24.12.18, 01:17
Witam
Edytor zaawansowany
  • wwwi.gil 24.12.18, 01:18
    Jakas zaraza mine zabanowala, czy ty Igor cos o tym wiedzialws?
  • monalisa2016 24.12.18, 01:51
    Za duzo hasales nieprzyzwoicie na forach. smile

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • wwwi.gil 24.12.18, 02:59
    Ja pisalem o Rzydach, igor pisze o Zydku swoloczy Sorosie i jego nie banuja.
  • rosjaiswiat1 24.12.18, 13:56
    wwwi.gil napisał:

> Ja pisalem o Rzydach, igor pisze o Zydku swoloczy Sorosie i jego nie banuja.

Bo ja pisze na swoim prywatnym forum, na ktory etatowy cenzor nie wchodzi, oczywiscie do czasu.
    Gdy zabieram glos na innych forach, to z innego konta i zawsze z bramki proxy, zeby nie stracic mozliwosc pisania na wlasnym forum. Przeciez o tym wszystkim pisalem tobie juz duzo wczesniej. Ale ty nie czytasz uwaznie posty innych, i przez to masz ciagle jakies problemy.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • rosjaiswiat1 24.12.18, 12:44
    wwwi.gil napisał:

> Jakas zaraza mine zabanowala, czy ty Igor cos o tym wiedzialws?

Ja mam mozliwosc ciebie zabanowac tylko na forum "Rosja i swiat". Ale cenzor etatowy gazety.pl ma mozliwosc zababnowac ciebie na calej platformie. Wiec jesli ciebie zababnowali za twoja "tworczosc" na forum "Swiat", to automatycznie ty dostales bana pisania na wszystkich forach gazety.pl.
    Jesli nie chcesz, zeby dostawales bana na pisanie na tym forum, to zaloz specjalne konto i pisz przez bramke, ktora uzywasz tylko tu. Wtedy nawet jesli dostaniesz bana po IP adresu tam, to tu bedziesz miec mozliwosc pisac nadal.

p.s. ja juz wielokrotnie tlumaczylem, ze uczestniczac w dyskusjach na forach, gdzie adminem sa etatowi cenzorzy gazety, wy nie tylko naarazacie sie na bana po IP adresu, a i legitymujecie te smietniki, z ktorych was wyrzucaja.

--
  • wwwi.gil 24.12.18, 13:24
    Igor, ja mialem bana na forum swiat i na aquanet ale tu moglem pisac Pozniej i tu mnie zaraza dopadla To jest dla mine nowosc.
  • rosjaiswiat1 24.12.18, 13:31
    wwwi.gil napisał:

> Igor, ja mialem bana na forum swiat i na aquanet ale tu moglem pisac Pozniej i
    > tu mnie zaraza dopadla To jest dla mine nowosc.

Bo najpierw ciebie banowali tak zwani "spoleczni" cenzorzy, ktory nie maja mozliwosci banowac po IP adresu. A bana na calej platwfomie dostales od etatowego cenzora, ktory takowa mozliwosc ma.

--
  • wwwi.gil 24.12.18, 13:46
    Czyli etatowemu sie tez nie podobalo co pisalem na tym forum I zabanowal i tu tez.
  • rosjaiswiat1 24.12.18, 13:52
    wwwi.gil napisał:

> Czyli etatowemu sie tez nie podobalo co pisalem na tym forum I zabanowal i tu t
    > ez.

Ty, prawdopodobnie nie rozumiesz czym jest ban po IP adresu, i czym jest platforma gazety.pl. Gdy tylko ty dostajesz bana po IP adresu, to ty automatycznie nie bedziesz mogl pisac na zadnycm forum tej gazety, nawet na forum "Kuchnia", gdzie forumowiczki dziela sie przepisami.

--
  • wwwi.gil 24.12.18, 14:24
    Igor, ja rozumie dokladnie co to IP i ban, nawet kiedys pisalem przez bramki ale pisze jeszcze ze ja nie moglem pisac na tych dwoch forach i oczywiscie ze nie pisalem z tego powodu ale dlugo pisalem po tym na tym forum az i tu dostalem bana. Czyli jedna konkluzja jest z tego ze etatowy admin nie lubil tego co i tu pisalem i dal mi bana I tu nie pytajac ciebie czy moze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka