Dodaj do ulubionych

Nu i co, Ewa?

11.08.18, 22:44

Czy juz jestes przekonana w tym, ze ten, czyjego prawa do wolnosci slowa tak bronilas, przylazi tu wylacznie po to,zeby smiecic. On nie odpisal rzeczowo na zaden post, adresowany do niego. On nie podjal sie dyskusji z Toba, chociazby z wdziecznosci. Jego cel - srac na Rosje. I ja mam pozwolic jemu wykorzystywac to, co my stworzyli? Ty zapomnialas po co byl stworzony to forum?

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 11.08.18, 22:49
    Na forum FS jest niezbyt zrozumialy, nie otrzymuje tyle przyklasku ile na tym. Po prostu przychodzi wyzyc wlasna banderowska frustracje. Musi bardzo przezywac upadek banderolandu. smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • eva15 11.08.18, 23:02
    Ja rozumiem Twoje obiekcje, ja jednak bym go olała.
    Mnie jest obojętne, czy on reaguje na moje wpisy czy nie, ja nie borrki tu bronię. Mnie chodzi o coś znacznie ważniejszego niż on, on jest tylko jednym z kilku innych przypadków. Mnie chodzi, niezależnie od konkretnego forumowicza o :

o wolność wypowiedzi.

Wolność nawet dla idiotów, dywersantów, banderowców, kłamców, zboczeńców i wszystkich innych biedaków.
  • eva15 11.08.18, 23:04
    Widzisz, Igorze, to bardzo łatwo zgadzać się z poglądami tych, którzy myślą podobnie jak my sami. Tych jakoś z forum nie usuwaszsmile.

Wytrzymanie poglądów obcych, przeciwnych, czasem głupoich lub wręcz prowokacyjnych, to już trudniejsza sztuka demokracji...
  • rosjaiswiat1 11.08.18, 23:42
    eva15 napisała:

> o wolność wypowiedzi.

A gdzie miejsce dla sprawiedliwosci? Ten payatz ma mozliwosc realizowac swoje prawo i tu, jak Ty to proponujesz, i na forum "Swiat" i wszedzie, gdzie jemu sie chce obsierac Rosje (bo praktycznie tylko tym on zajmuje sie na forach GW). A my mamy prawo do wolnosci wypowiedzi praktycznie tylko tu. Czyli on nie tylko jest w o wiele lepszej sytuacji, niz my. To jeszcze wykorzystuje platforme, ktora my stworzyli dlatego, zeby miec mozliwosc wymieniac sie pogladami bez ingerencji cenzury.
    Piszac "on", ja ma na uwadze tych wszystkich, ktore zjawiaja sie tu wylacznie po to, zeby srac.

--
  • eva15 12.08.18, 00:23
    Ten payatz (i inni) ma prawo ośmieszania się na Twoim forum. Na FS on czuje się komfortowo, tu nie.

FS zabrania poglądów innych niż te, które uznaje za własne. Czy Twoje forum musi iść podobną drogą?
  • monalisa2016 12.08.18, 00:31
    Tylko podalam link do lustra medali Rosji i napisalam ze co by bylo gdyby Rosja w 100% wziela udzial w ME, spotkala mnie zaraz kara niepisania postow do bialego rana. smile Posty zostaly jak zwykle na FS wykasowane ale nie wszystkie na szczescie.smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • vv.i.gill 12.08.18, 00:37
    Ja pare dni temu radzilem Igorowi aby borata wywalic, on tu w sposob prowokacyjny chce osmieszyl Rosjan.
    Ja moge byc zly na Putina na jego rzad czasami to wszyscy wiedza ale nigdy na Rosjan nie pozwalam srac jak cos slysze.
    Opierdalam czy to po polsku czy po angielsku.
    SRANIE aby ppnizac Rosjan dla mine wystarczy aby go wywalic.
    Jednakze ta decyzja nalezy do Igora
  • rosjaiswiat1 12.08.18, 20:41
    eva15 napisała:

> Ten payatz (i inni) ma prawo ośmieszania się na Twoim forum. Na FS on czuje się
    > komfortowo, tu nie.

Celem borrki (jak i innych podobnych goscie) jest opluwanie Rosji, i to on robi w poscie, ktorym otwiera watek. I kazdy, kto wchodzi na forum przeczyta jego wpis. A czy przeczyta cala dyskusje, to wcale nie jest takie pewne. Wiec niezaleznie od tego, czy on osmieszy sie, czy nie, on i tak swoj cel osiaga.

> FS zabrania poglądów innych niż te, które uznaje za własne. Czy Twoje forum mus
    > i iść podobną drogą?

Ewa, tu nie chodzi o poglady, a tylko o celowe dzialanie. Bo gdyby borrkowi chodzilo o poglady, to on bronilby ich, dyskutujac chociazby z Toba. Ale nie na tym jemu zalezy, a tylko na sraniu. Czy Ty naprawde nie widzisz w tym roznice?
    Krotko mowiac - nie bede wywalac jego wpisow i watkow, ale pod jednym warunkiem - wszysci olewaja gada i nie podbijaja jego watkow do gory.

--
  • eva15 11.08.18, 23:14
    Borrka nie odpowiedział na mój post o demografii nie tylko dlatego, że jest na mnie obrażony, ale zapewne i dlatego, że wydobył z siebie wyjątkowo głupi bełkot.

On przypisał winę za upadek demograficzny (dzietności) wychodzeniu z komuny. Tymczasem za komuny rodziła się taka ilość dzieci, o której dziś można pomarzyć. Jak już się ludy na dobre "wyzwoliły" od komuny, to przestały mieć dzieci. Podobnie jak na Zachodzie, który pod komuną nigdy nie jęczał.
  • rosjaiswiat1 11.08.18, 23:45
    eva15 napisała:

> Borrka nie odpowiedział na mój post o demografii nie tylko dlatego, że jest na
    > mnie obrażony, ale zapewne i dlatego, że wydobył z siebie wyjątkowo głupi bełko
    > t.

Ewa, nie mysl, ze on jest obrazony na Ciebie. Dla niego nie istnieje takiego pojecia. On nigdy nie odpisywal na rzeczowy wpis rzeczowo.

--
  • brat_kryzysa 11.08.18, 23:49
    Zostaw go w spokoju, niech wali swoje farmazony, bawisz się w cenzury jak zachodnie demoludy

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • rosjaiswiat1 11.08.18, 23:58
    brat_kryzysa napisał:

> Zostaw go w spokoju,

To samo ja moge powiedziec Tobie, Brat..
    Ty jako pierwszy wpisales sie w jego watku, Twoj post byl bardzo rzeczowy. I co, podjal sie on proby rzeczowej dyskusji z Toba? On zakpil z Ciebie. Czyli Ty proponujesz,zeby ja zostawil w spokoju, i nie bawil sie w cenzury odnosnie tego, kto tu zjawia sie wylacznie po to, zeby srac.
    To wy, zaczynajac z nim dyskusje, wpisujac sie w jego watkach, zmuszacie mnie do tego, zeby ja bawil sie w cenzora. Olejcie gada, i mnie wtedy on nie bedzie przeszkadzac.

--
  • monalisa2016 12.08.18, 00:19
    Wlasnie, wlasnie dziwie sie tym ktorzy podbijaja jego watek i wciagaja w dyskusje, co innego jak dyskusja jest rozwinieta!

--
    =================
  • brat_kryzysa 12.08.18, 08:39
    To nie jest wciągnięcie w jego dyskusje, tylko obnazenie jakim gadem jest którym sam się określa, zresztą sami widzicie

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • borrka 12.08.18, 10:42
    Kasowanie postów, to półśrodki.
    Dopiero pełne obnażanie mojej banderowskiej i rusofobskiej propagandy przyniesie pożądany skutek.
    Myslę, ze dla części forumowiczów forum Igora stanowi ważne zródlo wiedzy o Rosji, a ja tylko mące wode w tym zródle.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • brat_kryzysa 12.08.18, 11:23
    Ależ mąc ile wlezie o to tu chodzi tylko rób to na cywilizowanym poziomie, pedejmuj dyskusje, rzucaj argumenty i będzie wsio haraszo...czemu tego nie robisz?

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • borrka 12.08.18, 11:56
    Skąd mam, biedny, brać inne ?
    A te banderowskie Moderator kasuje i koło sie zamyka smile

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • monalisa2016 12.08.18, 01:01
    A tak nawiasem i przy okazji mimo ze nie jest na temat, cosik dla Evy moze nie czytala:
    www.weltwoche.ch/ausgaben/2018-30/artikel/in-der-afd-gibt-es-keine-rechtsextremen-die-weltwoche-ausgabe-30-2018.html

Dobranoc, tydzien nie byl lekki wiec czuje zmeczenie mam zamiar obecnie przylozyc ucho do poduszki.

--
    =================
  • eva15 12.08.18, 22:31
    Czytałam, znam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka