Dodaj do ulubionych

O trollach

06.08.18, 19:03
Propaganda nie moze byc w rekach ruskich trolli, czy zauwazyliscie ze trolle Michnika zaczynaja krytykowac globalizm? Jak widac jest to lustrzane odbicie podobnego zjawiska w USA.
www.investmentwatchblog.com/cbc-to-russian-trolls-propagandizing-the-people-is-our-job/
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 06.08.18, 20:05
    Mainstreamowe media kopia sobie same grob dla siebie.
    Pamietam jak nam wmawiano ze kazde przeniesione miejsce pracy za granice (w tym wypadku chodzilo o Chiny) pozwoli zbudowac pare miejsc pracy w kraju, chetnie bym sie spytala nasza pania i tych pseudonaukowcow gdzie sa te miejsca pracy?
    W latach osiemdziesiatych i dziewiecdziesiatych wmawiano nam ze lodowce pokryja Europe od polnocnego bieguna az po Alpy a tu mamy wyjatkowe cieple lato z temperaturami dochodzacymi w cieniu do 40°C.
    06.11.2018 maja sie odbyc w Stanach wybory do obydwu izb a juz sie krzyczy ze Rosja na wyniki ich juz wplynela.
    To sa media one tak pisza jakich maja czytelnikow, gdyby czytelnicy je zbojkotowaly media przestaly by trzymac nas za idiotow.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • vv.i.gill 06.08.18, 20:36
    Ja juz nie glosuje w USA od wielu, wielu lat
    bo nie bede z siebie robil idioty na wlasne zyczenie. Ja juz jestem stary wrobel, na plewy mnie juz nikt nie nabierze, no ale takich jak ty i ja madrych jest malo.
  • boavista4 07.08.18, 00:12
    Glosowalem na Obame, pozniej na Trumpa , teraz bede glosowac na Lule.
  • monalisa2016 07.08.18, 00:55
    Uli Gellermann o prawdziwych platnych trollach czyki dzisiejszych dziennikarzach.
    www.youtube.com/watch?v=ENoly5qdqU0

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka