18.10.18, 22:00
Dość dziwne zniknięcie Jamala Khashoggi do tej pory pozostało bez wątku.
Okoliczności zniknięcia oraz sama osoba Khashoggi warte poruszania.
No i informacje z dnia dzisiejszego - kolejna osoba, związana z tym zniknięciem,
miała dziś pecha.

en.wikipedia.org/wiki/Jamal_Khashoggi
Edytor zaawansowany
  • eva15 18.10.18, 22:52
    A o czym tu pisać? Saudyjscy demokraci pozbyli się wichrzyciela, a ich zachodni przyjaciele - jeszcze więksi demokraci - robią co mogą, by nabrać wody w usta.
    Problem Skripala to problem zachodnich demokracji i te robią co mogą, by piętnować Rosję.
  • walter622 18.10.18, 23:13
    eva15 napisała:

> A o czym tu pisać? Saudyjscy demokraci pozbyli się wichrzyciela, a ich zachodni
    > przyjaciele - jeszcze więksi demokraci - robią co mogą, by nabrać wody w usta.

Dość powierzchownie podchodzisz do tematu. Khashoggi był dość istotną figurą w A.S.
    Nie chodzi o jego "wichrzycielstwo" tylko w personalnych rozgrywkach.
  • eva15 18.10.18, 23:24
    Najwyraźniej nie zrozumiałeś mojej ironii i sarkazmu (a propos - wichrzyciel) . Widać byłam zbyt subtelna, sorry...
  • the-great-inuk 18.10.18, 23:34
    Kilkakrotnie użyłaś słowo "demokrat..." bez cudzysłowia. Niezadługo to słowo stanie się przekleństwem jak obecnie "populizm". A ja każdemu tłumaczę, że jestem populistą i jest to bardziej uczciwe! Populizm jest łacińskim odpowiednikiem greckiego "demokracja"... Dlaczego starogreckie oznaczenie jakiegoś abstrakcyjnego pojęcia ma być bardziej "szlachetne" ?

Prosto w realu, codziennie widzimy, że jest odwrotnie!

Что такое хорошо и что такое плохо?

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • eva15 18.10.18, 23:39
    To prawda, nie użyłam cudzysłowia, podobnie jak w przypadku podobnie ironicznego określenia "wichrzyciel". Tak wyświechtanie się tego używa, że to już norrma językowa w dyspucie politycznym.

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • eva15 18.10.18, 23:45
    Ha, ha, wężykiem powinnam pisać - wężykiem:

www.youtube.com/watch?v=3nxWJDxUAy4
  • monalisa2016 18.10.18, 23:52
    Cos dla Evy i tych co rozumieja j. niemiecki.
    Nie na temat, ale mimo tego poniewaz jest bardzo interesujace i tlumaczy wiele, wiele rzeczy.
    Jak bedziesz miala czas posluchaj ale do konca, na koncu jest najciekawsze.

www.youtube.com/watch?v=qvohPCzyGHk&t=11s

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • monalisa2016 19.10.18, 00:37
    to jest tez bardzo intersesujace w bardzo skroconej formie i w formie wywiadu.
    Co nas czeka? sad, sad
    W jaki kierunek kieruja nas polityczni idioci w Europie?

www.youtube.com/watch?v=R2ysP2w5Neg&t=13s

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • the-great-inuk 19.10.18, 09:36
    monalisa2016 napisał(a):

> W jaki kierunek kieruja nas polityczni idioci w Europie?
    >
    =====================================

Ja od kilku dekad ciągle tu powtarzam, że Jewrosojuz i Ełro są wynalazkami diabła i prostytutki.
    Ale jak w Biblii stoi wyraźnie napisano nikt nie jest prorokiem we własnym kraju.
    W zamian wyzywają mnie tu od Bydła Faszystowskiego, Antysemitów, Ksenofobów i Szmat Rasistowskich.

"Viel Feind, viel Ehr!" - Sobie mówię!

Jaki jest stosunek państwa do swoich obywateli widzimy obecnie jak państwo broni mafię automobilową. Mafii automobilowej nie można nic zrobić, bo wypuszczą na ulice kilka milinów bezrobotnych. Kojarzy mi się z Erdoganem: Turkom nie można nic zrobić, bo wypuszczą do Niemiec kilka milionów imigrantów. Bandziory automobilowe zrobiły wielki szwindel i teraz chcą jeszcze podatki od państwa i na tym szwindlu dodatkowo zarobić. Ja jestem bez winy, ja nie mam samochodu!!! Aby to było jasne!!!

Ja już wczoraj zaglądnąłem krótko do twego filmiku i pomyślałem, że to dwóch wesołków sobie jaja robi...
    Całe szczęście, że mamy AfD. Wczoraj trafiłem w you Tube na filmik AfD (zresztą kopia z Phoenixu) w którym wysoki rangą berliński policjant i berliński prokurator wyjaśniają dlaczego wstąpili do AfD.

Ot, co...

BTW
    Dla Francuskiego Polaka/Polskiego Francuza na sąsiednim forum, AfD jest faszystowsko-germańskim ścierwem! Moja renta jest na pograniczu ubóstwa, ale rozważam wstąpienie do tego
    vereinu jak członek wspomagający. Jako członek aktywny jestem już nieco za stary...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 19.10.18, 10:27
    Jednego świadka mniej.

Ot, co...

--
  • the-great-inuk 19.10.18, 17:24
    the-great-inuk napisała:

Jednego świadka mniej.
    >
    ==================================

Omijajcie placówki dyplomatyczne orientu...

Ot, co...

BTW
    Ja podziwiam USA-Prezydenta. Gdy odwiedzał rodzinkę królewską saudyjską, synowie plemienia Saudów tańczyli z mieczami. Zbadał ktoś kompetentny stan psychiczny tych osób?
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka