Dodaj do ulubionych

Gdzies sans, gdzie logika

18.10.18, 07:12
dla Polski. Kupowac skroplony gaz od USA. Niech mi ktos powie,

www.google.com/amp/s/www.rferl.org/amp/29548775.html#ampshare=https://www.rferl.org/a/poland-seals-deal-to-buy-lng-from-u-s-to-ease-dependence-on-moscow/29548775.html
Edytor zaawansowany
  • boavista4 18.10.18, 09:09
    cxzy oczekujesz zeby w Polsce ktos mial sens i logike. Nasi sasiedzi maja! Zawsze tak bylo.
  • the-great-inuk 18.10.18, 10:35
    vv.i.gill napisał:

Kupowac skroplony gaz od USA.

https://www.rferl.org/Content/responsive/RFE/en-US/img/logo.png

Nu, patrz Pan Panie!
    Oni jeszcze istnieją!
    Mój ś.p. tata był ich fanatycznym fanem!
    Po pracy siadał przed najnowszym "Pionierem" i próbował coś zrozumieć z Radia Wolna Europa-Głos Wolnej Polski, ale w 99% było słychać tylko zagłuszarki. A na stole z "Pionierem" i popielniczką zbierała się góry petów po "sportach" i wokół mego łóżeczka kłęby dymu papierosowego. Ogrzewany był tylko jeden pokój w domu. Siedzibą RWE było w tedy Monachium, koło "Ogrodu Angielskiego" (Znany park w Monachium, "Englischer Garten")
    Po upadku komunizmu wyprowadzili się czeskiej Pragi. Po emigracji miałem okazję bycia w Monachium, razem z kolegą z akademika zwiedziliśmy ulicą z RWE, było mi nieco nieswojo, gdy ich ktoś z Polski odwiedzał, byli to głównie współpracownicy polskiego wywiadu. Polskie Radio Warszawa chwaliło się, że polski wywiad zna wszystkie interna z RWE.

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 18.10.18, 20:15
    vv.i.gill napisał:

> Niech mi ktos powie,

Zeby zrozumiec o co chodzi, najpierw trzeba przypomniec sobie co nie co. A mianowicie inicjatywe, ktora powstala w US Kongresie. Otoz pewna grupa kongresmenow zaproponowala wyasygnowac 1mld USD dla Unii Europejskiej, zeby ta zmnieszyla swoja zaleznosc od dostaw gazu z Rosji. Jest oczywistym, ze dla calej Unii Europejskiej 1 mld baksow to smieszna suma, ale jesli ta sume obiecac jednemu krajowi, powiedzmy takiemu, ktory wierzy bezgranicznie we wszystko co powiedza Amerykanie, to ta suma juz nie wyglada tak mala. Wiec tansza o 30% cena amerykanskiego gazu dla Polski i jest obliczona na podstawie tych baksow, ktore jeszcze nie zostali zaklepane przez Kongres, ale durnie juz z nich ciesza sie. Pikantnosci sprawie dodaje fakt, ze dostawy amerykanskiego gazu nastapia dopiero po tym, jak kontrakt z Rosja na dostawy gazu odejdzie do historii, czyli w roku 2022, kiedy juz nikt nie bedzie pamietac o tym 1 mld USD, i Polacy beda bulic cene Amerykanom, jaka akurat bedzie aktualna. Oczywiscie ci, kto dzis podaje do publicznej wiadomosci kolejny sukces na polu walki z ruskimi, juz nie beda rzadzic, i to ich nastepcy beda robic glupie miny, padajac na kolanach przed ruskami, zeby ci sprzedali im swoj gaz, chociaz i kacapski, ale pewny i tanszy.
    Wiec odpowiedz na pytanie: "Gdzies sens, gdzie logika?" brzmi tak - dupolizy nie kieruja sie sensem i logika, a tylko checia przypodobac sie Panu.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka