Dodaj do ulubionych

ARD Tatort - Treibjagd 18.11.2018

18.11.18, 22:20
Straciłem 1 godzinę, 28 minut, 10 sekund mego życia...

Treść można opowiedzieć kilkoma zdaniami:

Parka bandziorów z Bałkanów włamuje się do prywatnego domu.
Właściciel się broni i strzela do bandziora. Bandziorka zostaje raniona i ucieka.
Film usiłuje pokazać jakie te Niemce są podłe. A bandziory takie sympatyczne.
Jestem pewien, że ludziska przed telewizorami płakali...

BTW.

To był chyba mój ostatni kryminał, który oglądnąłem w ARD.
Taki szajs dają ludziom wieczorem w niedzielę.
Byłbym ten czas lepiej spożytkował, gdybym w tym czasie oglądał przemówienia polityków AfD...

--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • eva15 19.11.18, 00:21
    Takich filmów o ja już od dawna nie oglądam. Z góry zawsze wiadomo, że winni są napadnięci, okradani, mordowani i gwałceni Niemcy. Niedostatecznie się starają o integracjęsmile.
  • the-great-inuk 19.11.18, 10:31
    eva15 napisała:

> Takich filmów o ja już od dawna nie oglądam. Z góry zawsze wiadomo, że winni są
    > napadnięci, okradani, mordowani i gwałceni Niemcy. Niedostatecznie się starają
    > o integracjęsmile.
    ================================================

Nie tylko filmy,

Ale i niemieckie sądy są popierdolone!

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka