Dodaj do ulubionych

Przyszłość ludzkości należy do Chińczyków

12.02.19, 16:39
Chińska sztuczna inteligencja jest już obecnie przodująca.
Ludność to akceptuje. Komunistyczna Partia Chin troszczy się o dobro narodu.
Inteligentne kamery dominują w przestrzeni publicznej, każdy wie, że to dla dobra ogółu. Nikt nie protestuje.

Ja osobiście to także popieram. Nie mam nic do ukrycia. Ale mam bardzo niedobre uczucia, gdy jestem zmuszony do korzystania z dworca głównego w Bremen. Przed dworcem obywatele z Afryki handlują jakimiś zakazanymi proszkami i dla policji to jest no go area. Mają po prostu stracha, większego od mojego.

--
www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
Edytor zaawansowany
  • rosjaiswiat1 12.02.19, 20:54
    Wydaje sie, ze Chinczycy maja wszystko, zeby stac supermocarstwem w pelnym znaczeniuj tego slowa. Ale brakuje im jednego - mentalnosci mocarstwowej. Oni nigdy nie byli gotowi do tego, zeby wszystko postawic na jedna karte, i przez to oni nigdy nie wygrywali. ja juz wiele razy pisalem na forum, ze Chinczycy na przestrzeni bardzo dlugiej swojej historii wielokrotnie byli o krok od tego, zeby byc na szczycie, ale w ostatniej chwile szlo cos nie tak, i oni znow spadali w przepasc. Nawet ostania tak zwana wojna handlowa z Amerykanami, rozwiazana przez Trumpa, pokazala, ze Chiny sa gotowi w kazdej chwile ustapic, nawet wtedy, gdy maja same asy w rekach.
    Co do samego artykulu.
    Odnioslem takie wrazenie, ze on jest bardzo upolityczniony, i tak naprawde to, co na zachodzie jest juz na co dzien, zreszta nie tylko na zachodzie (w Rosji rowniez), czyli sledzenie ludzi przy pomocy kamer i programow, zwanych sztuczna inteligencja, w Chinach, nie wiadomo czemu, ma sluzyc nie pilnowaniu porzadka, nie walki z terroryzmem, jak tlumacza zachodniemu plebsu rzadzace, a tylko "dla jeszcze wiekszej efektywnosci rzadzenia, oczywiscie wylacznie autorytarnego, Komunistycznej Partii Chin". Wiec artykul jest bzdurny.
    Wot, czto smile
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • wwwi.gil 12.02.19, 21:15
    I tak beda Chinczykami rzadzic Rzydy, czyli przyszlosc nalezy do Rzydow jak do tej pory.
  • the-great-inuk 13.02.19, 11:35
    rosjaiswiat1 napisał(a):

jest juz na co dzien, zreszta nie tylko na zachodzie (w Rosji
    > rowniez), czyli sledzenie ludzi przy pomocy kamer i programow, zwanych sztuczna
    > inteligencja,
    ====================================
    Bardzo popieram. Nie mam nic do ukrycia. Nikogo nie okradłem. Nikogo nie zabiłem.

Kilka lat temu na dworcu metro w Mińsku wybuchła bomba.

Dwom młodym Białorusinom spodobała się ta "Zachodnia Moda" i postanowili ją wprowadzić na Białorusi. Aby nie było tak "nudno."
    Dwa tygodnie później stanęli przed plutonem egzekucyjnym.
    I jest spokój.
    Wot czto!

BTW
    Zazdroszczę Białorusinom ich naczelnika państwa!
    Ma jaja!
    U Niemców dostaliby dwa tygodnie sprzątania parku w zawieszeniu...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • rosjaiswiat1 14.02.19, 12:34
    the-great-inuk napisała:

> Bardzo popieram. Nie mam nic do ukrycia. Nikogo nie okradłem. Nikogo nie zabiłe
    > m.

Ja, mieszkajac w UK, juz przyzwyczailem sie do tego, ze praktycznie kazdy moj krok jest sledzony, czy to w pracy, czy na zakupach, czy jadac samochodem, pociagiem i wszystkim, co ma kolka. Kamery sa wszedzie, i czasami mam wrazenie, ze uczestnicze w show "Big Brothers"

> BTW
    > Zazdroszczę Białorusinom ich naczelnika państwa!

Zazdrosc jest jednym z grzechow glownych smile
    Wot czto !

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
  • the-great-inuk 14.02.19, 13:22
    rosjaiswiat1 napisał(a):

> Ja, mieszkajac w UK, juz przyzwyczailem sie do tego, ze praktycznie kazdy moj k
    > rok jest sledzony, czy to w pracy, czy na zakupach, czy jadac samochodem, pocia
    > giem i wszystkim, co ma kolka. Kamery sa wszedzie, i czasami mam wrazenie, ze
    > uczestnicze w show "Big Brothers"
    >
    ========================

ja kiedyś mieszkałem na północnym skraju Bremen, 29 minut kolejką miejską.
    Po drodze jest obóz dla refjudzis.
    Na początku mieszkali tam Europejczycy emigrujący do USA, następnie żołnierze Wehrmachtu z ZSRR, następnie przesiedleńcy z Polski, następnie migranci z całego świata, obecnie głównie z Afryki.
    Ja kocham swe życie i do takiego pociągu ja bym wieczorem nie wsiadł.

Wot, czto...

BTW

W tym blokowisku, w którym ja mieszkałem w 70-tych latach, mieszkają obecnie wielkie zaścianki z Libanu. Wielkie rodziny arabskie liczą po kilkaset osób. Dla niemieckiej policji No go aria... Libańczycy przyjechali tu jako uciekinierzy przed wojną domową w Libanie. Chyba już 30 lat temu.

Na południowym końcu Bremen (Tenever) były podobne warunki. Zarząd miasta wyburzył tam kilka wysokościowców. To samo robię mniejsze gminy wokół Bremen.
    Ja jestem dla kary śmierci, dla architektów takich blokowisk. Plutony egzekucyjne z Białorusi!
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka