Dodaj do ulubionych

Irlandia ma zryc rzydowski kit divvy miala

26.01.19, 22:25
rzygac.
Polska juz nie raz ten kit zarla I dalej bedzie zarla no chyba ze moanlisa cos zmieni.
marucha.wordpress.com/2019/01/26/izrael-grozi-irlandii-koncem-dobrych-relacji-z-usa-na-skutek-prawa-zakazujacego-importu-izraelskich-towarow/
"Kilka dni temu Donald Trump podpisał zresztą specjalną ustawę 672, która ma za zadanie walkę z antysemityzmem w Europie. Bardzo możliwe, że na celowniku znajdzie się teraz Irlandia. Sam Izrael udowadnia po raz kolejny, że mimo niewielkiej powierzchni, kraj ten jest właściwie największym mocarstwem świata, de facto zarządzającym Stanami Zjednoczonymi."
Edytor zaawansowany
 • aby 27.01.19, 06:46
  Ustawa zakazująca sprzedaży towarów produkowanych na terytoriach okupowanych przez Izrael została uchwalona przez Senat, a w czwartek przeszła pierwsze czytanie w izbie niższej parlamentu (Dáil). Nie ma żadnych szans to, by jej postanowienia stały się prawem, ponieważ zdecydowanie przeciwny temu jest rząd i sądy. Przede wszystkim jednak, Irlandia jako kraj EU nie może wprowadzać na własną rękę żadnych tego rodzaju restrykcji.
  To, że sprawy zaszły tak daleko pokazuje, ze w Irlandii (jak i w Wielkiej Brytanii) scena polityczna nie jest tak solidnie ustawiona a społeczeństwo nie zostało poddane systematycznej reedukacji jak w innych krajach. Można domniemywać, że te zaniedbania będą odrabiane (m.in. w ramach Paktu o przyjaźni i szerokiej wymianie doświadczeń jaki przed kilku dniami zawarły rządy Irlandii i RFNu, państwa with a special commitment to support Israel).
 • wwwi.gil 27.01.19, 15:51
  Oczywiscie ze tak jest jak piszesz, dlatego ja napisalem ze Irlandczycy beda zrec rzydowski kit, wyprodukowany na terenach okupowanych przez okupowanych Palestynczykow niewolnicza praca a caly dochod bedside rzydowski.
  Igor sie ze man nie zgadza ze swiatem rzadza Rzydy bo pewnie uwaza ze Putin tez rzadzi.
  Tak, rzadzi na Ile mu Rzydy pozwalaja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka