Dodaj do ulubionych

Ukraińscy ochotnicy

14.03.19, 15:18
obronanarodowa.pl/forum/viewtopic/topic/521
Czy Bileckij ma szansę rozwalić koryto ?
Czy to prawda , że Rosja handluje częściami dla ukraińskiej armii ?

--
Optyka której nie znosi cenzura
pl.sputniknews.com
twitter.com/kacapmsk
alexjones.pl/
Edytor zaawansowany
  • lubat 14.03.19, 16:38
    brat_kryzysa napisał:

> Czy to prawda , że Rosja handluje częściami dla ukraińskiej armii ?

Słowo Rosja jest tu nie na miejscu. Z tego co mi się obiło o uszy, to Ukraińcy rzeczywiście kupują sprzęt wojskowy i części zapasowe przeznaczone w Rosji na złom, ale nie sprzedaje im tego rząd rosyjski, tylko złomiarze, lub mówiąc elegancko - prywatni przedsiębiorcy. Na Ukrainie ten "sprzęt" jest sprzedawany armii jako pełnowartościowy, nowy towar.
    Ale czy to można wierzyć rosyjskiej TV? Bo gdzieżby tam na Ukrainie była aż taka korupcja?wink
  • brat_kryzysa 14.03.19, 18:27
    Ty Lubat słyszałeś ale ja od Ukraińców u mnie pracujących słyszę od dawna, że ekipa Poroszenki jest zamieszana w szemrane interesy z Rosja a on sam posądzany o cicha wspolprace .
    Co nacykow ukraińskich oni nie są silni ale jednak coraz silniejsi i spodziewam się z ich strony tym większego wpływu im bardziej będzie słabła władza centralna a to już za rok

--
    Optyka której nie znosi cenzura
    pl.sputniknews.com
    twitter.com/kacapmsk
    alexjones.pl/
  • rosjaiswiat1 14.03.19, 19:29
    brat_kryzysa napisał:

> Ty Lubat słyszałeś ale ja od Ukraińców u mnie pracujących słyszę od dawna

Brat..., badz ppowazny. Co moga wiedziec "Twoi" Ukraincy, ktore pracuja u "Ciebie" w Polsce, o tym jak robia "interesy" zydobanderowcy w Ruinie?
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
  • rosjaiswiat1 14.03.19, 19:38
    brat_kryzysa napisał:
    > Czy Bileckij ma szansę rozwalić koryto ?

On sam jest przy korycie, i jest tak samo sterowany przez USrancow.

> Czy to prawda , że Rosja handluje częściami dla ukraińskiej armii ?

Wlasciwie sami banderowcy przyznali sie do tego, ze od dluzszego czasu nie da sie kupic legalnie w Rosji podzespoly i czesci zamienny dla ukr.wojska. Jesli sledzisz uwaznie za wydarzeniami na Ukrainie, to nie moglo to przejsc obok Twojej uwagi. Bo wlasnie w ten sposob ukr.wojsko tlumaczylo w Radzie, dlaczego dostarczane podzespoly i czesci zamienny sa tak zlej jakosci i sa tak drogie. Oczywiscie sprawa bardzo wysokich cen nie ma nic do rzeczy, poniewaz kase zwyczajnie kradna. Ale bardzo zla jakosc nmoze byc tlumaczona tylko tym, ze zakupy sa nielegalne i z niepewnych zrodel, czyli jak pisze lubat, ze pochodza z odzysku.

--
  • rosjaiswiat1 14.03.19, 19:59
    Bardzo ciekawe, i calkowicie niespodziewane dane sondazu na Ukrainie.
    Jak okazalo sie:
    - 57% Ukraincow maja bardzo dobry lub dobry stosunek do Rosji, jako panstwa;
    - 27% maja bardzo zly lub zly stosunek do Rosji, jako panstwa;
    - 77% Ukraincow maja dobry stosunek do Rosjan;
    -13% Ukraincow maja dobry stosunek do rzadu rosyjskiego (to dla Ukraincow jest absolutnie normalne, poniewaz oni nie lubia rzadzacych, jak swoich tak i cudzych, to normalnie dla niedopanstw);
    Wiecej o tym mozna przeczytac tu:
    gordonua.com/news/society/57-ukraintsev-horosho-otnosjatsja-k-rossii-ndash-sotsopros-804284.html
    Co jest naprawde zadziwiajaco? Juz piec lat mieszkancy Ukrainy sa pod wplywami antyrosyjskiej, zeby nie powiedziec rusofobskiej propagandy, a pozytywny stosunek do Rosji i Rosjan tylko rosnie. Wiec Putin wybral dobra taktyke w stosunku do Ukrainy. Ona musi odchorowac nacyzm, i gdy wyzdrowieje, sama wroci pod skrzydlo Rosji:
    https://gordonua.com/img/forall/users/682/68236/.jpg_04.jpg

p.s. co jest dla mnie czyms calkiem normalnym, stosunek Rosjan do Ukraincow jest o wiele gorszy, niz Ukraincow do Rosjan. Rosjanie uwazaja, i calkiem slusznie, ze Ukraincy, w duzej czesci zdradzili Rosjan, wierzac w to, ze zachod im da wiecej, niz daje Rosja.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka