Dodaj do ulubionych

Donald kaze sobie placic za woskowe bazy

10.03.19, 18:13
Jak nie NATO obsolet, jak nie zwiekszanie wydatkow na zbrojenie teraz prosze o kase za nasze wojskowe bazy w swiecie. smile Super inicjatywa dla zniszczenia cudzymi rekoma tego co powinno byc dawno rozwiazane. smile

www.bild.de/politik/trump/politik-ausland/militaer-finanzierungs-geheimplan-so-will-donald-trump-deutschland-melken-60578582.bild.html?wtmc=ob.feed

--
......................................
"Sei wachsam"
www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
Edytor zaawansowany
  • wwwi.gil 10.03.19, 18:23
    Moanlisa lubisz Donalda to plac.
  • monalisa2016 10.03.19, 18:48
    Donald jest nadzwyczaj pozytecznym w wielu kierunkach nie tylko niszczy sojusznicze uklady zmusza panstwa do usamodzielnienia sie i prowadzenia wlasnej panstwowej polityki i tak jest dobrze. Moze przez to pozbedziemy sie niezaproszonych wrecz wymuszonych gosci, to dotyczy wszysstkich baz swiata nawet i Japonii, poludniowej Korei, ... jak i Polski. I jak tu nie lubiec Donalda?

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 10.03.19, 18:34
    Jesli europejscy dupkowi chca miec amerykanskie bazy na swoich ziemiach, to niech placa. Popieram Donalda! smile

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • wwwi.gil 10.03.19, 18:37
    Ja tez popieram i niech placa slono za glupote.
  • monalisa2016 10.03.19, 18:51
    Kto ich zaprosil? Niemcy, Japonia?
    Ukraina, POlska, kraje nadbaltyckie, ... beda sie cieszyc

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 10.03.19, 18:59
    To nie wazne juz kto ich zaprosil wazne kro ich teraz wyprosi.
    Wypros ich moanlisa a nie skomlij. A jak nie masz na to sily to ja zorganizuj.
    Lubisz Donalda to go moze przekonasz aby usrance spierda.lali z Europy.
  • monalisa2016 10.03.19, 19:27
    Protesty sa caly czas pod bazami, jak sobie zada zaplaty niech sobie zabiera zabawki, sprawa skonczona, przeciez Japonia, Niemcy, ... i inni utrzymuja te bazy z wlasnych podatkow a teraz zada dodatkowej zaplaty?

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 10.03.19, 19:38
    monalisa2016 napisał(a):

> Kto ich zaprosil? Niemcy, Japonia?

Japonia j Niemcy ich nie zaprosili, to prawda, ale jako przegrani musieli liczyc sie z tym, ze beda okupowani. Ale faktem jest, ze okupacja trwa juz zbyt dlugo. Ale, Lisa, ja cos nie slyszalem, zeby rzady Japonii i Niemiec zadali od USA, zeby ci skonczyli z okupacja. Wiec dopoki nie zaczna tego zadac od Amerykanow, to niech placa.

> Ukraina, POlska, kraje nadbaltyckie, ... beda sie cieszyc

Nie tylko ciesza sie, a wrecz walcza miedzy soba o prawo miec jak najwiecej baz amerykanskich na swoim terytorium. Lisa, czy Ty naprawde nic o tym nie wiesz?

--
  • monalisa2016 10.03.19, 19:53
    O Gerhardzie z Gazpromu zapomniales?

--
    "Sei wachsam"
  • rosjaiswiat1 10.03.19, 20:14
    monalisa2016 napisał(a):

> O Gerhardzie z Gazpromu zapomniales?

Pamietam bardzo dobrze, tylko co on ma do omawianego tematu? Z tego co wiem, on nigdy nie stawial ultimatumu Amerykanom, zeby ci wyprowadzili swoje wojska okupacyjne z terytorium Niemiec.

--
  • monalisa2016 10.03.19, 21:18
    Sorry za zwlekanie ale sluchalam relacji na zywo z Paryza z aktu 17 (sobotniej demonstracji) oraz biegalam za pokrowcami po podworku ktore porwala mi wichura z grilla i mebli na tarasie. Oj, dmucha, dmucha dzis i to bardzo, czasami mam wrazenie ze porwie mi chalupe.

Besposredniego zadania nie postawil ale posrednie.

Tu cos koliduje z czyms, wedlug Curtis Scaparrotti (amerykanski naczelny dowodca NATO dla Europy) zada wyslania wiecej sprzetu jak i wojska do Europy z powodu prezenia muskulow przez Putina co "zagraza" wedlug niego Europie. Dziwne, dziwne my nie czujemy zadnego zagrozenia z strony Rosji tylko z strony NATO czyli besposrednio z Stanow. Wiec koliduje tu fantazja jak i halucynacja NATO z zdrowym rozsadkiem. Prawda jest ze Donald swoje, pentagon swoje, kto tu nie ma calkowitej wladzy w skloconym panstwie? Pytanie: gdzie lezy niebespieczenstwo i kto je stwarza zarowno wewnetrznie dla Stanow jak i dla zagranicy. Faktem jest tez, ze Donald pozwal na pewne stanowiska niewlasciwe osoby, o tych niebespiecznych neoconskich jastrzebiach pisalam juz kiedys, a miedzy innymi o Boltonie i tym (Mike Pence) co dostal tajemnicza koperte na ceremonii pogrzebu Busha.

www.defensenews.com/congress/2019/03/05/top-us-general-seeks-more-troops-warships-in-europe-to-counter-russia/

--
    "Sei wachsam"
  • monalisa2016 10.03.19, 21:42
    Teraz poczekajmy cierpliwie na odpowiedz z Europy.

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 10.03.19, 21:49
    Moanlisa, czy ty wiesz po co te usrance siedza w Niemczech?
    Bo ja nie wiem.
  • boavista4 11.03.19, 02:18
    siedzom w Niemcach, bo chcom sie nauczyc spiwac Oktoberfestmusik, pic piwo i pilnowac Merkel zeby jom Macron nie zgwalcil, albo Tusk sprzedal strasznemu Putinowi, A w Polsce, zeby zrobic wesele pieknej Julki z nadobnym jarkiem.
  • wwwi.gil 11.03.19, 02:35
    Jarek jest wierny swemu kotkowi.
    Jego milosc jest nie podzielna
  • wwwi.gil 11.03.19, 02:44
    Wstydzilibyscie sie Niemiaszki, taki bogaty kraj a pewnie go nie bedzie nie stac aby karmic US okupantow a taka biedna zapyziala Polska chce ich na wlasne zadanie. No ale pewnie US okupanci nie lubia bigosu.
  • wwwi.gil 11.03.19, 09:04
    Ona mu naganiala klientow biznesowych a on jej klientow do masazu z happy ending.

www.google.com/amp/nymag.com/intelligencer/amp/2019/03/what-we-know-about-the-spa-owner-cindy-yang-selling-access-to-trump.html#ampshare=http://nymag.com/intelligencer/2019/03/what-we-know-about-the-spa-owner-cindy-yang-selling-access-to-trump.html
  • monalisa2016 11.03.19, 14:03
    Sahra Wagenknecht zajela na Facebook'u stanowsko wobec wypowiedzi Trumpa o kosztach finansowania narzuconych nam przymusem nieproszonych gosci, cytat:

"Sahra Wagenknecht
    9. März um 18:07 ·
    US-Präsident Trump hat gefordert, dass die Länder, in denen US-Truppen stationiert sind, die Kosten und einen 50prozentigen Aufschlag dafür an die USA zahlen. Ich finde: Wenn hier jemand zur Kasse gebeten werden sollte, dann bitteschön die USA selbst - und zwar für all die Zerstörung, die sie bei der Durchsetzung ihrer geostrategischen Interessen in den letzten Jahren angerichtet haben!"

Zgadzam sie w 100% z jej wypowiedzia, znaczy jesli ktos powinien cokolwiek placic to tylko Stany za zniszczenia jakie wyrzadzili w swiecie w egzekwowaniu ich geostrategicznych intersesow w wszystkich latach wojen albo nawracaniu do "demokracji" nieposlusznych im rzadow (regime change)!

--
    "Sei wachsam"
  • wwwi.gil 11.03.19, 14:21
    Daj Trumpowitzowi czasu, on narazie walczy z deep state jak pajamas kiedys tam. Jak go pokona to zajmie sie odszkodowaniami.
    Nie wiem Ile to sie dostanie Niemcom ZA ttle lat okupacji.
    Moze zatrudnijcie Walese vel Bolka on pokonal okupanta Zwiazek Radziecki I musieli uciekac z Polski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka