Dodaj do ulubionych

Pytanie do Igora

04.03.19, 14:54
Heyhey US chcial zakupic S-400 system, czy Rosja by je US sprzedala?

A jaka jest pewnosc ze Katar kupujac ten system nie sceduje go dla US aby zrobic revere engineering?

www.google.com/amp/s/www.aljazeera.com/amp/news/2019/03/qatar-fm-doha-buying-400s-business-190304094712372.html#ampshare=https://www.aljazeera.com/news/2019/03/qatar-fm-doha-buying-400s-business-190304094712372.html
Edytor zaawansowany
  • brat_kryzysa 04.03.19, 15:25
    Chłopie orientuje się więcej, s 400 mają usmani na papierze ale do Realu droga daleka, Rosjanie sprzedając to dobrze trafiłeś wiedzą,co innego S 500 i inne nowe rozwinięcia broni. Zresztą nowe militarne zabawki to już manipulowanie świadomością lub pogoda

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • wwwi.gil 04.03.19, 16:06
    Ja tylko pytam bo sie nie znam. Ja sie tylko dobrze znam na Rzydach i zio.naziolach.
  • the-great-inuk 04.03.19, 16:17
    wwwi.gil napisał:

> Ja tylko pytam bo sie nie znam. Ja sie tylko dobrze znam na Rzydach i zio.nazio
    > lach.
    ====================================
    Bardzo niebezpieczna dziedzina wiedzy!
    Patrz David Irving.

Wot czto...

--
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • wwwi.gil 04.03.19, 16:27
    Ja amator, on zawodowiec byl w rewizjonizmie.
    Potrafia zniszczyc to fakt.
    O Rzydach dobrze lub wcale.
  • the-great-inuk 04.03.19, 16:37
    wwwi.gil napisał:

> Ja amator, on zawodowiec byl w rewizjonizmie.
    > Potrafia zniszczyc to fakt.
    > O Rzydach dobrze lub wcale.
    =============================
    Święte słowa. Ja spuszczam wzrok, gdy jakiegoś spostrzegam na horyzoncie...
    Patrzenie prosto w oczy jest traktowane jako antysemityzm i rasizm...
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • brat_kryzysa 05.03.19, 05:38
    S400 niestety nie wykazały się w Syrii, radary zawiodły i kontrahenci się wycofuja

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • rosjaiswiat1 05.03.19, 10:44
    brat_kryzysa napisał:

> S400 niestety nie wykazały się w Syrii, radary zawiodły i kontrahenci się wycof
    > uja

Te rewelacje Ty przeczytales na jakims banderowskim forum? smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • the-great-inuk 04.03.19, 16:06
    wwwi.gil napisał:

> A jaka jest pewnosc ze Katar kupujac ten system nie sceduje go dla US aby zrobic revere engineering?
    ===========================================
    Nie da rady. Jankesi mają narzędzia calowe, a rosyjscy technicy/inżynierowie metryczne. Po za tym Rosjanie używają GOST Normy...
    To był główny powód dlaczego nie wyemigrowałem do USA.
    Nie byłem wstanie odczytać calowych pomiarów na amerykańskiej suwmiarce...

BTW

Słyszałem o wypadkach w których amerykański equipment się rozlatywał bo przy naprawie użyto metryczne śruby... Urządzenie było napędzane sprężonym powietrzem...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka