Dodaj do ulubionych

Wesolych i zdrowych swiat!

• monalisa2016 24.12.18, 17:02
    Frohe Weihnachten für alle.

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
    Odpowiedz: Jak zniknie pszczoła, zniknie też człowiek.
  • monalisa2016 25.12.18, 00:45
    monalisa2016 napisał(a):

> Frohe Weihnachten für alle.
    >

Stare ale ladne, dzis odkrylam ze mam odziedziczona plyte z rosyjskimi kolendami tego niezyjacego juz piosenkarza z czterema oktawami, potezny glos > Rosjanin ??? wedlug wiki Niemiec ??? ale wiki nie zawsze pisze prawde.
    www.youtube.com/watch?v=z4YXFE9l0JY
    A to tez z archivim, nie wiem z ktorych lat pochodzi.
    www.youtube.com/watch?v=L0lFY8vwQ0c

--
    "Złote"(lol) mysli zebrane z forum (cytat wpisu babaobaba) "Wrogowie PiS ubzdurali sobie, że nowy minister rolnictwa zezwolił na stosowanie w rzepaku substancji toksycznych, które trują pszczoły. To atak ślepych z nienawiści osobników, którzy nie zdają sobie sprawy z tego jak niebezpiecznym owadem jest pszczoła, której użądlenie może nawet spowodować zejście śmiertelne."
    =================
  • monalisa2016 25.12.18, 02:22
    smile dobre.
    www.youtube.com/watch?v=Tc5NJ7gi790

--
    =================
  • eva15 26.12.18, 23:12
    Ten Reboff to naprawdę Niemiec, ale fajnie po rusku śpiewał...
  • brat_kryzysa 24.12.18, 18:53
    Fajne świąteczne cycki, trochę plastikowe ale na miarę współczesnych swiat

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • wwwi.gil 25.12.18, 01:12

youtu.be/e-b-OpkmYGQ
  • monalisa2016 25.12.18, 02:23
    Telepatie wigil, nie czytalam twojego postu a to samo postowalam wyzej.

--
    =================
  • wwwi.gil 25.12.18, 02:41
    Bylas pierwsza.
  • the-great-inuk 25.12.18, 11:06
    Loriots Weihnachten bei Hoppenstedts

Boże-Narodzenie bez Hoppenstedtów, to zmarnowane święta...

Ot, co...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 25.12.18, 11:15
    A to mój klasyk ze wczesnych lat dziecięcych...

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 26.12.18, 14:09
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/QVoE3Xecgb78gZBi6X.jpg

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • wwwi.gil 26.12.18, 14:16
    Dawno sie tak nie usmialem.
  • eva15 26.12.18, 23:44
    Ha, ha, no i po świętach. Na święta wyjechałam, miałam utrudnione możliwości do składania życzeń.
  • rosjaiswiat1 27.12.18, 13:34
    eva15 napisała:

> Ha, ha, no i po świętach.

Jak co roku smile

>Na święta wyjechałam, miałam utrudnione możliwości do
    > składania życzeń.

Mam nadzieje, ze Swieta spedzila tak samo dobrze, a moze i lepiej,jak i ja.

--
  • wwwi.gil 26.12.18, 14:25
    Czy wierzysz w Santa? Zapytal Donald prezydent USA 7 letnia dziewczynke, tak, odpowiedziala a czy ty wierzysz w demokracje zapytala dziewczynka prezydenta a prezydent na to, co to denokracja i gdzie ona sie znajduje?

abcnews.go.com/Politics/president-trump-asks-year-believes-santa-claus/story?id=60006120
  • gloubiboulgomm 27.12.18, 08:20
    Skladamy zyczenia rosyjskim Polakom ktorzy poznikali w 1937 roku.
  • aby 27.12.18, 21:48
    Zmarłym wesołych i zdrowych świąt?
    Pomysł debilny i niestosowny.
    SkładaMy? Kto my?
  • rosjaiswiat1 27.12.18, 22:23
    aby napisał:

> Zmarłym wesołych i zdrowych świąt?
    > Pomysł debilny i niestosowny.

Rusofob = debil, nic nowego.

> SkładaMy? Kto my?

Prawdopodobnie debily, do ktorych ten głąb nalezy.

.
    --
  • gloubiboulgomm 28.12.18, 13:27
    Nie jestem rusofobem, jestem ruskofobem a to nie to samo.
    Na tym forum nie ma ani jednej Rosjanki, ani jednego Rosjanina; dewie niemieckie prostytutki, klakierzy i adorator bandziora z KGB.
  • monalisa2016 28.12.18, 13:48
    Prostytutkami sa ci ktorzy lataja na pasku deep state i Brytyjczykow (nie chodzi mi tu o spoleczenstwo!), mam nadzieje ze Trump z tym niedlugo skonczy, widac to krok po kroku w jego dzialaniach jak i wypowiedzi. Kto tu wyszedl na prostytutke? Ano ten, co nie rozumie, co sie w okolo jego dzieje czyli debil oskarzajacy innych o to. Debil zawsze zostanie debilem swiadomie czy nieswiadomie, on tego nie pojmuje wiec oskarza swiadomie o to innych wiec swoim debilstwem, potwierdzil sie sam osobiscie tu na forum. Co z takim debilem zrobic?

--
    =================
  • rosjaiswiat1 28.12.18, 14:13
    monalisa2016 napisał(a):

> Co z takim debilem zrobic?

Nic, bo jemu juz nic nie pomoze.

--
  • monalisa2016 30.12.18, 12:53
    wwwi.gil napisał:

> Czy wierzysz w Santa? Zapytal Donald prezydent USA 7 letnia dziewczynke, tak, o
    > dpowiedziala a czy ty wierzysz w demokracje zapytala dziewczynka prezydenta a p
    > rezydent na to, co to denokracja i gdzie ona sie znajduje?
    >
    > abcnews.go.com/Politics/president-trump-asks-year-believes-santa-claus/story?id=60006120

Santa Claus rowna sie demokracji > dobry zart Vigil.
    Donald dal tu wyraznie do zrozumienia koniec z klamstwami przez to ta wypowiedz obiegla swiat i byla cytowana przez wiele mediow.

--
    =================

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka