Dodaj do ulubionych

Nienawiść polskiej elity rządzącej do Rosji

05.01.19, 02:12
Znaleziono w sieci:

Kto kraj swój kocha szczerze i uczciwie, ten nieszczęścia na naród nie sprowadza.

Agresywne zachowanie oraz prowokowanie naszych wschodnich sąsiadów jest niczym innym, jak realnym tworzeniem ogromnego zagrożenia dla całego społeczeństwa. Praktyka polityczna wspierająca zapędy geopolityczne antyrosyjskich sił, w pełnym zakresie inspirowanych oraz wspieranych przez Stany Zjednoczone, z premedytacją utrzymuje Polaków w zakłamaniu i strachu. Sztucznie wykreowana na agresora oraz wroga państwa polskiego Federacja Rosyjska, staje się ofiarą wielu ataków międzynarodowych, gdzie polscy politycy są przodownikami.

Mała grupa ludzi uzurpująca sobie prawo do bycia panami życia i śmierci swoje zdemoralizowane czyny oraz antyrosyjskie, przeżarte rusofobią wypowiedzi, podpisuje oraz autoryzuje całym narodem. Jest to podłe i nie ma na taki proceder żadnego wytłumaczenia. W Polsce zabronione jest propagowanie oraz głoszenie nienawiści do drugiego narodu! Jakże to tak? Dlaczego zatem politycy mają przyzwolenie na łamanie prawa!? „Prawo polskie....” jest interpretowane oraz stosowane w sposób indywidualny, na potrzeby aktualnej racji stanu oraz układu politycznego. Tego rodzaju proceder można określić mianem tworzącego się państwa policyjnego, gdzie władzę absolutną, przynajmniej na razie, zaczyna stanowić jeden człowiek lub wydzielona grupa ludzi.

Zbrojenie oraz prężenie muskuł w kierunku Rosji, godzi w bezpieczeństwo nas wszystkich. Prowadzona polityka w myśl fałszywych demokratycznych haseł, skrupulatnie ukrywa drugie dno przedstawiające faktyczne zamiary USA, kraju, dla którego jesteśmy dozgonnie oddanym oraz posłusznym wasalem... Określenie to jest precyzyjne i nie do podważenia, bo który kraj otwiera swoje granice przed obcymi wojskami, znając ich zamiary oraz strategię działania. Jeżeli udostępniamy terytorium polskie obcym siłom, automatycznie zdradzamy swoje zamiary. Nie mnie osądzać, jak jest w realu, ale nie trzeba dużej znajomości taktyki oraz myśli przewodniej zachodniego agresora, aby rozszyfrować i perfekcyjnie ocenić, do czego prowadzi małymi krokami stronnicza, agresywna, pozbawiona wszelkich zasad polityka...

Pytanie, co dalej. Każdy musi je zadać sobie sam. Jeżeli nie nastąpi diametralna zmiana, pewnikiem pogrążymy kraj w ogniu nienawiści oraz pożogi, oby nie wojennej. Brudna polityka wiadomego "wroga" Rosji, wciąga nas wszystkich w stan, który doprowadzi do nieodwracalnych konsekwencji, odbiją się one na kilku pokoleniach, jeżeli nie powstrzymamy nienawiści i niepohamowanej fobii wymierzonej w Federację Rosyjską.

Mamy do czynienia z pokazowym otumanianiem w wydaniu naszych elit sprawujących władzę absolutną, kompletnie nie liczących się z potrzebami społeczeństwa. Kraj podpierany fałszywymi ideałami skrajnego nacjonalizmu, bazujący na zakłamanej historii oraz ultranarodowym toku myślenia, co spycha cały nasz dorobek w głęboką przepaść (…)

Braterstwo Polsko Rosyjskie

Piotr Bolo Radtke

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
Edytor zaawansowany
 • boavista4 05.01.19, 03:22
  przecietny Amerykanin wyobraza sobie ze Polska na Biegunie Polnocnym , tuz za Portugalia. Szerzy sie fobie antyrosyjska i antygermanska, wychowuje sie narod na don Kichotow swiata, na narod sklocony ze wszystkimi sasiadami i niezdolny do samodzielnej egzystencji. Ale podobna nienawisc proboja szerzyc takze wsrod Niemcow i Rosjan i innych narodow. Jest to typowe dla zydowskiej masoneri.
 • rosjaiswiat1 05.01.19, 12:51
  boavista4 napisał(a):

  > przecietny Amerykanin wyobraza sobie ze Polska na Biegunie Polnocnym , tuz za
  > Portugalia.

  Jest taki kawal: Amerykanie znaja tylko trzy narodowsci: Amerykanie, Ruskie i Nieruskie.

  >Szerzy sie fobie antyrosyjska i antygermanska, wychowuje sie narod
  > na don Kichotow swiata, na narod sklocony ze wszystkimi sasiadami i niezdolny d
  > o samodzielnej egzystencji.

  Podstawowa cecha narodowa Polakow, to klotliwosc. To ta cecha doprowadzala Polske do rozbiorow, i to ta cecha powoduje, ze Polacy nie lubia nikogo, zaczynajac od siebie.

  Ale podobna nienawisc proboja szerzyc takze wsrod
  > Niemcow i Rosjan i innych narodow.

  Nie wiem co dzieje sie wsrod Niemcow, ale w Rosji nie dostrzegam proby szerzenia nienawisci do innych narodow.


  > Jest to typowe dla zydowskiej masoneri.

  Obwiniajac za wszystko Zydow, my nigdy nie pozbedziemy sie problemu, ktory tkwi w nas. Zydzi nie tworza swiat, oni tylko wykorzystuja nasze slabosci. Wiec musimy zaczynac od siebie.


  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka