Dodaj do ulubionych

Włoch o Rosji

04.12.18, 06:11
Gianluca Savoini dzieli się wrażeniami z wizyty polityków Legi (Salvini) w Rosji.
Podobało im się w prawosławnej cerkwi; w stolicach państw EU przeszkadzają mu wałęsające się grupy afrykańskich i arabskich chuliganów i handlarzy narkotyków - woli Moskwę.
Minuta 16 tego nagrania:
Gianluca Savoini´s (Lega) mitreißende Rede auf dem Hermanns Treffen des AKD
www.youtube.com/watch?v=BGyco25xjvY

Edytor zaawansowany
  • j-k 04.12.18, 06:46
    albo byl tylko w "dobrych" dzielnicach...

ja bywalem i w tych gorszych.
    w Moskwie zyje ca. 2 mln "rodzimych" muzulmanow (z Azji Srodkowej) , czesto bezrobotnych.
    i tez walesaja sie po ulicach...
  • monalisa2016 04.12.18, 13:06
    Jasiu napisz nam lepiej gdzie jeszcze nie byles, bedzie to wygodniej, zaoszczedzi to tobie pracy a nam czytania twojego obnazajacego belkotu.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • j-k 04.12.18, 13:18
    nie bylem np. w New York smile
    musialem tam "w zastepstwie" wyslac syna z zona i to jusz dwa razy smile

- any questions more ?

(PS. nie pytam celowo: - any more questions?)

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
  • walter622 04.12.18, 21:06
    monalisa2016 napisał(a):

> Jasiu napisz nam lepiej gdzie jeszcze nie byles,

Był we Władywostoku, gdzie pomylił bidet z WC i po zakąszeniu ogórkiem kiszonym dostrzegł nawet tichij okean -smile))
  • rosjaiswiat1 04.12.18, 20:20
    j-k napisał:

> w Moskwie zyje ca. 2 mln "rodzimych" muzulmanow (z Azji Srodkowej) , czesto bez
    > robotnych.
    > i tez walesaja sie po ulicach...

Gdyby Jasiek chociazby cos wiedzial o Rosji, to takiej bzdury nie napisalby. "Rodzimi" muzulmani (z Azji Srodkowej), jak ognia unikaja walesania sie po ulicam Moskwy, gdzie na nich poluja policjanci, zadajace od kazdego, kto chociazby troche przypomninal z wygladu "rodzimych" muzulmanow (z Azji Srodkowej), dokumenty, potwierdzajace legalny pobyt w Rosji. Przy tym kazdy z nich ciezko w Rosji pracuje, i bezrobocie wsrod nich nie istnieje, od slowa absolutnie.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • walter622 04.12.18, 21:02
    rosjaiswiat1 napisał(a):

> Gdyby Jasiek chociazby cos wiedzial o Rosji, to takiej bzdury nie napisałby.

Faktycznie, tym razem doktorek ustanowił rekord debilizmu.
    W Moskwie byłem w ubiegłym miesiącu i choć nie przypominam "rodzimego muzułmanina"
    kilka razy byłem legitymowany przez policję - sympatycznie, kulturalnie, ale paszport i meldunek (tzw. "zgłoszenie") musiałem pokazać. Dwa razy przy wejściu do metra prześwietlali teczkę dla notebook. W sumie sytuacja całkowicie zrozumiała - cena bezpieczeństwa.

> Przy tym każdy z nich ciężko w Rosji pracuje, i bezrobocie wśród nich nie istnieje,

Przyjeżdżają by pracować, a nie szwendać się bezmyślnie po ulicach.
  • lubat 04.12.18, 22:14
    Nie wiem, czy w całej Moskwie, czy tylko w newralgicznych punktach zainstalowano kamery "rozpoznające" twarze poszukiwanych osób. Skoro wróciłeś, to chyba Cię nie szukali. No chyba, że mają chińskie kamery, które nie rozpoznają nie-skośnookichwink
  • walter622 04.12.18, 22:29
    lubat napisał:

> Nie wiem, czy w całej Moskwie, czy tylko w newralgicznych punktach zainstalowano
    > kamery "rozpoznające" twarze poszukiwanych osób.

Kamer faktycznie jest sporo - czy akurat takich - nie mam pojęcia. Czy faktycznie działają - tym bardziej nie wiem.
    Natomiast dostrzegłem nową modę - posiadanie własnego drona (obowiązkowo z kamerą i
    przekazem na ekran telefonu). Kosztuje to grosze i sporo tego w sklepach.
  • walter622 05.12.18, 00:30
    walter622 napisał:

> Kosztuje to grosze i sporo tego w sklepach.

Rzecz jasna taki bzdet można kupić nie wychodząc z domu.

rc-today.ru/kvadrokoptery/s-kameroj/?gclid=Cj0KCQiA6JjgBRDbARIsANfu58HVeC6DOxFLOCIDqMIUU-CIwkjjYn9xc_kydvbNOVu_il6MGm9eGJkaAnGaEALw_wcB

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka