Dodaj do ulubionych

O co zydkom chodzi?

12.10.18, 21:25
Wiadomosc nie jest najnowsza, ale warto o niej pogadac. Otoz,izraelski portal "DEBKAfile", uwazany za tube Mosadu,podal do publicznej wiadomosci informacje, ze obslugiwac dostarczone przez Rosje kompleksy S-300 w Syrii beda Iranczycy:
Russia imports Iranian teams for S-300s in Syria – 24 launchers in all. Shocked alarm in US, Israel
Jak mozemy przeczytac w zalinkowanym tekscie, Rosja celowo dostarczyla Syrii taka modyfikacje S-300, jaka wczesniej dostarczyla Iranowi,zeby wczesniej przeszkolone iranskie zalogi od razu zaczeli obslugiwac te kompleksy.
Mi sie wydaje, ze to prowokacja, majaca na celu zmusic Bibi do wydania rozkazu zniszczenia tych kompleksow, zeby pozniej powiedziec: a my nie wiedzieli, ze tam sa Rosjanie, przeciez wszyscy wiedzieli, ze tam powinni byc Iranczycy. Oczywiscie moze byc i tak, ze Bibi dobrze wie o co chodzi z ta publikacja.
Czyli zydowskie chucpy c.d.

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
Edytor zaawansowany
  • vv.i.gill 13.10.18, 01:19
    Ja juz wczesniej pisalem ze Izrael zrobil yebudu w te S300 bez wzgledu kto je obsluguje.
    Bo Izrael sie broni. Jezeli tej mantry swiat Rzydkom nie wybije z glowy I nie wpierdoli dobrze Rzydki beda dalej chucpowac nawet z Rosja.
  • vv.i.gill 13.10.18, 03:15
    No to znowu dwaj dzentelmani sie spotkaja po czym dzentelman chucpiarz zrobi Putinowi nowe yebudu w Syrii.

www.jewishpress.com/news/middle-east/syria/netanyahu-to-meet-with-putin-in-coming-days/2018/10/07/
  • bywszy2 01.11.18, 13:29
    Jak to o co?
    Maja polaczkow w czterech literach.
    W dodatku nie swoich.
    Wiec w literkach tych swedzicie komus innemu.

--
    ?? ??????????? ??? ??!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    ?? ??????????? ??????!Niech zyje przyjazn miedzy narodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka