Dodaj do ulubionych

Sluchajcie duchownego , on prawde powie, czasami

16.11.18, 16:49
zwlaszcza rabin, on jak cos powie, to zaraz moze zaprzeczyc, ale przeczytajcie:
hnews.pl/index.php/2018/11/16/szokujace-slowa-zyda-o-marcu-1968-nasi-ludzie-w-rzadzie-rp-to-zrobili/?fbclid=IwAR3hXCuH05d1hkPqGKwmf3AiNKpYyUSoHVuMp5QS3vR7mG3EvXT0X66S_x4
Michael Joseph Schudrich – naczelny Rabin RP szczerze opowiedział o sytuacji polskich Żydów na łamach czasopisma „Times of Israel”. Jego wypowiedź szokuje.”Marzec 68’ rokrocznie budzi w Polsce kontrowersje, Polacy wzajemnie przerzucają się oskarżeniami o antysemityzm – lubią poruszać ten temat – łatwo zbić na nim kapitał polityczny i zbudować zainteresowanie mediów” – czytamy.

”Co tak naprawdę działo się z naszym narodem w Polsce w okresie PRL?” – pyta żydowski publicysta.

”Nasz naród nie bez powodu jest nazywany „wybranym”. My – niezależnie od kraju i sytuacji politycznej potrafimy się odnaleźć. Także za żelazną kurtyną. Ludzie byli gotowi oddawać majątki za śpiwór w Nowym Jorku, ci, których faktycznie wydalano z kraju (nie nas Żydów) trafiali jako nędzarze na Syberię.

Ale nie my – myśmy sami wysyłali swoich tam gdzie było lepiej, gdzie za darmo otrzymywali od państwa pomoc w postaci mieszkań, świadczeń socjalnych i darmowej nauki. Nasi ludzie w PZPR jak np. Jerzy Urbach czy Aleksander Kwaśniewski istotnie przyczyniali się do tego.” – mówi Rabin.
Edytor zaawansowany
 • szumilas55 29.11.18, 14:54
  To strona z fejkami i rosyjskimi wrzutami z ich prasy.

  wyborcza.pl/7,75968,23847964,prokremlowska-wersja-prawdy-w-polskich-serwisach.html
 • monalisa2016 29.11.18, 16:02
  szumilas55 najwiecej Putin-Versteher (verstehen = znać się na czymś, pojąć, rozumieć, ...) jest na Zachodzie a nie w Polsce, ludzie widza do czego doprowadza swiat dotkryna Soros-Versteher. smile Dowody: zachodnie spolecznosciowe portale takze te za oceanem.

  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka