Dodaj do ulubionych

Przez tyle lat nikt nic nie widzial

10.12.18, 22:31
nawet konmuna nie atakowala ksiedza. Minely lata po jego smierci , dopiero teraz ktos, pewnie wielki przyjaciel Polakow z ambasady Naszych Braci, a potem spece z GW stworzyli cala fabule, z dowodami samych plotkarzy. Jednym slowem, chca Polske przedstawic jako narod zboczencow, lajdakow i zbrodniarzy, Jerzy Kosinski byl jednym z pierwszych tworcow tej narracji.
Nastepnie zabiora sie do Popieluszki.
Edytor zaawansowany
 • rosjaiswiat1 10.12.18, 22:50

  Ja naprawde nie wiem o co chodzi. Czy mozesz napisac cos wiecej o tym?

  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
 • eva15 10.12.18, 23:05
  Tak, to rzeczywiście jest skandal. Przez całe lata Solidarność i wszelkie uczepione jej Michniki korzystała z pomocy Zachodu via ks. Jankowski i jakoś NIC nie było słychać o tym, że to jakiś zboczeniec i pedifil. Teraz po latach nagle się tym "uczciwym" przypomniało, z kim mieli do czynienia. Teraz następnym zboczeńcem może być ks. Popiełuszko, a potem już chyba tylko JP II.
 • rosjaiswiat1 10.12.18, 23:53
  Z Twojej wypowiedzi ja juz wiem o co chodzi.
  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
 • lubat 11.12.18, 10:04
  Dopiero teraz dowiaduję się, że o ekscesach tego katabasa dosyć obszernie informowały "Fakty i mity", ale to pismo było przez wszystkie pozostałe media ignorowane i przemilczane. U nas jest nie to ważne, co się napisze, tylko kto.
 • eva15 11.12.18, 10:55
  Tja, no właśnie - a fakty to były czy mity?

  Ja obserwuję zadziwiająco skoordynowaną akcję niszczenia religii i autorytetu Kościoła w wielu krajach europejskich. Nagle okazuje się, że to było wszędzie siedlisko pedofilii, pederastii, alkoholizmu i innych odchyleń.
  Jak grzyby po deszczu pojawiają się nagle ludzie , którym się przypomina, że 30-40 lat temu ksiądz ich wykorzystał i byli w takim szoku, że dopiero teraz mogą o tym mówić. Schemat ten sam, co przy dyfamowaniu polityków - vide zgłaszające się po wielu latach kobiety rzekomo molestowane przez Trumpa (to dotyczy też innych polityków).

  Tja, fakty to czy mity (o głębszej motywacji)?

  Faktem niezbitym jest, że niemieccy Zieloni byli pedofilami i nawet publikowali o tym książki - vide Cohn-Bendict i jego książka o seksie z dziewczynkami z przedszkola, w którym pracował. Ba na początku lat 80 ub.w. Zieloni wnieśli do Bundestagu projekt ustawy pozwalającej na seks z dziećmi. To są twarde fakty z istniejącymi twardymi dowodami/dokumentami, ale tego raczej nikt nie chce widzieć. W Niemczech ukręcona łba dochodzeniu w tej sprawie.
 • rosjaiswiat1 11.12.18, 11:06
  eva15 napisała:


  > Ja obserwuję zadziwiająco skoordynowaną akcję niszczenia religii i autorytetu K
  > ościoła w wielu krajach europejskich

  Rosja i w tym temacie wylamuje sie, nie doceniajac nowych europejskich wartosci.

  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
 • eva15 11.12.18, 11:25
  A głupi polski Kościół zwalcza Rosję i podlizuje się tym, którzy go niszczą.
 • eva15 11.12.18, 11:19
  Zle się wyraziłam - łba niby nie ukręcono, ale sprawę mocno załagodzono. ieloni dali swoim ludziom z uniwersytetu zlecenie na zbadanie poszczególnych przypadków, dali bodaj kilku poszkodowanym osobom jakieś odszkodowanie i na tym praktycznie zamknięto sprawę.

  www.berliner-zeitung.de/paedophilie-forscher--gruene-wollten-sex-mit-kindern-legalisieren--3792714
  www.focus.de/politik/deutschland/tid-32897/erste-ergebnisse-zu-paedophilie-studie-gruene-kaempften-jahrelang-fuer-liberalisierung-von-sex-mit-kindern_aid_1069856.html
 • eva15 11.12.18, 11:38
  Abyśmy się dobrze rozumieli - ks. Jankowski nie był z mojej bajki. W latach 80. i 90. gdy cała opozycja się nim zachwycała, robił na mnie fatalne wrażenie - był zachwyconym sobą bufonem, przebierał się w jakieś szaty ze wstęgami i mieczami, miał zdrowo odbite na swoim punkcie.

  No ale trudno by nie miał. Był wszak kasjerem "Solidarności", to przez Gdańsk i jego parafię płynęła znaczna część US-kasy, via Watykan i papież, na wspieranie tego ruchu. Rola Jankowskiego była duża i duży był jego odlot, pewnie uznał, że jest wielki.

  Ale - to że był to zboczeniec i pedofil to nowa jakość, dziwnie zgodna z ogólnounijnym duchem czasu.
 • brat_kryzysa 11.12.18, 12:57
  Eva poczytaj głębiej, od dawna mówi się i pizzę o jego skłonnościach pedofilskich względem dorastających chłopców, nawet jeden biskup który też już nie żyje generalnie potwierdził to. Sprawa wymaga rzeczowego wyjaśnienia, a kościół przez swoja m on pazerność i konszachty z wladza traci wpływy. Taka mała dygresja, za tzw komuny cieszyli się poważaniem a kościoły były cały czas otwarte, dziś są zamknięte na cztery spusty

  --
  Optyka której nie znosi cenzura
  pl.sputniknews.com
  twitter.com/kacapmsk
  alexjones.pl/
 • boavista4 13.12.18, 17:44
  wszystkie oskarzenia sa nieudowodnione, to sa tylko pomowienia przez wrogow. Upadek Ksiedza to rowniez atak na Solidarnosc, to jest wyrzany polityczny odwet zydokomuny i potrzeba w walce z Kosciolem. To samo juz mialo miekjsce po rewolucji pazdziernikowej. Polska jest krajem najbardziej katolickim i tu musi nastapic atak . Kosciol i narod musi odpowiedziec , inaczej to sie bedzie potegowac.
 • amunicyjny1 14.12.18, 13:45
  To niestety jest spuścizna po JP2. Powinni jednak wprowadzić jakieś kryterium wiekowe ,Nie każdy ma tyle cywilnej odwagi co Benedykt XVI,by wiedzieć kiedy zrezygnować,bo wie że już z racji wieku nie podoła obowiązkom.Wojtyła uparł się że umrze jako papież,mimo że jego zdrowie wykluczyło pełnienie owego stanowiska a co za tym idzie kontrole nad tym co dzieje się w KK
 • eva15 14.12.18, 15:53
  Bardzo przytomny wywiad z Aleksandren Hallem, który dobrze znał Jankowskiego:

  Nie wyobrażam sobie, aby bohaterowie "Solidarności" decydowali się na goszczenie u ks. Jankowskiego, gdyby wiedzieli, że ciąży na nim podejrzenie pedofilii. Nie wyobrażam sobie, aby ze świadomością takich zarzutów podejmowano na plebanii ks. Jankowskiego choćby premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher. I nie sądzę, aby Adam Michnik chrzcił swojego syna w jego kościele, gdyby te podejrzenia wtedy istniały. Nie wyobrażam sobie też, aby - przy takich wątpliwościach - to było miejsce politycznego kierowania strajkiem z sierpnia 1988 r. (...)

  Nie dam się pokroić za prałata. I to nawet gdyby nie był TW "Delegatem". Nie przyłączę się też jednak do linczu na nim jako pedofilu (...).

  Dziś wiele osób, które go atakują, korzystało kiedyś z jego kuchni, z jego barku, z jego gościnności. Jeśli moje słowa brzmią jako pewien głos w obronie prałata, podczas gdy cały chór głosów go oskarża, to nie żałuję. Nie lubię przyłączać się do nagonek.


  Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24277880,aleksander-hall-nie-dam-sie-pokroic-za-pralata.html#s=BoxOpLink


  Mądre, ciekawe wypowiedzi A. Halla, cały wywiad wart przeczytania. To chyba jeden z nielicznych już głosów rozsądku i uczciwości. Całkowicie pokrywa się z tym, co ja myślę o tej sprawie.
 • amunicyjny1 14.12.18, 16:03
  Nie wyobrażam sobie też, aby - przy takich wątpliwościach - to było miejsce politycznego kierowania strajkiem z sierpnia 1988 r. (...)


  A ja zastanawiam się, ilu SBków siedziało w sąsiednim pokoju śliniąc ołówki podczas takiego ''politycznego kierowania strajkiem z sierpnia 1988 r''?

 • lubat 14.12.18, 16:42
  "Wywiadowca" Jacek Gądek zachowuje się w wywiadzie niczym rasowy prokurator.

  Nie chciałbym się w żaden sposób porównywać do p. Halla, ale napisałem podobne opinie, np. tu:
  szostkiewicz.blog.polityka.pl/2018/12/06/szokujaca-historia-ks-jankowskiego/
 • eva15 14.12.18, 17:00
  Ja widziałam w Niemczech zbyt wiele podobnych, często b. brutalnych oskarżeń, by jeszcze wierzyć w dobrą wolę i chęć ukazania prawdy przez rzucających kalumniami. Nie o odkrywanie prawdy tu chodzi.
 • eva15 14.12.18, 17:01
  Hall prawidłowo to nazywa: "lincz i nagonka".

  --
  P_f o Polkach w Niemczech:
  "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

  Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
 • amunicyjny1 14.12.18, 17:47
  Jakby dla twojej nieletniej córki majtki ściągał,to też byś tak napisała ?
  Przepraszam za tak postawione pytanie ale chyba inaczej już nie można
 • monalisa2016 14.12.18, 19:05
  Nie bede sie przylanczac do linczu ale pamietam jeszcze z dobrych czasow kiedy Solidarnosc byla swietowana na zachodzie, znaczy reportaz z przed laty wyswietlany reportaz w naszej TV o tym ksiezulku gdzie wypowiadal sie on osobiscie na temat Solidarnosci na temat jego przepychu kiedy ludnosc pozbawiona pracy biedniala a pieniadz tracil na wartosci. Byla pokazywana jego plebania jego wykwintny wrecz pelen przepychu tryb zycia juz wtedy nie zrobil dobrego wrazenia na mnie, a co pozniej bylo, media w Polsce niejedno tez pisaly jeszcze za jego zycia.

  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • amunicyjny1 14.12.18, 19:25
  Ja pamiętam jak rozliczano zachodnią pomoc finansowa dla solidarności [tę nielegalną] Pan Jankowski stanął przed kamerą i powiedział że wszystkie finanse są w najlepszym porządku,niestety nie może nic więcej powiedzieć,ale jemu jako duszpasterzowi należny zaufać. Pamiętam to wystąpienie jak dziś,tak sprawę zakończono.Bo jak tu nie ufać duszpasterzowi ...
 • monalisa2016 15.12.18, 01:23
  Wlasnie amunicyny1, pamietam jak dzis mimo ze nie jeden roczek minal jak argumentowal ksiezulko swoj przepych w owych czasach zagranicznym reporterom: > wdzieczne owieczki mu ten przepych podarowaly< jak opowiadalam to pozniej w Polsce myslalam ze mnie ludzie zlinczuja tak jak kiedys opwowiedzialam o maglowaniu podlaczonego pod tv-meeting Walese z Polski w sprawie jego podwojnej dzialalnosci.

  W tym czasie nie znalam jeszcze polskiej owczesnej rzeczywistosci ale to bylo wtedy kiedy robilismy studencki urlop pierwszym wlasnym autem nad jeziorami w Polsce po ciezkiej wakacyjnej pracy w fabryce.

  Te sprawy przemian, "rewolucji" zainspirowaly mnie wtedy do wielu rzeczy, do rzeczy dociekania wielu historycznych rzeczy.

  Rozpuszczenie kleru za Karola, brak kontroli nad nim nie pozwolily Beniowi nawrocenie duszpasterzy na wlasciwa droge, leftist secularism (lewicowy laicyzm) Obamy spustoszyl wrecz uniemozliwil to, by Watykan powrocil na wlasciwa droge, na droge wiary wiec mamy to co mamy i tu zacznimy odrozniac wiare w prawdziwym znaczeniu od pracownikow kosciola, a szczegolnie dzialalnosci "nowoczesnego" Frania. To co sie dzieje obecnie od czasow Karola to przestrasza i niszczy wiare w sercach ludzi.


  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • boavista4 15.12.18, 04:48
  ale teraz wszystko wie . Typowy antyklerykal.
  Ksiadz Jankowski byl obstawiony kapusiami z kazdej strony i gdyby cos bylo, napewno komuna wpakowalaby za kratki .
  trzeba wiec demokracji, zeby opluc zmarlego bez sadu i dowodow.
  GW jednym ciurkiem majstruje nagonke na Kosciol, najpierw film KLER konsultowany przez Piotra Gluchowskiego, potem fachowa pani Bozena Aksamit oczernila ksiedza Jankowskiego, nastepnie Piotr Gluchowski wzial sie za ksiedza Rydzyka.
  Jak widac, niezalezny i wplywowy Kosciol Katolicki jest sola w oku bylych Ubekow, i teraz zdecydowali ze nalezy zniszczyc ta instytucje, jej szkoly, uniwersytety, zasoby finansowe, prase. Polska ma nie moze byc Polska, kraj musi byc zmieniony zeby mogla powstac Polin.
  A co do Kosciola, Kosciol jest rowniez rozlozony od srodka, heierarchia jest juz posluszna swoim oprawcom.
 • amunicyjny1 15.12.18, 10:33
  Ksiadz Jankowski byl obstawiony kapusiami z kazdej strony i gdyby cos bylo, napewno komuna wpakowalaby za kratk
  ///////////////////////////
  Po co, skoro sam był agentem SB
 • monalisa2016 15.12.18, 11:17
  boavista4 nie pisze tego co dzieje sie obecnie w polskim kosciele, poniewaz nie czytam terazniejszej polskiej propagandy tak jak nie ogladam naszej telewizji wiec nie wiem co sie jemu w tym czasie zarzuca, napisalam to co dzialo sie kiedys.

  To co od pewnego czasu obserwujemy nie napawa dobrymi nadziejami, ze sie cos w kosciele odgornie zmieni, on niszczy sie sam i to jest wlasnie bardzo smutne. Kto sprowadza Kalkute do siebie stanie sie sam Kalkuta. Chciwy na mamone kosciol stal sie kolaborantem spiskujacym przeciw swoim wiernym, tymi co utrzymuja jego opoke. Franio z swoja swita zamiast robic nacisk na rzady by nie transportowaly smiercionosnych zabawek do krajow zapalnych, nie wyzyskiwaly ich, nie wspierali dyktaotorow, nie korumpowali ich, ... on wspiera to wszystko swoim milczeniem wymuszajac na swoich tubylczych owieczkach integracje z zaimportowana wiara i kultura, jest to milosc do bliznego? NIE! Ile bylo juz ofiar tego eksperymentu? Tja.
  Nie pisze tu o tym slynnym swojm czasie ksiezulku tylko pisze to co mnie przestrasza w obecnym kierownictwie kosciola jak i w samym kosciele ktory zdradza na calej linii pryncypia wiary jak i opuszcza swoich wiernych. Cos mi to wszystko przypomina z historii i tego wlasnie sie boje.

  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • boavista4 15.12.18, 17:59
  ja ci wierze, ale Kosciol jest jedyna sila niezalezna i swoja potega wiary zagraza masoneri. To co sie dzieje przypomina realizacje rad zydowskiego ksiecia Konstantynopola dla Zydow Kordoby z czasoe Reconquista. Kojarze to rowniez z JP2, ktory uznal Zydow za Narod Wybrany, pierwszy przed Bogiem. Co do bogactwa Kosciola - to bogactwo to muzea, sztuka, uniwersytety , szkoly, szpitale i i inne instytucje, wszytkie sa niezalezne od administracji panstwowej, Wszystko to sprawia ze kosciol jest znienawidzony przez panstwo totalitarne. Korupcja zawze byla i bedzie , bo wszyscy jestesmy ludzmi, jednak ksiadz kawaler, nie ma komu przekazac swojego majatku, a tylko Kosciolowi, to znaczy nam. Sadze ze zniszczenie Kosciola nigdy nie nastapi, ponniewaz Kosciol sie odrodzi, tak jak odrodzil sie w Rosji. Judaizm jest elitarny, tylko dla zydow, Kosciol jest powszechny i kazdy moze sie schronic pod parasol Pana Boga.
 • monalisa2016 15.12.18, 19:03
  Ale, ale, boavista4 kosciol jest czescia masonerii, poinformuj sie dobrze, pogrzeb w starych rzeczach w internecie, wtedy dowiesz sie nieco wiecej.
  Co odrodzenie kosciola, ono na pewno nastapi kiedys tak jak odsuniecie neoliberalnych elit od wladzy.

  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • boavista4 15.12.18, 19:20
  jezeli Kosciol jest czescio masoneri, czyli zydokomuny, to ludzkosc jest stracona nie majac alternatywnego osrodka wladzy. Rowniez , masonski Kosciol nie powinien miec wrogow wsrod sionistow. Tymczasem ta wrogosc istnieje od czasow Chrystusa.
 • monalisa2016 15.12.18, 19:47
  Kosciol katolicki jest infiltrowany przez masonow.
  Watykan ma nawet cztery loze w rytuarze szkockim.
  Masoneria konsekwentnie zagraza kosciolowi z zewnatrz i od wewnatrz.
  Benio (Joseph Ratzinger) chcial to zmienic nestety nie pozwolono mu na to, musial sie poddac i odejsc na emeryture.  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • monalisa2016 15.12.18, 20:18
  boavista4 cos dla ciebie do poczytania
  veritas-vincit-international.org/2015/08/08/why-does-freemasonry-openly-support-pope-francis/

  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • jankolaska 15.12.18, 19:28
  WSZYSCY WIEDZIELI ALE JAK TO DZIECKU WIERZYĆ O PATOLOGI WIEDZIELI WATYKAN JANEK2 BISKUPI ALE WSZYSCY Z NIEGO KORZYSTALI A PÓŹNIEJ ODWRÓCILI SIĘ OD NIEGO PLECAMI NIE BYŁO ODWAŻNEGO ŻEBY WYBUDZIĆ Z LETARGU TEN SYF W CAŁYM KOŚCIELE NO I DOBRZE W KOŃCU
 • boavista4 15.12.18, 23:33
  pisze pan tak jakby pan byl dziewica i wierzyl ze caly swiat jest pelen dobroci, a tylko jeden Kosciol jest narzedziem diabla. Bzdura
  Kosciol, jaki jest , taki jest, jest nasza instytucja i nie chcemy go zdegradowac do poziomu domowego biznesu. Kosciol to instytucja, oficjalnie niezalezna od panstwa, ponad narodowa, dlatego potezna, a ze zdarzaja sie wypadki grzechu, to tak bylo od czasu Chrystusa! Judasz to przyklad tej dewiacji, jeden z 13, jezeli dzis mamy ksiezy patriotow, pedofili, zdrajcow, to przeciez tak bylo i tak bedzie, Od tego jestesmy zeby pozbyc sie tego gowna, BO MY JESTESMY KOSCIOLEM, i kosciol jest taki jakimi my jestesmy. Nasza religia to 10 przykazan, Credo, pare dodatkowych rytualow, ale nie ma nic w naukach kosciolach o naszym zwyciestwie nad podlym Rzymem, czy innym imperium. Zaden Ksiadz popelniajac swoje grzechy nie robi to otwarcie, on wie ze przekracza granice WIARY. Tego w innych religiach nie ma. Dlatego jestem za utrzymaniem instytucji Kosciola.
 • monalisa2016 16.12.18, 00:51
  Staralam sie wglebic w te historie tego ksiezulka na nowo, wyciagnieta po latach z kapelusza jego historia, po przeczytaniu paru artykulow zadalam sobie pytanie, za zycia jego wiedzieli kim on byl, a teraz ponawiaja jego sprawe znowu kiedy on od dawna nie zyje? Po co, co chca tym medialnym pramitywizmem osiagnac?
  Prymitywny ameraykanizm robi furore w Polsce, w Stanach na zyjacym Trumpie w Polsce na trupie ksiedza.


  --
  "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
  =================
  Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
 • boavista4 16.12.18, 07:05
  lata temu bylem zostalem jednym z 13 lawnikow na procesie mlodego czlowieka oskarzonego o pedofilie. 23 letnia kobieta, znajdujaca sie pod nadzorem prokuratora (wlasnie tej sprawy), twierdzila ze w wieku lat !3, skusila go do seksu 21 razy. Oskarzenie poparte bylo nagraniem telefonicznym do oskarzonego, dokonanym przez jej ojca. Na nagraniu, panienka prosi o zwrot jej zdjecia na ktorym ona "nie ma nic". Oskarzony odpowiedzial - " nie mam czasu, zadzwon pozniej". To nagranie prokurator odtwarzal dziesiatki razy, po to zeby przekonac lawnikow ze oskarzony jest winien. Tylko ja nie widzialem w tym zadnego dowodu winy, Wobec tego pozostali lawnicy napisali do sedziego skarge na mnie. Poniewaz bylem troche nieobeznany z procedura, zgodzilem sie uznac jego wine tylko jeden raz, a nie 21. Sedzia nie dopuscil dowodu obrony, ze ojciec panienki byl pracownikiem oskarzonego, i ze to zdjecie golej panienki przyniosl na biurowe przyjecie Bozego Narodzenia. Sedzia go zasadzil na 5 lat scislego wiezienia. Od tego czasu nigdy juz nie dostalem wezwania na lawnika sadowego.
  sadze ze wtedy trenowano w sadach amerykanskich takie bezprawie. Zadziwiajace bylo rowniez, jak podatni sa lawnicy na presje wladz. Nie musze dodac ze prokurator mial wlasnie to dobre pochodzenie i do pomocy mial pewnie 20 prawnikow.
 • amunicyjny1 16.12.18, 12:17
  Można i tak,Tylko że zamyka to nam prawo do oceny wszystkich ludzi ze świecznika historii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka