Dodaj do ulubionych

za ten post dostalem kompletnego bana na FS

20.10.18, 02:24
watkow tam nie moge zakladac od miesiecy, teraz nie moge pisac postow. Ten post tam dalej wisi. Jak widac redakcja wojuje z kosciolem i broni swietego dogmatu

Uwazaj zeby cie Bog nie pokaral!

boavista4 19.10.18, 22:01
Popatrz holokaust byl 75 lat temu , a bedzie wiecznie razem z nami i teraz to juz nie tylko Niemcy sa saprawcami, a coraz wiecej narodow bedzie za to odpowiadac, nawet Brazylijczyki i Esskimosi., tak jak liczba ofiar rosnie z kazdym rokiem , nie mowiac o dniach.
Ani ucho, ani oko ludzkie nie widzialo i nie slyszalo com za radosc bedzie po drugiej stronie.
Edytor zaawansowany
  • vv.i.gill 20.10.18, 03:40
    Tenant tabu nie wiesz o tym?
  • boavista4 20.10.18, 04:02
    ozczywis cie wiem, chcialem pokazac jak nie wiele trzeba zeby dostac bana od tych durniow.
  • vv.i.gill 20.10.18, 04:39
    Jak to niewiele ty napisane lapidarna wielka prawde.
    Lata temu wstecz kiedy sie nie trzeba bylo logowac to tolerowali ale juz za duzo Rzydkow goje namierzali i rzydocenzure wprowadzili yebane moski.
  • boavista4 20.10.18, 06:53
    jeszcze pare lat temu Michnik robil se zdjecie z Janem Pawlem 2, teraz robi z JP2 pedofila, a caly kosciol pokazuje jak bande gangsterow, ktora w rzeczywistosci sa tylko zydzi. Nikt nie moze o nich nakrecic takiego filmu jak KLER. Wszyscy krytycy KLERu owijaja wszystko w bawelne, zeby tylko nie barazic sie NIETYKALNYM.
  • bywszy2 30.10.18, 16:05
    "caly kosciol pokazuje jak bande gangsterow, ktora w rzeczywistos
    > ci sa tylko zydzi."
    - czyzby logicznie caly kosciol to sa pedofile zydowscy.

--
    ?? ??????????? ??? ??!Niech zyje pokoj na calym swiecie!
    ?? ??????????? ??????!Niech zyje przyjazn miedzy narodami!
    I oby mnie zona katolicka zawsze kochala!
    Radziecki Jewriej.Polski Zyd(niezyd),Szwed bez przymiotnikow - Bywszy.
  • the-great-inuk 20.10.18, 11:06
    boavista4 napisał(a):

> watkow tam nie moge zakladac od miesiecy, teraz nie moge pisac postow.
    ==========================================
    Ciesz się, że nie żyjesz w Niemczech, tu byś za taką wypowiedz dostał kilka lat pierdla!
    Zauważyłem, że na FS zbierają się osobnicy z wyjątkowo niskim IQ ... Jeden z nich jest ofiarą chowu wsobnego.
    A wodzirejem jest Francuski Polak/Francuz Polski... Walczący z terenu Francji z niemieckimi faszystami z AfD!
    Na walkę z Le Pen na swoim podwórku na razie nie ma czasu.
    Polscy Narodowcy także mu nie wadzą, wyspecjalizował się w walce ze ścierwami z AfD!

Ot, co...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 20.10.18, 12:02
    Co tych państwa obchodzi jakie święta Niemce świętują?!

Założyciel wątka ewangelickiego w historii niemieckiej, niejaki Marcin Luther wyraził się 500 lat temu, jak boavista4 obecnie...
    Gdyby mu się nie zmarło zawczasu, miałby obecnie z MOSSADEM do czynienia...
    Na Bliskim Wschodzie to żaden problem !
    Pamiętam z przed kilku lat podobny squadron MOSSADU u Arabów. Oczywiście w cywilu i niektórzy z niemieckimi paszportami. Jednego z nich zatrzymano w Warszawie. Polacy wydali go Niemcom, bo wyłudził niemiecki paszport w Kolonii na nieswoje nazwisko...
    Saudowie i Israel nam przykładem...
    Uczyć się od Saudów/Izraela, znaczy uczyć się zwyciężać...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 20.10.18, 18:43
    jak widac nowe panstwo jest w polskim panstwie.
  • monalisa2016 20.10.18, 23:42
    Boavista4 czlowiek by niejedno i niejednemu idiocie tam napisal, czasami rece do tego swedza ale sie ogranicza do tego co moze by nie dostac bana, wiec wole swoje pomyslec i pominac idiotow.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • berek_p 20.10.18, 23:45
    mnie też dali bana na FS lecz nie mam pojęcia za co. Czy tam już zostaną niemal tylko chorzy ludzie ?
  • boavista4 20.10.18, 23:57
    jak widac zwatpilem w ich religie , to wystarczylo zeby mnie zablokowac. Ale co sie martwic , jaki pan taki kram. GLos Cadyka, czyli Gazeta dla Tubylcow jest tuba propagandy zydowskiej.
  • boavista4 21.10.18, 07:27
    wszedlem dzis na FS i nie czytajac nawet watkow kliknalem na moderatora. Poprostu dla zabawy. po 20 kliknieciach znudzilem sie i zasnalem bardzo dobrze. Przekazuje to wam, doskonala metoda nasenna.
  • the-great-inuk 21.10.18, 12:53
    berek_p napisał:

> mnie też dali bana na FS lecz nie mam pojęcia za co. Czy tam już zostaną niemal
    > tylko chorzy ludzie ?
    ================================
    Nu tak...
    Taki rezerwat niby...

Swoi pomiędzy swoimi.

A Francuski Polak organizuje każdego poranka apel z uroczystym wciąganiem flagi patriotycznej na maszt.

Orientuje się kto czyim patriotą Francuski Polak jest? Le Pen? Albo Vichy regime ?

Francja dla Francuzów! (I w drodze wyjątku także dla zasłużonych dla internacjonalizmu Polaków! )

Ot, co...

BTW

Jutro jest poniedziałek. Mieszkańcy Drezna walczą o Francję dla Francuzów!
    Miałem kiedyś dawno, dawno temu miłych sąsiadów. Byli w latach 50-tych deportowani w trybie natychmiastowym z Francji do Polski za przynależność do komunistycznych związków zawodowych. Francuzi mieli dosyć swoich Gutmenschów!

Ot, co...
    --
  • boavista4 30.10.18, 01:30
    Ktos napisal o tym jak polski MSZ robil trudnosci przy wydawaniu wizy dla jego pracownika w Bangladeszu. Nikt sie nie dyskutowal, wiec ja wybralem jego watek zeby zamiescic zauwazalny komentarz o braku aktualnych wiadomosci o Brazyli , gdzie nowy prezydent zostal wybrany juz 2 dni temu. Jak wiecie , ja watkow zakladac nie moge.
    Admi zaraz skasowal caly watek razem z moim wpisem, ale zaraz pojawil sie watek Felusia o wyborach w Brazyli.
    Jak widac reakcja byla niemal natychmiast. Jak za Stalina.
  • bywszy2 30.10.18, 16:09
    boavista4 napisał(a):
    Jak widac reakcja byla niemal natychmiast. Jak za Stalina.

--
  • bywszy2 30.10.18, 16:14
    boavista:
    "caly kosciol pokazuje jak bande gangsterow, ktora w rzeczywistos
    > ci sa tylko zydzi." - czyzby logicznie caly kosciol to sa pedofile zydowscy.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Caly kosciol to sa zydzi ukryci.
    groups.google.com/forum/#!topic/pl.soc.polityka.wybory/T_ULVU_45CE
    wcale sie nie nalezy dziwic ilosci gangsterow pedofili.
    --
  • bywszy2 30.10.18, 16:02
    > boavista4 19.10.18, 22:01
    > Popatrz holokaust byl 75 lat temu , a bedzie wiecznie razem z nami

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    a Chrystus tylko 33 lata mial,a wisi z wami juz dwa tysiace.

--
  • boavista4 01.11.18, 05:14
    bidny bezdomny, zaczyna pizdizc na Forum R&S.
  • bywszy2 01.11.18, 13:25
    boavista4 napisał(a):
    > bidny bezdomny, zaczyna pizdizc na Forum R&S.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Od pizdzienia wszedzie i na wszystkie tematy jest pan - i to z wielkim sukcesem.
    Nikt nie jest w stanie pobic pana w tej konkurencji.
    Niech zyje pidzielec,baron Miunchausen von Zadupie,notoryczny bywalec zaprzyjaznionych konsulatow.

--
  • monalisa2016 01.11.18, 14:17
    Bywszy2 zamiast przepychanki jak i wzajemnego sie zniewazania napisz nam lepiej cos konkretnego o tworzeniu rzadu w Szwecji, bedzie to bardziej interesujace jak twoje beznadziejne okladanie epitetami innych. Dorosnij i zacznij w koncu byc powaznym.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • bywszy2 01.11.18, 17:40
    Rozumiem,ze pani jest w wieku matuzalemowym,jezeli ma odwage mnie karcic.
    pozatym,to chyba pani wiek,przeszkodzil pani zauwazyc,ze w tej przepychnce pidzielcem jest pan,ktory sie do mnie odezwal - osobiscie.I uzyl tego terminu.
    Wiec wypadaloby by pani pochwalila ww.pizdzielca.
    Co do Szwecji prowadzilem mala kronike pod tytulem "a u nas" - chwalilem sie tym,co sie u nas dzieje.Dozorcy forum "Swiat" przerwali jednak moja inicjatywe,uwazajac,ze ona nie ma miejsca na forum "swiat"
    Co do rzadu - nie wiadomo jaki bedzie.Politycy bawia sie w demokracje - maj duzo czasu.
    A to co w mojej sytuacji jest "nadziejne czy beznadziejne" odpowiem pani sposobem politykow polskich co do pouczania:" a ... to pani obchodzi.Sami wiemy co mamy robic.I zadnej zwierzchnosci nie uznajemy".
    --
  • boavista4 03.11.18, 00:28
    na pisanie postow, a wiec nietylko watkow. Nawet nie wiem dlaczego,. Czyzby Wiktor wrocil , dawno go nie bylo a teraz jego watek zostal odgrzebany przez kogos innego.
  • bywszy2 03.11.18, 08:35
    pizduna miedzyforumowego.
    Nikt go nie chce.
    Wloczy sie toto bezdomne po wszystkich forumach.
    I to bez pozytku swiat zasmierdza.

--
  • rosjaiswiat1 03.11.18, 23:36
    Bo wywale ciebie stad.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • monalisa2016 03.11.18, 12:55
    Boavista4 cosik nie zrozumiales z forum Aquanet, Aquanet to forum zamknietej, samouwielbiajacej sie grupy i tu jak ktos przyjdzie nowy ignoruja go albo pisza skargi do gazety z prozba o blokade nowego.
    Nie zauwazasz tego ze tam wyzywaja sie na wzajem w przerozny sposob czyli naruszaja etyke forum, a moderatorzy i tak nie reaguja poniewaz samouwielbiajaca sie grupa tego sobie nie zyczy.

--
    =================
  • boavista4 03.11.18, 23:27
    nie tylko ze nawzajem obrzucaja sie gnojem, czasami nawet przyjmuja nasza pozycje. Zaklamanie jakiego przedtem nie bylo. Tymczasem Duda oddaje czesc Michnikowi , jako bojownikowi o demokracje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka