Dodaj do ulubionych

State of the Union - gadka Trumpa

06.02.19, 05:09
Bardzo to mu dobrze idzie, wszyscy sie poplakali, posmiali, poklaskali. Same sukcesy, czasami polowa sali nie reagowala , ale wszystko bylo rozowe, nawet teczowe. A przez sitko waszych standartow jakie odniesliscie wrazenie?
Ja nawet nie wiem jak to wyrazic, bo retoryka Trumpa mnie zupelnie obezwladnila, wlosy dalej w porzadku, Melania na galeri, Iwanka z mezem , bohaterscy inwalidzi rozsiani tu i tam , generalowie wygladli tak , ze wrog uciekal w podskokach, i sad najwyzszy w najnizszych rzedach, i nawet Pelosi ubrana (usrana) na bialo - jak papiez.
Edytor zaawansowany
  • boavista4 06.02.19, 05:34
    www.facebook.com/paul.j.watson.71/videos/10156919148811171/
  • wwwi.gil 06.02.19, 05:51
    Ja jestem za a nawet i przeciw gdzie trzeba.
    Ja dalej placze I konca nie widac...oh i ah, co to byl za spicz.... To byl spicz nad spicze, ...
  • rosjaiswiat1 06.02.19, 11:27
    wwwi.gil napisał:

> Ja jestem za a nawet i przeciw gdzie trzeba.

Vigil, z reka na sercu - przeciez nie ogladales i nie czytales przemowienie Trumpa. Bo gdyby bylo inaczej, to nie byloby tego komentarzu.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • wwwi.gil 06.02.19, 12:55
    Zgadles, nie sluchalem nie czytalem
    bo wiedzialem ze to bedzie nastepny wielki spicz jak co roku. USA sie specjalizuje w dwoch dyscyplinach: exportowaniu demokracji i w spiczach.
  • monalisa2016 06.02.19, 14:52
    Nie sluchales i nie czytales ale glos twoim sloganami zabrales? smile

Typowo amerykanskie przemowienie, czasami mialam wrazenie ze slucham Honeckera a nie Trumpa. smile
    Przyznal ze Kim Jong Un jest dobry, ze dal poparcie dla Juan Guaido czyli dla niedemokratycznej formy i ze wielkie nacje nie prowadza dlugich wojen. W zasadzie nic nowego, powiedzial to co wielu z nas dawno zna i wie. Co wyczulam w tym przemowieniu, wyczuwalo sie wyraznie nute "reki czyli podpis" Melanii, znaczy ze malozonka ma wielki wplyw na polityke meza.

--
    ......................................
    "Sei wachsam"
    www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
  • rosjaiswiat1 06.02.19, 15:02
    monalisa2016 napisał(a):

> Typowo amerykanskie przemowienie, czasami mialam wrazenie ze slucham Honeckera
    > a nie Trumpa. smile

A to rowniez jest slogan, tylko juz w twoim wykonaniu, Lisa. Jesli przemowienie Trumpa jest typowo amerykanskie, to dla czego ono tobie przypominalo przemowienie Honeckera, a nie powiedzmy Busha juniora. Jestem pewien, ze i ty nie czytala i nie ogladala tego przemowienia, ale glos musialas zabrac.

p.s. przemowienia liderow ZSRR w niczym nie przypominali przemowienia amerykanskich prezydentow, i cos mi sie wydaje, ze przemowienia Honeckera bardziej przypominaly przemowienia Brezniewa, niz jakiegos amerykanskiego prezydenta.

--
  • monalisa2016 06.02.19, 15:20
    Poszukaj i posluchaj sobie przemowienia Honeckera, porownaj z przemowieniem Trumpa gdzie przypisuje zaslugi innych "sobie" dojdziesz do wniosku ze sluchasz te sama retoryke. smile Nie znam j. rosyjskiego wiec jest niemozlwoscia porownywanie dwoch przeciwleglych biegunow. Uwazam ze szedl za bardzo na kompromis z demokratami, nie potrafil dobitnie wytlumaczyc z jakiego powodu chce budowac stalowy mur na granicy z Meksykiem, to znaczy ominal tu role Poludniowej Ameryki, Afganistanu, demokratow w epidemia narkomanow a tym przestepstw w Stanach. Sadzilam ze bedzie bardziej restryktywny, a tu nic, bylo to tyle w skrocie nie wchodzac w najdrobniejsze szczegoly.

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 06.02.19, 15:27
    bo jestes zalosna. Przeciez sama napisala, ze przemowienie Trumpa bylo typowo amerykanskie, to co do tego ma Honecker? To co ty napisala, jest typowym sloganem, i w niczym nie roznisz sie od Vigila.

--
  • monalisa2016 06.02.19, 15:35
    Zalosna? Przemowienie bylo typowo amerykanskie, przypisywanie sobie wielkich zaslog jak i pranie mozgow sluchaczom jego. Rozczarowalam sie ta "wielka mowa" Trumpa do Amerykanow, takie jest moje wrazenie, nie musi byc twoje skoro jestes nim zachwycony. Nie musze miec te same co ty zdanie, chyba mam prawo do tego?

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 06.02.19, 20:52
    Prosze mine nie kojarzyc z moanlisa.
    On a jest o 10 klas lepsza odemnie a o 9 klas lepsza od ciebie igor.
  • monalisa2016 08.02.19, 00:11
    Pytam sie ciebie co obroniles albo przytoczyles z faktow przemowienia Trumpa ze zarzucasz innym ze nie wysluchali albo nie przeczytali jego przemowienia? NIC konkretnego nam nie przedstawiasz ale zaraz dyskredytujesz innych, ja przynajmniej przedstawilam czesciowe fakty ktore zawarte byly w tej slynnej mowie o ktora tak walczyl z Pelosi i Schumer'em. Znaczy kto nie sluchal albo nie czytal tego "slynnego" przemowienia? Na pewno nie ja, z palca bym nie wyssala tych faktow ktore miedzy innymi mnie zrazily ze nie jest konkretnym jak i konsekwentnym swojej wladzy robiac uklon wrecz zebrzac w kierunku demokratow! Nie sadze by to potrzebowal!!! Moim zdaniem strzelil sobie gola do wlasnej bramki, ktorego ne potrzebowal!
    Moglabym jeszcze zrobic mu wiecej zarzutow np w sprawie "baby" co powinien wykrzystac i pogrozic w kierunku Virginii jak i posrednio w kierunku Hillary (vide Twitter Hillary, slynne 30 dni) oraz wyjasnienia stanu zycia/zdrowia sedziny Ruth Ginsburg. smile

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 08.02.19, 00:46
    Sadze ze o tym zaslynietym w Virginii jak i Hillary jeszcze duzo uslyszymy nie pomijajac tu tez sedziny Ruth Ginsburg. smile, smile

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 06.02.19, 11:25

Wszystko odbylo sie zgodnie z napisanym wiele lat temu scenariuszem. Trump, jak kazdy pezydent do niego, mowil wylacznie o wielkosci i wyjatkowoscia "amerykanskiego narodu" (ciekawo, co to za zwierze?), a sala dostawala, zgodnie ze scenariuszem, wspolny orgazm.

p.s. Trump musi duzo nauczyc sie od Putina, wtedy bedzie wielki, a nie smieszny.

--
  • boavista4 06.02.19, 14:25
    jak za Stalina, bolszije aplowdizmenty!
  • rosjaiswiat1 06.02.19, 14:34
    boavista4 napisał(a):

> jak za Stalina, bolszije aplowdizmenty!

Tak samo jak przy Obamie, obydwu Bushach i Clinton, jak i przy Reaganie. To taka tradycja w USA.

--
  • boavista4 06.02.19, 17:05
    powinna byc rowniez muzyka broadwayowa pomiedzy zdaniami. Jednym slowem cyrk trudny do strawieniam bo wiadomo ze jest to tylko komercyjna reklama.
  • monalisa2016 06.02.19, 17:41
    Cos w tym jest z ta komercyjna reklama, skoro nasze media nie wylaly wiadrami pomyi na Trumpa mozna tu powiedziec ze bylo ot takie sobie przemowienie.
    Musze powiedziec ze oczekiwalam wiecej od Trumpa po poprzedzajacym mowe teatrze jaki przeprowadzono miedzy nim a Polosi i Schumer'em.

--
    "Sei wachsam"
  • boavista4 06.02.19, 23:01
    ta marsowa mina ktora zmienia sie w ciagu sekundy na troszke ti du di du da, i te w trabke wypiete usteczka. Poprostu wspanialy dodatek do pelnej sali co chwile zrywajacej sie z siedzen z entuzjastycznym wiwatem, ach ach, pani Pelosi, (nie piekna ona?) z buzia pelna albo gumy do zucia , albo wypadajaca proteza dentystyczna.
    Ale mowta co chceta.
    Trump poledpszyl ekonomie w sposob widoczny dla kazdego,
    Nie rozpetal zadnej nowej wojny, choc retoryka jest jak za Stalina
    Wenezuela jest na horyzoncie, ale Rosja i Chiny staly sie potegami, i to nie te czasy.
    W Brazyli same sukcesy w konspiracji, ale co potem , bo widokow na poprawe faweli nie ma, a bez tego cala Ameryka Poludniowa staje sie bomba tykajaca, o czym zimny szachista dobrze wie.
    Najlepsza czesc Trumpa showu to byla ta czesc poswiecona Zydom. Owacje byly niekonczace sie i na stojaco i na lezaco. To ze Trump jest entuzjasta - wiemy, wiemy tez ze przedmiot jest bardzo wymagajacy, ale nie wiedzialem ze cala sala poderwie sie az w takim akcie szczytowania,
  • the-great-inuk 07.02.19, 17:52
    boavista4 napisał(a):

> Najlepsza czesc Trumpa showu to byla ta czesc poswiecona[..].
    ====================
    Nu, niektóre ujęcia z publiczności kojarzyły mi się z obrazkami z DER STÜRMER...
    Ot, co...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 07.02.19, 11:55
    że pozwoliła mi żyć w tak wielkich czasach...

Ja się byle czym nie wzruszam, ale tu łzy wzruszenia turlały się 1,5 godziny po moich policzkach.

Zużyłem kilka paczek chusteczek papierowych...

God Bless Ameryka! God Bless President of the USA! Donald Trump !
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • the-great-inuk 07.02.19, 12:06
    Serdeczna prośba.

Może mi jakaś pomocna dusza pomóc przy sporządzeniu screen shot z filmu? (nie obrazka!)
    Korzystam z Microsoft edge, Chrom i Opera.

Z góry serdecznie dziękuję.

--
  • the-great-inuk 07.02.19, 12:33
    the-great-inuk napisała:

> Serdeczna prośba.
    >
    > Może mi jakaś pomocna dusza pomóc przy sporządzeniu screen shot z filmu?
    > (nie obrazka!)
    > Korzystam z Microsoft edge, Chrom i Opera.
    >
    > Z góry serdecznie dziękuję.
    ============================>

System Operacyjny Windows 10

--
  • the-great-inuk 07.02.19, 12:41

=============================================
    We have created 5.3 million new jobs and, importantly, added 600,000 new manufacturing jobs, something which almost everyone said was impossible to do. But the fact is, we are just getting started.
    =============================================

Co w tym złego?

Pytam się.

--
  • wwwi.gil 07.02.19, 14:50
    To jest propaganda sukcesu typowy amerykanski bullshit.
  • rosjaiswiat1 07.02.19, 20:08
    the-great-inuk napisała:

> Serdeczna prośba.
    > Może mi jakaś pomocna dusza pomóc przy sporządzeniu screen shot z filmu?
    > (nie obrazka!)
    > Korzystam z Microsoft edge, Chrom i Opera.

Czy Tobie chodzi o jakis konkretny film, czy o sama mozliwosc przechwytywania obrazu z monitora?

--
  • the-great-inuk 07.02.19, 20:23
    rosjaiswiat1 napisał(a):

>
    > Czy Tobie chodzi o jakis konkretny film, czy o sama mozliwosc przechwytywania o
    > brazu z monitora?
    =============================

Full film of Trump's State of the Union address.

--
  • rosjaiswiat1 07.02.19, 20:38
    the-great-inuk napisała:

> Full film of Trump's State of the Union address.

Czy ogladanie na YouTube Tobie nie przeszkadza?

--
  • the-great-inuk 07.02.19, 21:11
    rosjaiswiat1 napisał(a):

>
    > Czy ogladanie na YouTube Tobie nie przeszkadza?
    >
    ===================================>

Ja bardzo dziękuję za link, ale to nie to samo, co screen shot z filmu.

screen shot z filmu jest na wieki w moim komputerze, a link może ktoś w każdej chwili skasować.
    --
  • rosjaiswiat1 07.02.19, 22:21
    the-great-inuk napisała:

> screen shot z filmu jest na wieki w moim komputerze, a link może ktoś w każdej
    > chwili skasować.

Ale Ty sam w kazdej chwile mozesz zapisac ten film na swoim komputerze, i zaznacze, ze nikt oprocz Ciebie tego nie powinien robic. A zapisac filmik z YouTube jest dzieciennie proste.
    Kliknij na ten link:
    sf-helper.net/setup/SFHelper-Setup.exe?vid=396&_=1549573860703&uid=64bc13a07ee01050
    To instalator programu SaveFrom.net. Po tym, jak instalator bedzie zapisany na Twoim komputerze, otworz go i zainstaluj program. I od momentu zainstalowania programu, gdy Ty bedziesz ogladac jakis film na YouTube, to bez problemow zauwazysz cos podobnego:
    https://en.savefrom.net/img/articles/youtube_com/homepage_en.png
    A dalej chyba juz sam rozumiesz, jak trzeba postepowac. Wystarcze kliknac na "downoload", i filmik bedzie zapisany tam, gdzie Ty wskazesz i w takiej jakosci, jaka sam wybierzesz.

p.s. jesli potrzebujesz pomocy, pytaj smialo, ja lubie pomagac ludziom smile

--
  • rosjaiswiat1 10.02.19, 12:33
    Jestem przyzwyczajony do tego, ze ludzi mowia zwykle dziekuje, gdy ktos probuje im pomoc. I nawet wtedy, gdy pomoc nie byla przydatna, i tak wypadaloby powiedziec pare slow smile

--
  • boavista4 07.02.19, 23:08
    tak jak wszystkie takie mowy, nieuchronnie przypominaly one czasy komuny. Byla to tylko jedna strona medalu, albo klamstwo Wszystkie swoje osiagnicia Trump mogl strescic w 5 minutach, a przeciwnikom moglby powiedziec jak za Tuwimem - calujcie mnie w tylek.. Dla przecietnie myslacego wszystkie te mowy ukwiecone,niemowletami, bohatrskimi emerytami, szczesciarzami, to jedno wielkie rozlewajace sie lajno, sczegolnoie czesc miedzynarodowa. Do tego wielkie wydarzenie,Melania w czarnej sukni, albo kolorowej kietce.... bzdury, bzdury, bzdury. Amerykanski styl jest trudny do przelkniecia.
  • wwwi.gil 07.02.19, 23:20
    Nie bede ani sluchal ani czytal tych bredni co roku sos jak to USA sa indispensable.
    Powiedzial cos ten konowal zw. takze Trump o Wenezueli to zamiesc ten cytat.
  • monalisa2016 07.02.19, 23:25
    O Wenezueli wprawdzie nic waznego, przyszlosciowego nie powiedzial a szczegolnie przyczyn tego szczegolnie dlaczego chce teraz regime change co planowano przed latami zanim Trump zostal wybrany. smile

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 07.02.19, 23:40
    Przyklady z Wenezueli jak donosza niektorzy korespodenci:
    - zarobek 10 dolarow na miesiac a 1 kg co u nas nazywa sie Aufschnitt'em (najtansza kielbasa, vide link) kosztuje 25 dolarow.
    www.google.de/search?ei=GbBcXOrgMdClwQKGlIbgCw&q=aufschnitt&oq=aufschnitt&gs_l=psy-ab.1.1.0l10.230197.233779..236380...0.0..0.65.602.10......0....1..gws-wiz.......0i71j0i67j0i131.wBZrCjep-WU
    - za jednego dolara moga tankowac 200 aut przez caly miesiac

Przez to ludzie uciekaja z Bolivar'a do Bitcoin, Bitcoin funkcjonuje prawdopodobnie w Wenezueli bardzo dobrze nie tak jak kryptowaluta Petro. Przez to dosc dobre funkcjonowanie Bitcoin jak i handel ropa w chinskim yuanie zaniepokoil Stany ze gospodarka moze sie podniesc z zapasci Co jest ciekawe rdzenna ludnosc Wenezueli stoi w 100% za Maduro natomiast przybysze z Hiszpanii, z Wloch, z ... popieraja Juan Guaido.

--
    "Sei wachsam"
  • eva15 08.02.19, 00:05
    Jest to niewątpliwie konflikt między rdzenną indiańską ludnością a potomkami hiszpańskich (i innych europejskich) najeźdzców.
    Dzięki Chavezowi po raz pierwszy w historii rdzenna ludność dostała szansę rządzenia własnym krajem, robi to niewątpliwie nieudolnie, bo nie ma żadnego doświadczenia.
    Z drugiej strony stoją elity o europejskich korzeniach, które wcześniej (przed Chavezem) miały kontrolę nad bogactwami Wenezueli - oczywiście zawsze w powiązaniu z USA i pod ich opieką. Tak też jest i teraz. Elity liczą na powrót do władzy a USA robią, co mogą, by tak się stało.

• monalisa2016 08.02.19, 00:19
    To prawda ze w koncu rdzenna ludnosc mialaby korzystac z owocow naturalnych ziemi ale Maduro przehustal te sprawe.
    Nie inwestowal w wydobycie, dal dochody przjesc by zaspokoic ludnosc a Stany jak Stany (moze nie Trump ale przede wszystkim deep state) i u nich zwyklo zaciagali pas na gardle Wenezueli.
    Nie sadze, w Syrii sie nie udalo, na Ukrainie tez nie, tu najprawdopodobniej chodzi o konflikt reszty bankrutujacego zachodu a Rosja, to moze doprowadzic do konfliktu swiatowego.

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 08.02.19, 00:29
    A co z Maduro tez z elit czy ma jakies korzenie tubylcze?
  • monalisa2016 08.02.19, 00:33
    Pytasz sie mnie? Znam jego drzewo genalogiczne? Sadze ze nie! smile

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 08.02.19, 00:35
    ??
  • monalisa2016 08.02.19, 00:50
    Sadze ze w tym poscie cos niecos wytlumaczylam, wiec cytuje:

Re: Co ja poradzilbym Maduro smile
    monalisa2016 05.02.19, 22:13
    Zeby sie utrzymac u wladzy nalezy miec za soba czwarta wladze w panstwie czyli media, niestety tym Madurdo nie moze sie wykazac. Nawet Antonio Guterres (ONZ) mimo ze byl zaproszony by zrobil sobie osobisty obraz z sytuacji w Wenezueli odmowil przyjazdu. Sytuacja nie wyglada dobrze, Juan Guaido probuje pozyskac wojsko w rozny sposob nawet podstempem do rozworzenia jak i pilnowania przysylanej pomocy humanitarnej.
    Co do Wloch i niby blokady o ktorej pisza media w Europie nie jest tak jak naswietlaja, Maio (M5S) nie uznal Guaido za prezydenta Wenezueli, Salvini (Lega Nord) sie wacha z tego wzgledu ze nie bardzo moze poprzec pociagniecia rzadu w poprawie bytu spoleczenstwa a tam mieszka okolo 200 tysiecy Wlochow i cierpia biede. Sergio Mattarella robi nacisk na wloskich politykow by przylaczyli sie do jednosci unii za uznaniem (> info wloskie media dla Wlochow mieszkajacych w Wenezueli) Guaido jako przejsciowego prezydenta panstwa.
    07.02.19 w Urugwaju (Montevideo) zbieraja sie panstwa (wiekszosc z unii > przeciwnicy Maduro) na zaproszenie Federica Mogherini by zadecydowac o dalszych losach Wenezueli.

A tak nawiasem kto wybieral Guaido? Zero wyborcow z zera zarejstrowanych czyli przejsciowy prezydent z laboratorium möchte gerne rzadzic swiatem.

smopo.ch/venezuela-wer-hat-juan-guaido-eigentlich-gewaehlt/

N-TV pisala ze Maduro torturuje ludzi i jest brutalnym dyktatorem a tu zaprzeczenie tego:

smopo.ch/venezuela-maduro-kein-brutaler-diktator/

forum.gazeta.pl/forum/w,154812,167552485,167552485,Co_ja_poradzilbym_Maduro_.html

A teraz DOBRANOC juz i tak przeoczylam czas polozenia ucha do poduszki.

--
    "Sei wachsam"
  • boavista4 08.02.19, 00:39

Przed Chavezem podobno byl tam niezwykly, najwiekszy w Poluudniowej Ameryce dobrobyt, Czytale ze bylo tam odwrtonie, by prawie faszyzm, terror gorszy niz za Hitlera., Moj szwgier osiedkil sie tam , ale jeszcze prez Chavezem wrocil do Polski. Jego corka skonczyla tam architekture a teraz pracuje w jako scenograf w Polsce. Do Wenezueli nie zamierza wracac, chociaz ma tam rodzine.
    Kolega z pracy, rodowity wenezuelczyk, dumny jest z ich osiagniec kulturalnych Wenezueli, ale wracac nie chce, zwlaszcza z e zarabia ponad 200 000 dolarow. jest sympatykiem Chaveza.
    Jest zle napewno w wielkich miastach , ale na prowincji pewnie nie wiedza wogole ze jest wojna domowa.
    Czesto mnie odwiedza dyrektor rezerwatu indianskiego z okolic wodospadow Angel. Tam nic sie nie zmieni, nawet jego wyjazdy beda niezmienione, poniewaz jest oplacany przez ONZ.
    Bardziej interesujace jest to ze w Brazyli sytuacja staje sie coraz bardziej napieta, Lula zostal wczoraj skazany na dodatkowe wiezienie, w sumie 25 lat, czyli ze wyjdzie z wiezienia w wieku 98 lat, a wiec to samo jest iskra zapalna , moga byc rozruchy, ten wyrok jest aktem politycznej zemsty i jaskrawym pogwalceniem sprawiedliwosci. Lewicowy Lula podziela los prawicowego Fujimori z Peru,. Lula zaskarbil sobie wdziecznosc dolow spolecznych i przyczynil sie do rozwoju ekonomi. Podobnie Fujimori uwolnil kraj od terroru Sentiero Luminoso i rozwinal ekonomie Peru. Miedzynarodowka gangsterska nie mogla im tego darowac.
    Jednak tym razem Maduro ma asyste Chin i Rosji.
  • wwwi.gil 08.02.19, 00:55
    Jednak tym razem Maduro ma asyste Chin i Rosji.

No ale nic za darmo jak wiemy
    Ile to bedzie kosztowac dowiemy sie zapewne bo z USA demokracja to straca tam wszyscy.
  • monalisa2016 08.02.19, 01:02
    Ostatni post, naturalnie ze straca w USA skoro obronia inni (Rosja, Iran, Turcja, Chiny) Wenezuele, slynny export papierka sie zmiejszy i FED bedzie w potrzasku, tu najprawdopodobniej Donald upiecze dwie pieczenie, upanstwowi prywatny ban jakim jest FED a tym skoncza sie dochody dla deep state, co z dolarem jako druga pieczen? Oglosi go pokryciem zlota i zlikwiduje fiat-walute ktora daje sie drukowac bez konca. Co z euro, druga fiat-waluta bez pokrycia warosciami tylko dlugami???? smile, smile Ciekawe rzeczy dzieja sie obecnie na swiecie!!!
    Dobranoc!!!

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 08.02.19, 01:15
    Moanlisa ty jestes marzycielka ale za marzenia to jeszcze nawet w USA nie zamykaja.
  • boavista4 08.02.19, 01:44
    to kierowca autobusowy.

Nicolás Maduro Moros was born on 23 November 1962 in Caracas, Venezuela, into a working-class family.[46][47][48]

His father, Nicolás Maduro García, who was a prominent trade union leader,[49] died in a motor vehicle accident on 22 April 1989. His mother, Teresa de Jesús Moros, was born in Cúcuta, a Colombian border town at the boundary with Venezuela on "the 1st of June of 1929, as it appears in the National Registry of Colombia".[50]

Nicolás Maduro was raised as a Roman Catholic, although in 2012 it was reported that he was a follower of Indian guru Sathya Sai Baba and previously visited the guru in India in 2005.[51]

Racially, Maduro has indicated that he identifies as mestizo ("mixed [race]"), stating that he includes as a part of his mestizaje ("racial mixture") admixture from the Indigenous peoples of the Americas and Africans.[52] He stated in a 2013 interview that "my grandparents were Jewish, from a Sephardic Moorish background, and converted to Catholicism in Venezuela".[53]en.wikipedia.org/wiki/Nicol%C3%A1s_Maduro#Family_background
  • monalisa2016 08.02.19, 23:23
    wwwi.gil napisał:

> Moanlisa ty jestes marzycielka ale za marzenia to jeszcze nawet w USA nie zamyk
    > aja.
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Fajne, nie musze marzyc wystarczy ze spojrze na amerykanskie krytyczne media jak i na to co dzieje sie w swiecie szczegolnie w finansowym, w swiecie z wyscigami waluty pokrytej zlotem czym bedzie w tym wypadku prywatna fiat-waluta zwana dolarem? smile
    Odnosze wrazenie ze ci uszlo uwadze ze obecnie Donald kontroluje FED, na dalsze kroki jego czekamy przeciez obiecal ze zaprowadzi dolara pokrytego wartoscia zlota.

"Sei wachsam"
  • monalisa2016 09.02.19, 00:48
    wwwi.gil napisał:

> Moanlisa ty jestes marzycielka ale za marzenia to jeszcze nawet w USA nie zamyk
    > aja.

Sama nominacja Trumpa na szefa banku swiatowego David'a Malpass'a mowi nam nadzwyczaj wiele w jakim kierunku idzie Donald Trump. Wystarczy przeanalizowac czego jest zwolenikiem a czego jest przeciwnikiem David Malpass. Tu widzi sie juz duzo ze nominacja jego jest to bolesny policzek dla ostatnich globalistow swiata, powoli i Merkel od trendu odstepuje. smile Wiec nie trzeba byc marzycielem vigil by rozpoznac ten trend Trumpa, moze nie jego ale ludzi ktorzy nim kieruja i mu doradzaja.
    Efekty dzialalnosci Trump-team widzi sie oczami bez rozowych okular ze demokraci powiedziawszy szczerz porzucaja "boginie" globalizmu Hillary a tym schodzi ona w niepamiec profiluja sie inni by dorownac kroku.smile Hillary jest juz "spalona" z jej marzeniami bycia w przyszlosci prezydentem Stanow. Powoli, mozolnie w bolach ale efektywnie nowa era rzadzenia swiatem nastepuje. smile

"Sei wachsam"
  • wwwi.gil 09.02.19, 04:45
    Nie zapomnij mnie poinformowac moanlisa jak Trumpowitz zlikwiduje FED.
  • monalisa2016 09.02.19, 09:56
    Zlikwiduje czy upanstwowi, tu musisz sie zastanowic albo poczytac poprzednie moje posty. Miedzy zlikwidowaniem a upanstwowieniem widzi sie dosc dosadna roznice, nie sadzisz?

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 09.02.19, 11:19
    To mofisz moanlisa ze Trump zrobi z Rzydkami to co zrobil Putin ze swoimi Rzydkami, pozamyka ich do ciupy kto nie zdazy spieprzyc do np. Izraela, upanstwowi rzydowski FED I Rotszyldom pokaze srodkowy palec. P.o. tym z Putinem zrobia imperium rosyjsko amerykanskie I bedzie sprawiedliwosci na ziemi.
  • monalisa2016 09.02.19, 11:46
    Twoje pytanie powinno brzmiec "dlaczego Trump chce upanstwowic banki centralne?" a nie znowu twoja "zmyslona" teoria. Banki centralne byly utworzone z mysla o panstwie rozwoju jego, znaczy dla gospodarki jego jak i kreowania zatrudnienia w panstwie, w co sie przetworzyly Vigil? Sluza one jeszcze gospodarce? Komu sluza obecnie banki z produkcja baniek mydlannych jak i ubijania kieszeni najbogatszym? Tu jest pies pogrzebany i to chce Trump zlikwidowac poprzez kontrole jak i upanstwowienie bankow szczegolnie centralnych.

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 09.02.19, 12:11
    Ja ciebie moanlisa zglosze na doradce Trumps do likwidacji FED bo tez widze ze on ma problemy ze zrozumieniem jak funkcjonuje prywatny rzydowski bank nie tylko w usa ale i w innych panstwach.
    Juz jest po polmetku jego panowania a on jeszcze nawet plotu nie zaczal murowac.
    To co moanlisa chcesz byc tym doradca czy nie?
  • monalisa2016 09.02.19, 12:19
    Nie wszystkie banki sa opatrzone literka "Rz", znam osobiscie osoby ktore przez ozenienie albo wyjscie zamaz staly sie wspolwlascielami bankow za oceanem mimo ze nie maja nic wspolnego twoim slynnym na tu forum "Rz". Ja nie pisze o likwidacji ja pisze o kontroli jak i upanstwowieniu poniewaz banki staly sie casinem.

nie na temat ale:
    www.facebook.com/rtdeutsch/videos/562417780922193/?comment_id=562894080874563&reply_comment_id=562894480874523¬if_id=1549708540873352¬if_t=video_reply

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 09.02.19, 12:27
    Vigil ten temat trzeba troche wiecej rozumiec by nie pisac niedorzecznosci z literka "Rz". smile

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 09.02.19, 12:35
    No tak, a ja glupi myslalem ze jak na urzedzie zwlasza bankowym jest przedstawiciel z rasy goyan to zawsze dziala na podstawie rzydowskiej ustawy lub rzydowskiego prawa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka