religijnych.

Pojawiło się kilka kolejnych rodzin. W tym jedna z niesamowitymi przeżyciami z powodu swoich przekonań (odsiadka w więzieniu, pozbawienie praw rodzicielskich) .

> Oni byli trochę jak mormoni w USA - bardzo restrykcyjni religijnie.
    > No przynajmniej tak to w mediach przedstawiono, a gdzie prawda?
    > Who knows...

"Restrykcyjni religijnie" ?? - Kompletny nonsens.
    Czy ich przekonania sprawiają komukolwiek cierpienia i stanowią zagrożenie ??

• eva15 06.07.18, 23:54
    Nie wiem o jakich rodzinach piszesz, nie podajesz żadnych szczegółów. Ja doprawdy nie bronię władz niemieckich, ale wiem też (z autopsji), że w Niemczech są zielonoświątkowcy z Rosji i inne grupy religijne (na granicy sekt) , które bardzo restrykcyjne traktują swoich członków. Tak np. byłam zdziwiona, gdy w dość pobliskim sąsiedztwie patrzyłam na małe dziewczynki zakutane w chusty niczym u muzułmanów.

Prawdą jest, że ich przekonania religijne NIKOMU nie zagrażają. Ci ludzie chcą mieć tylko prywatne prawo do przeżywania swej religii i obyczajów i nie atakują nikogo z nożami w ramach nawracania ma jedynie słuszną religię.
    Rozmawiałam z jedną taką (wielodzietną) rodziną, z chustkami dziewczynek na głowach. Oni są wyznawcami Kościoła Bożego Dnia Siódmego i są tak oburzeni na to, co dzieje się w Niemczech, że jeżdżą do Rosji i szykują tam swój powrót. Tak więc emigracja z Niemiec do Rosji będzie chyba jednak rosła.
  • eva15 07.07.18, 00:01
    Prawdą natomiast jest, że władze niemieckie bardzo restrykcyjnie traktują własnych obywateli i przybyszów z Europy, którzy buntują się przeciw multi-kulti szkołom i luzackiemu wychowani bez żadnych norm i reguł.
    Nowi, cenni ciemnoskórzy obywatele są poza wszelką krytyką.
  • walter622 07.07.18, 00:17
    eva15 napisała:

> Prawdą natomiast jest, że władze niemieckie bardzo restrykcyjnie traktują własnych
    > obywateli i przybyszów z Europy, którzy buntują się przeciw multi-kulti szkołom
    > i luzackiemu wychowani bez żadnych norm i reguł.

Wolność czynów, nawet wyjątkowo podłych i niegodziwych oraz zakaz posiadania
    własnych przekonań.
    Wspomniana przez ciebie chusta to nie od Muzułman zapożyczenie, to z pisma do
    Koryntian.
  • brat_kryzysa 07.07.18, 07:26
    Zdaje się że specjalnie nikt nie przeszkadza Niemcom w Kazachstanie wyznawać swojej wersji konserwatywnego Protestantyzmu i spełniać swoją podstawową funkcję czyli rozmnażać się

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • walter622 07.07.18, 13:58
    brat_kryzysa napisał:

> coś pięknego

Niestety, następstwo Slag van Bloedrivier - dla jednych dzień największego zwycięstwa (trzech rannych), dla drugich dzień klęski (trzy tysiące zabitych).

www.youtube.com/watch?v=XugIpToHIR8&t=16s
    www.youtube.com/watch?v=Cb3MLHblnbQ
  • walter622 06.07.18, 22:13
    rosjaiswiat1 napisał(a):

> Ale kilkadziesiąt tysięcy znajdzie w Rosji swój dom. Ale nie będzie im na
    > początku łatwo.

Dadzą sobie radę.
    www.youtube.com/watch?v=MvOEJgskM3M
  • brat_kryzysa 07.07.18, 07:34
    Będą musieli nauczyć się w ciut innych warunkach żyć zwłaszcza zimą ale są biali więc się dostosują, kto wie może w przyszłości zaczną tworzyć społeczności w takich miejscach jak Żydowski obwód Autonomiczny? Historycznie ciekawym przykładem jest Noworosja, pierwotnie kawał pustej ziemii stopniowo zasiedlanie przez osadników, kupców handlarzy i uciekinierów z różnych zakątków Europy , ale to byl kompetnie innny rodzaj multi multi, ludzie zdobywali bogactwo swoją praca, dziś jak jest wiemy

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • boavista4 08.07.18, 05:15
    Bury do Rosji, Zydy do Polski, Araby do Francji, Chinczyki do USA, Marsjanie na planete Ziemie.
  • brat_kryzysa 09.07.18, 16:50
    To może być program pilotażowy dla przesiedleńców z innych regionów świata, imigracja tak ale broń Boże nie w stylu europejskim skąd niebawem będzie uciekać rdzenna ludność
    www.rt.com/business/432375-russia-south-africa-farmers/

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka