Dodaj do ulubionych

Konferencja, rzydowski sabat w W-wie

13.02.19, 02:29
Konferencja w Warszawie - wstyd i poniżenie
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Jak ogólnie wiadomo, nasz "wieczny" sojusznik uszczęśliwil nasz nieszczęsny kraj organizacją sabatu czarownic

czyli organizacją sądu kapturowego nad Iranem. Wszystko oczywiście w imię "pokoju i bezpieczeństwa" na Bliskim Wschodzie. Zostało zaproszonych 80 państw, odpowiedziało 50. Nie wiadomo jednak jakiej rangi będą to urzędnicy. Zanosi się na totalną klapę bo nawet UE się wypiela a pani Mogherini ma akurat inne, ważniejsze sprawy na głowie...

Rzecz wyjątkowo paskudna, że nie zaproszono głównego zainteresowanego czyli Iranu, choć dziś Wiadomości TVPiS podały, że "Iran nie przyjął zaproszenia". No ale do kłamstw telewizorni już się przyzwyczaiłem.

Jak zeznał w RMF vice geniusza dyplomacji Czaputowicza Polska za organizację tego skandalicznego zlotu nie dostała nic. Oprócz wstydu oczywiście. No i żeby zrobić jeszcze lepiej łaskę naszemu "wiecznemu sojusznikowi" w środę zasilimy amerykański przemysł zbrojeniowy kwotą 414 mln $ za następny złom, który w przypadku konfliktu, do którego tak zawzięcie dążą USA, zostanie zniszczony w 5 minut. Pocieszające jest jednak to, że tym razem mamy dostać także amunicję.

Ale wróćmy do warszawskiego sabatu. Z "wielkich" zapowiedzieli swój udział vice Trumpa, sekretarz stanu USA i jakże by nie - sam główny rozgrywający czyli premier Israela. Swoją drogą to kpina z inteligencji obywateli, żeby o pokoju na BW dyskutowali ci, którzy są sprawcami i organizatorami wszystkich nieszczęść w tamtym rejonie świata...

Zabraknie w Warszawie Rosji i Chin, czyli panstw, które mają bardzo dużo do powiedzenia na BW. Gdyby taka konferencja odbyła się gdzieś indziej to bym się tylko pośmial ale jako Polakowi jest mi wstyd, że mój kraj upadł już tak nisko.

Kopia wpisu na neon.pl

P.S. gdzies czytalem ze Lawrow przybedzie Czy ty Igor masz jakies wiesci o tym?
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka