Dodaj do ulubionych

Trochę makabreski;)

04.03.19, 20:35
Czym może nas ukatrupić Putin? Oczywiście nie uda mu się to, bo bronią nas dzielne "patryjoty", ale on się będzie starać.
Nazw różnych broni - podobno rewelacyjnych i niemających analogów na Zachodzie - padało dużo, tak dużo, że trudno je zapamiętać.
Pamiętam, że jest jakiś "kindżał", "cyrkon", "sarmat". Zdaje się, że jest też podwodny "posejdon", którym podobno można znieść z powierzchni ziemi Anglię (pewnie, by zatrzeć ślady nowiczokawink).

Pamięta ktoś jeszcze inne rosyjskie bronie i bronki, przed którymi powinienem drżeć?smile
Edytor zaawansowany
 • eva15 04.03.19, 22:54
  Tja, wredne Ruskie mają przewagę z lądu, powietrza i z mórz. Trzeba się zbroić, bo znikąd ratunku!
  Jakby złego było mało - mieszają w umysłach! Dwa dni temu uszom własnym uwierzyć nie mogłam, bo kacze media (tvp info) w jednym z dzienników nadając relację z kolejnego protestu żółtych kamizelek, przez pomyłkę chyba podały ludowi następującą heretyczną wiadomość:
  żółte kamizelki żądają odejścia Macrona z urzędu i chcą prezydenta takiego jak... Putin! Chcą francuskiego Putina, który wreszcie zadba o interesy narodu.

  Kaczym mediom, odczuwającym wyraźną satysfakcję z powodu trudności Macrona, wyrwała się ze złośliwego rozpędu prawda. Takiej prawdy zachodnie media nigdy w życiu by nie podały. Myślę, że Macron na słowo "Putin" ma drgawki. Kreml nie ma żadnych szans na zniesienie sankcji.....
 • monalisa2016 04.03.19, 23:04
  Medialny neo-McCarthyism kreci rzadowymi ogonami jak i ludzkimi glowami, nie tylko w: Francji, Niemczech, Holandii ale najbardziej w niektorych krajach bylego bloku wschodniego.

  --
  ......................................
  "Sei wachsam"
  www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
 • rosjaiswiat1 05.03.19, 11:15
  lubat napisał:

  > Czym może nas ukatrupić Putin?

  Sa narody, ktore maja w swoiej mentalnosci autodystrukcje. Polacy, niestety, do takowych naleza. Wiec Putin nic nie musi wymyslac.
  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
 • lubat 05.03.19, 15:59
  Tylko przez kurtuazję wymieniłem siebie, a więc i Polskę, jako kandydata do ukatrupienia. W rzeczywistości chodzi nie tylko o Polskę. Na liście celów mogą być Niemcy, Szwedzi, Holendrzy, Angole, itd.
 • rosjaiswiat1 05.03.19, 16:12
  lubat napisał:

  > W rzeczywistości chodzi nie tylko o Polskę. Na liście celów mogą być
  > Niemcy, Szwedzi, Holendrzy, Angole, itd.

  Ale w pierwszej kolejnosci bedzie zniszczona Polska,i to na wlasne zyczenie, a dalej moze wszystko zakonczyc sie w drodze rozmow pokojowych, o ktoorych Ty, jako Polak, nigdy nie dowiesz sie.


  --
  http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
 • boavista4 05.03.19, 17:04
  Otoz sila miltarna Rosji i idzie z hipnoza! otoz w Ameryce ida jak woda koszulki z Putinem. Amerykanki , wraz z pierwsza dama maja zaprogramowane zdolnosci gryzienoia na zawolanie, a wiec w chwili jrytycznej pierwsza dama zagryzie wodza naczalengo , a w slad za nia pojda wszystkie amerykanki wobexc swoich mezow. Eodsjanie teraz pracja jak zaprogramowac to samo w osobnikach homoselsualnych. Rizwazaja role drapania paznokciami.
 • pimpus18 05.03.19, 21:51
  Dlaczego Polacy właściwie tak nienawidzą Ruskich?

  To już prawie jak Bułgarzy, Litwini, Ukraińcy i reszta.


  I nikt się już nad tym nie zastanawia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka