Dodaj do ulubionych

Doigrała się!

05.02.19, 19:02

Z sąsiedniego forum:

By daleko nie szukac Niemcy z tego forum jak jorl, eva, szwampuch czy cezar sa wszyscy antypolscy bo taka byla polityczna linia Niemiec

Ot, co...
--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 05.02.19, 20:26
    Gdy czytam teksty tego padalca, to mam wrazenie, ze wsadzilem rece w cos bardzo brudnego, i mam od razu chec umyc sie.
    Wiec mam prosbe - nie cytuj tego gada, wystarcze, ze wkleisz link i zaznaczysz kto jest autorem. OK? smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • the-great-inuk 05.02.19, 21:03
    Nie tylko antypolak,

jeszcze gorzej!

Antyafrykanin!
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 06.02.19, 18:55
    the-great-inuk napisała:

> Nie tylko antypolak,
    >
    > jeszcze gorzej!
    >
    > Antyafrykanin!
    ======================================

Polacy! Polki! Afrykanie! Afrykanki! Wszystkich krajów! Łączcie się przeciwko Niemieckiemu Stammtischowi, Niemieckiemu Rasizmowi, Niemieckiej Ksenofobii, Niemieckiej AfD i tak dalej!
    Jednością silni, rozumni szałem, Razem młodzi przyjaciele!

BTW
    Mógłby ktoś życzliwy wytłumaczyć Francuskiemu Polakowi z sąsiedniego forum właściwe znaczenie słowa: "Stammtisch"
    Z góry serdecznie dziękuję...
    --
  • eva15 05.02.19, 22:07
    Ha, ha, ja wohl!
    Z tym wariatem dyskutować się nie da.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka