Dodaj do ulubionych

Dlaczego popieram program wychowania LGBT

16.03.19, 15:07
To poprawi los ludzkosci! pomyslcie.
Obecnie spoleczenstwo opiera sie na rodzinie : ojciec, mataka, dzieci, pokolenia.
Przyszlosc nasza jednak jest w LGBT ,czyli zwiazek jednoplciowy, adaptowane dzieci i zupelny brak powiazania z poprzednia generacja , bo takiej nie bedzie.
czyli jezeli jednoplciowi parterzy sie zestarzeja , to sobie spokojnie popelnia eutonazje poniewaz ich oadaptowane dzieci nie beda miec ochoty sie nimi zajmowac. Bardzo dobry biznes dla zakladow eutanazji.
Ale skad dzieci do adopcji?
Zadnego klopotu! Beda panstwowe chodowle in vitro, pod nadzorem panstwa i policji, albo takich instytucji jak LGBT, gdzie bylaby reprodukcja wg/ scislej kontroli, prawie jak w ulu, dzieci przenaczone na zolnierzy, dla domow publicznych, na robotnikow, dla elit, z mozgiem , bez mozgu. Zadnego przypadku, dzieci nienormowane beda likwidowane. Oczywiscie , bedzie to doskonaly biznes, nic za darmo. Dochody zakladow reprodukcyjnych przekrocza bogactwo Microsoft. O takim spolecznestqwie nie mazyl Stalin i Hitler.
George Soros to zbawca ludzkosci.
Edytor zaawansowany
  • the-great-inuk 16.03.19, 15:56
    boavista4 napisał(a):
    Oczywiscie , bedzie to doskonaly biznes, nic za darmo
    > . Dochody zakladow reprodukcyjnych przekrocza bogactwo Microsoft. O takim spol
    > ecznestqwie nie mazyl Stalin i Hitler.
    > George Soros to zbawca ludzkosci.
    =======================================
    Zapomniałeś zaznaczyć, że to żrący sarkazm !
    Większość ma tu już tak wyprane mózgi, że tego nie pojmują!

Wot czto!

BTW

Zaraz Cię tu ukamienują za "sianie herezji!"
    A następnie spalą na stosie!
    --
    www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
  • boavista4 16.03.19, 17:03
    Nie ta tym forum. Sadze ze nawet wielu gejow podziela moje zdanie (nie sarkazm), ze wlasnie taki poglad idzie zawsze w parze z faszyzmem, komunizmem i wszelkiego rodzaju ideologiami dla gojow wylacznie. Wylacznosc wychowania dzieci w jedynie dozwolonym swiatopogladzie bylo przeciez ich formula, ale jak dotad nikt nie staral sie naruszac rodziny. Zauwazcie ze ta ideologia walczy z kazda innna religia z wyjatkiem judaizmu.
  • boavista4 16.03.19, 17:16
    a wiec w takim nowym spoleczenstwie, nikt nie bedzie dziedziczyl po krwi, nie bedzie krolow, beda tylko zwiazki partnerskie, potem zwiazki korporacyjne, czyli orgie.
    a jak to jest w innych spoleczenstwach?
    Wsrod chrzescijan podstawa jest rodzina, ale homoseksualizm jest przyjety nieoficjalnie, przeciez klasztory to sa wlasnie zwiazki jednoplciowe, dla nieseksualnego celu zycia. Rowniez celem rodziny nie jest seks, ale piekno, prawda, dobro, wspolzycie spoleczne. Homoseksualizm tolerowany jest rowniez w islamie i innych religiach, ale nie jest to otwarte propagowanie ich seksulaizmu. Tam tez jest rodzina , pojesta troche inaczej niz w chrzescijanstwie, ale zwiazki krwi pozostaja. Ten obecny kierunek LSBT spowoduje zezwierzecenie gatunku ludzkiego i zidiocenie nauki.
  • monalisa2016 16.03.19, 19:19
    the-great-inuk napisała:

> Zapomniałeś zaznaczyć, że to żrący sarkazm !
    > Większość ma tu już tak wyprane mózgi, że tego nie pojmują!
    >
    > Wot czto!
    >
    > BTW
    >
    > Zaraz Cię tu ukamienują za "sianie herezji!"
    > A następnie spalą na stosie!

Kto ma wyprane mozgi?
    Raus mit der Sprache!
    Zamim zaczniej innych podejrzewac i przypisywac im przywary spojrz na siebie poniewaz niewiele roznisz sie od tego z FS ktorego tak chetnie tu od czas do czasu cytujesz.
    LGBTx byli i beda, to sa niszczesliwi ludzie ze maja takie predyspozycje, winni sa ci co te kulture na sile miedzy uszy nam wciskaja czyli politycy.
    Mnie oni nie przeszkadzaja poniewaz pomoc im w tym nie moge, niech sobie zyja jak chca ale nie dam sobie ich kultury narzucic przez politykow!

--
    ......................................
    "Sei wachsam"
    www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
  • boavista4 16.03.19, 21:24
    to wbrew temu co sie mowi, gay znaczy - szczesliwy.
    Dalej, czy oni przeszkadzaja? oczywiscie ze nie, szczegolnie GLi B, transexuals, sa byc moze nieszczesliwi, bo chca byc tymi kim nie sa i tych uwazam za schizo. noszenie wysokich obcasow, stanika i sztucznych piersi nie zmieni plci.
    Czy LGTB mi przeszkadzaja - tak! bo bawia sie w polityke, a ich polityka jest zjednoczona z lewakami i poprawnoscia polityczna wiadomo kogo.
    Czy geje spotykaja sie z wrogoscia w spoleczenstwie? i tak i nie. W moim srodowisku natknalem sie na kilka wypadkow zbrodni, i zawsze byly to zbrodnie gejow na gejach. Az dziwne jak blisko nas to sie dzieje, bo byli to nasi klienci !
    en.wikipedia.org/wiki/Robert_Durst
  • monalisa2016 16.03.19, 21:38
    Nie wchodzilam glebiej w te zagadnienie po prost brak interesu, ale mam znajomego inteligentny czlowiek wiec nie pytam i nie zagldam mu do lozka mimo ze wiem ze zyje z facetem, jego zycie jego sklonnosci. Rozmawialam kiedy z osoba ktora poddala sie hormonalnej terapii by byc kobieta, co z tego glos, wyglad mowi swoje. To ze byla dla mnie anonimowa taka sama bylam dla niej wiec odwazylam sie ja/jego zapytac o samopoczucie, o tolerancje w spolecznosci uslyszalam odpowiedz ze drugi raz by tego (terapii) on/ona nie zrobil/zrobila. Jaki wniosek niektorzy sa szczesliwi, niektorzy nie, zalezy od wielu czynnikow. A to ze politycy probuja nam na sile te "religie", tak jak dla mlodziezy obecnie modne Fridays for Future do glow wbic tu nie jestem z nimi zgodna. Na takiego polityka nie bede nigdy glosowac, tu jestem konserwatywna.

--
    ......................................
    "Sei wachsam"
    www.youtube.com/watch?v=EB4bJ2uoBU8
  • rosjaiswiat1 16.03.19, 20:23
    To co napisales, brzmi jak manifest, i jest tak oiekny, ze nie moglem powstrzymac sie, i zaczalem tanczyc z radosci. Bo co jest bardziej ochydnego, niz zmuszac siebie do zycia z czlowiekiem odmiennej plci, ktora nigdy ciebie nie zrozumie, i nigdy nie da
    tobie prawdziwego szczescia.
    Krotko mowiac - niech zyje nam Soros!

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka