Dodaj do ulubionych

Dowartosciowany Felus :-)

03.11.18, 21:25
Calkowicie przypadkowo,dzieki bywszemu pod numerem dwa, wszedlem na forum "swiat", gdzie zauwazylem watek pod tytulem: "Plotkują o mnie u Sorokina." Oczywiscie nikt nie mial zamiaru plotkowac oo tym gosciu, a raczej byl wysmiany nasz forumowy dohtorek, ale nie o to chodzi. Jak okazalo sie porzucone przez nas biedulki potajemnie zagladaja na nasz forum, gdzie czytaja wszystkie watki, bo jakzesz inaczej mozna wytlumaczyc ten fakt, ze felus zauwazyl watek, w ktorym cos wspominalo sie o nim. Ani tytul watku, ani tresc postu, ktorym Jasiek otworzyl swoj watek, nie sugerowalo, ze bedzie cos mowilo sie, miedzy innym, o felusiaku pod numerem jeden. Mnie absolutnie nie przeszkadza to, ze bystrzaki zagladaja tutaj, ale smieszy, ze oni to robia po kryjomu, a pozniej wstydza sie tego. smile

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 03.11.18, 23:00
    Wlasnie najpierw wypiera sie ze nie bedzie pisal na tym forum ale mimo tego klikaja, czytaja wchodzac na te forum, dwulicowosc nie do przebicia. smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • rosjaiswiat1 03.11.18, 23:45
    monalisa2016 napisał(a):

> Wlasnie najpierw wypiera sie ze nie bedzie pisal na tym forum ale mimo tego kli
    > kaja, czytaja wchodzac na te forum, dwulicowosc nie do przebicia. smile

Bo ich ciagnie tutaj, jak cme do swiatla.

--
  • eva15 03.11.18, 23:02
    Feluś zachęcał mnie do pisania na FS. Odpowiedziałam mu na to, że mnie tam wysyłają w kosmos (m.in. dzięki takim jak on, którzy mają w GW kryszę). Dlatego zaproponowałam mu pisanie na Forum RiS, jeśli chce ze mną dyskutować. Feluś na taką propozycję się oburzył: u "bolszewika" pisać nie będę!
    No a tu proszę - jednak to forum "bolszewika" śledzi, tylko nie ma odwagi na nim pisać.

Feluś jako jeden z nielicznych forumowiczów FS jest na tyle inteligentny, że wie i rozumie, iż FS jest intelektualnie kompletne zdechłe i zidiociałe. Dyskusje z francowatym i spółką są obrazą intelektu, upokorzeniem umysłu. On to wie, ale nie jest w stanie przeskoczyć samego siebie. Jest więźniem własnej antyrosyjskiej ideologii.
  • boavista4 03.11.18, 23:22
    Udaja nawet ze sa liberalni i uznaja ze ich strony sa beznadziejne. Teraz nas ocenzurowali, czyz bedzie to wstep do zupelnej cenzury na internecie?
  • rosjaiswiat1 03.11.18, 23:34
    eva15 napisała:

> Dlatego zap
    > roponowałam mu pisanie na Forum RiS, jeśli chce ze mną dyskutować. Feluś na tak
    > ą propozycję się oburzył: u "bolszewika" pisać nie będę!

Felus obrazil sie na mnie nie ze wzgledu na to, ze jestem "bolszewikiem", poniewaz o moich pogladach on wiedzial zawsze, co nie przeszkadzalo mu prowadzic ze mna dyskusje. Wszystko zmienilo sie wtedy, gdy ja zauwazylem, ze on nie zbyt dobrze wie znaczenie tych terminow, w jezyku angielskim, ktore uwielbia uzywac. Wiec poprosilem go opisac znaczenie tych terminow w jezyku polskim, co on nie potrafil zrobic. Wiec ja przypuscilem, ze on pracuje w agencji nieruchomosci, gdzie obsluguje Polakow, nie znajacych jezyka angielskiego. A taka praca potrzebuje uzywania wiele madrych slow, ktorych klienci nie sa wstanie zrozumiec, wiec i ten kto ich uzywa, rowniez nie koniecznie mosi znac ich znaczenie. Gdy tylko ja to napisalem, felus momentalnie zmienil swoj stosunek do mnie. Co dalo mnie do zrozumienia, ze trafilem w 10-ku. Chociaz osobiscie nie mam nic przeciwko pracownikom agencje nieruchomosci, i tym bardziej przeciwko tym, ktore pomagaja swoim rodakom w znalezieniu dachu (kryszy) nad glowa. I na pewno nie uwazam takich ludzi za glupkow. Wiec po dzien dzisiejszy nie rozumiem tego, dlaczego felus tak obrazil sie na mnie.
    --
  • monalisa2016 03.11.18, 23:46
    Ja osobiscie uwazam ze nasz kolega z FS jest jak wiatr zawieje, przed tem kiedy Obama byl prezydentem bronil go zaciekle na forum a tu nagle przestawil sie z demokratow na republikanow i jest zagorzalym wyznawca Trumpa.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • rosjaiswiat1 03.11.18, 23:52
    monalisa2016 napisał(a):

> Ja osobiscie uwazam ze nasz kolega z FS jest jak wiatr zawieje, przed tem kiedy
    > Obama byl prezydentem bronil go zaciekle na forum a tu nagle przestawil sie z
    > demokratow na republikanow i jest zagorzalym wyznawca Trumpa.

Felus Obame nie lubil jeszcze bardziej, niz mnie smile

--
  • monalisa2016 04.11.18, 00:45
    Igor u nas jest takie powiedzenie ktore wypowiedzial mowiac szczerze zaden moj idol, a mianowicie nie kto inny jak Oskar Lafontaine wiec cytuje te wpowiedz w odniesieniu do naszego kolegi i innych z FS, cytat:

"Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom / tylko martwe ryby pływają ze strumieniem"

Czy nie pasuje ten cytat w odniesieniu do FS jak i naszego kolegi?
    Martwe ryby, znaczy ludzie bez wiedzy lykaja papke medialna bez zastanowienia nie wiedzac i nie dociekajac wiecej a szczegolnie co kryje sie za ta medialna papka wiec powtarzaja to co im media, politycy na talerzu zaserwuja.

--
    =================
  • rosjaiswiat1 04.11.18, 10:16
    monalisa2016 napisał(a):

> Czy nie pasuje ten cytat w odniesieniu do FS jak i naszego kolegi?

Ja nie stawilbym znak rownosci miedzy felusiem i forum "swiat". Wiec na Twoje pytanie odpowiem tak: wiekszosc bystrzkow plynie z pradem jak martwe ryby, a felus szuka wlasnej drogi smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka