Dodaj do ulubionych

Bernie Sanders nastepna nadzieja dla

03.03.19, 12:19
moanlisy.
Jest za a nawet przeciw.
W ostatnich biegach do BD Sanders byl o maly wlos nominowany ale poniewaz biegal jako niezalezny nie byl w stanie sie przebic przez establiszment obydwu partii. Polar Killarie.
Jego polityczne opine i glosowanie to w wiekszosci na NIE i to mu wsrod redneckow nie przeszkadzalo byc dalej senatorem w Vermount.

Jak pisalem jest za a nawet przeciw tam gdzie ma nadzieje zdobyc popularny poklask i zapowiada tez ze za jego kadencji klimat sie nie bedzie ocieplal aby zagrazac ludziom zyc.
Murkow zadnych nie bedzie stawial a moze i dojdzie do tego ze je bedzie burzyl co sie spodoba zapewne Mexykanom I go gremialnie nominuja na prezydenta socjalistycznej demokracji.

Tak ze widzimy ze kazdy z rasy Goyan znajdzie cos dla airborne me to programie a nasza moanlisa sie w nim nawet moze zakocha. Co prawda Sanders juz jest w jesieni swego zycia ale dzis mamy viagre dzieki ktorej nawet najwiekszy impotent moze sie zdobyc na pocalunek a wiemy ze to kobiecie wystarczy bo sex to jest potrzebny mezczyznie do zycia.
Sanders zapewne nie powie a wie ze to nie prezydenci rzadza w imperium dobra a grupy specjalnego nacisku a scislej mowiac specjalnego ucisku oraz lobbisci no ale tego goje z rasy Goyan nie musza wiedziec.
No to czekajmy moanlisa z utesknieniem jak sie Rzydy kandydaty zaczna obrzucac goownem ku uciesze Goyan aby sobie na koniec podac w szacunku reke i robic SOS.

en.m.wikipedia.org/wiki/Political_positions_of_Bernie_Sanders
Edytor zaawansowany
  • the-great-inuk 03.03.19, 13:25
    wwwi.gil napisał:

> moanlisy.
    =====================

Mnie interesują praktyczne, namacalne dane: Kto ma większą kasę? Okay...

Wot czto!

BTW

Praktycznie to ja rozróżniam liczby tylko do jednego tysiąca...
    Z powyższego powodu ministrem skarbu nie mógłbym być...
    Mimo, że od strony SPD dostawałem już kilkakrotnie zapytania, czy nie mam ochoty...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka