Dodaj do ulubionych

Rewolucja nadchodzi szybciej niz sie wydaje

04.10.18, 22:47
Predzej czy pozniej zloza i rury nabiora drugo a nawet trzeciarzednego znaczenia, kwestia chyba juz bliskie przyszlosci
www.youtube.com/watch?v=SUP7CRDSc40

--
Optyka której nie znosi cenzura
pl.sputniknews.com
twitter.com/kacapmsk
alexjones.pl/
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 04.10.18, 22:57
    Nie zachlysuj sie wodor jako energie juz wykorzystywano i co? Gdzie sa te auta?

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • brat_kryzysa 04.10.18, 23:03
    Wlasnie , ze sie achlystuje, troszke wiedzy z zakresu biologii i chemi pozwala mi dostrzec, ze niebawem proces pozystkiwania energii np z wykorzystaniem slonca i innych zrodel energii odnawialej, znaczaco zwielokrotni wydajnosc i bedzie ekonomicznie oplacalny, zaczniemy nasladowac nature z wykorzystaniem enzymow i nowoczesnych katalizatorow

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • monalisa2016 04.10.18, 23:09
    Skad wezniesz ta energie slonca w naszej szerokosci geograficznej, zeby ja wytworzyc trzeba tez energie wiec wyjej a nalej. Moze ten wynalazek bedzie wykorzystywany w malym zakresie ale nigdy na duza skale np. do zastapienia powszechnej enegii w postaci pradu, czy zastapienia paliw cieklych.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • brat_kryzysa 04.10.18, 23:17
    Przeciez ja nie podwazam prawa zachowania energii, zobacz sobie i le slonce na codzien dostarcza kwh na m2, ogromne ilosci!, problem byl ja skutecznie zamienic ta energi, dzis widac sie , ze przyblizamy sie do rozwizania tego problemu wydajnosci

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • monalisa2016 05.10.18, 00:13
    brat_kryzysa do rozczepienia wody na wodor i tlen za pomoca slonca potrzeba odpowiedniej mocy energia swietlna nie tej mocy z naszej szerokosci geograficznej czy z wiatrakow albo z paneli. Trudno jest ocenic ten wynalazek ale nie jest to zadna rewolucja, stosowano juz ja w prototypach aut z altenatywnym napedem (BMW, pozniej Mercedes) i co? Powedrowala do lamusa. Gdzie sa te auta? Nie ma ich.

--
    =================
  • rosjaiswiat1 05.10.18, 00:21
    I znasz wszystkie kontrakty na dostawy uzbrojenia, i na rozszczepieni wodoru. Ja naprawde podziwiam twoj ogrom wiedzysmile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • monalisa2016 05.10.18, 00:38
    Widzisz i tu biale niedzwiedzie, znowu cos mi zarzucasz? Latasz juz amok!!!
    Gdzie wspomnialam cos o uzbrojeniu albo kontraktach, udowodnij mi to!!!

--
    =================
  • berek_p 05.10.18, 01:10
    Lisa jest też modelką.
    Widziałeś jej foty na instagram?
  • rosjaiswiat1 04.10.18, 23:57
    brat_kryzysa napisał:

> Predzej czy pozniej zloza i rury nabiora drugo a nawet trzeciarzednego znaczeni
    > a, kwestia chyba juz bliskie przyszlosci

Brat, jesli nie masz zamiaru zyc jeszcze z 50 lat, to temat raczej z s.f. smile
    --
  • brat_kryzysa 05.10.18, 00:04
    Narazie musi nastac wojna swiatowa, za wczesnie jeszcze na wynalazki ktore sa od dawna w szufladach swiatowych decydentow he

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • rosjaiswiat1 05.10.18, 00:14
    brat_kryzysa napisał:

> Narazie musi nastac wojna swiatowa, za wczesnie jeszcze na wynalazki ktore sa o
    > d dawna w szufladach swiatowych decydentow he

Ty powaznie wierzysz w to, ze gdzies w szyfladach cos juz lezy? Ja w takie bzdury juz dawno przestalem wierzyc.I w samochody, ktorym starcze jednego litra, zeby przejechac 1000 km, i inne podobne wynalazki. Realna tania energia, ktora zrobi prawdziwa rewolucje to zimna fuzja.

--
  • brat_kryzysa 05.10.18, 00:22
    Oczywiscie , ze wiem ze tak jest, narazie kontrola nad zrodlami energii jest zcentralizowana, system finansowy podobnie, wiec nie spieszno decydentom z nowymi wynalazkami, tania i powszecha energia to ich ogromna utrata wplywow a wplywy sa wazniejsze niz kasa

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • rosjaiswiat1 05.10.18, 00:35
    Wplywy bedzie miec ten, kto pierwszy wyjdzie na rynek z tania energia. Wiec nikt, kto ma taka technologie, nie bedzie trzymac w szyfladach, poniewaz zawsze istnieje ryzyko, ze ktos wyjdzie na rynek z tym wczesniej i zbierze wszystkie profity i wplywy.

--
  • berek_p 05.10.18, 01:17
    Każda energia jest tania pod warunkiem że monopol nie ustali kosmicznej ceny.
    Auta elektryczne mogą być tanie lecz wtedy firmy szybko zbankrutują.
    Już Nikola Tesla poruszał się takim autem po USA a jego wynalazki stosuje się w kazdej dziedzinie techniki.
    Najważniejsze to układ napędowy do strategicznych okrętów podwodnych.
    Nic się nie zmieniło od tamtych czasów bowiem zasady działania już dawno zostały opracowane.
  • brat_kryzysa 05.10.18, 08:32
    Mylisz sie, dzis zasoby kopalne z uwagi na swoje skupienie w pewnych regionach swiata podlegaja kontroli i wplywom roznych lobbby, gdy powszechny stanie sie dostep do zrodel enerii uzyskiwanych z powszechnych zasobow jaka jest np woda, mozliwosci ich znazcnie spadna, nawet jesli beda mieli technologie na na dluzsza mete nie powstrzymaja jej rozprzestrzenieniu, dlatego wielce prawdopodobnym jest ze takie technologie sa juz zaawansowane, i wejda do uzytku wowczas gdy innni swiatowi gracze dokonaja rowniez tego przelomu i niemozliwym stanie sie ich powstrzymanie, dlatego dzis swiatowa oligarchia dazyc bedzie raczej do wywolywania destabilizacji

--
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • boavista4 05.10.18, 10:24
    Pieprza te swoje naukowe wygibassy, politycynadmuchuja to jeszcze bardziej, tymczasem Pan Bog juz dawno rozkazal nam nie jesc owocow z zakazanego drzewa.
    Naszym wspanialym szczesciem mialo byc odkrycie obu Ameryk, zobaczcie jaka bieda, brzydota jest na tych kontynentach, to co stworzyl Bog jest piekne, to co stworzyli ludzie jest tam strasznr.
    Nastepnie przyszlo odkrycie elektrycznosci , ropy i atomu. Nastapil bardzo szybki przyrost ludnosci, biliony gloduja, a tylko mala czesc zyje w luksusie.
    Teraz nowe zrodla energi przyniosa nam nirwane. Bedzie jeszcze wiecej ludzi, wiecej opakowan plasrtykowyvh, wojen brudu, nasza wspaniala produkcja zasypie nyas smietnikiem i gnojem nyaszej konsumpcji. Moja rada - wrocmy do raju Adama i Ewy, to proste, trzeba tylko sluchac Pana Boga i nie konsumowac tego co jest zakazane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka