Dodaj do ulubionych

O piciu wina, szampans i wodki

• the-great-inuk 29.09.18, 12:09
    boavista4 napisał(a):

> posluchajcie bo to ciekawe.
    ============================>

Obrzydziłeś mi mój obiadowy koniaczek...
    A co zrobić z zapasem piwa? Dopiero wczoraj odnowiłem...
    =====================

Poza tematem:
    (1) Czy ten czas wyświetlany na monitorze to polski czas , czy brazylijski... ?
    (2) napisał(a): - Czy ten tekst można ustawić tak, aby się zawsze pojawiał automatycznie?
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 30.09.18, 19:20
    lepiej poogladaj sobie brazylijskich sportowcow w Polsce, jest tam jedna Carioca co cie moze znokautowac , owija sie ona zawsze polska flaga i mowi o swojej polskiej rodzinie
  • monalisa2016 01.10.18, 00:23
    Polakow mozna spotkac wszedzie, nawet przez telefon na drugim oncu swiata. smile
    Kiedys odbieram telefon z brazylijskim kierunkowym numerem z naszej brazylijskiej filiali, zglasza sie kobieta z niezbyt wladajacym j. angielskim, zaczyna swoja prozbe by jej pomoc w odnalezieniu odpowiedniego partnera w jej sprawie. Wyczulam ze ma polski akcent wiec odezwalam sie spontanicznie dla proby do niej w j. polskim by wytlumaczyla mi dokladnie o co jej chodzi.
    Dziewczynie pryska radoscia ze spadl kamien z serca, cieszyla sie niezmiernie zaskoczeniem ze nie musi sie wiecej pocic w j. angielskim tylko przystapila do wyjasnienia rzeczy juz w j. polskim.
    Boavista4 "swiat jest jednak maly" czasami zdarzaja sie bardzo zaskakujace sytuacje.smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • boavista4 01.10.18, 04:41
    Istotnie Polakow spotyka sie nawet w Brazyli, w hotelach, na rowerach, brazylijskich i polskich. I tak jest na calym swiecie.
  • the-great-inuk 01.10.18, 09:07
    boavista4 napisał(a):

> Istotnie Polakow spotyka sie nawet w Brazyli, w hotelach, na rowerach, brazylij
    > skich i polskich. I tak jest na calym swiecie.
    ==========================================

A w jaki sposób dostaje się stałą wizę do Brazylii i zezwolenie na pracę?
    Z góry serdecznie dziękuję za merytoryczną odpowiedz ...

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 01.10.18, 14:54
    To jest trudne, trzeba zainwestowac w Brazyli ponad milion dolarow i zapewnic prace dla ilus tam Brazylijczykow, albo ozenic sie z Brazylijka/Brazylijczykiem, albo miec ponad $ 3000 dolarow na misiac, albo jakos tam zalatwic. Szczegoly zobacz na stronach ambasady Brazyli. Dla Polakow moga byc inne, np. Polscy turysci nie potrzebuja wizy na okres 3 miesiecy, Amerykanie - tak.
  • the-great-inuk 01.10.18, 15:39
    boavista4 napisał(a):

> To jest trudne, trzeba zainwestowac w Brazyli ponad milion dolarow i zapewnic p
    > race dla ilus tam Brazylijczykow, albo ozenic sie z Brazylijka/Brazylijczykiem
    > , albo miec ponad $ 3000 dolarow na misiac, albo jakos tam zalatwic. Szczegoly
    > zobacz na stronach ambasady Brazyli. Dla Polakow moga byc inne, np. Polscy tury
    > sci nie potrzebuja wizy na okres 3 miesiecy, Amerykanie - tak.
    ===============================
    Dzięki serdeczne. Kojarzy mi się z pewną ruską firmą, która obiecywała załatwienie stałej wizy w najpiękniejszych zakątkach świata. Kilkuset stronicowy prospekt na glanc papierze za darmo.

Ot, co...

BTW

Ale jeśli moje korzenie leżą na BW to chyba da rady bez zbędnych formalności?
    W każdym bądź razie u Niemców tak jest... Jeśli odpowiadasz warunkom, mogę ci załatwić niemiecki paszport w ciągu kilku minut! (Z odpowiednią prowizją)

--
  • j-k 02.10.18, 15:29
    ale i tak go nie pije - bo zle mi dziala na watrobe. tylko czysty destylat winny
    z dodatkiem soku z winogron smile
  • amunicyjny1 02.10.18, 15:47
    j-k napisał:

> ale i tak go nie pije - bo zle mi dziala na watrobe. tylko czysty destylat winn
    > y
    > z dodatkiem soku z winogron smile

Miałem kiedyś znajomków który pracował przy takich destylatach.Najciekawsze było to, że mając pod bokiem hektolitry owego destylatu [za darmo] latali do Aldika, po taki szajs jak Doppelkorn. Nie muszę dodawać że nie byli z tych wybrednych,jednak zgodnie twierdzili że tego ścierwa nie da się pić.Wymagało dalszej obróbki
  • j-k 02.10.18, 20:03
    ZAWODOWO.

(samo w sobie tez smaczne, ale nie rewelacyjne)
    wychozila z tego rewelacyjna sliwowica.
  • amunicyjny1 02.10.18, 20:13
    j-k napisał:

> ZAWODOWO.
    Bez znaczenia .Panowie o których pisałem,mieli na ''podorędziu'' destylat pośredni nie efekt końcowy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka