Dodaj do ulubionych

gratulacje dla Igora

21.12.18, 13:20
twoje Forum sie rozwija, tymczasem FS pustoszeje. Tylko tak dalej ! Wesolych Swiat !
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 21.12.18, 16:56
    Ale to my wszysci zaslugujemy na gratulacje. Bo to NASZ forum, a nie moj smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • eva15 22.12.18, 22:16
    boavista4 napisał(a):

> twoje Forum sie rozwija

? Rozwija, a nie zwija? Igor przepędził z forum borkę, a teraz jeszcze i Waltera. Jaki rozwój masz na myśli?
  • monalisa2016 22.12.18, 22:21
    smile ja tez musialam troche polemizowac z nim bez zwieszenia glowy, ale mam nadzieje ze wyjdzie wszystko w dobrym kierunku. smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • monalisa2016 22.12.18, 22:22
    uciekl mi post, chcialam tylko dodac ale bylo juz za pozno, pozyjemy zobaczymy.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • rosjaiswiat1 22.12.18, 22:27
    eva15 napisała:

> Rozwija, a nie zwija? Igor przepędził z forum borkę, a teraz jeszcze i Waltera.

Ewa, nie rozumiem jednego - dlaczego Ty tak meczysz sie, wchodzac na forum, ktory taka swolocz, jak ja, tak zle prowadzi?
    Borke ja stad nie przepedzil, on sam poszedl, gdy stwierdzil, ze nie uda sie mu stac tu gwiazda. Wiec nie pisz glupoty. Co do waltera, to wybacz, ja nie pozwole nikomu porownywac mnie z jego kotem-mieszancem.
    I na koniec. Ty jeszcze nigdy nie wstala w mojej obronie, ale pierwsza szukasz powodu mnie kopnac.

--
  • boavista4 22.12.18, 22:39
    Bez szklenia tulowia.
    Na FS trudno wytrzynac, pisza stale the same trole, a u igora wszystko kwitnie.
  • rosjaiswiat1 22.12.18, 22:51
    boavista4 napisał(a):

> Bez szklenia tulowia.
    > Na FS trudno wytrzynac, pisza stale the same trole, a u igora wszystko kwitnie.

Ewa ma takie same uprawnienia administratora, jak i ja. Ale ona nie czuje zadnej odpowiedzialnosci za forum, co mnie naprawde dziwi.

--
  • eva15 22.12.18, 22:49
    W moim pojęciu jesteś nadwrażliwy, każda krytyka Rosjan czy Rosji powoduje u Ciebie wybuch emocji.
    Ja rozumiem skąd się to bierze, bo Rosja jest rzeczywiście w kółko i wszędzie atakowana i obrażana, mimo to nie powinieneś wychodzić z założenia, że ludzie piszący na Twoim forum źle myślą o Rosji i Ty wciąż musisz jej bronić. Watler oburzył się na ludzi tańczących pod melodię "Na sopkach Mandżurii", miał do tego pełne prawo, nie każdemu musi się to podobać. Ty natychmiast uznałeś to za atak na naród rosyjski.
  • amunicyjny1 22.12.18, 23:06
    eva15 napisała:

Watler ob
    > urzył się na ludzi tańczących pod melodię "Na sopkach Mandżurii", miał do tego
    > pełne prawo, nie każdemu musi się to podobać. Ty natychmiast uznałeś to za atak
    > na naród rosyjski.

To nie atak na naród rosyjski,tylko nieznajomość własnej historii.Gdy grano ten utwór To nawet CAR,stał na baczność i ruki pa szwam ,z szacunku dla żołnierzy którzy zginęli za ojczyznę w Mandżurii .Albo chamstwo, albo brak znajomości własnej kultury
  • rosjaiswiat1 22.12.18, 23:30
    Kolejny znawca hustorii Rosji, a zwlaszcza to, kiedy ruski Car wstawal na bacznosc.
    Gdyby nie obcokrajowcy, to Rosjanie swojej historii nie znaliby.

p.s.gdy grala sama muzyka, to byl walc, pod ktory tanczyli od samego poczatku. Ale gdy spiewalo sie, to oczywiscie nikomu nie przychodzilo do glowy tanczyc. U Rosjan, jak malo w jakim innym narodzie, wazniejszym od muzyki jest tekst w piesniach. O tym nie powinni zapominac obcokrojowcy, ktorym wydaje sie, ze oni lepiej od Rosjan znaja historie i kulture Rosji.

--
  • rosjaiswiat1 22.12.18, 23:15
    eva15 napisała:

> Ty natychmiast uznałeś to za atak na naród rosyjski.

Nie natychmiast. Ja najpierw probowalem mu wyjasnic, ze pod ten walc tancowali zolnierzy armii czerwonej w Berlinie, przez co ten walc stali nieoficjalnie nazywac walcem zwyciestwa. Ale ten buc nie przyjmowal zadnych argumentow. Ewa, przeciez wszystko jest na forum, dlaczego ja mam Tobie to wyjasniac? Przeciez mozesz w kazdej chwile zobaczyc cala dyskusje.

Ale, Ewa, nie o to chodzi. Ty masz jakis bardzo dziwny stosunek do mnie.
    Pokaze Tobie to na najnowszym przykladzie.
    Ja zalozylem watek pod tytulem "Soros czlowiekiem roku" , gdzie napisalem takie slowa"A mi sie wydaje, ze ten tytul ta zydowska swolocz dostala tylko za to, ze w uchodzacym roku nie rozwalila zadnego panstwa, chociaz i probowala "/ I wlasnie ten wyraz "zydowska swolocz" niewiadomo czemu oburzyla nasz niezastapiona m_l, i ona odrazu napadla na mnie:"Nie tylko mnie oraz piszacym tu z innym pogladem na forum ale tez ublizasz calemu narodowi nazywajac caly narod (cytat) "zydowska swolocz ". Jest oczywistym, ze ja cay narod nie nazwal w podobny sposob, a tylko konkretna osobe. Tym nie mniej ja postanowilem nie zaostrzac na tym uwage,i poprosilem zostawic mie w spokoju. Chociaz i bylem bardzo zdziwiony, pamietajac o tym, jaki ona ma stosunek do Zydow. Pozniej w poscie, adresowanym do boavista, napisalem, ze jej ne chodzi o bronienie Zydow, a tylko o powod ugryzc mnie, i przy tym pokazala, ze jest falszywa. I mialem pelne prawo tak napisac, poniewaz na tle tego, co ona sama pisala o Izraelu i Zydach, jej zachowanie bylo falszywe.
    Co zrobila Ty, Ewa? Ty nie zwrocila jej uwage na to, ze ona byc moze nie ma racji. Ty nie zapytala mnie, dlaczego uwazam ja za falszywa, a tylko zaatakowala mnie. To tak podnioslo na duche m_l, ze ona juz calkowicie odjechala, i napisala taki post, adresowany do brata_kryzysa:
    brat_kryzysa napisał:

> Swolocz jest swolocz czy polska, banderowska , czy żydowska, Mona nie baw się w
    > poprawnosc
    >

Znaczy ze od dzis moge sie zwracac do ciebie nie brat_kryzysa tylko polska swolocz?
    Zgadzasz sie z tym?
    Nalezysz do tej grupy czy nie?

Ty oczywiscie mozesz napisac, ze nie chcesz wdawac sie w awantury na forum, ale ja na to Tobie odpisze - to nie jest prawda, poniewz Ty za kazdym razem wdajesz sie w awantury, ale z jednym celem - dowalic mnie. A gdyby ja czulem wsparcie w podobnych sytuacjach, to nie musialbym braonic sie tak aktywnie.

p.s. za kazdym razem, gdy ktos atakowal Ciebie, ja zawsze przychodzilem Tobie z pomoca. Jak Ty mnie odwdzieczyla sie za to, my wiemy dobrze smile

--
  • eva15 22.12.18, 22:52
    >Ewa, nie rozumiem jednego - dlaczego Ty tak meczysz sie, wchodzac na forum, ktory taka swolocz, jak ja, tak zle prowadzi?

No i to jest właśnie ta Twoja nadwrażliwość. To jest chore, co piszesz. Do głowy by mi nie przyszło, że z powodu różnicy zdań jesteś swołoczą.
  • monalisa2016 22.12.18, 23:15
    No i mamy zaraz zaprogramowane nieporozumienie.

Jeden tu napisal ze swolocz jest swolocza obojetnie jakiej narodowosci, wiec go zapytalam czy od tego dnia moge nazywac go swolocza. smile
    Jednostkami nie ocenia sie zaraz ogolu czyli calosci.
    W kazdym kraju bez wyjatkow sa tacy i tacy ludzie, o roznych zachowaniach jak i pogladach.

--
    =================
  • rosjaiswiat1 22.12.18, 23:20
    A tylko przejaskrawienie. Ale Ty iw tym momencie nie mozesz powstrzymac sie,zeby nie pouczac mnie.

--
  • monalisa2016 22.12.18, 23:36
    Ja nie pouczam tylko daje przyjacieskie rady z glebi serca, kazdy ma swoje podejscie jak i zrozumienie rzaczy, co kraj to inna mentalnosc jak i obyczaje.
    Tu o ciebie nie chodzilo w moim poscie tylko o brata_kryzysa, przciez jego sie zapytalam czy moge go nazywac od razu polska swolocz, ale to byl zart z mojej strony na jego bezmyslny post.

--
    =================
  • monalisa2016 23.12.18, 00:22
    Wielka szkoda ze tu wiekszosc nie zna j. niemieckiego, Meisterstuck von Nicolaus Fest (AfD)
    www.youtube.com/watch?v=86uR0PXrsVQ

--
    =================
  • the-great-inuk 23.12.18, 13:37
    monalisa2016 napisał(a):

> Wielka szkoda ze tu wiekszosc nie zna j. niemieckiego, Meisterstuck von Nicolau
    > s Fest (AfD)
    =========================================

"Bydło faszystowskie, antysemita, szmata rasistowska!"

Nazwał mnie taki jeden Patriotyczny Rodak z Kaszubów Dolnych.

A ja tylko próbowałem skorzystać z prawa wolności słowa... Freedom of speech /po naszemu/

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka