Dodaj do ulubionych

Europa startuje swoja SWIFT-Alternative

31.01.19, 18:39
Chiny maja swoja alternatywe do kontrolowanego przez Stany SWIFT'u przez to cyrk z Huawei jak i aresztowaniem w Kanadzie szefowej odpowiedzialnej za finanse.
Rosja ma juz tez swoj alternatywny system przelewow na ktory nie maja pelnego dojscia Stany, a teraz Europa stawia im czola. Swiat tasuje sie na nowo.

www.zerohedge.com/news/2019-01-31/eu-launches-paris-based-instex-skirt-us-sanctions-iran

--
......................................
Gdzie tu ocieplenie klimatu?
www.youtube.com/watch?v=0Lz8kwTIOww
www.pi-news.net/2019/01/winter-ade-wie-die-spiegelbarone-den-schnee-vor-19-jahren-abschafften/
Edytor zaawansowany
  • the-great-inuk 31.01.19, 20:00
    Zajrzałem szybciutko do mego segregatora: "Zobowiązania finansowe".

Persji nie znalazłem.
    A centryfugi zapłacili mi już przed kilku laty. Do ostatniego szeląga.

BTW
    Co porabia Soraja? Dawno nic o niej nie słyszałem, żyje jeszcze?
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • wwwi.gil 01.02.19, 02:50
    Pic na wode fotomontaz.
    Europa moze tyle co nic, jeszcze wove dollars
    A Trump dalej tanczy do muzyki rzydowskiej.
  • rosjaiswiat1 01.02.19, 21:41
    wwwi.gil napisał:

> A Trump dalej tanczy do muzyki rzydowskiej.

vigil, jestes bardzo monotematyczny, a przez to nieciekawy.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • wwwi.gil 01.02.19, 22:02
    Monotematyczny ?
    Przeciez SWIFT to europejska firma belgijska moanlisa mi zripostowala jak napisalem ze rzydowska to co znowu druga europejska firma moze juz gojska walczaca z rzydowska?
  • rosjaiswiat1 01.02.19, 22:11
    wwwi.gil napisał:

> Monotematyczny ?

Tak, jestes takowym, bo kazdy twoj wpis jest o rzydach, czego nie dotyczylby temat. Tylko nie pisz, ze w ten sposob walczysz z rzydkami, bo to dziecinada. Jak chcesz walczyc, to ucz sie ode mnie smile
    www.youtube.com/watch?v=olOmCeWKXf4&lc=z230hzearnapxhefpacdp43bcqsjbi1dqrpvqg45k2dw03c010c

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • wwwi.gil 01.02.19, 22:17
    A kto ci sugwruje ze ja walcze w ten sposod z rzydkami czy to sam wymysliles?
    Putin musi sie z nimi ukladac a ty mnie posadzasz o takie niecenstwa.
    Ja pisze ze narazie to rzydki rzadza tym swiatem a gdzie nie rzadza probuja tam wprowadzic rzydowszczyzne czyli tez rzadza.
  • monalisa2016 01.02.19, 21:53
    Gdybys zrozumial taniec Trumpa Vigil bylo by dobrze ale jak widac z tego co piszesz absolutnie nic nie kumasz.

--
    "Sei wachsam"
    www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
  • wwwi.gil 01.02.19, 22:25
    Tak, tak moanlisa, àaaaa, uuuuuu, ooooooooh.........
    Maduro tez tego tanca trumpkowego nie rozumie.
  • monalisa2016 02.02.19, 01:05
    wwwi.gil napisał:

> Tak, tak moanlisa, àaaaa, uuuuuu, ooooooooh.........
    > Maduro tez tego tanca trumpkowego nie rozumie.
    -----------------------------------
    Gdyby tanczyl nie byloby tego:

www.congress.gov/bill/115th-congress/house-bill/5404/text
    Vigil moze to skomentujesz przyblizajac nam ten temat?

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 02.02.19, 04:24
    moanlisa ja nie man czasu bawic sie w politykierowanie ja jestem stary wrobel na plewy sie nie nabiore nie wazne z ktorej stajni.
    Wiem swoje i jak narazie nie widze zmian ktore mialy nastapic z twoim uzytecznym idiota Trumpem, ktory robi SOS jak jego porzednicy, bo idiota na tym stanowisku ma byc dla Rzydkow uzyteczny.
  • monalisa2016 02.02.19, 15:49
    wwwi.gil napisał:

> moanlisa ja nie man czasu bawic sie w politykierowanie ja jestem stary wrobel
    > na plewy sie nie nabiore nie wazne z ktorej stajni.
    > Wiem swoje i jak narazie nie widze zmian ktore mialy nastapic z twoim uzyteczny
    > m idiota Trumpem, ktory robi SOS jak jego porzednicy, bo idiota na tym stanowis
    > ku ma byc dla Rzydkow uzyteczny.
    ................................

Stary wrobel dajesz sie na kazdym kroku zlapac na plewy piszac najwieksze bzdury zamiast odczekac cierpliwie ogloszenie zakonczenia jak i opublikowania raportu Roberta Müllera wtedy sie dowiesz czy Trump tanczy pod muzyke pod jaka tanczyla klika Hillary.

28.01.19 donosilo POLITICO ze Whitaker oswiadczyl ze Robert Müller jest krotko przed zakonczeniem swojego raportu w sprawie Russiagate, znaczy sprawy wchodza w najbardziej goraca faze i tu bedzie rozstrzygniecie sprawy deep state.
    Dlaczego na te wiesci ustepuja wiele CO z stanowisk w waznych instytucjach np. slynni promineci: Swiatowy Bank, Rothschild z califorynskiej firmy energetycznej, ... itd? Rodzina Rothschild wycofuje sie z wielu rzeczy nie tylko w Stanach ale tez w Europie, jak myslisz Vigil dlaczego? smile
    Oj bedzie, bedzie wesolo w Stanach i to najprawdopodobniej w nastepnych tygodniach albo miesiacach. smile

Ale co moze wiedziec na ten temat mieszkaniec Stanow twierdzacy ze jest starym wroblem, zna sie na wszystkim i nie da sie zlapac na plewy? smile

"Sei wachsam"
  • monalisa2016 03.02.19, 15:16
    Cosi dla Vigila, starego wrobla moze wytlumaczy masowa rezygnacje z stanowisk w Stanch, tu tylko info o CEO's a gdzie inni?

www.google.com/search?biw=1536&bih=730&tbs=qdr%3Am&ei=ZfVWXN79HMHNwQLAwKDgBg&q=www.resignation.info%2Flist+%2B+ceo+%2B+USA&oq=www.resignation.info%2Flist+%2B+ceo+%2B+USA&gs_l=psy-ab.12...82927.90573..92597...0.0..0.133.455.5j1......0....1..gws-wiz.um2LNamUVrs

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 01.02.19, 22:10
    Tu jest troche wiecej w jezyku niemieckim o tym systemie INSTEX (Instrument in Support of Trade Exchanges) ktory ma obejsc dolara jak na razie w handlu z Iranem, utworzony zostal przez Francje, Niemcy i Wielka Brytanie. Nastepny cios w dolara oraz amerykanskiej hegemonii kontrolowania przeplywow finansowych w swiecie.

Nie sadzilam ze zostanie cos takiego zrealizowane, a jednak stalo sie.

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 01.02.19, 22:11
    Sorry, zapomnialam dolaczyc do powyzszego postu link.

deutsch.rt.com/international/83508-instex-europaisches-bezahlsystem-zur-umgehung/

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 02.02.19, 01:09
    Nie na temat ale z tej beczki jako info dla Vigila.
    OK, to jest Europa ktora zadaje cios fiat-walucie o nazwie dolar, spojrzmy na Zimbable, tam Chiny drukuja nowa walute ktora ma zastapic uzywanego przez nich dolara. Nowa waluta Zimbauble ma miec pokrycie w zloscie.

--
    "Sei wachsam"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka