Dodaj do ulubionych

Trza by tam Markelową posłać!

21.11.18, 18:24
Na Crashkurse :

>>Jak bronic własne terytorium!<<

Tamtejszym niewiastom chyba żaden przybłęda nie sięga ręką między uda!
Ja na Merkelową nie głosowałem.

======================================
Hostile to outsiders
The Sentinelese people live on their own small, forested island and are known to resist all contact with outsiders, often attacking anyone who comes near.

Dobrze, że my stoimy na wyższym stopniu rozwoju!
Refugees are welcome!

--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • walter622 21.11.18, 19:55
    the-great-inuk napisała:
    > The Sentinelese
    people live on their own small, forested island and are known t>
    > [b]Dobrze, że my stoimy na wyższym stopniu rozwoju!

Przykra sprawa, lecz z drugiej strony nie pojmuję dlaczego tak ostentacyjnie ignorowane są zakazy miejscowych władz i wymogi tubylców? Czy to przypadkiem nie świadomość bycia
    "białym człowiekiem" nie jest tym przyzwoleniem do deptania norm "niżej rozwiniętych".
    No, a po tym pozostały tylko lamenty, że się dostało dzidą.

Swego czasu oglądałem jak w pewnym muzułmańskim państwie skąpawo odziana niewiasta
    usiłowała zrobić sobie selfi na tle mihrabu - o dziwo nic jej się nie stało, lecz była bardzo
    niezadowolona, że nie zdołała zrobić sobie fotki.
  • the-great-inuk 21.11.18, 20:36
    walter622 napisał:

> Przykra sprawa, lecz z drugiej strony nie pojmuję dlaczego tak ostentacyjnie ignorowane są zakazy miejscowych władz i wymogi tubylców?
    Indian media suggested that Chau had a desire to meet the tribes in order to preach Christianity,

Ja ciągle byłem przekonany, że to kilka wieków temu było w modzie...

Nachalni jak ksiądz po kolędzie !
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.