Dodaj do ulubionych

"Hase du bleibst hier" co zrobila Merkel z tego?

16.11.18, 21:58
Tychis Einblick doszedl do autorki widea ktore spowodowalo panstwowy kryzys wrecz polityczne trzesienie ziemi przez twierdzenie naszej pani ze w Chemitz byl rasistowski pogrom na cennych gosciach naszej pani.
Prezydent wewnetrznego wywiadu Hans-Georg Maaßen musial odejsc z stanowiska za to ze powiedzial naszej pani, mediom jak i wielkim partiom prawde.
Prawda tak czy tak kiedys wyjdzie zawsze na jaw i otoz nie musielismy czekac lat jak w wielu przypadkach tylko dwa miesiace. Jak wygladaja teraz wobec tego: nasza pani (Merkel i jej prasowi rzecznicy), wielkie partie, media i zaklamani ktorzy podazali tym doniesieniom?

Tychis Einblick, link do artykulu:
www.tichyseinblick.de/meinungen/tichys-einblick-fand-die-herkunft-des-chemnitz-videos-heraus/
tu dokladniej:
www.youtube.com/watch?v=Xl-r4jjF6BI
jeszcze wiecej tu:
www.google.de/search?biw=1023&bih=468&ei=JS3vW9DCDMmYsAeX7IrIBQ&q=hase+du+bleibst+hier+&oq=hase+du+bleibst+hier+&gs_l=psy-ab.12..0l7.234402.234402..238918...0.0..0.122.122.0j1......0....1..gws-wiz.wVpMNV8756w
BLAMAZ!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
=================
Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
Edytor zaawansowany
  • eva15 16.11.18, 23:32
    Tja, mało kto może na tym forum zrozumieć wewnątrzniemieckie rozgrywki. Ba, mało kto w samych Niemczech rozumie, co jest grane i do czego wykorzystuje się ludzkie masy. Zakres działania Tichego jest niestety ograniczony i przeciętny Niemiec nie wie, jak jest oszukiwany i manipulowany.
  • monalisa2016 17.11.18, 00:00
    Francuzi sie nie daja, od jutro (17.11.2018) zaczyna sie rewolucja w Francji, czym sie skonczy? Trzymam kciuki za nia, mam nadzieje ze telefony nie beda milczaly by sie porozumiec z krewnymi. smile

www.youtube.com/watch?v=oHa-4i4DDLg

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • monalisa2016 18.11.18, 01:56
    Zaczyna byc coras smieszniej jak i wstydliwie ze tacy politycy rzadza nie tylko nami ale tez unia. smile Game over?

Nochmal Mark Twain: „Enttäuscht vom Affen, schuf Gott den Menschen. Danach verzichtete er auf weitere Experimente …“

www.pi-news.net/2018/11/hase-erlegt-groekaz-ruecktritt-wenn-nicht-jetzt-wann-dann/

tu sa linki ciekawe:

www.cicero.de/innenpolitik/chemnitz-video-hetzjagd-hans-georg-maassen-tichys-einblick/plus

ze.tt/video-aus-chemnitz-diese-menschen-widersprechen-dem-verfassungsschutzpraesidenten/

Szkoda ze nie zalinkowalam innych dowodow o szkoleniu przed przesiedleniem sprowadzanych merkelowskich aktorow przez specjalnie wyszkolone kadry z NGO's do oszustw jak i kamuflowania pochodzenia, wieku, ... a w razie klopotow gdzie maja sie zwracac, mimo tego inni pisza tez o tym wraz z zalaczonym wideo:

smopo.ch/ngo-bringt-fluechtlingen-das-luegen-bei/
    unser-mitteleuropa.com/2018/11/13/video-migranten-bekommen-schauspielunterricht-um-glaubhafte-fluechtlinge-zu-sein/

Wideo z Tychis Einblick

www.youtube.com/watch?v=2VDfnW_L0dY

Wstyd, zenada poszla w swiat, jak moga jeszcze Merkel i te wszystkie wielkie partie wraz z zaklamanymi do ostatecznosci mediami spogladac ludziom jeszcze w oczy?
    Jak nisko upadlismy pod wladza tej kobiety i jej przyduptasow?

Game over!

A tak nawiasem, przy okazji zaparkuje tu na watku link by jutro nie szukac do czytania:
    www.cicero.de/weltbühne/wie-glaubwürdig-sind-sie-noch/39416

--
    =================
  • the-great-inuk 18.11.18, 10:43
    Bardzo dobre!

Okazuje się, że PiS miała rację, nie wpuszczając tego tałatajstwa do Polski!

Wielka szkoda, że artykuł jest "zamglony" przy drugim czytaniu...

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • monalisa2016 18.11.18, 14:25
    Ktory artykul jest zamglony?
    Ten z cicero czy ten z mitteleuropa?
    Skoro z mitteleuropa jest zamglony, przy scrollen na doln wyskakuje listwa w ktorej jest krzyzyk, nalezy na niego nacisnac, wyskakuje artykul w calej okazalosci wraz z linkiem na dole do zrodla na ktore powoluje sie artykul. Cicero, malo widoczny tekst ale mozna go do konca przeczytac przy odpowiednim nastawieniu kontrastu ekranu.

www.pi-news.net/2018/11/hase-erlegt-groekaz-ruecktritt-wenn-nicht-jetzt-wann-dann/
    www.pi-news.net/2018/11/chemnitz-die-taeterin-besucht-den-tatort-die-presse-jubelt/

--
    =================
  • the-great-inuk 18.11.18, 15:52
    monalisa2016 napisał(a):

> Ktory artykul jest zamglony?
    > Ten z cicero czy ten z mitteleuropa?
    ============================== >

"Eine Hetzjagd am 26. August 2018 in Chemnitz gab es nicht."

"Zamglony" w tym znaczeniu, że autor nie chce za "Bóg zapłać" pisać.

"Ale ja jestem old age pensioner" i coraz więcej mej renty idzie na utrzymanie migrantów.
    A ja szukam plastikowe butelki w kiblach aby przeżyć.

Tu w okolicy wołają na mnie "Gauleiter" od kiedy się zdradziłem, że głosowałem na AfD.
    Zastanawiam się czy to nie jest sprawa dla adwokata?

Dlatego jestem zmuszony się na RT i Al Jazeera informować.

Wszystkie Twoje linki są bardzo ciekawe, ale moja doba ma tylko 24 godziny.
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 18.11.18, 17:23
    the-great-inuk napisała:

> Dlatego jestem zmuszony się na RT i Al Jazeera informować.
    ==========================================>

I pomyśleć, że

"Ich religia należy do Niemiec."

A dlaczego nie Voodoo?

Proponuję udzielić mu azylu w Niemczech.

We'll manage it.

BTW

Dosyć odważny, ten Donald Trump. Zadzierać z synem wielkiego króla! Następcą tronu!
    Ja bym mu radził wszystko zamieść pod dywanik...
    --
  • monalisa2016 18.11.18, 18:13
    Jak kupisz artykul w REWE pewne artykuly placisz 0,40 euro z kazdego produktu na "cennych merkelowskich gosci".

www.rewe-group.com/de/newsroom/pressemitteilungen/1677-rewe-sagt-ja-zu-vielfalt-und-toleranz-

Przez to bojkotuje ten koncern, to czego nie wyprodukowalam w ogrodzie kupuje besposrednio u rolnika albo rodzimego rzeznika lub w Tante-Emma-Laden.
    Nie dosc ze z podatkow utrzymujemy ich to jeszcze w sklepach takie Abzocke?
    BOJKOTUJE REWE!

--
    =================
  • the-great-inuk 18.11.18, 19:04
    monalisa2016 napisał(a):

> Przez to bojkotuje ten koncern, to czego nie wyprodukowalam w ogrodzie kupuje b
    > esposrednio u rolnika albo rodzimego rzeznika lub w Tante-Emma-Laden.
    > Nie dosc ze z podatkow utrzymujemy ich to jeszcze w sklepach takie Abzocke?
    > BOJKOTUJE REWE!
    ======================================>
    żyję pomiędzy Niemcami już przeszło 40 lat, ale w tym sklepie jeszcze nigdy nie byłem.
    Kupuję w sklepiku rodzinnym tu w mojej okolicy. Gościu jest mistrzem w swoim fachu.
    Ze sklepiku rodzinnego powstało kilkanaście dalszych. Nieco drożej aniżeli u Aldika i innych. Ale Geld spielt keine Rolle, bo ich i tak nie mam.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka