Dodaj do ulubionych

Burza w szklance wody?

17.02.19, 19:56
Netanjahu oskarzyl (po raz kolejny) Polakow o wspolprace z nazistami przy mordowaniu Zydow, na co Morawiecki odwolal wizyte w Jeruzalimie, ale wyslal tam swojego ministra SZ, i chyba uwaza, ze sprawa zalatwiona.
Ile jeszcze razy Zydzi moga bezkarnie pluc Polakom w twarz?

--
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ga/gh/npe0/CeTewxGOVqWNfJ4SLX.jpg
Edytor zaawansowany
  • eva15 17.02.19, 20:22
    To było ponure widowisko: Polska została publicznie spoliczkowana przez swoich zaproszonych gości, z dwóch stron w oba policzki i właściwie NIC nie może z tym zrobić, nie ma takiej mocy.

Wycofanie się Morawieckiego ze szczytu V4 w Jerozolimie (po jakiego diabła robią szczyt Visegradu w Izraelu?) to już tylko żałosna próba ratowania resztek twarzy w oczach polskiej opinii publicznej. Czytałam, że dziś Morawiecki zadzwonił do Netanjahu, więc pewnie drżącym głosem prosił o zrozumienie i wybaczenie, że przyjechać nie może.

Jeśli po tych doświadczeniach rząd PiSu nie zrozumiał, jakie jest miejsce Polski w szeregu i jeśli dalej będzie pleść o wielkiej roli Polski w polityce światowej, to już nic mu nie pomoże w tym oderwaniu od rzeczywistości.
  • rosjaiswiat1 17.02.19, 20:42
    eva15 napisała:

> właściwie NIC nie może z tym zrobić, nie ma takiej mocy.

A co ze slynnym polskim honorem?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • wwwi.gil 18.02.19, 00:18
    Rzady sprawuja Rzydy udajacy Polakow.
    A jak wiesz Rzydy honoru nie maja wiec jest jak jest.
  • monalisa2016 18.02.19, 00:32
    wwwi.gil napisał:

> Rzady sprawuja Rzydy udajacy Polakow.
    > A jak wiesz Rzydy honoru nie maja wiec jest jak jest.
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Nie przesadzaj, znowu ironia albo satyra dla usprawidliwienia niewiedzy?
    Polska zostala sprzedana slynnym skokiem przez plot przez slynnego pana i tu nie ma odwrotu, teraz musza tanczyc jak pan im zagra muzyke.

--
    ......................................
    "Sei wachsam"
    www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
  • wwwi.gil 18.02.19, 01:05
    Moanlisa ty to masz wiedze wieksza niz wszyscy razem wzieci na tym forum.
    Nie polrzestaj nas uswiadamiac czekamy z utesknieniem na twoje historyczne odkrycia.
  • monalisa2016 18.02.19, 01:12
    Nie trzeba tu historycznych odkryc, nalezy stwierdzic rzeczywisty stan rzeczy. W prawdzie napisalam juz post w tej sprawie ale zdecydowalam sie na niewyslanie by cie bardziej pomeczyc i zachecic do krytycznego myslenia. Jaka literke przewidujesz dla Trumpa, "Rz" czy "Z" z kropka?

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 18.02.19, 01:35
    Trumpowitz dziala na zlecenia Rzydow.
    Sprobowalby nie!

• monalisa2016 18.02.19, 01:52
    wwwi.gil napisał:

> Trumpowitz dziala na zlecenia Rzydow.
    > Sprobowalby nie!
    >
    Tu sie bardzo mylisz, dlaczego pomysl?
    Respekt, tolerancja poteznych zwiazkow czy sekt w Stanach a zlecenia to wielka roznica.
    On nie podaza zleceniom, on probuje prowadzic wywazona polityke z wzgledu na dosc duza ilosc w Stanach wplywowych, majetnych ludzi z tym pochodzeniem.
    Sama Syria, Wenezuela, Soros, Clintonowie mowia wiele, a tez wiele roznych wewnetrznych poczynan np. z FED, z bankami, itd.
    Na wiecej nie mam juz czasu, pozna pora, chce glowe przylozyc do poduszki by jutro wstac i zaczac z jako tako z wyspana glowa pracowac.

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 18.02.19, 02:22
    Czy Trumpowitz sie sprzeciwia, protestuje rzydowskim planom podboju Wenezueli.?
    Dawaj tu te wiadomosc.
  • monalisa2016 18.02.19, 12:29
    wwwi.gil napisał:

> Czy Trumpowitz sie sprzeciwia, protestuje rzydowskim planom podboju Wenezueli.?
    > Dawaj tu te wiadomosc.
    ..............................................
    Jak dziecku trzeba staremu wroblowi pod nickiem Vigil wykladac by nie dal sie nabrac na plewy na ktore w zasadzie nabiera sie sam w kazdym przypadku z braku elementarnej wiedzy. Co z Wenezuela, Vigil? Zewnetrznie sterowany pucz sie nie powiodl czy to nie jest dowod ze Trump to nie Bush'owie, Clinton ktory byli posluszni wiadomym wplywom z literka "Rz" jak to okreslasz? Poludniowo-amerykanska "Libia" zwana Kolumbia (chaos jak w Libii smile) nie jest w stanie zadzialac mimo ze literka "Rz" chcialaby bardzo ale szefunio w Washingtonie tego nie chce. Wojenki kosztuja a zapotrzebowanie na slynny papierkowy eksport Stanow maleje nawet w samej Ameryce poludniowej > vide Argentyna i Paragwaj przechodza na handel miedzy soba rezygnujac z petro-dolara referujac tu Bitcoin, czy nie bylby to powod dla Trumpa idac droga jego poprzednikow do bombardowania? Mimo tego Trump tego nie robi ani w Wenezueli, ani gdzie indziej ale staremu wroblowi trzeba wylozyc to na talerz by w koncu cos z tego zrozumial ze Trump ma do czynienie z pewnymi zwiazkami, sektami w Stanach ale one nie sa zadna wykladnia jego polityki. smile Gdybys logicznie pomyslal Vigil wiedzialbys to bez mojej wykladni i nie prosilbys o naswietlenie sprawy. smile, smile

"Sei wachsam"
  • wwwi.gil 18.02.19, 13:18
    Pytanie proste, sprzeciwil sie planom podboju Wenezuleli czy poparl te plany, tak czy nie?
  • eva15 18.02.19, 00:40
    Polski honor dotyczył zawsze pola bitwy/wojny, na polu dyplomatycznym zawsze poległ. Z honoremsmile.
  • eva15 18.02.19, 10:14
    Morawiecki stwierdził dzisiaj na twiterze:

Będziemy walczyć o prawdę historyczną i o honor Polaków, którzy walczyli o wolność i życie swoje i wszystkich obywateli Polski.

wpolityce.pl/polityka/434369-premier-morawiecki-czekamy-na-reakcje-izraela
  • rosjaiswiat1 18.02.19, 11:15
    O honor sie nie walczy, on albo jest, albo go nie ma. Morawiecki, gdyby mial honor, powinien byl napisac:: wal sie, Bibi!

--
  • wwwi.gil 18.02.19, 12:49
    Bingo,
  • eva15 18.02.19, 13:03
    Nieprawda. W walce o honor wyzywano kiedyś na pojedynki. W środowiskach wyżej urodzonych była to typowa walka w obronie honoru. W ten sposób zresztą zginął Puszkin.
  • wwwi.gil 18.02.19, 13:13
    No wlasnie, zginal ale honor wygral czy tez ten drugi ktory przezyl obronil swoj honor?
    Poroniony pomysl z tymi obronami honorow.
    Najlepszym jest stosowac kary wiezienia lub pieniezne i tak jechac po kieszeni
    aby sie falszezom historii do smierci juz nie oplacalo faszerstwo. No ale na to trzeba czlowieka lub instytucje z honorem i z wielka wiedza historyczna.
  • eva15 18.02.19, 13:21
    Igor napisał, że o honor się nie walczy, a to nieprawda. Jego rodak poległ w pojedynku w obronie honoru swej (niewiernej podobno) żony.
    Pojedynki o honor były jeszcze niedawno temu na porządku dziennym. Miały one formę rytuału ze spisem praw i obowiązków pojedynkujących się i ich sekundantów.
  • wwwi.gil 18.02.19, 13:33
    Tak tez bylo ale juz nie jest bo to byl poroniony pomysl bo powiedzmy kto na tym skorzystal, ten co przezyl czy trup czy tez ktos trzeci.

• rosjaiswiat1 18.02.19, 14:12
    To szlachta wymyslila, i zamiast tego, zeby walczyc z honorem o dobre imie wlasnego kraju, oni walczyli o honor, czyli o swoje wlasne imie, a w tym czasie Polska znikala na setki lat, jako niepodleglo panstwo.

--
  • eva15 18.02.19, 14:23
    Myślisz, że to polska szlachta wymyśiła i dlatego Puszkin zmarł w wyniku pojedynku o honor?

--
    P_f o Polkach w Niemczech:
    "Polin w Niemczech brzmi troche jak kobieta lekkich obyczajow".

Feluś zachwycony F-22 i zniesmaczony pilotami nie umiejącymi latać bez tlenu:
  • rosjaiswiat1 18.02.19, 20:19
    eva15 napisała:

> Myślisz, że to polska szlachta wymyśiła

Polska szlachta zrobvila z tego cyrk, calkowicie wypaczajac to, czym od pocxatku byl Honor:
    "Honor to postawa, dla której charakterystyczne jest połączenie silnego poczucia własnej wartości z wiarą w wyznawane zasady moralne, religijne lub społeczne."
    Wiec honor to postawa, a o to nie mozna walczyc, to trzeba miec, i ewentualnie walczyc, zgodnie ze swoja postawa.

> i dlatego Puszkin zmarł w wyniku pojedynku o honor?

Puszkin walczyl nie o honor, a tylko o dobre imie swojej zony, i dobrze, ze o nim wspomnialas. Bo dawno temu ja mialem bardzo ciekawa dyskusje w tym temacie z moja nauczycielka od literatury rosyjskiej. Bo ja wtedy stwierdzilem, ze Puszkin postapil zle, dajac swoloczy, ktora pomowila jego zone, mozliwosc honorowej smierci, na ktora ten nie zaslugiwal. Puszkin powinien byl tego gada po prostu zabic, bez zadnego uprzedzenia. Nauczycielka w ostatecznosci, przyznala mnie racje, ale zaznaczyla, ze w tam tych czasach pojedynki zastepowali inne rozrywki smile

--
  • wwwi.gil 18.02.19, 14:25
    Dokladnie.
    Szlachta wymyslila w pijackim zwidzie w szynku przy szklance miodoFoldable.
    Taki Puszkin mogl jeszcze zyc I tworzyc swoje dziela.
  • wwwi.gil 18.02.19, 14:26
    ...miodow pitnych....
  • eva15 18.02.19, 14:25
    Poświęciłam się dla Ciebie i przeczytałam, co Merklowa gadała, ale Ciebie przestało to interesować.
  • rosjaiswiat1 18.02.19, 15:07
    eva15 napisała:

> Poświęciłam się dla Ciebie i przeczytałam, co Merklowa gadała, ale Ciebie przes
    > tało to interesować.

Jestem obecnue w prace, i na powazne rzeczy nie mam czasu. Po pracy zajmie sie Merklowa, i przede wszystkim tym, co Ty napisala. Bo Twoje poswiecenie jest wiecej warte, niz zwykle OK.

--
  • eva15 18.02.19, 15:14
    Bardzo miło to ująłeś. należy mi się pochwała, bo ja naprawdę z obrzydzeniem przeczytałam ten tekst, mam chyba w międzyczasie alergię na niektóre osobysmile.
  • lubat 18.02.19, 17:36
    No, no, uważaj! Mowa nienawiści jest ścigana prawniewink
  • monalisa2016 18.02.19, 13:14
    rosjaiswiat1 napisał(a):

> O honor sie nie walczy, on albo jest, albo go nie ma. Morawiecki, gdyby mial ho
    > nor, powinien byl napisac:: wal sie, Bibi!
    >
    Morawiecki zostal tak samo wypromowany tak jak Macron w Francji, w jakiej grupie bankow byl szefem ten pan? Tja. Teraz na podskakiwanie nie ma odwagi pozostaje mu tylko wyslugiwanie sie innymi > MSZ.
    09.04.19 sa wybory do Knessetu i tu chcial sie Bibi zaprofilowac na koszt innych u ultra-ortodoksyjnych wyborcow, co pokazuje nam dokladnie nerwowosc jak i obawy jego do przerzniecia wyborow poniewaz konkurencja o te stanowiska jest tym razem dosc silna.

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 18.02.19, 12:58
    Zrobili niedawno ustawe przewidujaca kary wiezienia dla tych co posadzaja Polski I Polakow za zbrodnie nazistowskie ale na zadanie zionazioli usunieto z niej kary. Pytanie jest jak on chce walczyc oraz jak Igor ponizej napisal nie walczy sie o honor a z honorem albo sie go ma albo nie.
  • boavista4 17.02.19, 23:47
    Jak juz pisalem narady warszawwskie byly na temat stworzenia panstwa Polin, Morawiecki postanowil nie brac w tym udzialu, ate techniczne sprawy zalatwi minste MSZ i inni urzednicy oraz amerykanscy zydzi.
  • monalisa2016 18.02.19, 00:34
    boavista4 lepiej by ci wyszlo gdybys nam napisal o aresztowaniu i powiazaniach vel. John of God. smile

--
    "Sei wachsam"
  • boavista4 18.02.19, 17:50
    Bo Zydzi byli tu od samego poczatku, zajmowali sie wszystkim zwiazanym z forsa, handlem niewolnikami i ich wplywy sa silne az do dzis. Czyli Zydowskie Korzenie Ludu Brazyli.
    www.morasha.com.br/brasil/origens-judaicas-do-povo-brasileiro.html
  • monalisa2016 18.02.19, 18:44
    Ale ja nie o tym myslalam boavista4, mi chodzilo o aresztowanie Joao Teixeira de Faria vel John of God jego przestepstwa jak i roli jako uzdrowiciela niektorych slynnych sasiadow z polnocy. smile, smile

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 19.02.19, 10:35

Zostala odwolana i wizyta ministra SZ na szczyt Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie. A powinien polski rzad zawiesic stosunki duplomatyczne z Izraelem, oczekujc oficjalnych przeprosin. Bo te slowa padli nie z ust jakiegos dziennikarza, a z ust najwazniejszych osob w panstwie zydowskim, i co najwazniejsze, oni nadal kreca, starajac sie wywinac kota ogonem.

--
  • wwwi.gil 19.02.19, 14:53
    Byla ustawa ipn o znieslawianiu Polski to na zadanie Rzydow wyrzucili z niej kary wiezienia Bylo to jak juz wiemy z najnowszej historii zaproszenie do rzydowskiego falszowania historii. Dlatego beda to robic bezkarnie.
  • boavista4 19.02.19, 19:01
    Obecne konferencje w Monachium i Warszawie to dowod na kleske zagranicznej polityki Trumpa uksztaltowanej przez doradcow neoconow. Celem tych konferencji bylo zebranie poparcia dla wojny z Iranem i dlasza izolacja Rosji i Chin, jednakze nic z tego nie zostalo osiagniete. Czy Europa ma dosyc amerykanskiej globalnej dominacji zapytuje analityk Tom Luong.
    www.facebook.com/ronpaul/videos/325485691411692/
  • rosjaiswiat1 19.02.19, 21:03
    Bracie, Ty ciagle linkujesz cos z facebooka, za[ominajc o tym, ze jesli ktos nie ma konta na tym portalu, nie jest wstanie zapoznac sie z tym, co linkujesz.

--
  • eva15 19.02.19, 22:40
    Igorze, nie mam konta na fejsie, a filmiki mi się otwierają, mogę oglądać.
  • rosjaiswiat1 19.02.19, 23:18
    eva15 napisała:

> Igorze, nie mam konta na fejsie, a filmiki mi się otwierają, mogę oglądać.

Tak, to rzeczywiscie stalo mozliwym. Dawniej za kazdym razem, gdy probowano otkryc link, prowadzacy na facebook, wyskakiwal komunikat, z prosba zalogowac sie, lub zarejestrowac sie, i nic poza tym. Widac towarzysz Sacharowski (he,he) zaporzyczyl od Twittera pomysl na otwarcie linkow bez koniecznosci logowania.

--
  • monalisa2016 19.02.19, 21:27
    Tu Ron Paul ma racje ale nic nie wspomina ze skoro Trumpowi spieszno do wojny musialby ja prowadzic jednoczesnie na paru frontach, a mianowicie: w Wenezueli, w Iranie, w Zimbable. Te same powody (wypieranie z rynku dolara), prawie te same bagactwa ziemne, przeciez niedawno wyskoczyl przed orkiestre zapowiedajac ze USA beda przodowac w swiecie z ropa i gazem.

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 19.02.19, 21:00
    wwwi.gil napisał:

> Dlatego beda to robic bezkarnie.

I czyja w tym wina?

--
  • monalisa2016 19.02.19, 21:17
    wwwi.gil napisał:

> Byla ustawa ipn o znieslawianiu Polski to na zadanie Rzydow wyrzucili z niej ka
    > ry wiezienia Bylo to jak juz wiemy z najnowszej historii zaproszenie do rzydows
    > kiego falszowania historii.
    Dlatego beda to robic bezkarnie.

Gdzies czytalam przez przypadek w polskich mediach, ze polski IPN chce przekazac swoje historyczne zbiory Stanom, ze sa prowadzone akutalnie na ten temat rozmowy. Naiwnosc, durnota czy historyczne samobojstwo?

--
    "Sei wachsam"
  • boavista4 19.02.19, 21:44
    albo tsunami.
    Jak jede3n brat wszystkie stronnictwa i partie polskie zaczely krytykowac Izrael, dolaczyly sie nawet swiatowe organizacje zydowskie, Platforma Obywatelska , wrogowie PiSu, kraje srodkowej Europy, sa wypadki antysemityzmu we Francji. Cos sie dzieje! zalaczam link do FB bo nie ma tego na Youtubie, ani gdzieindziej. Wiec ogladac to moga tylko ci z kontem FB
    www.facebook.com/252913592163424/videos/288532058491123/
  • monalisa2016 19.02.19, 22:37
    Boavista4 ty powinienies te posadzanie Francuzow o antysemityzm traktowac troche inaczej, nie sadze by rdzenni Francuzi byli takimi, nalezaloby tu po prostu zadac sobie tu pytanie: kogo sprowadza unia do Europy? Wlasnie takich a pozniej przypisuje sie to calemu narodowi.

Viel Kritik musste er für ein Interview im Jahr 2018 in der "Vogue" einstecken. Thema: die Flüchtlingspolitik:

Obecnie zmarly Karl Lagerfeld okreslil to dobitnie, cytat:

"Die Deutschen haben Millionen von Juden umgebracht, und da schämen wir uns doch heute noch für. Und jetzt lässt (Bundeskanzlerin) Angela Merkel eine Million ihrer Erzfeinde ins Land."

www.tagesschau.de/ausland/lagerfeld-113.html

W wielu mediach ten cytat znikl, co dziwne ze w Tagesschau jeszcze nie jest ocenzurowany.

--
    "Sei wachsam"
  • boavista4 20.02.19, 02:13
    jasne ze arabi beda wrogimi wobec zydow, ale czy to cos niespodziewanego kiedy kraje arabskie sa bombardowane, w stanie oblezenia i miliony ludzi zabitych. To tak jakby ktos oskarzal Polakow i Rosjan o antygermanizm w czasie wojny. Kto to robi we Francji? Nikt inny tylko rzady tego kraju, bo one sa winne fali uchodzcow i byly wspolnikami we wojnach na BW i Afryce.
  • rosjaiswiat1 20.02.19, 12:41
    boavista4 napisał(a):

> jasne ze arabi beda wrogimi wobec zydow, ale czy to cos niespodziewanego kiedy
    > kraje arabskie sa bombardowane, w stanie oblezenia i miliony ludzi zabitych.

Problem jest o wiele glebszy, i siega bardzo dawnych czasow.
    A ogolnie rzecz biorac, Zydzi sa fenomenem, bez precedensu w historii naszej cywilizacji: oni sa jedynym czynnikiem, ktory jednoczy wszystkie narody, czyli wspolna i silna niechec do tych, kto wyznaje judaizm,czyli zydkow.

--
  • wwwi.gil 21.02.19, 04:00
    To jeszcze nie koniec. Na drugi rok powie ze nazisci pomagali Polakom mordowac Rzydow.
    Sytuacja jest rozwojowa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka