Dodaj do ulubionych

ten pogrzeb w Gdansku otwiera oczy

19.01.19, 13:30
jak bardzo narod pozbawiony jest zdrowego rozsadku.
Owsiak - intelektualny kabotyn, kulturalny glupek, oszust, ktory kopiuje Goebelsowska Orkiestre Zimowej Pomocy i szerzy masowe duraczenie i przywlaszcza sobie prawie 50 procent zebranych pieniedzy.
Adamowicz - oskarzony o korupcje, szykanowany przez PO, po zabojstwie staje sie swietym, pochowanym w katedrze, pomimo ze popieral gejow, aborcje i zdradzil ksiedza Jankowskiego.
Usuniecie pomnika Jankowskiego to rowniez usuniecie moralnego statusu Solidarnosci i polskliego wkladu w obaleniu komuny.
en.wikipedia.org/wiki/Winterhilfswerk
To wszystko burzy poczucie jednosci narodu polskiego.
Jaki bedzie nastepny krok? w kierunku zlikwidowania polskiej niepodleglosci?

Zabojca Adamowicza
sa teorie nze byl niepoczytalny, ale z drugiej strony wszystko wygladalo na bardzo precyzyjna i logiczna strategie zabostwa. Nawet oswiadczenie matki o jego schizofremi i jej prosbie o zatrzymanie go w wiezieniu, moze miec tylko jeden cel, ochronic go przed najwyzszym wyrokiem sprawiedliwosci.
I do tego ten nieslychany szloch narodu, tak nieobecny w czasie innych zabojstw w Polsce jak katastrofa samolotu z polskimi generalami, zabojstwo Leppera i tylu innych. Ostatecznie Adamowicz nie byl wybitna osobistoscia w Polsce.

To wszystko zwiastuje coraz gorsza przyszlosc dla Polski.
Edytor zaawansowany
 • boavista4 19.01.19, 13:36
  en.wikipedia.org/wiki/Winterhilfswerk
 • wwwi.gil 19.01.19, 15:16
  www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/amp/world-europe-46930974#ampshare=https://www.bbc.com/news/world-europe-46930974

  Owsiak oszusta nie bylo na orgii pogrzebowej chyba.
 • boavista4 19.01.19, 16:15
  Podobnie do Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, zmarły prezdent Gdańska, Paweł Adamowicz, budował Królestwo Boże na ziemi. Zaczął od siebie. Liczby nieruchomości będących jego własnością sam nie potrafił zliczyć.
 • brat_kryzysa 20.01.19, 08:16
  Masz nieźle naryte pod deklem powielajac o WOŚP te bzdury, ich finanse SA rozpisane co do zlotowki, najpierw sprawdź zanim zaczniesz pisać o 50 %.
  Najlepiej to zależy z swoją fundację w której będziesz robić co chciał wedle uznania bo WOŚP jest dobrowolna zbiórka. Zal boawista czytać ciebie

  --
  Optyka której nie znosi cenzura
  pl.sputniknews.com
  twitter.com/kacapmsk
  alexjones.pl/
 • brat_kryzysa 20.01.19, 08:22
  Akurat Lepper mówił dość dosadnie o zmanipulowanych ludziach jak ty
  m.demotywatory.pl/4690164/Madre-slowa-Andrzeja-Leppera-

  --
  Optyka której nie znosi cenzura
  pl.sputniknews.com
  twitter.com/kacapmsk
  alexjones.pl/
 • berek_p 20.01.19, 12:47
  Sprzęt medyczny zakupiony przez fundację Owsiaka pomaga leczyć ludzi lecz bez obsługi i oddania lekarzy będzie nic nie warty. Problem leży u złoża natury społeczeństwa które nie chce poświęcić się dla dobra człowieka.
  Lekarzy interesują tylko pieniądze i najlepiej bogacić się na państwowych stanowiskach.
  Nie tędy droga...
 • boavista4 21.01.19, 10:10
  a nie takich amatorow jak wy.

  Pan Michalkiewicz mowi tak jak jest!

  19 stycznia zakończyły się w Gdańsku uroczystości pogrzebowe tamtejszego prezydenta Pawła Adamowicza, którego kilka dni wczesniej, na oczach setek ludzi zadźgał Stefan W., o którym wiemy tyle, że z bronią w ręku rabował banki, a zdobyte w ten sposób pieniądze wydawał na imprezowanie i plażowanie w ciepłych krajach. Wiemy też, że zdiagnozowano u niego schizofrenię – miejmy nadzieję, że nie tę bezobjawową, tylko tę zwyczajną. Wspominam o tym, bo na temat zabójstwa prezydenta Pawła Adamowicza powstało już mnóstwo teorii spiskowych, podobnie jak na temat katastrofy smoleńskiej, która zresztą już się wypaliła. Gdyby zatem nie było to niegrzeczne w stosunku do nieboszczyka i jego rodziny, można by powiedzieć, że ta tragedia przyszła w samą porę. Nie tylko dlatego, że Platforma Obywatelska coraz bardziej upodabniała się do francuskiego generała Berthiera, o którym Napoleon powiedział, że specjalnie wyniósł go tak wysoko, by każdy zobaczył jego małość. Jeszcze z Donaldem Tuskiem na czele PO widać było, że prochu to ona nie wymyśli – a cóż dopiero z panem Schetyną na fasadzie?
  www.magnapolonia.org/rendez-vous-w-bazylice/?fbclid=IwAR1SMrab7Dk61RmOZ08T2n80fP5n7ODCSqQntKkCutvRj_ZM2o2ltdl4J28
 • boavista4 21.01.19, 17:51
  Włodzimierz Małota CM ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy, pracujący między innymi w Hondurasie i Papui-Nowej Gwinei skomentował „uroczystości pogrzebowe”, które miały miejsce w bazylice mariackiej w Gdańsku. Nie pozostawia suchej nitki także na upolitycznionych hierarchach.

  – Odnotowujemy: Gdańsk, 19.01.2019. Największa jak do tej pory kumulacja elementów „nowej religii niby-katolickiej” w Polsce – napisał ks. Małota CM na Facebooku.
  Czego tam nie było… najwięksi wrogowie Koscioła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej, jakiś podobno-konserwatywny arcybiskup udzielający Komunii świętej komu-popadnie, z rozpędu nawet ateistom wojującym, masoneria pisząca scenariusz liturgii „katolickiej”, zwolennik aborcji i propagator sodomii ogłoszony jako „santo subito”… po prostu – kumulacja – dodał ksiądz w komentarzu.
  nczas.com/2019/01/21/ostry-wpis-ksiedza-misjonarza-na-temat-uroczystosci-pogrzebowych-adamowicza-najwieksi-wrogowie-kosciola-na-honorowych-miejscach-jakis-podobno-konserwatywny-arcybiskup/?fbclid=IwAR1dTQTsr_D_-CzTZQyodrQxBggxRYQTdY4yTB6eRyZqQGwdOR5cYWFccwI

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka